PDA

View Full Version : Molq pro4etewte tova burzo i mi pomognete...mnogo e vajno!!!



LaDy_DaQnA
06-26-2007, 18:32
Hora ako ima gre6ki stilovo i v pravopisa se izvinqvam mnogo.Sno6ti vuznikna problem.Eto nakratko kakvo stana.Moqta nai dobre priqtelka hode6e sus 1 mom4e.No sled dulgi ovurtaniq luji i razpravii tq skusa s nego.Toi be6e mnogo naranen i az mu pomognah da se suvzeme ot vs.Kakto i da e tova mom4e sno6it kaza 4e me haresva i az izlqzoh ot skype.Dnes i kazah tova i cql den mi se cupi za6toto sled kato sa skusali e osuznala 4e go obi4a a toi neiska da 4uva za neq.KAKVO DA PRAVQ!!!

led_i_ogyn
06-26-2007, 18:37
Еми кфо можеш да направиш...да кажеш на приятелката си, че ти нямаш чувства към него, да направиш така, че и той да го разбере тфа..Обясняваш и първо на нея, че не отговаряш на неговите симпатии...после правиш същото с него...Малко гадничко ще стане, но според мен приятелката ти няма да се сърди тъй като ти нямаш чувства!

sorceress
06-26-2007, 18:39
Мацка не мисля че го обича, просто момичетата сме големи кучки понякога и не даваме нашето на никой дори и да не го искаме. Егоизъм в наи- чистия му вид :D ако харесваш момчето тръгни с него, а тя ако ти е приятелка ще те разбере

Fallen Leaf
06-26-2007, 18:42
Aко и ти го харесваш, направо казвай на приятелката ти да си гледа работата... Тя го е лъгала и наранявала, а ти си се показала мило момиче - естествено, че те е харесал... Пък сега го обичала - абе яааа... :-s

koalka
06-26-2007, 18:43
В никакъв случай няма да ходиш при нея и да й се извиняваш.Ти какво си виновна, че той те харесва?Не разсъждава трезво.Остави я, докато й мине.

LaDy_DaQnA
06-26-2007, 18:46
Da ama i 2-mata sa mi stra6no dobri priqteli i ako mu kaja 4e ne izpitvam ni6to osven priqtelski 4ustva toi 6te bude naranen, za6toto moqta fr-ka go zarqza predi 1-2 sedmici. I na nego mu be6e mnou zle.A toku 6ot mi kaza 4e e vliuben v men i za sega mislq da mu kaja 4e ne sum gotova ...kak mislite?

djuki
06-26-2007, 18:47
В никакъв случай няма да ходиш при нея и да й се извиняваш.Ти какво си виновна, че той те харесва?Не разсъждава трезво.Остави я, докато й мине.дам .ти с абсолютно нищо не си виновна ! не можеш да контролираш чувствата на хората . остави нещата сами ще се оправят . оснавия и да си премисли добре нещата после ще те моли за прошка ако ти е истинска фр !

Fallen Leaf
06-26-2007, 18:51
A toku 6ot mi kaza 4e e vliuben v men i za sega mislq da mu kaja 4e ne sum gotova ...kak mislite?

Че ще си втората, която го разиграва.
Кажи му истината. Ще си спестиш главоболия по-късно.

LecheR_DeViL
06-26-2007, 18:52
Hora ako ima gre6ki stilovo i v pravopisa se izvinqvam mnogo.Sno6ti vuznikna problem.Eto nakratko kakvo stana.Moqta nai dobre priqtelka hode6e sus 1 mom4e.No sled dulgi ovurtaniq luji i razpravii tq skusa s nego.Toi be6e mnogo naranen i az mu pomognah da se suvzeme ot vs.Kakto i da e tova mom4e sno6it kaza 4e me haresva i az izlqzoh ot skype.Dnes i kazah tova i cql den mi se cupi za6toto sled kato sa skusali e osuznala 4e go obi4a a toi neiska da 4uva za neq.KAKVO DA PRAVQ!!! ako go xaresvash-trbgvai s nego.tova che tq go xaresva ne znachi che toi trqa da xoi s neq.. obqsni i go, ako li ne, mu kaji che ne moish da trbgnesh s nego, zaashtoto tq ti e mn dobbr fr :D

beb4ety
06-26-2007, 18:53
:( mi... ko da ti kaaa :roll: ako kazva6 4e si priatelka na momi4ety nqma da my prieme6 a nego 6a go zaebe6 :smt011 nz kvo da ta posavetvam drugo

MoHuTo
06-26-2007, 18:55
В никакъв случай няма да ходиш при нея и да й се извиняваш.Ти какво си виновна, че той те харесва?Не разсъждава трезво.Остави я, докато й мине.

BAYO
06-26-2007, 23:35
В никакъв случай няма да ходиш при нея и да й се извиняваш.Ти какво си виновна, че той те харесва?Не разсъждава трезво.Остави я, докато й мине.

Мда така е, гледай за себе си преди всичко, не изпростявай!