PDA

View Full Version : Moqta 4uvstvitelnost se okaza nai-golemiqt mi vrag!



daria_ad
06-26-2007, 17:24
V poslednite 2 godini vsi4ko se srutva pred krakata mi,samo za6toto sam 4uvstvitelna i lo6oto e-pozvolih na drugite da go razberat! Otkakto go razbraha,vsi4ki se vuzpolzvat ot tova,za da me naranqvat! S 2 dumi napipaha mi ''slaboto mqsto''. Samo az qvno osuznavam,4e v tova da si 4uvstvitelen nqma ni6to sramno i lo6o,daje naprotiv,4uvstvitelnostta e setivnost,tq te pravi jiv i razli4en,no eto-zaradi neq samo stradam! Suznavam,4e ne vseki ocenqva taka 4uvstvitelnostta i mnogo hora biha q ocenili,no na mqstoto,koeto se namiram q potupkvat i se podigravat s tova,koeto az vinagi sum mislela za vurhovno! I o6te pove4e boli...boli,za6toto znam,4e nqma izmukvane ot ve4niq vodovurtej-vednuj vlqzla v tazi igra,nqma kak da izleze6 ot neq. Ne iskam da e taka,kude otidoha svestnite hora,koito pravilno da ocenqvat horata i situaciite...? :smt009 Ne znam,ne znam ..

krasivata_luvica
06-26-2007, 17:28
ами просто примерно някой като почне да се заяжда и ти му казвай хубаво примерно нали това теб не те грее....и не си и внуши на другите че не си толко чувствителна.... и така..... :roll:

Valar
06-26-2007, 18:38
Всеки с Игото си!

sherry
06-26-2007, 20:57
С болката идва познанието. И аз съм чувствителна и твърде мила понякога, но малко от малко вече се съобразявам! Повече се замислям за нещата и не се доверявам толкова лесно, както преди. Трябва да си по - предпазлива и да не позволяваш на хората да си играят с тебе. Хубаво е, че си добра и чувствителна, но от теб самата зависи дали ще допуснеш да те правят на луда. И мен все още ме ядосват много хора, възползват се от добротата ми, но вече си имам 1 на ум и съм по - предпазлива от преди. В крайна сметка всичко си има граници. Ако ти не се погрижиш за себе си, няма кой друг да го направи!

Glezanka
06-26-2007, 21:22
S wremeto jiwota sam shte te oshlaifa ... Da si chuwstwitelen e hubawo kachestwo,no mnogo chesto prechi.Egoistite durpat napred,chuwstwitelnite ostawat nqkak si na zaden plan ... Chuwstwitelnosta w nikakuw sluchai ne znachi slabost,nikoi nemoje da potupkwa prawata ti i da te kara da stradash ... ako si s malko po-silna wolq sledwashtiq pyt kogato nqkoi te obidi mu se opulchi,pokaji na tozi chowek che negowite i twoite prawa sa ednakwi,che toi ne e nishto poweche ot teb. :P