PDA

View Full Version : МОМИЧЕТА ...



чаровниче
06-25-2007, 13:07
момичета искам да ви питам един въпрос (: искам да ви попитам по важно за вас кое е : момчето да е красиво ;с идеално тяло ...ит.н. но да не е толкова добър забавен интелигентен или обратното... питам защото не съм особено красив :roll: но за сметка на това съм мн забавен и т.н. !? искам също така да ви питам бихте ли излизали с момче което не е в добра форма и не особено красив но да е с добро чувство за хумор и да се отнася добре с вас !? КОЕ Е ПО ВАЖНО СПОРЕД ВАС !?!?! :?: :?:

10х мноу за отговорите

mademoiselle_de_Soleil
06-25-2007, 13:16
:roll: Mi opredeleno tova da se otnasq6 kum momi4eto s uvajenie, da si zabaven i mil s neq e MNOGO golqm plius. No ot druga strana dobrata viziq su6to ne e za izhvurlqne ;) Kato na4alo, te suvetvam da si povdigne6 malko samo4uvstvieto za van6niq si vid i da se zahvane6 s nqkakuf sport! :) ;)

Котарана
06-25-2007, 13:20
Определено отношението му към мен има мн по-голямо значение отколкото външният му вид.Ако ме уважава и ме разбира ще е супер.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-25-2007, 13:24
do predi sedmica predpo4itah da hodq s pi4e .. ;) i hodeh s takuv :lol: mn`sladko mom4ence pove4eto momi4eta v daskaloto mi go haresvaha.. no kato harakter be6e.. ujs.. posle govorih s edna fr i tq mi kaza nqkoi neshta ... ve4e i dvete neshta sa vajni .. ne moje da si nqkakuv obrasul s bradavici i t.n.i da o4akvash da ti se lepqt kato na med kakato se kazva :lol: :lol: vse pak malko ili mn`vunshniq vid e purvoto neshto koeto se zabelqzva v 4oveka i ako ne go privle4esh ppone malko kak shte ti se priiska da go opoznaesh po dobre ;) ... :P

Nadelina
06-25-2007, 13:32
E razbira se che za men e po vajno da se otnasq s men dobre.. no toi moje da byde krasiv.. s gotino tqlo.. s chuvstvo za humor i da se otnasq dobre s men... NALI?

ninsy
06-25-2007, 13:36
и двете неща са важни,трябва да е интелигентен да се отнася добре с мен,но и да има някакъв чар нещо което да ми харесва външно в него

06-25-2007, 13:38
или да е се отнася добре с вас и да е с добро чувство за хумор...a krasotata -6tom pyrvite dve sa 6 zna4i i tq 6te e 6!4ovek izglejda taka kakto se 4uvstva....a i ne me kefqt mom4eta koito sa nqkvi krasavsi-tip pleiboy,6ot obiknoveno sa ebasi symovliubenite kopelenca! :smt070

06-25-2007, 13:40
Добре е и да е симпатичен и да се отнася добре към момичето! Естествено не винаги всичко върви в комплект. Втези случаи си зависи само и единствено от вкуса на момичето, така че за всеки е различно. Аз например изобщо не харесвам много мускулести и надути- в този случай дори и да са супер красиви, нямат шанс! ;-)

kobrichka
06-25-2007, 13:46
и двете неща са важни,трябва да е интелигентен да се отнася добре с мен,но и да има някакъв чар нещо което да ми харесва външно в него

cherinka
06-25-2007, 13:52
Пълни глупости.

Какво опявате, че 'вътрешната' красота била по-важна.

Ама и вие сте едни, хем много добре знаете, че каквото и да се случи, вие ще сте си виновни, защото определено едно момиче предразполга момчето как да се държи с нея (демек като к.рва, като дама, като нормална девойка).
Ама надали повечето от тук са го осъзнали това.
Това, че не можете да обуздаете един плейбой, не означава, че трябва да си хфащате грозни типове, нали така.
Грешката е във вас, мили дами, а не в красотата, в известността и в плейбойството на едно момче.

Точка.

А, и още нещо.
Грозни с грозни, красиви с красиви.
Още една точка.

I~KIssS~CoRp$Es
06-25-2007, 14:01
Пълни глупости.

Какво опявате, че 'вътрешната' красота била по-важна.

