PDA

View Full Version : Moderated:Ако имате едногодишна връзка какво би ви накарало



06-26-2007, 04:34
Ако имате едногодишна връзка какво би ви накарало да зарежете човека,с когото сте?Най-често съм чувала еднообразие,скука и т.н.Как и защо става това?Как мислите,че можете да предотвратите скуката в отношенията ви?Според мен скуката настъпва,когато просто нямате какво да си кажете или никога не сте имали някаква емоционална връзка,а само сте си излизали.

Аз лично си имам мое мнение (наскоро се разделих с приятеля ми по тая причина и се опитвам да си обясня как станаха нещата),но искам да чуя странични мнения. :|

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
т. 7 от Правилника!

Vladokaaa
06-26-2007, 04:54
Еми то с времето наистина почва да става скучно но това е най вече при по малките дето няма секс :mrgreen: и няма кво да разнообрази връзката

INLOVE_f
06-26-2007, 07:30
Зависи мн от тва колко често се виждате. (и от секса но не чак толкова!) :-D

06-26-2007, 07:48
и по к'ъв начин това колко често се виждате влияе - ако се виждате по-често писва?

LetiCherry
06-26-2007, 08:01
Скука, еднообразие - бла..блааа!

Аз с приятела си съм по4ти година и 5 месеца и ВИНАГИ имаме какво да си кажем, или той разказва нещо или аз обяснявам някакви си мои неща, но винаги ни е забавно да сме заедно, дори и да се гледаме и да си мъл4им и да се гушкаме! Разнообразието оба4е не трябва да идва от един 4овек, ами и от двамата! И двамата да дават идеи какво да се прави, къде да се ходи, малките изненадки винаги освежават нещата :wink: А това за скуката - ами ако ви е ску4но един с друг, зна4и не сте един за друг и не се оби4ате достатъ4но. Никой, който оби4а няма да позволи скуката и еднообразието да се промъкнат във връзката и да я развалят! :wink:
Не мисля, 4е ако се виждате 4есто си писвате! Пак казвам където има любов не може 4естото вийдане да е при4ина за раздяла! По-скоро невиждането!

delicate
06-26-2007, 08:07
Аз имам подобен проблем - с моя сме още на етап "падам си по теб" и много ме е страх да не му омръзне с мен,ама предполагам,че това,което изредиха другите - най-вече мисля,че си зависи от хората.връзката не се крепи само на един човек,както лети_чери обясни.

Uptown_soldier
06-26-2007, 08:12
Ако имате едногодишна връзка какво би ви накарало да зарежете човека,с когото сте?Най-често съм чувала еднообразие,скука и т.н.Как и защо става това?Как мислите,че можете да предотвратите скуката в отношенията ви?Според мен скуката настъпва,когато просто нямате какво да си кажете или никога не сте имали някаква емоционална връзка,а само сте си излизали.

Аз лично си имам мое мнение (наскоро се разделих с приятеля ми по тая причина и се опитвам да си обясня как станаха нещата),но искам да чуя странични мнения. :|

При всеки любовта се появява, когато има интерес към същество от другия пол. Колкото по-трудно е на двамата да бъдат заедно, толкова повече емоцията се увеличава. Проблемът идва, когато двамата официално ходят. С времето те се опознават толкова, че стават предсказуеми един за друг. Причина за раздяла при някои хора е, че поне единия решава, че вече не му е интересно. Естествено хората са различни и това не се отнася за всички. Но за да бъде интересно и на двамата е добре да разнообразявате времето си когато сте заедно. Нямам предвид всеки ден да правите големи неща, а нещо дребно, но различно.

lovers
06-26-2007, 10:15
Emm ako po cql den ste bili zaedno normalno da si pisnete...Spored men ako chovek zahvashta po seriozna vruzka e po-dobre dvamata da se vijdat po redko za da ne si omruznat,taka i bez tova shte si lipsvat poveche! :-D

koalka
06-26-2007, 13:16
Вече една година и половина съм с приятеля ми(не е кой знае колко много), но не мисля, че еднообразието и скуката са настъпили.Мисля, че го обичам повече, отколкото в началото.Поне така усещам нещата.
Какво би ме накарало да скъсам с него-ако ме удари(това съм сигурна, че няма да се случи), ако се държи ужасно с мен и липса на чувства от моя старана естествено.

alkobalko
06-26-2007, 13:21
Не е проблемът във времето. Аз съм с приятеля си вече близо 2 години и половина и още не сме си омръзнали. Не може двама човека, които се обиат да си писнат просто така, винаги има какво да се прави и това укрепва връзката.

