PDA

View Full Version : Moderated:Защо не достигам до оргазъм?



Въпроска
06-26-2007, 16:43
Защо се получава така че правя секс но не достигам до оргазъм и даже не мога да кажа че свършвам?
С приятелят ми сме опитали всичко той прави нещата перфектно аз изпитвам удоволствие по време на самия акт но не достигам до край
моля ви кажете ми защо е така?
Много искам да усетя това! [-o<

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

BeautifulWorld
06-26-2007, 17:12
Някои жени никога не достигат до оргазъм. Ако първите ти сексуални преживявания са били отрицателни - неподходящ партньор, изнасилване и т. н. може това да ти пречи да се отпуснеш. Не знам обаче какво можеш да направиш по въпроса :smt017 Примерно да говориш със сексолог ако имаш върможност.

Lady_Chocolight
06-26-2007, 17:17
Мастурбацията може да свърши работа, да разбереш що за животно е, но иначе май наистина до сексолог опира работата. :)

WaKo
06-26-2007, 17:51
Мастурбация, той да те лиже - трябва да свършиш, за да разбереш какво е. Ама това да не те притеснява, че не свършваш - само около 20% от жените свършат по време на секс - другите имат нужда от клиторна стимулация, но най-лесно става с мастурбация и пак мастурбация - колкото повече мастурбираш толкова по-бързо ще се научиш какво ти харесва и какво не и най-вече ще успяваш да си настройваш тялото, така че да свършваш по-лесно

8412
06-26-2007, 18:32
Еи не плашете момичето. Според мен наистина трябва да опита сама. Без нейния приятел. Да се отпусен, да се вузбуди и да си свърши работата сама (имам предвид да маструбира) за да разбере какво й доставя удоволствие.

killer_machine
06-26-2007, 18:38
Ми кажи му да те лиже по клитора

koalka
06-26-2007, 18:40
Кажи му да те лиже и ще видиш, че ще стане. :emoticon:

Въпроска
06-27-2007, 06:19
Ама той си го прави лиже ме играе си с пръстите и други нрща прави..много се възбуждам нямате си идея колко овлажнявам но до край не стигам... :( и не съм имала травмиращи преживявания т.е първия ми опът беше много хубав..Обаче не става и не става какво ли не сме пробвали...Ужас!

bulgarche
06-27-2007, 06:22
Явно имаш нужда от поп-продължителна стимулация

8412
06-27-2007, 06:22
Sorry ако се повтарям, но наистина мисля че ако мастробираш самичка ще може да свършиш. И после когато правите секс с твоя човек ще ти е по лесно.

maybelline
06-27-2007, 06:39
Повечето жени не изпитват истински оргазъм по време на секс преди да станат на 20-25 години.

Josefinne
06-27-2007, 07:59
Накарай го да ти прави орална. Аз не мога да свърша от вагинален секс. Яко ми е, ама не свършвам. Нормално е.

killer_machine
06-27-2007, 09:03
Повечето жени не изпитват истински оргазъм по време на секс преди да станат на 20-25 години. :-)

krem4et0
06-27-2007, 09:14
на жената й трябват 100 неща, за да свърши. Спокойствие, нежност, предварителна настройка, да не се затормозява от мисълта, че не може да свърши, нежен и внимателен партньор. Между другото й трябва винаги клиторна симулация. Влагалището е копулативен орган, а не източник на удоволствие. Може да свърши по време на секс само, ако се стимулира и клитора. Обаче мацки, клитора не е само това от вън. на практика клиторът е по дължината на почти цялото влагалище и свързан с нерви с него. Влагалищен оргазъм няма-има оргазъм при акт, продиктуван от дразнене на тези нерви. Голям сноп от подобни нерви е G точкота. А ето и моя съвет-френска любов+стимулация на G точкота с пръст. намира се на горната сте на влагалището 2-3 см след входа му и се усеща като нещо по-изпъкнало. От стимулирането се получама усещане като че ли ти се пишка, но това отминава. Оргазъм, едновременно от двете е.............невероятен!

