PDA

View Full Version : ot razlichni svetove



cherry^merry
06-25-2007, 21:36
здравейте хора.. значи искам да ви разкажа за моя случай...
всичко започна когато бях на 15.. тогава се влюбих в един "батко" които тогава беше на 24 аз много го харесвах, а той също показваше някакъв интерес към мн но всеки път ми повтаряше "малка си, малка си.. но ще те почакам" та същият този човек скоро го срещнах в един клуб.вече нещата бяха различни аз му казха че съм на 18 а той ми отговори "дочаках те" и там от дума на дума той ме изпрати до нас.. беше много хубаво говорехме си псоле дори "прекрачи дълго чаканата граница" и ме целуна.. аз изпаднах в еуфория и се разбрахме да му звънна през седмицата "за кафенце" не успях, сле дкото той ми писа че съм го излъгала.. обясних му как стоят нещата и му казах той да ми пише да се видим .. тази вечер го видях в едно кафе а той през цялото време ми намигасхе и с жестове ми показваше да му звънна..
не знам в този момент си помислих че може би той иска от мен само секс... докато аз за тези години не спрях да изпитвам нещо към него... дали ще постъпя правилно ако му звънна как мислите??

Vladokaaa
06-25-2007, 21:38
Абе званни му човека ти е навит ще те бодне спох а може даже и да те обича за малко./..

sexy_for_you
06-25-2007, 21:39
а ти от къде си направи този извод,че иска само секс?а и за какво те е дочакал?вие говорихте ли относно отношението си един към друг и чувствата си?щом те е чакал толкова дълго(3 години все пак са доста време)не вярвам ти да си поредната му бройка,която търси само за секс.просто поговори с него и се разберет какви са ви чувствата.но според мен те се базират на нещо повече от секса :P

06-25-2007, 21:46
факта който ме кара да мисля така е, че през тези 3 години аз знам не за всички но за чат от момичетата с които е бил без да съм искала съм го арзбирала просто са идвали и са ми акзавали.. признавам през това всичкото време и аз залитах на ляво и дясно но винаги когато съм го виждала нещо в мен е търепвало.. често се сещах за него и ми се е искало думи които чувам от разни хора именно той да ми ги каже.. за чувствата съм.. той е наясно с мойте чувста... онази вечер когато всъщност ме изпрати ми прати няколко сексуални намека и това ме кара да си мисля тези неща.. не че и аз не бях на тази вълна но може би избърза... и именно това ме кара да мисля че той иска точно това от мен

sexy_for_you
06-25-2007, 21:51
факта който ме кара да мисля така е, че през тези 3 години аз знам не за всички но за чат от момичетата с които е бил без да съм искала съм го арзбирала просто са идвали и са ми акзавали.. признавам през това всичкото време и аз залитах на ляво и дясно но винаги когато съм го виждала нещо в мен е търепвало.. често се сещах за него и ми се е искало думи които чувам от разни хора именно той да ми ги каже.. за чувствата съм.. той е наясно с мойте чувста... онази вечер когато всъщност ме изпрати ми прати няколко сексуални намека и това ме кара да си мисля тези неща.. не че и аз не бях на тази вълна но може би избърза... и именно това ме кара да мисля че той иска точно това от мен

ами това,че е бил с други момичета,все пак той не може да се обрече на пълна самота.но щом другите хора са казвали,че те обича,може би е вярно.по-добре поговорете дали наистина те обича и при евентуална връзка какво ще търси в нея и какво очаква от теб.ако му обясниш,че е все още рано и ще прибързате със секса,ако наистина те обича,той би те разбрал.просто се уточнете и така ще бъде най-добре за двамата.

06-25-2007, 21:56
факта който ме кара да мисля така е, че през тези 3 години аз знам не за всички но за чат от момичетата с които е бил без да съм искала съм го арзбирала просто са идвали и са ми акзавали.. признавам през това всичкото време и аз залитах на ляво и дясно но винаги когато съм го виждала нещо в мен е търепвало.. често се сещах за него и ми се е искало думи които чувам от разни хора именно той да ми ги каже.. за чувствата съм.. той е наясно с мойте чувста... онази вечер когато всъщност ме изпрати ми прати няколко сексуални намека и това ме кара да си мисля тези неща.. не че и аз не бях на тази вълна но може би избърза... и именно това ме кара да мисля че той иска точно това от мен

ами това,че е бил с други момичета,все пак той не може да се обрече на пълна самота.но щом другите хора са казвали,че те обича,може би е вярно.по-добре поговорете дали наистина те обича и при евентуална връзка какво ще търси в нея и какво очаква от теб.ако му обясниш,че е все още рано и ще прибързате със секса,ако наистина те обича,той би те разбрал.просто се уточнете и така ще бъде най-добре за двамата.
лошото е че аз също много го искам и няма да никак хубаво ако не издържа и пропсто... го направя.. защото псоле той може да си тръгне и няма да му пука защото обича ли ме или не ако сега го попитам ако наистина намеренията му са смао за една вечер би казал че ме обича... и аз съм човек не се контролирам по някога не искма да става фал.. :oops:

06-25-2007, 22:28
az mislq 4e tova e normanlno za edno mom4e da izglejda 4e izbarzva ne mislq 4e ako ti e pokazal nqkakvi 4uvstva (makar i malki ) i nejnost te sa bili fal6ivi . I az samiq sam takav po nqkoga no ne ozna4ava 4e ne obi4am dostata4no priqtelkata si . Prosto mometata sme takiva

alkobalko
06-26-2007, 04:26
Обади му се и излезте да изпиете по едно кафе. А и в крайна сметка винаги можеш да кажеш "не", ако се стигне до нещо, което ти не желаеш.

