PDA

View Full Version : Moderated:Как да си го върна?



drozila
06-26-2007, 11:12
lutam se v misli koito ne mi davat spokoistvie. imah priqtel s koito se razdelihme i sled tova osuznah 4e nemoga bez nego. toi neiska pove4e da sme zaedno, a az neznam kakvo da napravq ve4e za da si go vurna. a adski mnogo mi lipsva

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 11:26
Emi 6tom toi ne iska ve4e da ste zaedno... ni6to nemojesh da napravi6.Trugni da si tyrsi6 nqkoi dryg.

Presley
06-26-2007, 11:31
Каэа ли му гo?Ако не си,по-добре първо му кажи,пък после се вайкай.Ако пък си сигурна ,че не иска да е с теб,нямам какво да те посъветвам.Освен да гледаш напред,но се съмнявам това да ти помогне.

BebeTooOoo
06-26-2007, 11:33
Еми най - добре му го кажи ако не го знае.Ако пък наистина неиска да с тебе...не се отчайвай.Продължи напред....все ще срещнеш някой , с който чувствата ви да са взаимни :wink:

koalka
06-26-2007, 13:10
Няма начин да си го върнеш и да сте заедно, ако той не иска.Една връзка съществува, защото сте двама, не става на сила.Сподели му, пък виж какво ще стане.Иначе не ти остава нищо друго, освен да го забравиш.

MuJleH4eTo
06-26-2007, 13:17
Щом той не иска, няма смисъл да правиш опити и евентуално да го накараш да поправите евентуални грешки. Нищо няма да спечелиш, нещата няма да са същите и послЕ ще съжаляваш, че си го върнала...
Потърси си друг ;)

BrokenInnocence
06-26-2007, 13:26
Когато нещо е свършило, то е свършило и това е... понякога е просто по- добре да продължиш напред.

alkobalko
06-26-2007, 13:29
Няма как да си го върнеш, ако и той не го иска. Една връзка се гради от двама, а не само с любовта на един човек.

Elche
06-26-2007, 13:41
Според мене не добре да се събирате пак- не разбрахте ли бе хорааааааааа? НЕ се събирайте с бившите си-като се разделите ще ви бъде по- гадно от първия път и с всеки следващ път все повече ще се измъчвате. И както казаха преди мене- остави го, живей си живота, все нещи ще излезне отнякъде- ти решаваш дали да седиш у вас и да се измъчваш или да отидеш да поцопаш малко на басейнче. Айде, успех. 8)