PDA

View Full Version : ДА Лъжем ли гаджето че не сме девствени? За и Против



John_Doe_89
06-25-2007, 23:17
Ето нещо интересно за всички.Когато спиш за парви път с гаджето, да и признаеш ли, или да и кажеш че не си девствен.
Все пак никой не е живял в манастир, но секса си е секс!
А да й кажеш ли след това?

Vladokaaa
06-25-2007, 23:19
Не аз лично казах на момичето дето излизах с нея че съм девствен а тя не е и ме заряза след това така че споь ;) много съм малак бил и неопитен :)

John_Doe_89
06-25-2007, 23:42
az q izlagah, i dobre postapih.
edin fr go napravi ,no ve4e bqhme spali .sled tova i obqsnih i pri4inite.
to4no tova sas speka ot predrasadacite i.4uvstvoto 4e tq analizira vsqko tvoe dvijenie.
kaza 4e izob6to ne s e usetila.taka 4e tova e neobhodimata laja

alkobalko
06-26-2007, 04:03
Не го излъгах, нямаше и да го направя. В това да си девствен няма нио странно и срамно.

gangbang
06-26-2007, 05:29
Глупава е цялата анкета :idea:

silver_angel
06-26-2007, 07:32
Глупава е цялата анкета :idea:
podkrepqm ..

key_of_hell
06-26-2007, 07:37
mom4eta molq vi ne lujete za tova!Momi4etata si kazvame a i da ne kajeme e mn lesno da se razbere ama pri vas e mn slojno!Nedeite da lujete, tupo e i ne e pri4ina da se sduhvate!Ako si kajete samo moje da spe4elite!

sweet__
06-26-2007, 07:37
Не мисля,че има някакъв смисъл да се лъже за такова нещо! А ако приятелят/приятелката ви зареже след като кажете че сте или че не сте девствени значи просто НЕ ви обича!!!

`Death`Whore``
06-26-2007, 07:38
Аз съм искрена понякога до болка. Не толерирам подобни игрички.

love_girls
06-26-2007, 07:42
Аз не излъгах. И мога да кажа , че по-добре направих.
Ако гаджето ходи с теб заради самия теб, значи не би имало проблем да те приеме такъв какъвто си и не би избягало , ако му кажеш че си девствен.

shizzle
06-26-2007, 10:51
Не съм лъгал за това. Дори не ми е и хрумнало, да си кажа честно. Иначе после, ако се изложиш, ходи обяснявай ;)

Но друга лъжа ми е типична. Намалявам броя на бившите си. Няма защо момичето да си мисли, че трябва да се справя с еди какъв си опит. Щом съм с нея, на мен изобщо не ми пука за предишните.

Ol' Dirty Bastard
06-26-2007, 11:03
Не съм лъгал за това. Дори не ми е и хрумнало, да си кажа честно. Иначе после, ако се изложиш, ходи обяснявай ;)

Но друга лъжа ми е типична. Намалявам броя на бившите си. Няма защо момичето да си мисли, че трябва да се справя с еди какъв си опит. Щом съм с нея, на мен изобщо не ми пука за предишните.

Т.е. от 3 ги правиш на 2? :-D Също сигурно лъжеш и за това, че всъщност ти си Superman(Batman..), нали? Да не те помисли за луд, а и ако каже на някого после? Кефиш мъ', пич! :) :smt004

По темата - не, не съм лъгал и не съжалявам. Ама чак да не ми е минало през ума - ХАХАХА! Бях на 17, все пак! 8)

siska86
06-26-2007, 11:08
aZ PAK IZLYGAH MOQ.. t.e ne go izlygah ami az sam bila vinagi po edra i izglejdah vinagi na po golqma otkolkoto sam.. i bqh s dosta po golqm partnior hodihme 1 mesec i toi si go iskashe.. i az se 4uvstvah gotova zashtoto mnogo me prevli4a6e i prosto se bqh otpusnala i sledqh vsqka 1 negova stypka.. i nz zashto no ne me boleshe mnogo eee malko ama po4ti da si kaja ne me boleshe i toi mi kaza posle kato si trygvah 4e sam bila perfekna i 4e e mnogo dovolen.. i 1 den si govorihme koi mi e 1viq i t.n aa az mu kazah 4e e toi i toi ne mi povqrva.. makar 4e mu be6e dosta golqm.. a sega mi se stryva 4e vseki 1 ot priqtelite mi sa s mnogo po malki no za mene nqma zna4enie tova.. 4e mn mi be6e X kak ne e razbral.. a i ne me boleshe mnogo 1viqt pyt me boleshe na 2riq vaob6te..