MuJleH4eTo
06-26-2007, 13:23
Еее.. зависи от хората :) Сестра ми и приятеля й са от 5 години заЕдно, а нЕ са си омръзнали.. Не са женени, за да ги задържа нЕщо един към друг, просто се обичат... И живеят заедно и сЕ виждат всеки ден, но нЕ се е изгубиЛа тръпката ;) Тъй че нЕ винаги хората си омръзват :)

MoHuTo
06-26-2007, 14:19
Ми единственото, което може би би ме накарало да прекратя връзката си е липсата на чувства от моя или негова страна..не мога да гадая..но може би тва ще е..нЗз не ми е дошло до главата още.. :? :::

ninsy
06-26-2007, 15:55
Не е проблемът във времето. Аз съм с приятеля си вече близо 2 години и половина и още не сме си омръзнали. Не може двама човека, които се обиат да си писнат просто така, винаги има какво да се прави и това укрепва връзката.

и ние сме така с мойто :)

Presley
06-26-2007, 16:05
Ако найстина обичам човекът бих опитала да поправя проблемите във връэката ни...!Може би единственото нещо ,което би могло да ме накара да се раэделим е ново любов,но пък това при мен е рядкост...когато съм с някого,който обичкам,дооооста трудно спирам...

`Death`Whore``
06-26-2007, 16:16
За мен понятие "омръзване" няма. С бившия ми ходихме година и 3 месеца и не ми е омръзнал, всичко беше перфектно като усещания от моя страна. Със сегашния ми мъж сме заедно вече 7 месеца и макар че правим винаги едно и също и то не е грам интересно, не ми е омръзнал, а ми е супер с него. С времето чувствата стават по-силни, а не обратното. А когато има чувства, няма омръзване.

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 16:16
Em da naisitna 1 godina e mnogo vreme ,no ako naistina se obi4ame i t.n. nqma nujda d ase razdelqme vse nqkak 6te raznoobrazim vryzkata si i nqma da ni bude sku4no.... :))

авторката на темата
06-26-2007, 17:01
ми с бившия ми приятел бяхме доста време заедно (доста според ученическите представи) и той ми каза,че му било еднообразно с мен и че аз имам много по-силни чувства към него,отколкото той към мен.не знам как да го приемам това.не искам времето да се връща,ама се опитвам поне за в бъдеще да не правя уж тази грешка..а дали в мен е грешката..?

BeBsItO
06-26-2007, 17:10
emi nikoga gre6kata ne e samo v einiq. ti ne si s nego za da mu raznoobrazqva6 jivota, a za da ste zaedno. a ako mu e bilo sku4no da be6e napravil ne6tto toi.......se pak na nego mu e bilo nekonfortno ne na teb......zamisli se v/u tova

BAYO
06-26-2007, 23:27
Еми след като искат да се разделят (или поне единия) значи нещата не вървят. А защо не вървят ... причини 1001 . Тоя, който обича, не мисли , а действа. Оправя нещата, не ги оставя да закърняват и прочие. Тфа е.

white_chik
06-28-2007, 18:52
И аз наскоро се разделих с приятеля ми (бяхме задено 8 месеца) и причината беше точно това-еднообразие.Аз винаги ще си го обичам и ще държа на него,но вече не е любов

06-28-2007, 20:20
Хах... заряза ме заради друга... 3 години по-малка от нас... след година и няколко месеца реши че не съм била готина, искал по висока и т.н. :lol:

