PDA

View Full Version : Как ще сравните болката?



06-26-2007, 08:07
Относно татуировките, всеки казва, че е различно, един го боли, друг не толкова... Това е ясно. Но тези, които са го правили, как бихте сравнили болката, например повече ли боли или по-малко от кола-маска, правене/вадене на зъб, пиърсинг... Знам, че не са много сравними, понеже едното е по-дълготрайно и е от различно естество, но все пак, как бихте го сравнили с друга болка, която сте изпитали?

kat4enceto
06-26-2007, 12:46
по-тъпа тема не бях виждала!!!

ady
06-30-2007, 14:17
Относно татуировките, всеки казва, че е различно, един го боли, друг не толкова... Това е ясно. Но тези, които са го правили, как бихте сравнили болката, например повече ли боли или по-малко от кола-маска, правене/вадене на зъб, пиърсинг... Знам, че не са много сравними, понеже едното е по-дълготрайно и е от различно естество, но все пак, как бихте го сравнили с друга болка, която сте изпитали?

ema ni6to ne razbrax ;]
pri praveneto na tatuirofka ti zabivat edna igli4ka v kojata i prez neq vkarvat tu6a !predstavi si sam kakva e bolkata dokato ti rovqt pod kojata :)

06-30-2007, 15:40
като все едно си минаваш краката с епилатор - първо малко дразнещо (НЕ болезнено), после се свиква

fargy
06-30-2007, 17:27
mi boli do nqkva stepen zavisi ot teb primerno nqkoi hoda ot epilatora gi boli pak moze i da izdarza6 to ne e mn bolezneno i da ne te boli
az go sravnqvam kato bodezi ot obiknovenni igli po tqloto ti boli no si zavisi ot teb kato zqlo kak mozaka ti vaspriema bolkata ako mozre taka da se nare4e :smt004

sWeEt_SeEd
06-30-2007, 17:36
Като повърхностно драскане с карфица :mrgreen:

sweet_bubka
06-30-2007, 21:01
bolkata mnogo zavisi i ot mqstoto kydeto se pravi tattosa

Mariolcheto
07-01-2007, 16:58
ogm tatuirovkite hora omruzvat ](*,) :-k