naia
06-26-2007, 11:22
Аз му казах че съм девствена защо да лъжа

Fallen Leaf
06-26-2007, 11:28
При момичетата подобна лъжа няма никакъв смисъл, по физически причини.
При момчетата също, защото веднага си проличава знаеш ли какви ги вършиш, или не (и никакви инструкции от образователни филмчета не могат да ти помогнат предварително).

girl_in_black
06-26-2007, 12:13
В една връзка най-важно е доверието.При истинската любов няма място за лъжи.Щом този човек е с теб, значи има за какво и няма да те зареже само защото си девствен

KiLLeR_InSTiNkT
06-26-2007, 12:17
Не виждам какъв е смисъла да лъжеш гаджето, че не си девствена. Глупава анкета - има много хора, които биха се радвали, че не са те минали незнам си колко преди това. Не мога да повярвам, че пускате такива анкети :shock:

Stopman
06-26-2007, 12:28
С мойта всъшност обсъдихме тоя въпрос дали сме девствени много от рано,някак си беше важно да разберем :mrgreen: Ама и 2-мата сме така че всичко е идеално :smt016

VerryBerry
06-26-2007, 12:32
za da ne se po4uvstva6 kofti i nelovko po dobre si priznavai,ina4e toi 6te se seti...

Nadelina
06-26-2007, 12:46
Mnogo glupavo bi bilo da izlyjesh... Pone spored men... i obratnoto sashto... da izlyja che sym devstvena ako ne sym.. Ne mislq che ima smisal ot podobni lyji...

TORBALAN
06-26-2007, 13:16
ест. 4е ще и признаеш ,трябва да има доверие у целата таа работа :)

koalka
06-26-2007, 13:24
Според мен няма смисъл да се лъже, все пак това е човека, с когото правиш за пръв път секс.Но и забравих, че на момчетата не им пука чак толкова с кого ще го напряват(повечето).

killer_machine
06-26-2007, 14:43
И за к'во да лъже тя веднага ще разбере.... а пък ако жена излъже да не говорим...

krem4et0
06-26-2007, 14:51
Той го знаеше още преди да се запознаем на живо. Аз знаех същото за него тогава. нито съм си мислила, че ще имаме връзка тогава, нито че ще правим секс. И да беше в друга ситуация пак щях да го кажа. загубих девствеността си почти на 21 и да ви кажа ли-доста се гордея с този факт. за мен девствеността ми винаги е била повод за гордост, проява на факта, че имам принципи и морал, но и че съм успяла да ги съхраня. Никога не съм се срамувала от нея и никога не съм лъгала който и да е, че съм правила секс преди наистина да го правя. Сигурно ви изглеждам като излязла от 17 век, но за мен да правя секс с някой, който обичам и който ме цени беше важно. Исках и за него да е важен и специален този момент. И се получи де :lol:

MoHuTo
06-26-2007, 15:02
От лъжи няма смисъл, нали после пак ще се разбере, къф е смисъла тогава ?? :::

sexy_for_you
06-26-2007, 15:06
Не го излъгах, нямаше и да го направя. В това да си девствен няма нио странно и срамно.

killer_machine
06-26-2007, 15:13
Не го излъгах, нямаше и да го направя. В това да си девствен няма нио странно и срамно.
Темата беше да излъжеш ако не си девствен а кажеш че си девствен! [-X :smt018

06-26-2007, 15:21
И за к'во да лъже тя веднага ще разбере.... а пък ако жена излъже да не говорим...

Е, с моята приятелка като го правихме за пръв път, въобще не е ставало на въпрос дали някой от нас е девствен или не. Тя не беше, а аз - да. И мога да ти кажа, че тя не разбра! Но в течение на времето и разговорите стана ясно, че аз не съм го правил с друга преди нея, и на нея това много и хареса! Въобще не е имало реакция, че може да скъсаме поради тази причина. Така че, ако двама се обичат, това дали си девствен, или не, не е ама никакъв фактор.

krem4et0
06-26-2007, 15:31
Да излажем ли гаджето,което не е девствено, че ние сашто не сме?