ThePainIsReaL
06-28-2007, 21:49
Хм .. със сегашния ми приятел сме се разделяли .. не малко. Но сме били толкова малки и глупави.. не сме си омръзвали, но за интригата сме се разделяли или пък от липса на физическа близост и разни такива. Сега, когато сме заедно и всичко е ок.. и се обичаме ..
не знам точно в момента дали има нещо, което може да ме накара да се откажа от него.. понякога си внушавам разни неща, които всъщност не ги мисля или искам, казвам ги на момчето си и става напечено .. но винаги намираме начин да се оправим. Често спорим, но се обичаме.. винаги ни е хубаво заедно, всъщност не ни е хубаво дори ден да не сме заедно.. Но ние сме деца .. на по 17 сме. Не знам какво ще ни хрумне след време, дали един от нас няма да хукне след друг/а .. Но съм сигурна, че няма да си омръзнем или да не се обичаме.. всичко се гради с времето и става повече и повече, като не може една 2-3- годишна връзка да рухне от нищото за ден-два.

rosu
06-29-2007, 06:25
само изневяра би ни разделила :(

136179
06-29-2007, 06:44
az i iznevqra bih mogla da prostq ... ili po-skoro sum go pravila s biv6iq si priqtel ..
izcqlo zavisi ot situaciqta ;)

06-29-2007, 07:27
това за еднообразието е пълна глупост. има бракове които продължават 30-40 години, а тук обяснявате как след година връзка толкова си писвате, че трябва непременно да се разделите. не е така според мен. продължителността на връзката зависи от това колко се обичат двамата. има един човек с който знам 4е ако имам връзка бих направила всичко за да е сериозна и да продължи повече-поне 1-2години. за други хора знам че не ми пука дали ще сме сериозни или не. щом сме имали връзка 1 година значи е имало мн силни чувства, нещо мн специално между нас. това което би ме накарало да прекратя такава врузка е ако знам че той ми е изеневерил и не съжалява за това или ако знам че не иска повече да е с мен. иначе вс друго бих търпяла, дори и да ме е удрял

SpOrTs_GiRl
06-29-2007, 07:38
Според мен щом сме били уж с този човек година и нещо.. значи се обичаме и не бих скъсала с него... Освен ако нямаме някакви сериозни проблеми.. Н. от това, че ми е омръзнал.. [-X

SpOrTs_GiRl
06-29-2007, 07:40
това за еднообразието е пълна глупост. има бракове които продължават 30-40 години, а тук обяснявате как след година връзка толкова си писвате, че трябва непременно да се разделите. не е така според мен. продължителността на връзката зависи от това колко се обичат двамата. има един човек с който знам 4е ако имам връзка бих направила всичко за да е сериозна и да продължи повече-поне 1-2години. за други хора знам че не ми пука дали ще сме сериозни или не. щом сме имали връзка 1 година значи е имало мн силни чувства, нещо мн специално между нас. това което би ме накарало да прекратя такава врузка е ако знам че той ми е изеневерил и не съжалява за това или ако знам че не иска повече да е с мен. иначе вс друго бих търпяла, дори и да ме е удрял

Ще дам за пример баба и дядо :-D Имат златна свтатба .. тоест преди няколко год. навършиха 50 год. от сватбата си и още са щастливи :-) (оженили са се младички.. :-D ) Ето как хората могат да бъдат заедно и да са щастливи с години наред, без да си омръзват ;)

FiRe_LaDy
06-29-2007, 08:56
Mii az imah takava vryzka i tochno zaradi ednoobraziqto i tova,che veche nqmashe kakvo da si kajem q prekratih.I ima oshte edno neshto zaradi,koeto bih prekratila vryzka dori i da e bila 2 godini ... tova e bivshiq mi.Inache ednoobrazeto ... mi nqma kak da se predotvrati ili pone nz ... ne moga da se setq sega nachin.

iliqnfenka
06-29-2007, 09:59
Еми как става така ли ? ако излизате само двамата секи ден.. и не прайте кой знае кво ми обичайното.. и вс ви е като по план ще ви писне по скоро ще се превърне в приятелство.. За да не се получава така според мен от време на време тряа да има някви промени ;) не може 1 год едно и също дори за по-малко време ще си писнете

