PDA

View Full Version : recepti i maski ot estestveni produkti



aN-dJi
06-26-2007, 15:01
Ot mnogo otdavna me my4i gadnoto akne :smt010 Iskam da vi popitam za nqkakvi recepti i maski ot estestveni produkti,koi sa vi pomognali.Probvala sam kakvi li ne kremove,losioni i po dermatolozi sam hodila. :smt010 Ne mi pomagat.Vie ste mi poslednta nadejda :cry: :cry: :cry:
Molq vi,ne podminavaite temata mi,a ako naistina ima nqkakav estestven produkt,koito vi e pomgnal,spodelete go!
Za tezi koito 6te kajat:Ima tarsa4ka!...Polzvah q i ne namerih neshto,koeto da ne sam opitala ili da ne sam se konsultirala s lekar. :smt011 Ot4aqh se.

P.S:Molq vi ne pishete kremove ili losioni...kojata mi e izklu4itelno 4ustvitelna na takiva produkti.

Help meee [-o< :smt010

06-26-2007, 15:07
Ot mnogo otdavna me my4i gadnoto akne :smt010 Iskam da vi popitam za nqkakvi recepti i maski ot estestveni produkti,koi sa vi pomognali.Probvala sam kakvi li ne kremove,losioni i po dermatolozi sam hodila. :smt010 Ne mi pomagat.Vie ste mi poslednta nadejda :cry: :cry: :cry:
Molq vi,ne podminavaite temata mi,a ako naistina ima nqkakav estestven produkt,koito vi e pomgnal,spodelete go!
Za tezi koito 6te kajat:Ima tarsa4ka!...Polzvah q i ne namerih neshto,koeto da ne sam opitala ili da ne sam se konsultirala s lekar. :smt011 Ot4aqh se.

P.S:Molq vi ne pishete kremove ili losioni...kojata mi e izklu4itelno 4ustvitelna na takiva produkti.

Help meee [-o< :smt010
хума си земи

06-26-2007, 15:20
Help meee [-o< :smt010[/quote]
хума си земи[/quote]Probvala sam :smt010 Pomagashe do edno vreme.Sega ne pomaga :cry: :cry: :cry: Of nz ko shte pravq.

charovnata_
06-26-2007, 15:38
am da ti kja ne si torzmozi liceto sys takiva produkti prosto s tqh oshte poveche draznish akneto mii si liceto ako trqbva samo sys voda (zashtoto nqkoi prodykti draznqt pypkute) tri pyti na den i gotovo

06-26-2007, 16:07
sqra mnogo pomaga

LecheR_DeViL
06-26-2007, 16:12
maji gi seki den s podrbchi materiali :lol: kot ti padne..med, domati, krastavici, koto imash, mlqko,dori i olioto zaglajda kojata.mn sa efikasni :wink: