PDA

View Full Version : изрусяването с кислородна вода



babi_girl
06-25-2007, 19:22
знам, че има много такива теми, за това изрусяване, но искам все пак да попитам нещо. взех си кислородна вода, за изрусяване от аптеката и попитах аптекарката как става изрусяването и какво друго трябва да се използва. тя ми каза че трябва просто да се намажа с памуче, без нищо друго и те щели да се изрусят. въпроса ми е колко време след като се намажа ще се види ефекта.
п.с. намазах се преди около 5 мин и малко щипе

06-25-2007, 22:34
уф още една фалшива блондинка

06-26-2007, 07:26
Аз до колкото знам след като се намажеш трябва да излезеш и да стоиш известно време на слънце и така ще ти изсветлеят космите :roll:

Butterfly^
06-26-2007, 07:28
That was me 8-[

babi_girl
06-26-2007, 09:41
Mersi mnogo. :) i nqma da si izrusqvam kosata, ne obijdai bez da znaesh za kakvo stava vypros

Anf3tamin4o
06-26-2007, 10:11
Ми при мене можеше и без да излизаш на слънце и след няколко часа като че ли изсветляха

charovnata_
06-26-2007, 10:25
am nqkoi shte mi obqsni li dali moje s kislorodna voda da si izsvetlish kosata ako e da cqmata kosa li trqbva da se namaje ako samo 1 pyt se namajesh mn li se izsvetlqva kosata ako nqkoi moje nema pishe oshte info

ady
06-30-2007, 14:28
знам, че има много такива теми, за това изрусяване, но искам все пак да попитам нещо. взех си кислородна вода, за изрусяване от аптеката и попитах аптекарката как става изрусяването и какво друго трябва да се използва. тя ми каза че трябва просто да се намажа с памуче, без нищо друго и те щели да се изрусят. въпроса ми е колко време след като се намажа ще се види ефекта.
п.с. намазах се преди около 5 мин и малко щипе

da si izrusi6 kosata sas kislorodna voda? XAX! da izsvetli6 cveta da ama izrusqvane??!? Blondor na prax si vzemi na chifeli ili londa i otidi pri nqkoq friziorka da te izrusi;]

06-30-2007, 14:59
А то има кислородна вода специално за изсветляване ли :roll: