PDA

View Full Version : много съм тъпа..еййй...!



06-26-2007, 16:31
Оф..завърших една "връзка" още преди да е започнала! Та.. става въпрос за един колега с който съвсем очевидно има привличане помежду ни. Страхотно се държи с мен постоянно ми обраща внимание винаги е край мен..до тук добре. Предната вечер ходихме заедно с още няколко човека на дискотека и аз малко се понапих..пак то мойто малко щом от една чаша бира ми се замайва главата правете си сметка в какво състояние бях! Е в началото всичко беше 6..танци , закачки, свалки, обаче човека като се опита да ме целуне..нз..просто нз какво ми стана не мога да си го обясня..аз се дръпнах и не пожелах да го целуна. Естествено после съжалих за това, обаче беше късно. Тои се скофти което си е напълно разбираемо, и аз щях да се почувствам така на негово място. И от тогава колко смс-а му написах, пък той не отговаря на нито един. Много ме е яд ей! Никога не ми се беше случвало подобно нещо. Сега ще си се чудя как да си оправям бакиите..хора пожелайте ми успех..този човек ме побърква!!! ](*,)

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 16:36
emm prosot toji 4ovek se e spekal kato si go otblusnala....

Nadelina
06-26-2007, 16:36
Ako toi naistina te haresva tova che si se drypnala nqma da mu vliqe koi znae kolko... Uspeh ti jelaq!

BeBsItO
06-26-2007, 16:41
pored men o6te dnes tivai do ttqh i mu se hvarli na vraTA.KAJI MU 4E SI BILA NA gradus i sajalqva6. razkrii mu se ,i 6te vidi6 e 6te se opravqt ne6tata

die eiskoenigin
06-26-2007, 16:49
Ako toi naistina te haresva tova che si se drypnala nqma da mu vliqe koi znae kolko... Uspeh ti jelaq!
съгласна съм! Може би просто се е почувствал кофти и разколебан в тва, което ти изпитваш към него и сега не знае кво да прави .Затова покажи му ясно и еднозначно , че си падаш по него и вс ще е ок, но май тва с ходенето у тях и мятането на врата е твърде радикално! :wink:

INLOVE_f
06-26-2007, 16:50
pored men o6te dnes tivai do ttqh i mu se hvarli na vraTA.KAJI MU 4E SI BILA NA gradus i sajalqva6. razkrii mu se ,i 6te vidi6 e 6te se opravqt ne6tata

Подкрепям! Все пак си накърнила самочувствието му!

radito
06-26-2007, 17:09
Е той пък що не се е пробвал пак! ... Успех все пак :wink:

cherinka
06-26-2007, 17:18
Тоя пък...
какво се отказва толкова бързо.
Явно е притеснителен.
..
тцтц

koalka
06-26-2007, 17:27
Може би си е направил заключенията много рано.Като не си го целунала е решил, че нямаш чувства.Като го видиш ти го целуни. :wink:

MoHuTo
06-26-2007, 18:46
Може би си е направил заключенията много рано.Като не си го целунала е решил, че нямаш чувства.Като го видиш ти го целуни. :wink:

LecheR_DeViL
06-26-2007, 18:49
Оф..завърших една "връзка" още преди да е започнала! Та.. става въпрос за един колега с който съвсем очевидно има привличане помежду ни. Страхотно се държи с мен постоянно ми обраща внимание винаги е край мен..до тук добре. Предната вечер ходихме заедно с още няколко човека на дискотека и аз малко се понапих..пак то мойто малко щом от една чаша бира ми се замайва главата правете си сметка в какво състояние бях! Е в началото всичко беше 6..танци , закачки, свалки, обаче човека като се опита да ме целуне..нз..просто нз какво ми стана не мога да си го обясня..аз се дръпнах и не пожелах да го целуна. Естествено после съжалих за това, обаче беше късно. Тои се скофти което си е напълно разбираемо, и аз щях да се почувствам така на негово място. И от тогава колко смс-а му написах, пък той не отговаря на нито един. Много ме е яд ей! Никога не ми се беше случвало подобно нещо. Сега ще си се чудя как да си оправям бакиите..хора пожелайте ми успех..този човек ме побърква!!! ](*,) emi .naistina si sbbrkala..ama pbk i to izvinqvai mn ..bila si piqna..ne moje da te vini. ne mu pishi sms [-X -i.otidi prei nego , lichno i mu obqsni :wink:

BAYO
06-26-2007, 23:28
Ш' се оправите, само малко време тря , а и постоянство от твоя страна. Ае бегах :arrow:

06-27-2007, 06:24
Може би си е направил заключенията много рано.Като не си го целунала е решил, че нямаш чувства.Като го видиш ти го целуни. :wink:
именно. такива грешки така се поправят.