PDA

View Full Version : :)



krooki
06-26-2007, 13:26
кой е казал че екстремното колоездене е скъп спорт!!! :smt011 :smt011
Напротив ти можеш да караш дори и в някоя по стръмна гора или към рилските езера можеш да караш по всякакви терени.
А за специалните части вече нямам думи... Кой е казал, че трябва да имаш специални части можешда караш с най-обикновенно планинско колело.
тези части са за pro bikerite които участват по състезания и такива мироприятия.Знам го много добре защото един мой роднина е састезател и с говори него говорим по тази тема аз също участвах в 1-2 състезания с колелото на чичо ми по специалното е само в превключвачите, вилката и спирачките нищо друго. :smt018 :smt018
Казвам ти го с добри пожелания ако искаш да разбереш повече за този спорт влез в mtb-bg.com/forum ili mtb-bg.com

bulgarche
06-26-2007, 13:46
И аз мога да отида с балканчето, но не е като да си с истинско колело.
Имам роднини които се занимават с планинско колоездене, аз също съм карал малко и ми харесва. Жалко че нямам време и средста за това. карам чужди колелета, понеже имам доста познати занимаващи се с това. А за това че не било скъпо...колелото на мой съученик струва 5 000 лева :shock:

ProstoAz
06-26-2007, 14:28
Объркал си се - натиснал си "Нова тема", вместо "Нов отговор". Именно за това темата ти ще бъде заключена! :wink: