PDA

View Full Version : Moderated:Раздвоена между момче и най-добрата приятелка.



cunk
06-26-2007, 12:57
Здрасти на всички :)
Амии ето го и моя проблем...харесвам едно момче много,той мен също.До тук добре,но...и моята най-добра приятелка го харесва. Аз говорих с нея и тя естествено каза,че няма проблем,почна да отрича че го харесва и т.н...но просто я познавам,знам че ме излъга и забелязах колко гадно и стана :? Утре или други ден най-късно ще видя това момче и не знам какво да правя....да го отрежа ли или да бъда с него? Помагайте ми,от една страна много искам да съм с него,но от друга не искам да правя гадно на най-добрата си приятелка!Не искам да я губя заради момче...но и на него държа много и не искам да го загубя :? Какво да правя? :cry:
Благодаря ви предварително!

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

koalka
06-26-2007, 13:02
Според мен приятелството ви е по-важно. :wink:
Все пак това момче само го харесваш и не си струва да си пропилявате приятелството.Това, че ти е казала така показва, че ти е истинска приятелка(освен, ако не тръгне с него след това).Разберете се никоя да не тръгва с него и да се опитате и двете да го забравите.Все пак не е единственото момче на света.

FiRe_LaDy
06-26-2007, 13:03
Pogovori s neq.Ako tq ti e istinska priqtelka shte te razbere i nqma da q zagubish,ako li ne .... preceni dobre koi ot tqh e po vajen za teb.

cherinka
06-26-2007, 13:04
Аз пък съм разпетоена.
Харесвам сина на третия ми баща, а той е влюбен в най-добрата приятелка на майка ми, а тя си въобразява, че може да стане нещо между нея и втория ми баща. :shock:
Само дядо ми остана... :smt009

kindergarden
06-26-2007, 13:08
Щом приятелката ти го харесва дори и да те разбере и да ти казва каквото и да било ще й е много гадно да ви вижда заедно.Според мен приятелството ви е по-важно,пък и щом само харесваш това момче,най-добре ще е никоя да не тръгва с него,но ти си знаеш най-добре.Помисли на кого държиш повече

SpOrTs_GiRl
06-26-2007, 13:24
Хм.. може да ходите, но без тя да знае.. но е трудно..

MuJleH4eTo
06-26-2007, 13:25
По-добре нЕ се захващай с нЕго... Приятелството преди всичко ;) Мъже колкото искаш :-)

SpOrTs_GiRl
06-26-2007, 13:25
Хм.. може да ходите, но без тя да знае.. но е трудно..
по-добре поговори с нея.. ако ти е истинска приятелка ще те разбере, но си в ужасно положение..

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 13:25
mmm i spored men priqtelstvoto e po vajno ot edno mom4e.S priqtelkata ste si spodelqli mnogo ne6ta .A s tova mom4e ne se poznavahs tolkova dobre kolkoto s neq.Ne q predavai.... :-)

Аниту.. :)
06-26-2007, 13:31
Ми.. приятелството е много по важно според мен , все пак ако тръгнеш с тоя няма цял живот с него , докато приятелството може и да е вечно .. но ако го отрежеш и след това приятелката ти тръгне след него , значи не ти е истинска приятелка ..

eXtrem3-g1rl
06-26-2007, 13:46
Рядко се намират много добри приятели..а мисля, че тази твоя приятелка се показва като точно такава. Предполагам, че се познавате от доста време с нея..а с момчето едва ли ще се задържиш толкова дълго. Затова според мен наистина се откажи от него, бъдете си приятели, но нищо повече. Има толкова други момчета, пък живота не се заключава само в това..Успех..

alkobalko
06-26-2007, 13:57
По-добре не се занимавай с него. Момчета много, а истински притяели трудно се намират.

MoHuTo
06-26-2007, 13:59
Рядко се намират много добри приятели..а мисля, че тази твоя приятелка се показва като точно такава. Предполагам, че се познавате от доста време с нея..а с момчето едва ли ще се задържиш толкова дълго. Затова според мен наистина се откажи от него, бъдете си приятели, но нищо повече. Има толкова други момчета, пък живота не се заключава само в това..Успех..

asi_basi
06-26-2007, 14:06
Аз пък съм разпетоена.
Харесвам сина на третия ми баща, а той е влюбен в най-добрата приятелка на майка ми, а тя си въобразява, че може да стане нещо между нея и втория ми баща. :shock:
Само дядо ми остана... :smt009

Hahahahahahahhahahaha mi davai ! hahahahahah

Reed
06-26-2007, 14:42
Щом е казала,че не го харесва значи държи на теб и определено трябва да се радваш,че имаш такава приятелка.Така,че според мен трябва да избереш нея-ще си намериш друг,спокойно : )

Zealot
06-26-2007, 15:08
аз винаги съм се придържал към тезата че приятелството е по скъпо от временна връзка.НО ще те посъветвам да се замислиш твоята приятелка как би постъпила,дали ако ти го отрежеш тя ще тръгне със него или ще се пръдържа към моята теза.Ти я познаваш най-добре щом ти е "най"-добра приятелка ти ще прецениш поради възможноста че може да ти забие сатъра в темето.В тези времена всеки може да ти забие сатъра...Така че успех в избора,надявам се да съм погогнал по някакъв начин...

cunk
06-27-2007, 12:09
Ето какво стана днес. Видях се с момчето и го отрязах. Казах му,че е по-добре да си останем добри приятели за сега,пък по-нататък каквото стане и че винаги може да разчита на мен. Трудно ми беше да го отрежа...ама все пак момчетата идват и си отиват,а приятелите ще са до мен винаги. На него доста гадно му стана,но въпреки всичко се съгласи и каза,че и аз мога да разчитам на него за каквото и да било... 8-[
Zealot тя не би постъпила така,доказвала го е и точно за това и аз така направих...
И мерси на всички :)

Qnchety
06-27-2007, 12:18
По-добре нЕ се захващай с нЕго... Приятелството преди всичко ;) Мъже колкото искаш :-)

rosu
06-27-2007, 12:30
Spored men priqtelkata ti e mnogo po-vajna ot tova mom4e, no ti sama izbira6 :?