PDA

View Full Version : moderated:можеш ли да се заразиш с херпес от сперма?



`MoNi`BoNi`
06-25-2007, 15:56
кАТО ГЪЛТАШ(СПЕРМА) можеш да се заразиш с херпеси и всякакви други идиотщини.но въпроса ми е - можеш ли да се заразиш докато задържаш в устата си с нещо!?!?!?!?!??????? :-#

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилника!

young_rich_famous
06-25-2007, 15:58
Пише се " ИСКАМ " а не " ИЗКАМ " !!! Не, не може да ти стане нищо !

`MoNi`BoNi`
06-26-2007, 07:20
мн мерси да и аз осъзнах че се пише так но късно #-o

`Death`Whore``
06-26-2007, 07:22
А ти тъпа ли си? Спермата може ли да има херпес? Можеш да се заразиш от лапането на пениса.

WaKo
06-26-2007, 07:22
Ако питаш за този херпес, който избива на устната - с него си си заразена от 2-5 годишна, както и всички останали хора, така че не се притеснявай :D

key_of_hell
06-26-2007, 07:32
tq taq tema ne e mn za toq forum ama...
A do kolkoto za herpisa kato na edna priqtelka i izlezne ne propuskam da i kaja "pak si go lapala mrusen" moje6 i sama da si pravi6 izvodi, no ne e ot spermata!Kaji na tvoq 4ovek da se zamiva ot vreme na vreme!

`MoNi`BoNi`
06-26-2007, 07:35
popitah 6toto na edna priqtelka i izlezna i se 4ude6e za6to ina4e spored men e ot tova 4e e bil mrasen no me e sram da i kaja!i po vuprosa tapa li s1m-ne sam! [-X

WaKo
06-26-2007, 07:41
Абе хора слушайте ме като ви говоря - с тоя херпес се заразявате още като малки деца и си го носите, подобно на СПИН - вътре в клетки, но имунната система го потиска и по някой път като отслабне имунната система и излиза - не е проблема в това дали е го "лапала мръсен"и изобщо не е свързано с това, кажи й да не се притеснява. Ако толкова не ми вярвате напишете в google herpes simplex и прочетете какво ще ви се покаже

`Death`Whore``
06-26-2007, 07:43
Но защо не всички го имат? На мен никога не ми е излизал.

key_of_hell
06-26-2007, 07:47
Абе хора слушайте ме като ви говоря - с тоя херпес се заразявате още като малки деца и си го носите, подобно на СПИН - вътре в клетки, но имунната система го потиска и по някой път като отслабне имунната система и излиза - не е проблема в това дали е го "лапала мръсен"и изобщо не е свързано с това, кажи й да не се притеснява. Ако толкова не ми вярвате напишете в google herpes simplex и прочетете какво ще ви се покаже

za6to tolkova se vkarva6 kato temata e dosta glupava?Herpisi ot mrusotiq izlizat samo na malki deca za6toto imunnata im sistema e o6te slaba i se bori trudno i s obiknovenite bakterii, a na golemi hora tova ne moje da im se slu4i ako ne sa bolni (govorq za nastinki, temperaturi i tn ni6to seriozno)

WaKo
06-26-2007, 07:48
Силна имунна система - и на мен не ми е излизал, както и на много други, но всички си го носим

06-26-2007, 07:52
Наистина висчки си го носим, но може и никога да не ни излиезе. От сперма няма как да ти излезе херпес, но мойе да го предаде ако прави свирка, а това е било доста непиятно. Затова е по-добре да не го лапа докато не и мине :)
А и херпес може да излезе и от нерви и дори от жегата.