Ама и вие сте едни, хем много добре знаете, че каквото и да се случи, вие ще сте си виновни, защото определено едно момиче предразполга момчето как да се държи с нея (демек като к.рва, като дама, като нормална девойка).
Ама надали повечето от тук са го осъзнали това.
Това, че не можете да обуздаете един плейбой, не означава, че трябва да си хфащате грозни типове, нали така.
Грешката е във вас, мили дами, а не в красотата, в известността и в плейбойството на едно момче.

Точка.

А, и още нещо.
Грозни с грозни, красиви с красиви.
Още една точка. az glasuvah za krasivi i ne znam za6to no s cherinka vinagi sam na edno mnenie i mnogo qsno 4e vseki 6te predpo4ete 4ovek kato sebe si-ako e krasiv krasiv,ako ne e tolkova krasiv 6te predpo4ete vtoriq variant

Just_say_no
06-25-2007, 15:10
Каквото и да казват всички, никое момиче не би обърнала дори грам внимание на момче което не поддържа външния си вид. А ако външността се поддържа то тогава не може да се каже, че някой е грозен или красив... това е твърде индивидуално.

Аз гласувах за красавеца. :-D

Kianna
06-25-2007, 15:11
и двете неща са важни,трябва да е интелигентен да се отнася добре с мен,но и да има някакъв чар нещо което да ми харесва външно в него


:smt023

MuJleH4eTo
06-25-2007, 15:39
Който каже, че външният вид нЕ е толкова важен- лъже :-D Всъщност наистина нЕ е най-решаващ, ама обикновено играЕ голяма роля ;) Нали знаЕте "По дрехите посрещат, по ума изпращат." ... В случая по отношението му към вас :)

...Punк r0cк pRinCeSs...
06-25-2007, 16:16
Ами аз съм почитателка на красивите момчета..само че външността определено не е всичко..естествено че всяко момиче иска приятеля и да е най-добрия..да притежава всичко..само че рядко се намира такова момче...или поне аз все още не съм го намерила..и да..бих излизала с момче ,което не е чак толкова хубаво..какво пречи? По-важно е как се държи ...а не как изглежда..

mechtaq_za_teb
06-25-2007, 16:24
Vajno e mom4eto da se darji milo,da ima 4uvstvo za humor,no sashto taka e vajen i vanshniq vid.

koalka
06-25-2007, 16:29
Естествено, че втория вариант.Никога не бих тръгнала с момче, което няма никакъв умствен багаж и да е най-красивото на света.Като нищо не можеш да си кажеш с него започва да ти става тъпо и безинтересно.Чувството за хумор и това да е интелигиентен е доста важно. :wink:

Bezrazli4na
06-25-2007, 17:22
razbira se 4e e mnogo vajno da se dyrji dobre s men dadenoto mom4e (govorq ot moq gledna to4ka) no puk i ne kazvaite 4e i vyn6niq vid ne e vajen :lol:
No moga da kaja 4e za vseki vlak si ima pytnici toest edin moje da ne te haresva, no ot kade znae6 koi te e haresal i si mu simpati4en... taka4e nese podcenqvai... :smt006 :smt016

loving_you_
06-25-2007, 17:52
Естествено искам момчето до мен да е мил, с чуство за хумор, да ме разбира... Това е много по-важно от това да е най-големия красавц

sasha_90
06-25-2007, 17:54
" да е се отнася добре с вас и да е с добро чувство за хумор "

sladko_dete
06-25-2007, 18:38
Pyrvoto ne6to koeto 4ovek vijda e vanshniq vid.Obache kogato toi ne syvpada s vytreshniq ne6tata stavat po slojni
Chovek moje da xaresa vanshniq vid, no toi se vlubva edinstveno i samo v haraktera :!:

Krem4eto
06-26-2007, 14:26
Честно казано добре е да се държи добре с теб,но за мене е важно момчето да е нормално!Не е казано,че трябва да е красив!

Reed
06-26-2007, 14:47
Пълни глупости.

Какво опявате, че 'вътрешната' красота била по-важна.

Ама и вие сте едни, хем много добре знаете, че каквото и да се случи, вие ще сте си виновни, защото определено едно момиче предразполга момчето как да се държи с нея (демек като к.рва, като дама, като нормална девойка).
Ама надали повечето от тук са го осъзнали това.
Това, че не можете да обуздаете един плейбой, не означава, че трябва да си хфащате грозни типове, нали така.
Грешката е във вас, мили дами, а не в красотата, в известността и в плейбойството на едно момче.

