PDA

View Full Version : kak se pravi damski dush-v legnalo ili izpraveno polojenie



pil4e
06-26-2007, 13:27
zdraveite iskam da vi pitam ne6to,kak se pravi damskiq du6 v izpraveno polojenie li,taka si go pravq az,za6toto na oputvaneto na losiona yin care pi6e 4e trqbva da podeistva nqkolko minuti,a kak moje da podeistva sled kato to prosto kato go stisne6 i plakne a posle te4nosta s bilkite pada...dali ne trqbva da si legnal? :smt017

krem4et0
06-26-2007, 16:39
Дамски душ се прави в седнало положение. най-удобно е във ваната, ако имаш такава. Ако нямаш и голям леген върши работа. Сядаш си удобно, разкрачваш си краката, пъхаш, изливаш течността и оставяш да поседи. После ставаш и си изтича. Особена полза да правиш дамски душ права няма. С какво си го правила преди-аз с билки!

pil4e
06-27-2007, 05:44
lele ami az zna4i dosega samo sum si habila bilkite ot skupoto mi lekarstvo-yin care!to e kitaisko s 14 bilki,predi tova ne sum si pravila takiva dushove,oba4e sega 6te ti kaja drugo s kakvo moje:neven,lista ot oreh,bql ravnec,a spored mama nai-dobroto e smradlika,tq e s ob6irno deistvie,kogato imah zubobol i kat se jaburkah mi mina!!!

06-28-2007, 06:05
da ti kaja i v sednalo polojenie pak te4nostta pada i ne sedi vutre,prosto e nevuzmojno!!!!kak go pravite?6te opitam v legnalo polojenie :(