PDA

View Full Version : Избухливост



6emet
06-26-2007, 11:16
Нз какво ми става, наистина се плаша от .. себе си. Днес например четох една книга в даскало и някой я намокри, аз станах ритнах един стол по стената и тои разби мазилката. всички млъкнаха. по -късно разбрай че тъпата класна ми е писала ниска оценка на класно което определя много неща - разбих един шкаф с юмрук. нервите ми избиват постоянно, реагирам много остро на всичко , в постоянен проблем съм с майка си например и тн. развивам, удрям ядосвам се а не го искам.. то сякаш ме грабва . това става отскоро и направо ме е срам от себе си, нз на какво се дължи. постоянно нещо ми е криво без причина, имам чувството че нищо не се нарежда както трябва. Познато ли ви е, какво мислите за това - освен че съм "перка" ест. :(

Presley
06-26-2007, 11:37
попринцип е трудно човек да осъэнае грешката си.но след като си я осъэнала,какъв ти е проблема?Би трябвало ако искаш да я поправиш,да можеш.

angel with broken wings
06-26-2007, 11:43
Като начало не разбирам какво за перчене има в случая... Проявата на остра агресия е типична за много хора и говори за твоята висока емоционалност, хубавото е че теб това ти прави впечатление и то май ако не се лъжа - не хубаво впечатление... Лично на мен ми е познато, но ако си със силна воля се опитай да задушиш отрицателните силни емоции :-) И още нещо- я по-позитивно, ти с това убеждение
имам чувството че нищо не се нарежда както трябва какво мислиш, че ще постигнеш :wink:

06-26-2007, 15:12
stiga si fantaziral

MoHuTo
06-26-2007, 15:17
Абе и аз имам проблеми с нервите, ама чак пък толкоз :roll:

Zealot
06-26-2007, 15:30
хах много често се е случвало ,ако някой ме излъже или прецака,направо избухвам и веднъж така говорих със моята по телефона че като се изнервих и вратата на стаята със всичка сила се засихил към нея и касата на вратата наполовина излезе от основите.После нашите ме караха да давам от спестяванията за ремонт... :(

deem registered
06-26-2007, 16:43
6emet,
Добре е,че усещаш нещата. Да, наистина това не си ти и се извършва насилие над твоята свободна воля. За всичко това вероятно са отговорни мисловни вируси. Леснои можеш да провериш като помолиш някой да провери дали на тила ти(често е в окосмената част) има червено петно. Това червено петно означава ,че в твоя организъм има наличие на мисловни вируси.
За повече инфромация по темата можеш да напишеше' егология' в някоя интернет търсачка и да видиш за какво става въпрос малко по-подробно. Също така можеш да разгледаш темата 'За депресираните' в клуб 'У дома', която аз създадох:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32825

Нека заглавието не те подвежда, депресията е само едно от многото проявления на мисловните вируси. Агресията(в твоя случай) е друго проявление.
Радвам се,че осъзнаваш нуждата от помощ и се надявам,че тази инфромация ще ти бъде полезна.

07-29-2007, 10:30
спри амфетамините

Kikimora_
07-29-2007, 12:13
Каква е тази агресия? Другият път брой до 10 и мисли преди да действаш.

COLT
07-31-2007, 22:26
и на мен се е случвало, като нещо или някой ме ядоса, да тръшкам, ритам разни неща и почвам да паля цигара след цигара.

sladku_bebzi
08-01-2007, 07:29
Еми нз... Примерно може да поговориш с училищния психолог или с някой възрастен, който те познава добре :wink:

BlueMushroom
08-02-2007, 09:27
pubertet mu se vika na tva :smt016 :smt016

iLoveChocolate
08-02-2007, 10:09
и аз съм избухлива и то най-много в даскало изригвам. но понеже съм момиче и не мога чак да чупя, но просто мн се ядосвам викам и крещя на сички дето не ми изнасят, затова няма да се учудя ако мн съученици са си променили мнението за мен. но приятелите ми ме познават,знаят каква съм а това ми е най-важно в случая.

50cent
08-02-2007, 10:24
Нз какво ми става, наистина се плаша от .. себе си. Днес например четох една книга в даскало и някой я намокри, аз станах ритнах един стол по стената и тои разби мазилката. всички млъкнаха. по -късно разбрай че тъпата класна ми е писала ниска оценка на класно което определя много неща - разбих един шкаф с юмрук. нервите ми избиват постоянно, реагирам много остро на всичко , в постоянен проблем съм с майка си например и тн. развивам, удрям ядосвам се а не го искам.. то сякаш ме грабва . това става отскоро и направо ме е срам от себе си, нз на какво се дължи. постоянно нещо ми е криво без причина, имам чувството че нищо не се нарежда както трябва. Познато ли ви е, какво мислите за това - освен че съм "перка" ест. :(

4estno kazano i az sum taka samo deto ne tro6a ami vikam ako nqkoi suvsem muni4ko me izdrazni i naro4no go karam da mi se qdosa da se zbiem i da mu potro6a mucunata i da mi stane kef ili puk hodq i zapo4vam da vdigam tejesti da treniram kat lud i qvno e normalno