PDA

View Full Version : ne moga da razbera



palomaaa
06-26-2007, 14:18
ne moga da razbera,za6to kogato edno momi4e pravi sex s mnogo mom4eta e ebaxti kyrvata,a kogato edno mom4e pravi sex s mnogo momi4eta e ebaxti pi4a (ne govorq za sebe si,a poprincip)

8412
06-26-2007, 14:26
Веднага ще ти обясня. Значи по природа мъжа е ловец. Така е още от каменната ера. Мъжа е ходил на лов а жената се е грижила за поколение. Така че колкото повече животни е убивал мъжа толкова по-голям "пич" е бил той. А и "мислята" на 1-н мъж е да създаде поколение, а това става като пръска семето си навсякаде. А жената е тази която трябва да подбере от многото мъже наи здравия и добър индивид за да му роди поколение. И затова като 1-а жена е с много мъже, тя фактически незнае кой е най-добрия и излиза глупава. А мъжа е пич защото прави секс и по този начин може да има много поколение след него. Сори че е толкова дулго :)

palomaaa
06-26-2007, 14:28
xax,ima logika oba4e...

FelisDirus
06-26-2007, 14:28
"Курвата" е поведение и начин на мислене.
Има малки девствени противни курвета, които ми иде да убия с правата лопата. От друга страна имам приятелки с повече сексуални партньори, които са много точни мадами.
Е, виж, сещам се и за трета категория - онези парцали, които ги тъпчат здраво на всеки купон и са на принципа от гъза в устата. Но аз се срамувам да ги причисля към женското съсловие и затова няма да ги коментирам.

Пък и всеки разбира това понятие различно. От следващите коментари ще видиш, че всеки ще дефинира по свой начин думата.

killer_machine
06-26-2007, 14:36
:smt018

FelisDirus
06-26-2007, 14:38
:smt018


Ако не си съгласен/на, просто опонирай, а не ми клати този пръст, защото не виждам смисъл да го правиш. :lol:

06-26-2007, 16:18
На принципа на футбола - ако един нападател вкара много голове е пич. Ако на един вратар му вкарат много голове, е загубеняк. :twisted: :twisted: :twisted:

Добре, шегата настрана. Ако беше лесен отговор..

Има го момента на ловеца, да. Мъжът се оценява колко жени може да покори. Има съперничество между мъжете. И ако една жена бива покорена от много мъже, тя се оценява като лесна плячка и не се уважава. Всеки може да застреля заек, но не всеки да убие лъв с голи ръце. Ама все пак и слабите трябва да ядат ^^

Има ги и религиозните остатъци, където жената се смята за по-долно същество, а сексуалният акт се осъжда.

Родовото разбиране, че жената е "стожер на семейното огнище" (който е имал кандидат-нещо-си изпити, знае ^^). Нейна е ролята да крепи семейството, да осигурява стабилност и условия за изразстване на новото поколение. А сега си представете една развей-фуста. Някак си двете неща не пасват. Докато образът на мъжа е да работи, да изхранва, да се бие. Нищо не се споменава за секс, нали? ^^

..

Това са няколко причини за сегашното поведение. Не мога да кажа, че приемам курвалъка за нещо нормално. Осъждам го, ненавиждам го. И от двете страни. Имам един познат (всеки знае Тишо от Варна, Механото) - е, той си е чиста мъжка курва. И това хич не ме кефи. Сексът е вид комуникация, вид изразяване. Ако го правиш с някоя малка заблудена пикла, това не е повод за гордост. Предпочитам да комуникирам с готини хора, които си заслужават.

Sam90
06-26-2007, 16:19
това е стреотип наложен от обществото...май :-k
мхм :)

MaLkA_SlAdUrANkA^14
06-26-2007, 16:24
това е стреотип наложен от обществото...май :-k
мхм :)

Точно така си е..и винаги ще бъде така
защото когато едно момиче се похвали с бройките си ще и кажат виж са ма парцал ква си курва
а когато едно момче излезе и се похвали на приятелите си: Ей оная вечер забих супер яка мацка! всички ще му кажат браво бе пич мноо си добър
но няма как така си е!

MiMiLoTaAaA
06-26-2007, 16:27
Не означава , че едно момиче е курва когато е спала с много момчета . Курва е когато се държи като такава пред компания когато показва курвенските мурафети. Мисля ,че всеки знае държанието на едно момиче което е спало с доста момчета и държанието на др момиче което пак е спала с много момчета но показва и държание на курва ...
А аз лично несмятам , че не всички момчета са пичове щом са спали с много момичето защото има вариант да не са били добри в леглото и след това да стават за смях на обществото :) моя лична теза :)

shizzle
06-26-2007, 16:45
На принципа на футбола - ако един нападател вкара много голове е пич. Ако на един вратар му вкарат много голове, е загубеняк. :twisted: :twisted: :twisted:

Добре, шегата настрана. Ако беше лесен отговор..

Има го момента на ловеца, да. Мъжът се оценява колко жени може да покори. Има съперничество между мъжете. И ако една жена бива покорена от много мъже, тя се оценява като лесна плячка и не се уважава. Всеки може да застреля заек, но не всеки да убие лъв с голи ръце. Ама все пак и слабите трябва да ядат ^^

Има ги и религиозните остатъци, където жената се смята за по-долно същество, а сексуалният акт се осъжда.

Родовото разбиране, че жената е "стожер на семейното огнище" (който е имал кандидат-нещо-си изпити, знае ^^). Нейна е ролята да крепи семейството, да осигурява стабилност и условия за изразстване на новото поколение. А сега си представете една развей-фуста. Някак си двете неща не пасват. Докато образът на мъжа е да работи, да изхранва, да се бие. Нищо не се споменава за секс, нали? ^^

..

Това са няколко причини за сегашното поведение. Не мога да кажа, че приемам курвалъка за нещо нормално. Осъждам го, ненавиждам го. И от двете страни. Имам един познат (всеки знае Тишо от Варна, Механото) - е, той си е чиста мъжка курва. И това хич не ме кефи. Сексът е вид комуникация, вид изразяване. Ако го правиш с някоя малка заблудена пикла, това не е повод за гордост. Предпочитам да комуникирам с готини хора, които си заслужават.

и отново моя милост.

find_m3
06-26-2007, 16:50
Това е компенсацията на това ,че гейовете са гнусни,а лесбийките са секси :smt005 те си връщат като казват ,че жените ,които правят секс с много мъже са курви мъжете -мачовци :lol: