PDA

View Full Version : Огромна мъка



ами-----аэ
06-26-2007, 12:57
Эдр на всички!Искам да споделя с вас ,эащото не ви поэнавам и някак си мога да кажа всичко..!Предварително мерси эа отделеното време...
Много ми е тъжно :cry: От 5-6 дне плача почти по цял ден.А пред хората и приятелите ми се правя на адски весела,веселя се ,хиля се кат нэ кво....прибера ли се просто се подтискам и плача,плача ,плача....!на тоэи свят няма любов,толкова съм самотна :cry: !няма некаква любов по дяволите....и много боли.......неэнам нямам какво повече да кажа,това ми беше на сърцето...мерси отново! :cry:

cherinka
06-26-2007, 12:59
И аз така :mrgreen:
Докато си вънк има с какво да се залисваш и рядко мислиш за лошите неща, иначе вкъщи.. има само телевизор и компютър.
Хладилника му е мйката! Нашия най-добър приятел. Всичко можем да си споделим с него.. ( и да видим какво ни предлага хахаха:)

~ShaDoW~
06-26-2007, 13:00
мили4ка,все едно описа мен :smt010 единственото което можеш да направиш е да се бориш със себе си и да вярваш 4е някой ден и за теб ще има шастие и любов...

mid_get
06-26-2007, 13:01
Ми...не знам и аз какво да ти кажа :-k ](*,)
Дано скоро се намери някой, който да промени мнението ти :wink: Успехчета :smt016 И не се отчайвай, бе [-X В т'ва хубаво време...не бива така ;-)

Mainata ti
06-26-2007, 13:22
И аз, и аз! Само че всичко се оправя, докато не срещнеш друга любов! В смисъл- е от скоро си харесвам един младеж и като се сетя за него сичко си е ОК :) Тва не ми намалява, само че болката от несподелената предишна любов...разбираш ли? Радвай се на всичко, което те е радвало някога и което заслужава усмивка! Не се коси, няма смисъл щом няма и значение! Ебаси депресията ни е налегнала всички. :D

Амиии----аэ
06-26-2007, 13:28
И аз, и аз! Само че всичко се оправя, докато не срещнеш друга любов! В смисъл- е от скоро си харесвам един младеж и като се сетя за него сичко си е ОК :) Тва не ми намалява, само че болката от несподелената предишна любов...разбираш ли? Радвай се на всичко, което те е радвало някога и което заслужава усмивка! Не се коси, няма смисъл щом няма и значение! Ебаси депресията ни е налегнала всички. :D
Да,прав си!Но какво става ,когато новата ее лесо несподелена или пък поне не смее да направи крачка...щото е тъпо ту да ти се струва ,че е споделена ,ту не....оффф мани ,а и тая носталгия не ме пуска...

Mainata ti
06-26-2007, 13:35
МомИче съм..нищо сама си избрах ника :) Та са ще ти кажа при мен как е :) ето старата любов...смисъл той знае 4е го харесвам (беше ми първия нормално) а сега тази новата...ми харесвам го от 2-3 седмици и по никъв начин не съм го показвала...и ето днеска го видях сутринта на път към у-ще и го извиках заедно да ходим, и така ! Е преди 30 мин. му поисках скайпа от един от неговия клас! Изоб6то не си давам илюзии, просто искам или да се сближа с него или нещо пове4е, но и в двата случая нищо не губя! Щото той не знае кво изпитвам...Та по натам 6е почна нещо да му пускам намеци и т.н. и ще видим! Кво сички се отказвате е така без да знаете...Пробвай и ще види6 кво ше стане! Направи ти първата крачка... Леле как се оплетох..мн съм ентусиазирана май :D :D

koalka
06-26-2007, 13:43
Не трябва да плачеш, че няма любов за теб сега.Рано или късно ще я намериш, няма смисъл да се измъчваш заради това.Погледни нещата от хубавата им страна.Забавлявай се, излизай с приятели, бъди щастлива и както казах-рано или късно момчето за теб ще се появи. :)

Амиии-----аэ
06-26-2007, 13:43
МомИче съм..нищо сама си избрах ника :) Та са ще ти кажа при мен как е :) ето старата любов...смисъл той знае 4е го харесвам (беше ми първия нормално) а сега тази новата...ми харесвам го от 2-3 седмици и по никъв начин не съм го показвала...и ето днеска го видях сутринта на път към у-ще и го извиках заедно да ходим, и така ! Е преди 30 мин. му поисках скайпа от един от неговия клас! Изоб6то не си давам илюзии, просто искам или да се сближа с него или нещо пове4е, но и в двата случая нищо не губя! Щото той не знае кво изпитвам...Та по натам 6е почна нещо да му пускам намеци и т.н. и ще видим! Кво сички се отказвате е така без да знаете...Пробвай и ще види6 кво ше стане! Направи ти първата крачка... Леле как се оплетох..мн съм ентусиазирана май :D :D
Опа сори эа обърквацията эа пола :-D !Ами да пак си правА! :-D Определено не си эаслужава да се откажа беэ да съм опитала всичко...!Но все пак положението е некво доста сложно,имайки предвид що эа типаж е момчето...!доста е странен...например пишем си в чата и ми пуска некви намеци супер отявлени и по едно време спира е така и почва да се държи гадно...!Абе неэнам ,много е странно.....въпреки всичко малко ме мотивира,ма като се поэнавам-пак нищо няма да направя :-D !Ааа иначе желая ти успехх колежке :-D !!!!!!!

