PDA

View Full Version : Moderated: Това хемороиди ли са и с какво да ги лекувам?



ужасно е
06-26-2007, 12:11
Здравейте аз съм на 16 и съм момиче от няколко месеца много ме боли ануса когато се изхождам,и днес също и ми потече кръв даже.Това хемороиди ли са и с какво да ги лекувам ако са?не мо се ходи по лекари моля ви кажете ми :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

belerofone
06-26-2007, 16:20
Vazmojno e da badat hemoroidi.....pone ot malkoto info koeto si pusnala.....tova ne epovod za pritesnenie.....Ima antivazpalitelni kremove koito se majat....
Vtorata vazmojnost e t.nar. analni fisuri.....dosta po tejko zabolqvane koeto ot infoto sa6to e vazmojno.....
Otidi na doktor...Nie ne mojem da diagnosticirame online....ne se pritesnqvai tova e ne6to normalno....ne si parvata i nqma da si poslednata....

Uspeh:)

Котарана
06-26-2007, 21:27
Може би са хемороиди НО неможем да гадаем! Имала съм такива проблеми и беше супер гадно.Търпях търпях и ме беше срам да отида на лекар, обаче в един момент така яко ме заболя, че през нощта съм ходила до болницата.Така, че отивай на лекар щото после ще стане по шибано...

bulgarche
06-27-2007, 06:45
Ако имаш мхемороиди мисля че би трябвало да се виждат.

Гост123
06-27-2007, 09:29
Може ли малко повече инфо за тези хемороиди и анални физури?Какви са симптомите и т.н.?Защото аз имам нещо като голяма пъпка при ануса и ме боли като я пипам,седя и дори когато ходя :? .