Danielle
06-26-2007, 09:23
Обади му се и излезте да изпиете по едно кафе. А и в крайна сметка винаги можеш да кажеш "не", ако се стигне до нещо, което ти не желаеш.
и аз мисля, че така е удачно :D

Zealot
06-26-2007, 10:11
мз просто една моя теза ще изкажа сега-Може би наистина е искал секс от тебе,поради факта че те е изчакал 3 години за да станеш на 18.И както знаете (ако си пълнолетен) ако спиш с непълнолетна е незаконно и тя може да се оплаче от това после на държавата и после на него ще му се стъжни.Иначе ако е имал някакви чувства към тебе просто нямаше да чака тези 3 години... ЗАМИСЛЕТЕ СЕ !

Момичето от Принстън
06-26-2007, 10:17
мз просто една моя теза ще изкажа сега-Може би наистина е искал секс от тебе,поради факта че те е изчакал 3 години за да станеш на 18.И както знаете (ако си пълнолетен) ако спиш с непълнолетна е незаконно и тя може да се оплаче от това после на държавата и после на него ще му се стъжни.Иначе ако е имал някакви чувства към тебе просто нямаше да чака тези 3 години... ЗАМИСЛЕТЕ СЕ !
до някъде и това е възможно.. но надали ще я чака толкова дълго само за единия секс все пак това са три години.. не седмици не месеца а години... доста време,а той през тези години така или иначе го е получавал! може и да има чувства.. просто се вижте и си поговорете сериозно. това е!

Zealot
06-26-2007, 10:38
...Аз като се поставя на негово място и почвам да разсъждавам точно за това си мислих.Няма смисъл да се чака момиче на 15 години за да стане пълно летно за да имат някакви чувства.А и както виждаш има всякакви хора във форума който се виждат със хора който едните са пълнолетни а другите не са...А и този човек може да е бил колкото за бройката защото няма смисъл ( както се обоснових по-нагоре)

SpOrTs_GiRl
06-26-2007, 10:53
Трябва доста сериозно да поговорите.. да му кажеш, че не си спирала да го обичаш и т.н. .. и тогава си направи извод дали си заслужава (дали той има чувства към теб).. но щом ти е казал "едно време" че иска да те дочака.. значи е имал чувства към теб.. :wink: и щом сега ти е казал, че те е дочакал.. ;)
П.П. .. май се познаваме.. :-k познавам момиче с абсолютно същата история.. как се казваш?

SpOrTs_GiRl
06-26-2007, 10:56
Трябва доста сериозно да поговорите.. да му кажеш, че не си спирала да го обичаш и т.н. .. и тогава си направи извод дали си заслужава (дали той има чувства към теб).. но щом ти е казал "едно време" че иска да те дочака.. значи е имал чувства към теб.. :wink: и щом сега ти е казал, че те е дочакал.. ;)
П.П. .. май се познаваме.. :-k познавам момиче с абсолютно същата история.. как се казваш?


Забравих да добавя, че мисля, че просто е бил разумен и е знаел,че не може да ходи с момиче толкова години по-малко от него, което дори не е пълнолетно. .. Въпроса ми към теб си остава..

cherry^merry
06-26-2007, 12:25
мери съм аз а как се казва момичето с подобния проблем?
не сикам просто да легна с него и след това да ме зареже страхувам се да не страдам после повече от колкото сега
как да го накарам да бъде чесен с мен? дори и за единия секс?

koalka
06-26-2007, 12:45
Не може да си сигурна, че иска само секс.Все пак, когато си била на 15 той не се е възползвал от теб, а е можел да го направи.Явно е по-свестен от другите, които искат навнсяка цена да постигнат това.Излезте на кафе, вижте се.Не тръгвайте веднага да правите секс и рано или късно ще разбееш какви са му намеренията-само секс или нещо повече. :wink:

MuJleH4eTo
06-26-2007, 13:38
Ами излез и се разберете... Разбери какво иска от тебе... Не е необходимо да легнеш с него след първото кафе ;)

SpOrTs_GiRl
06-26-2007, 13:51
мери съм аз а как се казва момичето с подобния проблем?
не сикам просто да легна с него и след това да ме зареже страхувам се да не страдам после повече от колкото сега
как да го накарам да бъде чесен с мен? дори и за единия секс?

Нина се казва момичето и имаше абсолютно същия проблем като теб.. даже сте на една възраст и всичко е като при нея почти :-D Иначе сори.. явно съм сбъркала 8-[