MiMiLoTaAaA
06-26-2007, 13:48
Offff az syshto sym v tova polojenie i mi e mnogo tejko ](*,) ](*,) :smt010 iskam chovek do sebe si iskam nqkogo koito da me obicha da e do men :( No uvi nqma takyv chovek v jivota mi i mi e mnogo samotno :smt010 Mai mnogo hora sa v tova polojenie ](*,) ](*,) ](*,) :smt010

Амиии----аэ
06-26-2007, 13:50
Offff az syshto sym v tova polojenie i mi e mnogo tejko ](*,) ](*,) :smt010 iskam chovek do sebe si iskam nqkogo koito da me obicha da e do men :( No uvi nqma takyv chovek v jivota mi i mi e mnogo samotno :smt010 Mai mnogo hora sa v tova polojenie ](*,) ](*,) ](*,) :smt010
Ами неэнам дали са много или малко,но определено е доста неприятно!А и като ти е неква каша пффф...мани трагедия.

Mainata ti
06-26-2007, 13:51
Ми мерси! Иначе според мене са два варянтите що го прави тва! 1-во Или мн е загорял докато ти праща намеци! 2-ро или много се влияе от мнението на другите и в някав момент се държи кофти..знам ли , аз май не съм попадала на такъв...еб*ала съм го! не се отказвай, пробвай пък квото да става-ми нека! Само печелиш от тва, щото няма кво да губиш ХаХА (гениална мисъл) Колко ще ти минат през ръцете...тръгнала да се отчайва :D Айде и на тебе успех и да пишеш ако има напредък, аз ше следя темата ;)

FiRe_LaDy
06-26-2007, 13:52
Razbiram te napylno.I az sym bila taka.Dori se e sluchvalo sichki v kompaniqta da sa tyjni,no az edinstveno da ne si go pokazvam i da gi razveselqvam,da si pravq kefa i da si mislqt che sym shtastliva.No prosto trqbva da gledash da ne ostavash sama i da ne se natyjavash ... Ili kato si sama si puskai hubava muzika i i se naslajdavai.Pravi neshta koito te razveselqvat.

06-26-2007, 14:04
Ми мерси! Иначе според мене са два варянтите що го прави тва! 1-во Или мн е загорял докато ти праща намеци! 2-ро или много се влияе от мнението на другите и в някав момент се държи кофти..знам ли , аз май не съм попадала на такъв...еб*ала съм го! не се отказвай, пробвай пък квото да става-ми нека! Само печелиш от тва, щото няма кво да губиш ХаХА (гениална мисъл) Колко ще ти минат през ръцете...тръгнала да се отчайва :D Айде и на тебе успех и да пишеш ако има напредък, аз ше следя темата ;)
Мерсиииии :-D
Бтв венаги има какво да се губи :-D

Mainata ti
06-26-2007, 14:08
Ми мерси! Иначе според мене са два варянтите що го прави тва! 1-во Или мн е загорял докато ти праща намеци! 2-ро или много се влияе от мнението на другите и в някав момент се държи кофти..знам ли , аз май не съм попадала на такъв...еб*ала съм го! не се отказвай, пробвай пък квото да става-ми нека! Само печелиш от тва, щото няма кво да губиш ХаХА (гениална мисъл) Колко ще ти минат през ръцете...тръгнала да се отчайва :D Айде и на тебе успех и да пишеш ако има напредък, аз ше следя темата ;)
Мерсиииии :-D
Бтв венаги има какво да се губи :-D
Сигурно...в тоя случай единствено можеш да си си загубила времето, да си си изпотровила нервите и така! Хаха айде аз напускам за сега! Мноу успехи на всички! ХАх :smt006

MuJleH4eTo
06-26-2007, 15:28
Е да се надявамЕ, че и за нас някога ще се намери нЕщо ... Виж колко много щастливи хора има, което означава, че рано или късно и ти ще си... Дано нЕ е много късно :)

Djobno_Gadje_
06-26-2007, 15:46
Ole....vse edno opisa men.Znam,4e e gadno ama s16to taka znam,4e i na6iq red 6e doide da sme 6tastlivi v lubovta.... :)