П.С. Правописът е автентичен!

`Death`Whore``
06-26-2007, 15:37
Е, с моята приятелка като го правихме за пръв път, въобще не е ставало на въпрос дали някой от нас е девствен или не. Тя не беше, а аз - да. И мога да ти кажа, че тя не разбра! Но в течение на времето и разговорите стана ясно, че аз не съм го правил с друга преди нея, и на нея това много и хареса! Въобще не е имало реакция, че може да скъсаме поради тази причина. Така че, ако двама се обичат, това дали си девствен, или не, не е ама никакъв фактор.
Все повече се разпростират "връзките", в които не се общува. Нормалните хора обменят информация за предишните си връзки. Да не говорим, че човек се държи по-различно, когато другият е девствен.

malkoto_sladur4e
06-26-2007, 15:45
Аз супер много се гордеех,че съм девствена!А знам,че и моя приятел мн се радва,че ми е първи! :wink:

krem4et0
06-26-2007, 15:58
Естествено, че ще се редва. Все пак си била само на 12!!!!! щеше направо да се побърка от ужас, ако не беше девствена на тази възраст. А по темата-девствеността, не е порок. Да я съхраним повече, за да се радваме на хубав и пълноценен сексуален живот. Все пак сексуалният бум на жената е след 30 годишна възраст!

ninsy
06-26-2007, 16:01
не не бих излъгала че съм спала с някой ако е така
ако не съм ще си кажа че съм си деватвена!

Sam90
06-26-2007, 16:01
НЕ, защото е глупаво и безмислено.Той/тя е с теб, заради това, което си - не е нужно да се правиш на нещо различно.

`Death`Whore``
06-26-2007, 16:03
Щял да се побърка? Нямаше да се учуди, тя му е въртяла свирки почти от началото, а е била на 11.

Кремче, защо нямах твоя акъл преди години...

MaLkA_SlAdUrANkA^14
06-26-2007, 16:03
Ние не сме се лъгали и след като си казахме истината всичко протече идеално защото всеки знаеше за другия и знаеше как да реагира :)

JetRed
08-05-2013, 00:39
Ехо приятели искам съвет за следното нещо, което приятелката ми написа във Facebook.Ето го и съобщението:
"mnogo dulgo mislex. Ti sex do sega pravil li si? Shtoto ako ne si nqma kak prosto da sme zaedno shtom ti neznaesh da pravish sex. Ne iskam da kusame ne go priemai taka. Az mn sum shtastliva s teb i ne iskam da kusame. Poneje mnogo mislex i gledam che si mi pisal da ti dam shans ok shte ti dam vtori shans obache mnogo te obicham . Neznam ti dali izpitvash tova kum men no az te obicham tolkova mnogo che si nqmash na ideq... "
това съобщение някой може ли да ми го обясни,защото едновременно ми е зададен въпрос и ми се дава втори шанс. Как да го разбирам,ако съм правил значи ми дава втори шанс или даже,ако не съм правил ми дава втори шанс не знам как да го разбирам кажете ми вие?

mlakniwe
08-05-2013, 05:42
2007

писък
08-05-2013, 07:44
по-добре да не го правиш, защото все някога ще разбере, може би още първия път хахааха

писък
08-05-2013, 07:47
Ехо приятели искам съвет за следното нещо, което приятелката ми написа във Facebook.Ето го и съобщението:
"mnogo dulgo mislex. Ti sex do sega pravil li si? Shtoto ako ne si nqma kak prosto da sme zaedno shtom ti neznaesh da pravish sex. Ne iskam da kusame ne go priemai taka. Az mn sum shtastliva s teb i ne iskam da kusame. Poneje mnogo mislex i gledam che si mi pisal da ti dam shans ok shte ti dam vtori shans obache mnogo te obicham . Neznam ti dali izpitvash tova kum men no az te obicham tolkova mnogo che si nqmash na ideq... "
това съобщение някой може ли да ми го обясни,защото едновременно ми е зададен въпрос и ми се дава втори шанс. Как да го разбирам,ако съм правил значи ми дава втори шанс или даже,ако не съм правил ми дава втори шанс не знам как да го разбирам кажете ми вие?
ако ти е написала такова нещо, значи не ти си важен за нея, а сексът

