PDA

View Full Version : Moderated: Oт известно време са ми се появили доста пъпки



06-25-2007, 21:11
Здравеите , от няколко дни следя форума и ми е доста интересен .... та към въпросът ми ...от известно време са ми се появили доста пъпки по гърба , по лицето имам тук таме ама не си личат много , ама по гърба са доста и то наситени някак си , та въпросът ми е много ли е грозно на плаж примерно като видите някои с такъв гръб ... ? уж се мажа ама нищо...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

zvezdichkaaa
06-26-2007, 06:28
Еми ти сама знаеш,4е не е хубава гледка.Моя съвет е да не ги стискаш 4е може да остане белег и да смениш крема ако този ве4е не ти помага -има 1 крем "биле" евтин е около 5 лв. и помага (не обещавам нищо,но на мен помогна).

belerofone
06-26-2007, 15:27
Dalbok piling na garba sas 75% glikolova kiselina.....
Premahva vs po garba no 2 sedmici nikakv plaj hidratanten krem kakto i 6te isglejda6 vse edno si lejala na plaja 2 dni...efekta e kato ot izgoreno.....ne e bolezneno.....efektivno e :)
Uspeh i da kje6 kak se ravivat ne6tata:)

Guderian
06-26-2007, 16:11
Здравеите , от няколко дни следя форума и ми е доста интересен .... та към въпросът ми ...от известно време са ми се появили доста пъпки по гърба , по лицето имам тук таме ама не си личат много , ама по гърба са доста и то наситени някак си , та въпросът ми е много ли е грозно на плаж примерно като видите някои с такъв гръб ... ? уж се мажа ама нищо...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!Продължавай да ебеш мацките в гъза и ще имаш още пъпки :lol:

Presley
06-26-2007, 16:16
Ми кофти е ,но може би няма сички да се фокосират точно в гърба ти...!Мажи ги с нещо...пък ,ако не минават просто си пусни косата...ако е дълга де! :-D