Иначе какво би ме накарало да прекратя такава връзка? Хм.. нищо ;)

krasivoto@--:-cvetence
06-30-2007, 00:05
mi 4e napravi taka promeni ne6to 4e da ne ti e sku4no ne bix go zarqzala za6toto mi e sku4no po dobre govori s nego i re6ete problema zaedno aka se obi4ate est. a ako ste nqkoq koqto postoqnno gi smenq kato kurva nz :D

sashoTo
06-30-2007, 05:24
mi .. edin nachin da se izbegne skukata e kato se vijdate po rqdko :]

06-30-2007, 06:15
добре,ма като се виждаме по-рядко няма да свикнем един с друг и така може да се загледа по някоя друга..

Bebo-red
07-04-2007, 14:21
Zdraveite :D

Bih iskala da vi razkaja moqta situaciq i da pomolq za savet kakvo da pravq?-ne e ne6to slojno, no ne moga da namerq otgovora sama :?:

Zapoznahme se s moq priqtel na 5.01.2007g po Internet. Izvestno vreme si pisahme v skype i na 16.02.2007 se vidqhme.Az sam na 18g,a toi na 27. Zapo4nahme dosta 4esto da izlizame na kafe, na bilqrd, hodihme na Vito6a, no vsi4ko be6e na nivo-PRIQTELI. Be6e ni mn zabavno i vinagi relaxirahme zaedno. :) Edin den otidahme na Vito6a da se razhodim malko, sprqhme za poreden pat na edna polqnka i prekarahme tam 2-3h. Izvednaj mluknahme, toi se obarna i :smt008 . tova stana na 15.05.2007g.Be6e tolkova krasivo- nejna celuffka,vremeto be6e 4udesno, pti4kite okolo nas ::: svirukaha i vsi4ko tova prodalji ~2h. Ot togava na sam vseki den sme zaedno s 4asove(bilo to nqkade zaedno ili v skype).Be6e s men na zavar6vaneto mi,posle doidne i na bala. Vseki pat,kogatosnme zaedno,ili gledame film i se celuvame;ili hapvame ne6to zaedno i se celuvame; ili sme s negovi kolegi(za koeto ne vazrazqvam).No v sposledno vreme samo tova pravim. Iskah da mine izvesno vreme,ot kakto sme zaerdno,za da pravim sex.(toi be6e parvoto mom4e v jivota mi) i tova mn promeni otno6eniqta ni-kam po-dobro :D toi se 4uvstva edinstven v jivota mi i az se 4uvstvam edinstvena v jivota mu :)

{Iskam da vi kaja sa6to, 4e ne sam mnogo opitna vav vruzkite,tai kato(makar i na 18g) toi mi e vtoroto seriozno gadje, ot ob6to 4, koito sam imala.}

Iskam da vi pitam kak da raznoobrazq vrazkata ni,tai kato ne iskam sexa da se prevra6ta v nqkakva rutina ili v edinstvenoto ne6to, koeto pravim, kogato sme zaedno?[i]
Mnogo blagodarq predvaritelno :)

Pozdravki ot men Bebo-red :smt004

KyKJlu4KaAa
07-04-2007, 17:28
Скука, еднообразие - бла..блааа!

Аз с приятела си съм по4ти година и 5 месеца и ВИНАГИ имаме какво да си кажем, или той разказва нещо или аз обяснявам някакви си мои неща, но винаги ни е забавно да сме заедно, дори и да се гледаме и да си мъл4им и да се гушкаме! Разнообразието оба4е не трябва да идва от един 4овек, ами и от двамата! И двамата да дават идеи какво да се прави, къде да се ходи, малките изненадки винаги освежават нещата Wink А това за скуката - ами ако ви е ску4но един с друг, зна4и не сте един за друг и не се оби4ате достатъ4но. Никой, който оби4а няма да позволи скуката и еднообразието да се промъкнат във връзката и да я развалят! Wink
Не мисля, 4е ако се виждате 4есто си писвате! Пак казвам където има любов не може 4естото вийдане да е при4ина за раздяла! По-скоро невиждането!
_________________
tOchno taka :)

07-04-2007, 17:30
Скука, еднообразие - бла..блааа!