06-27-2007, 10:09
на жената й трябват 100 неща, за да свърши. Спокойствие, нежност, предварителна настройка, да не се затормозява от мисълта, че не може да свърши, нежен и внимателен партньор. Между другото й трябва винаги клиторна симулация. Влагалището е копулативен орган, а не източник на удоволствие. Може да свърши по време на секс само, ако се стимулира и клитора. Обаче мацки, клитора не е само това от вън. на практика клиторът е по дължината на почти цялото влагалище и свързан с нерви с него. Влагалищен оргазъм няма-има оргазъм при акт, продиктуван от дразнене на тези нерви. Голям сноп от подобни нерви е G точкота. А ето и моя съвет-френска любов+стимулация на G точкота с пръст. намира се на горната сте на влагалището 2-3 см след входа му и се усеща като нещо по-изпъкнало. От стимулирането се получама усещане като че ли ти се пишка, но това отминава. Оргазъм, едновременно от двете е.............невероятен!

Мила и това пробвахме намерихме точката и наистина точно това е усещането все едно ти се пишка и в същото време френска обаче не и не просто не става... А за мастурбирането не изпитвам удоволствие от моята ръка нз защо сигурно съм повредена знам ли и аз... :smt011 :smt013

shizzle
06-27-2007, 10:12
Гостенката.. Предполагам просто сама се стягаш, което ти пречи, както казаха всички преди мен.

Но! Аз с партньорката ми имах такъв проблем - повече от година връзка без проблеми, множествени оргазми дори и изведнъж - запец! Трикове-микове, не става. Оказа се някаква инфекция и сега се лекува.

Та винаги можеш да минеш през гинеколога.

HopeLesss
06-27-2007, 13:26
Накарай го да ти прави орална. Аз не мога да свърша от вагинален секс. Яко ми е, ама не свършвам. Нормално е.

Аз пък не мога да свърша чрез орална. Когато съм отгоре 100% свършвам, мисля, че точно тогава се притиска тая G точка. Важното е всеки човек да познава много добре тялото си и да позволи на партньора си да го опознае. Повечето жени се страхуват да говорят за тези неща пред приятелите си. Преди време спорех с гаджето ми, че не е възможно всеки път да получавам оргазъм. С предишния ми приятел това беше рядко щастие... Е, сегашния обаче ми доказа, че съм грешала. :wink:

krem4et0
06-27-2007, 14:16
момиче не мисли-искам оргазъм, трябва да свърша. Избий си такива мисли и тревоги. Отдай се на момента. Абе вие не правите ли нещо импулсивно. да те метне на леглото без подготовка и без да очакваш и да те...........почне. да прокара ръка по венериния ти хълм без да очакваш или да речем навън. тия неща-аз това ще ти направя сега, а ти това после доста често осуетяват женския оргазъм. дай на гаджето си да прочете темата.

06-27-2007, 16:03
Мастурбация, той да те лиже - трябва да свършиш, за да разбереш какво е. Ама това да не те притеснява, че не свършваш - само около 20% от жените свършат по време на секс - другите имат нужда от клиторна стимулация, но най-лесно става с мастурбация и пак мастурбация - колкото повече мастурбираш толкова по-бързо ще се научиш какво ти харесва и какво не и най-вече ще успяваш да си настройваш тялото, така че да свършваш по-лесно hahhh ami a problema pri men e 4e ne moga da masturbiram???? pipam se po klitora..toi me pipa..lije me i nishto :( pomognete..

sexy_tigar4e_MM
06-27-2007, 19:09
Еи не плашете момичето. Според мен наистина трябва да опита сама. Без нейния приятел. Да се отпусен, да се вузбуди и да си свърши работата сама (имам предвид да маструбира) за да разбере какво й доставя удоволствие.
Mi az sama , absolutno vinagi svurshvam , ama kato pravq sex s moq -ne ](*,)