Точка.

А, и още нещо.
Грозни с грозни, красиви с красиви.
Още една точка.
Ахам...а и квото да си говорим ако дойде при вас некъф супер пич с мозък,колкото грахово зърно...оо нее вие въобще няма да се съгласите да ходите с него :lol: леле кви сте скромнии

#YoU MuSt DiE#
06-26-2007, 15:08
Външния вид е толкова важен колкото всичко друго! 8-[

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 16:21
Opredeleno za mene po vajnoto e na4ina po koito toi 6te se otnasq kum men...krasotata su6to e ot zna4enie noo tq ve4e e na vtoro mqsto :))

`Death`Whore``
06-26-2007, 16:22
Да е интелигентен и да се отнася добре с мен.

BeBsItO
06-26-2007, 16:26
4ovekat e kato cqlo kompleksen obraz, vsi4ko trqbva da e 50/50.i dvete ne6ta sa vajni,kolkoto i da govorime 4e ne e vajen van6niq vid.toi e vajen za 1 voto vpe4atlenie i to mn, a sled tova pri ne6to seriozno.......moje da se okaje e toi te e podvel.ama kvo da se prai riskovete na jivota.ivapreki tova, za men sa mn po vajni moralnite cennosti na edin 4ovek.bez tqh ako 6tete brat pit da mi dadete se mi e taq......

sorceress
06-26-2007, 19:13
Много ясно, че външния вид е важен, все пак това забелязваме първо, колкото и да отричаме. Тук обаче има значение и това, че всеки си има вкус. Аз лично много се смея на тези така наречени фешанчета, дето се мислят за големи плейбои. Не мога да разбера защо момичетата толкова се натискат за тях :smt005 :smt005 за мен е по-важно момчето да е чаровно. В даскало има 1 момче, което не е особено хубаво, не е гъзарче, обаче като го видя и усмивката после с часове не ми слиза от лицето :D

beb4ety
06-26-2007, 19:21
:roll: Spored men trqq da ima i ot dvete :smt017 no 6tom trqq da izbiram tqloto ne e nai vajnoto ne6too :wink: trqqbva da e zabavna

Nadelina
06-27-2007, 06:17
Пълни глупости.

Какво опявате, че 'вътрешната' красота била по-важна.

Ама и вие сте едни, хем много добре знаете, че каквото и да се случи, вие ще сте си виновни, защото определено едно момиче предразполга момчето как да се държи с нея (демек като к.рва, като дама, като нормална девойка).
Ама надали повечето от тук са го осъзнали това.
Това, че не можете да обуздаете един плейбой, не означава, че трябва да си хфащате грозни типове, нали така.
Грешката е във вас, мили дами, а не в красотата, в известността и в плейбойството на едно момче.

Точка.

А, и още нещо.
Грозни с грозни, красиви с красиви.
Още една точка.
Ахам...а и квото да си говорим ако дойде при вас некъф супер пич с мозък,колкото грахово зърно...оо нее вие въобще няма да се съгласите да ходите с него :lol: леле кви сте скромнии

Q ako doide Brad PiT .. i kaje "Oo Gospodi.. Ot koga tyrsq jena kato teb.. I nakraq te namerih.. Obicham te!" .. I ti si na sedmoto nebe.. a tova e lubov ot pryf pogled.. i togava useshtash kak toi nqma mozyk.. :shock: .. Ami sega?! :-D

Evala na cherinka i Under_my_skin =D>

key_of_hell
06-27-2007, 06:23
bih kazala 4e za men vu6nostta nqma nikakvo zna4enie stiga da ne govorime za 4ovek nad 150 kg i vrogovena nacepena koja zna4i vsi4ko e ok!A za haraktera vuv vseki ima ne6to koeto moje6 da haresa6, s izkliu4enie na naistina kuhite, ama i glupostta e simpati4na ponqkoga!Abe s dve dumi ako ima6 pone malko mozum i dobur podhod vun6nostta nqma zna4enie!

malkoto_sladur4e
06-27-2007, 07:05
Определено да се отнася добре с мене и да ме обича. :wink:

..:sUnRiSe:..
06-27-2007, 07:13
да се отнася добре с мен и да има чувство за хумор е по важно но за да се увлека по някой трябва да има чар. Неговорим да е с перфектно тяло а просто да е симпатичен да се усмихва сладко :smt016