PurpleSand
08-05-2013, 12:49
така или иначе тя ще разбере ... ще си пролиичи,че не си толкова опитен .. и най-много да ти направи муцуната,че си я излъгал. ;)

JetRed
08-05-2013, 13:07
благодаря за помощта приятели аз ще я попитам днес кое е по-важно АЗ или СЕКСА и ще видя какво ще ми каже благодаря отново

$cream
08-05-2013, 17:09
не трябва да лъжем, защото после ще я разочароваме... може да съм на 13 и да нямам НИКАКЪВ опит със секса (което е нормално), но знам, че лъжите винаги излизат наяве....рано или късно

ShtrudeL
08-05-2013, 17:19
трябва да си много голям тъпанар, за да излъжеш за това ^^

fckd
08-05-2013, 20:07
Оппа.. аз без да исках гласувах за Да, за да избегнем вАзможните предрасъдаци и да сме по спокойни пАрвия път. , всъщност исках да гласувам за Не, за да намерим разбиране и съдействие.
+ ТВА ПРАВИ АНКЕТИ, АМА СИ ОПРАВИ ПРАВОПИСА!

anonymous908491
08-05-2013, 20:51
Да излажем ли гаджето,което не е девствено, че ние сашто не сме?
-----------------------------------------------------------------------
Излъжи го, че не тежиш 150кг
Излъжи го, че не си бръснеш брадата
Излъжи го, че не гълташ

baby_baby
08-10-2013, 12:28
Против съм не виждам смисъл да лъжете за това

Rocknroll
08-10-2013, 13:09
Не го излъгах, нямаше и да го направя. В това да си девствен няма нио странно и срамно.
+1
Няма смисъл от лъжа.Глупаво е просто.Но всеки както си прецени.
Аз също не го излъгах и така беше по-добре.

AnarchyBoy
08-10-2013, 13:21
Повечето лапИта днес, приемат девствеността като няк'во много тежко, страшно и прокажено бреме, а всъщност няма такова нещо..
Е сега разбирам да си на 30 и да си девствен/а тогава е някак странно..
Но иначе не виждам какъв е проблема дори да си на 20 и да си девствен/а..
Всеки го прави, когато реши, че е готов.. На нас не ни влиза в работата..
А пък и да си кажа на под секрет, в девствеността има нещо сладко и невинно, а може би и доста наивно.. :)
Има и минуси разбира се, но има и своят чар.. ;)

И не няма смисъл да лъжеш гаджето си..
ПП- даже не съм чел темата, само по заглавието..

ПП 2- темата е от 2007?! :shock:

Cооkie
08-10-2013, 15:05
2007 са лъжели, че не са девствени, сега лъжат, че са. :cool:

:D:D

По темата - изобщо не го бяхме коментирали преди да правим секс. Понеже бях на 20, той може би беше приел, че е нормално да съм правила вече, а пък за мен не беше кой знае каква драма "първият път" и реших да не го паникьосвам :D Няколко дни по-късно му казах, де, той беше втрещен и ми благодари, че не съм го предупредила, щото наистина е щял да се притеснява много повече :D

NissaN
09-09-2013, 04:03
Няма смисъл да го лъжем...тъпо е.

~~~~Ghostface~~~~
09-09-2013, 12:44
не трябва да лъжем, щото като поиска секс и очаква машина, ще види, че сме 0

evilgirl95
09-09-2013, 13:04
Нито аз съм лъгала, нито приятелят ми ме е лъгал. Това че съм му първата ме кара да се чувствам супер специална, същото се отнася и за него- това че ми е първи значи много за него!

Hidayet
09-09-2013, 13:12
От кога девствеността е толкова срамна за вас бе кофи?

Glamour92
09-09-2013, 13:48
не трябва да лъжем, щото като поиска секс и очаква машина, ще види, че сме 0

То не пречи да се издъним и без да сме девствени :D
По темата-тцъ ! Освен ако човека не държи да бъде излъган