PDA

View Full Version : Харесвам негов приятел... :(



BebeTooOoo
06-26-2007, 11:11
Здравейте пак.Извинявам се , че почнах толкова често да пиша теми в този раздел , но просто няма с кого да споделя и да излея мъката си , а форума е единственото място , където хората малко или много ме разбират и се опитват да ми помогнат.Може би въпроса ми ще е тъп , но просто искам да знам и вашто мнение.Значи както казах и в предишната ми тема , отношенията ми с приятеля ми нещо не вървят.Знам , че вината е и в двамата , но просто явно тези спорове и непрекъснати караници немогат да спрат.Преди около седмица разбрах , че всъщност мойте чувства не са същите.Казах му , че е най - добре да се разделим , защото немога така да продължвам.Но той поиска последен шанс и твърдо каза , че няма да се държи по този начин и т.н.Знам , че много ме обича , но като чувствата ми вече не са същите?Поизлъгах го малко , защото всъщност има и друга причина , която просто неисках той да разбира.Харесвам негов много добър приятел.Много гадно се чувствам , защото неисках това да става.Знам , че не е честно от моя страна , но какво да направя като сърцето ми това казва?Много ми е трудно , защото съм ПОЧТИ сигурна , че с това момче няма да се получат нещата и неискам да се влюбвам в него.Но уви немога да спра чувствата си.Моля ви се кажете ми какво да правя?Дали да му призная всичо това или да си замълча?Как бихте постъпили вие?А и дали да кажа на приятелят му за чувствата ми или не?

И моля ви за сериозни отговори и мнения по въпроса...
Благодаря ви предварително

Th3MaN
06-26-2007, 11:18
Истината е хубаво нещо. По добре да я кажеш. Но трябва да си сигорна че може да я понесе

morski_o4i4ki
06-26-2007, 11:21
Според мен е по-добре да дадеш шанс на приятеля си.Ти сама каза,че знаеш,че нищо няма да се получи между теб и другото момче,а пък и не искаш да нараниш приятеля си.Това е моето мнение!!!

ninsy
06-26-2007, 11:26
винаги е хубаво да казваш истината..редно е приятелят ти да знае а не да си мисли че всичко е наред а ти да се измъчваш..
седни признай му всичко може пак да дойде тръпката.. вие ще си решите как да продължът отношенията ви..но е хубаво да му кажеш

BebeTooOoo
06-26-2007, 11:28
Да , наистина неискам да го нараня , но как да бъда с момче , към което не изпитвам чувства , освен приятелски?А за онова момче - един общ приятел е говорил с него за мен и той му е казал , че съм му много симпатична и т.н.Като се виждаме играеме заедно волейбол , закачаме се , пускаме си ебавки.Знам , че това нищо не означава , но все пак... :( Охх незнам вече...

Presley
06-26-2007, 11:28
хаха много екофти да не энаеш какво искаш...пф..
Ми де да энам.Най-добре скъсай с приятеля ти и не прави нищо ...остани си сама,щото явно не энаеш кво искаш.

ninsy
06-26-2007, 11:31
ами тогава му обясни че просто ги няма онези чувства които са били в началото признай му че имаш увлечения към друд (знам не е лесно да си признаеп) но ще се почувстваш по-добре като си кажеш всичко а не да си като завързана..

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 11:33
Ot istinata boli Mnogo...no nai dobre 6te e ako ti mu kajesh istinata,a ne toi da razbere ot nqkoi dryg.

slavito007
06-26-2007, 12:44
Ами ти сама можеш да си отговориш - щом с приятелят ти нещата не вървят,няма смисъл да си с него,като си нещастна така.А пък за приятеля му - ти не можеш да накараш сърцето да спре да бие,то просто само си решава,че го обичаш повече от настоящия и това е.Добре е да кажеш на приятеля си,че вече чувствата ти към него не са същите,но трябва да му го "поднесеш" някакси приемливо да те разбере.Успех !!!

koalka
06-26-2007, 12:55
Няма смисъл да криеш това, което чувстваш.Простко му кажи, че вече чувствата ти не са същите и т`ва е.Няма смисъл да го лъжеш, че още го обичаш или харесваш, не знам.Явно и двамата сте грешали, а така се измъчвате.По-добре да се разделите, а и той не вярвам толкова бързо да може да се промени.Не мога да кажа нищо със сигурност, не знам какъв човек е.
Относно приятеля му-не храни напразни надежди, че нещо може да стане, ако ги имаш.Не веднъж съм казвала, че приятелството на момчетата не е като нашето.Ние сме способни да се скараме за едно момче, но при тях това се случва рядко.Повече са склонни да се разберат и да я отстъпят.
Пък и приятелят му има ли чувства към теб?Ако говорите двамата със сегашния ти приятел, може би ще се разберете и ще си с момчето, което харесваш.Но виж дали наистина си заслужава усилията и не е просто един каприз от твоя страна.Успех! :wink:

FiRe_LaDy
06-26-2007, 12:57
Mi ponqkoga istinata boli,no po dobre neq ot kolkoto da lyjesh.Az lichno bih mu priznala i bih otishla da kaja na priqtelq mu za chuvstvata si.

P.S. Ako mu kajesh sichko,keoto kaza na nasi go prieme mnogo tejko - nedei govori oshte s priqtelq mu.Izchakai pone malko vreme da mine,zashtoto moje tova s priqtelq mu da e vremenna prishtqvka.

MuJleH4eTo
06-26-2007, 13:46
"негов много добър приятел" .... Е това вече е грубо ... :?

mechtaq_za_teb
06-26-2007, 14:48
Dosega nikoga ne mi se e slu4valo tova,taka 4e 6te dam mnenie zatova kakvo bih napravila ako izpadna v takava situaciq. :-k 1-vo bih se razdelila s priqtelq si.Nqma smisal da sam s nqkoi i da go lyja za 4uvstvata si.No ne bih mu kazala za priqtelq mu,tai kato tova bi go naranilo.Sled kato se razdelq s priqtelq si nqma da pravq nishto s drugoto mom4e,pri polojenie 4e sa priqteli.