PDA

View Full Version : Къде ще ходите това лято на море :) 2007



06-25-2007, 21:06
Къде ще ходите на море това лято или просто ще си седите у вас пред компа. :-s [-X Аз съм си на морето ама ми е интересно къде ще почивате :)

cherinka
06-25-2007, 21:14
Слънчев бряяяяяяяяяяяяг. :D

KiLLeR_InSTiNkT
06-25-2007, 21:18
Журналист или в самата Варна - още не съм решила.

LunaTriCk
06-25-2007, 21:24
Дружба...тъй, де - Св. Константин и Елена. Централния и Южния плаж са пълни с лайна и цигани. Златните никога не са ми харесвали за плаж. Нощен живот, да. :-D

A_JoLiE
06-25-2007, 21:24
V USA i moje bi v SLan4ev Brqg ili ZLatnite ...

ninsy
06-25-2007, 21:44
свети константин и елена и после малко златните :-D

Shadow_Walker
06-25-2007, 23:15
На Обзор, на лагер с даскалото.

Vladokaaa
06-26-2007, 00:38
Nikade!!!

HopeLesss
06-26-2007, 06:35
На Обзор, на лагер с даскалото.

Хах, преди 2 години ходих. Бях доста песимистично настроена, но не беше никак зле. Всъщност си изкарахме невероятно, пък и обстановката не е толкова лоша. Сигурно вече трябва да са свършили ремонта и навсякъде да има дограма и собствени бани и тоалетни ;) Весело изкарване.

Аз още не съм решила. Със сигурност няма да ходя скоро на море. Ако всички покрай кандидат-студентските мине добре, може и да отида към края на август-началото на септември за няколко дни. :wink:

teenkopele
06-26-2007, 06:38
Финландия :D

Задължително да донесеш едно шише водка! :twisted:

hamilcar
06-26-2007, 06:48
Вече бях за малко на Слънчев бряг. Ако ходя пак това лято то сигурно ще бъде пак там, но с тази разлика, че ще спя в Несебър.

Child_In_Time
06-26-2007, 06:49
ми малко по Варна и после по южното черноморие

HopeLesss
06-26-2007, 06:52
Какво ви харесва на Слънчев бряг?!? Аз бях за малко там покрай абитуриентските балове, но честно казано изобщо не ми харесва. Навсякъде си обграден от хотели и не виждаш нищо друго, освен терасата на съседния хотел и прострения бански на някои гост на хотела. Гадно е. :? Да не говорим колко е скъпо и пренаселено. Последните години все ходехме на Китен, но и там се превърна в някаква лудница. Миналата година бях на Царево и си изкарах супер - спокойно е и много красиво, но плажа им не става. Тази година уж обмисляме да сме на Созопол, но още нищо не се знае. Ако трябва да избирам, бих отишла на някой забутан къмпинг, където наистина да мога да си почина от тази лудница.

hamilcar
06-26-2007, 07:00
Какво ви харесва на Слънчев бряг?!? Аз бях за малко там покрай абитуриентските балове, но честно казано изобщо не ми харесва. Навсякъде си обграден от хотели и не виждаш нищо друго, освен терасата на съседния хотел и прострения бански на някои гост на хотела. Гадно е. :? Да не говорим колко е скъпо и пренаселено. Последните години все ходехме на Китен, но и там се превърна в някаква лудница. Миналата година бях на Царево и си изкарах супер - спокойно е и много красиво, но плажа им не става. Тази година уж обмисляме да сме на Созопол, но още нищо не се знае. Ако трябва да избирам, бих отишла на някой забутан къмпинг, където наистина да мога да си почина от тази лудница.

В Слънчев бряг не е лошо, цените на местата за спане са скъпички, но пък за ядене не са, даже на места по-евтини от София. Единственото грозно нещо в този курорт е, че уважават повече чужденците. Не е нормално в нашата държава табела, която предупреждава за опасност да бъде на няколко езика, но не и на български.

HopeLesss
06-26-2007, 07:03
Ами то почти навсякъде е така. Едната сутрин в Слънчев бряг, докато бяхме на закуска, искаха да изгонят един приятел, защото говорел прекалено високо и смущавал закуската на англичаните. А той си говори наистина така. Живее на 4-тия етаж над нас и като обяснява нещо на майка си, всички съседи го чуваме :lol:

За цените, не знам как е в София, но тук в Търново дюнера е 2 лв най-големия, а в Слънчев бряг беше 5. Иначе си прав, че в хранителните магазини не е чак толкова скъпо - до 50 ст. отгоре. И все пак не бих отишла на такова място. Прекалено изкуствено е :roll:

hamilcar
06-26-2007, 07:06
Ами то почти навсякъде е така. Едната сутрин в Слънчев бряг, докато бяхме на закуска, искаха да изгонят един приятел, защото говорел прекалено високо и смущавал закуската на англичаните. А той си говори наистина така. Живее на 4-тия етаж над нас и като обяснява нещо на майка си, всички съседи го чуваме :lol:

За цените, не знам как е в София, но тук в Търново дюнера е 2 лв най-големия, а в Слънчев бряг беше 5. Иначе си прав, че в хранителните магазини не е чак толкова скъпо - до 50 ст. отгоре. И все пак не бих отишла на такова място. Прекалено изкуствено е :roll:

Както в хранителните магазини така и в някои заведения също не е скъпо. В "Джани" или "Кондор" например. Дюнера си е скъп, да не говориме, че един хот-дог е 3 лева. Като изключим недоразвитите чужденци мястото не е лошо, поне на мен ми харесва де.

Mimka_sweet
06-26-2007, 07:48
Ами там в хотелчетата между Равда и Несебър , ама ще съм с наще :?

shIlOH
06-26-2007, 08:11
[/b]На Слънцев бряг-след 1 седмица заминаваме а Август в Испания

ProstoAz
06-26-2007, 08:20
Вече има такава тема :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=102238&start=0 ! :wink: