PDA

View Full Version : Как ще постъпите на мое място?



Sladkata_Nansi
06-26-2007, 19:34
Представете си следната ситуация: Кандидатствате в Пловдивския университет и УНСС. И на двете места изкарвате много добри оценки още на предварителните изпити /а редовните предстоят/ и имате огромна възможност да бъдете приет/а и в двата университета. В Пловдив имате собствено жилище. В София кандидатства приятелят Ви, който обожавате. От различни градове сте и единствената възможност да бъдете постоянно заедно е да бъдете приети и двамата в София да учите /понеже и той кандидатства тази година, и то в УНСС/. Замислете се как бихте постъпили Вие в тази ситуация?Родителите Ви казват: "Отиди да учиш където ти решиш!".Къде ще отидете да учите при това положение? ПУ или УНСС? Моля за обективни и реални мнения! ВАЖНО Е! :cry:

Boot
06-26-2007, 19:38
Където те приемат по-яката специалност - отиваш там.

Sladkata_Nansi
06-26-2007, 19:42
Където те приемат по-яката специалност - отиваш там.
Ами проблемът е, че за УНСС ми е все тая къде ще ме приемат, в коя специалност. А за ПУ-за първите 2 специалности ми пука най-много, а нататък все тая! :?

tuka6na
06-26-2007, 19:50
ве моме,що народ се е засилил към Софията,то аз се чудя как в собствения си град да се доредя за някъде.Лично аз бих отишла в УНСС без грам да му мисля..Щом имаш и възможност /финансова/ да си в София, мисля че не бива да му мислиш толкова ; )

Sladkata_Nansi
06-26-2007, 19:54
Оф аз знам, че УНСС е по-добър, но нз нз. Толкова съм объркана :cry: Обожавам Пловдив. Ако съм там ще си имам удобства и т.н, но искам да си бъда с моето мило :smt010 Нз какво да правя като наближи да решавам!

_donna_
06-26-2007, 20:01
пфхахаха...екс,кво му е доброто на УНСС,че не разбрах?! :-k

Sladkata_Nansi
06-26-2007, 20:05
Значи целта ми не беше да сравняваме УНСС и ПУ, а просто да кажете как ще постъпите Вие в моята деликатна ситуация!

_donna_
06-26-2007, 20:08
ти сама ако не знаеш какво искаш кой може да ти помогне,бе,мацка?!
аз лично винаги бих се изнесла по-далеч от родителите..

екс,тоя университет е един голям ПАРАДОКС.
гооляяяям и тлъъъст..

Sladkata_Nansi
06-26-2007, 20:12
Избираш по-доброто място за учене без да го гледаш "твойто мило", защото нищо на този свят не е вечно, а камо ли връзка на 18 години...
Е след като не знаеш как стоят нещата с Него не изказвай мнение относно това. Аз за да съм тръгнала да се колебая дали да отида в Сф заради него /една от причините/, значи има защо. Явно никой не отговаря като се ПОСТАВЯ на мое место!А на мен точно това ми беше целта!

Sladkata_Nansi
06-26-2007, 20:19
а ти искаш някакви непознати във тийнфорум да знаят какво чувствате един към друг ли???

ахахахахахахахахахаха


и пак ти го казвам на по 18 години нещата изглеждат доста розови... ще видим след 5 години дали ще го помниш изобщо...
Ne sam i iskala da obsajdate 4uvstvata mi-nie nai-dobre si gi znaem! No qvno v tozi forum vseki otklonqva temata i vaprosa na 4oveka,pusnal temata!Ti otide v savsem druga posoka.

Sladkata_Nansi
06-26-2007, 20:24
аз ти казах- избери това, което ще ти осигури по-добро образование и бъдеще.. в случая е УНСС...
Blagodaria za koeto!

Glezanka
06-26-2007, 21:26
Kudeto shte se chuwstwash po-dobre.Apartamenta w Plowdiw edwa li te blazni tolkowa ... a ideqta da ste samo ti i priqtelq ti ... koi ne bi go blaznil.I wse pak ... reshi ot gledna tochka na obrazowanieto,a ne na priqtelq.

Sladkata_Nansi
06-27-2007, 09:59
Ne mi davaite saveti :cry: Prosto kajete Vie kakvo bihte napravili v tazi situacia,kak bihte postapili!

LunaTriCk
06-27-2007, 11:18
бих избрал мястото с повечето перспективи. в този случай, май е УНСС.

06-28-2007, 08:54
ami bih izbrala mqstoto,koeto 6te mi dade po-dobro obrazovanie

quench
06-28-2007, 11:43
абе и на 2-те места ще те шибат и ще ти пречупват стремежите към светло бъдеще, така че кво ти пука :)

aP0kAlIpSiS
06-28-2007, 15:07
Ами на твое място щях да предпочета мястото,където специалностите ми харесват най-много.Май някъде беше писала,че това е ПУ. Аз бих отишла там,защото за мен е немислимо да уча нещо,което не ми харесва.
Колкото до приятеля ти-не му мисли толкова,всичко ще се нареди> А ти мисли за бъдещето си.
И все пак още не са те приели,не се разкъсвай така...