SpOrTs_GiRl
06-27-2007, 19:31
На някои момичета са им нужни даже години за да изпитат оргазъм. :|

sexy_tigar4e_MM
06-27-2007, 20:28
На някои момичета са им нужни даже години за да изпитат оргазъм. :|
da, taka e :wink:

Въпроска
06-27-2007, 21:33
момиче не мисли-искам оргазъм, трябва да свърша. Избий си такива мисли и тревоги. Отдай се на момента. Абе вие не правите ли нещо импулсивно. да те метне на леглото без подготовка и без да очакваш и да те...........почне. да прокара ръка по венериния ти хълм без да очакваш или да речем навън. тия неща-аз това ще ти направя сега, а ти това после доста често осуетяват женския оргазъм. дай на гаджето си да прочете темата.

Ми не мисля така и освен това да той е правил такива неща внезапно без предупреждения-страшно много ме възбуждат но не и чак да свършвам също и навън :lol: супер ми е яко обаче без край..

FelisDirus
06-27-2007, 21:36
Еи не плашете момичето. Според мен наистина трябва да опита сама. Без нейния приятел. Да се отпусен, да се вузбуди и да си свърши работата сама (имам предвид да маструбира) за да разбере какво й доставя удоволствие.
Mi az sama , absolutno vinagi svurshvam , ama kato pravq sex s moq -ne ](*,)


Просто докато се любите пусни в действие ръчичките си. Ще има приятни изненади... :mrgreen:

spiderka
06-29-2007, 19:37
otidi na sexolog i se kosultirai s nego a ako si imala lo6o prejivqvane purviq put-otidi na psihoterapeft(koeto e razli4no ot psihiqtur)

oTPoBHa
06-30-2007, 10:17
на жената й трябват 100 неща, за да свърши. Спокойствие, нежност, предварителна настройка, да не се затормозява от мисълта, че не може да свърши, нежен и внимателен партньор. Между другото й трябва винаги клиторна симулация. Влагалището е копулативен орган, а не източник на удоволствие. Може да свърши по време на секс само, ако се стимулира и клитора. Обаче мацки, клитора не е само това от вън. на практика клиторът е по дължината на почти цялото влагалище и свързан с нерви с него. Влагалищен оргазъм няма-има оргазъм при акт, продиктуван от дразнене на тези нерви. Голям сноп от подобни нерви е G точкота. А ето и моя съвет-френска любов+стимулация на G точкота с пръст. намира се на горната сте на влагалището 2-3 см след входа му и се усеща като нещо по-изпъкнало. От стимулирането се получама усещане като че ли ти се пишка, но това отминава. Оргазъм, едновременно от двете е.............невероятен!
that's what we're talking about :smt023 само дето това зависи много от уменията на партньора, да те накара да се чувстваш така, все едно си доставяш удоволствие сам.. само че да ти го доставя той :smt083 това вече си е до усет :twisted:

krem4et0
07-01-2007, 12:00
момиче не мисли-искам оргазъм, трябва да свърша. Избий си такива мисли и тревоги. Отдай се на момента. Абе вие не правите ли нещо импулсивно. да те метне на леглото без подготовка и без да очакваш и да те...........почне. да прокара ръка по венериния ти хълм без да очакваш или да речем навън. тия неща-аз това ще ти направя сега, а ти това после доста често осуетяват женския оргазъм. дай на гаджето си да прочете темата.

Ми не мисля така и освен това да той е правил такива неща внезапно без предупреждения-страшно много ме възбуждат но не и чак да свършвам също и навън :lol: супер ми е яко обаче без край..
Тогава какъв е проблемът. Самото удоволствие е много по-важно от оргазма. Понякога и аз не мога да свърша, но ми е било невероятно готино и съм оставала доволна.