Аз с приятела си съм по4ти година и 5 месеца и ВИНАГИ имаме какво да си кажем, или той разказва нещо или аз обяснявам някакви си мои неща, но винаги ни е забавно да сме заедно, дори и да се гледаме и да си мъл4им и да се гушкаме! Разнообразието оба4е не трябва да идва от един 4овек, ами и от двамата! И двамата да дават идеи какво да се прави, къде да се ходи, малките изненадки винаги освежават нещата Wink А това за скуката - ами ако ви е ску4но един с друг, зна4и не сте един за друг и не се оби4ате достатъ4но. Никой, който оби4а няма да позволи скуката и еднообразието да се промъкнат във връзката и да я развалят! Wink
Не мисля, 4е ако се виждате 4есто си писвате! Пак казвам където има любов не може 4естото вийдане да е при4ина за раздяла! По-скоро невиждането!
_________________
tOchno taka :) i nie s moq sme taka :)
](*,)

kalpazanka
07-04-2007, 18:40
Причина за раздяла би била липсата на чувства в някой от двамата или отчуждението (в случай, че живеем в различни градове, както може би ще стане).
За съжаление разстоянията също играят роля в една връзка.

krem4et0
07-04-2007, 19:21
Причини много. Когато правехме 1 година той беше в казармата и не се виждахме с месеци. Тогава отношенията ни естествено пропаднаха. Имали сме много дупки във връзката, много спорове, много скука........случва се. И сега не правим кой знае какво заедно, но имаме планове какво ще правим лятото, на есен, на зима...........С времето скуката отстъпи на желанието 1 към друг, на страстта, на любовта, на сексът и купоните. В крайна сметка понякога си седим и си мълчим, държейки си ръцете и не правейки нищо. И тогава правим най-важното- сливаме душите си. С него съм близо 3 години и не искам никога да се разделяме. Обичам го безкрайно и знам, че съм обичана също така безкрайно................

POLA^_^
07-04-2007, 19:35
скука.......предсказуемост...н яма как да се случи ако хората се обичат...тогава времето ,което прекарват заедно независимо колко е ги сближава..прави ги едно цяло...прави ги силни..прави така че да не си представят съществуването си ако другия го няма...с мойто момче разбира се,че имаме периоди в които сме уморени имаме нужда просто да си помълчим и го правим...вървим един до друг мълчим и усешаме каква подкрепа имаме в лицето на другия...Не мисля,че ще дойде момент,в който няма да има какво да му кажа...живота си тече винаги се случва нещо,което можем да обсъдим...винаги има за какво да се говори...нз...и аз никига не съм могла да си обесня каква причина може да има хора ,които са изградили една истинска връзка...имали са толкова време заедно през ,което не са си писнали след толкова време да решат да се разделят...единствената реална причина за мен е някаква изневяра или нз....не си го обеснявам.. :roll:

Bacard1
07-04-2007, 19:36
ето една тема която има доста смисал и е мн често срештан проблем...аз скоро ще правя с моито момиче една година..и някакси..не чусвам да сме си омръзнали..е имаси го понякога еднообразието и тн..ама на мен ми харесва пук и е нормално про хора които са от толкова време заедно..!!причините да ства така са прекалено мн..ида доста които се повтарят при мн двоики обрузнане и тн и тн..но си има и някои които не са толкова чевсто срешани..мн са общо взето..зависи от хората..!При нас..е някак си странно защото аз имах някои проблеми само мои и се боря с тях и се опитвам да ги преодолея..а тя си мислеше че съм истинал кум нея и тн...просто позволих да ми повлиаят и толкова..но сичко ще се оправи..пак сме си ние пак сме си на крака..и се още я обичам силно..!!имаме си мн панове за будещето и тн..в които вярваме..безкраино мн!прсото да не го сполетява това никои не мисля че това е наи добри начин да се приключи една връзка..ако има изобщо добър..трябва да се борите един за дръг за да оспеете!!

това е от мен обичаите се хх...!!

heely
07-05-2007, 19:01
tova che mi izneveri... :smt022