PDA

View Full Version : Кой взима наркотици?



just moment
06-26-2007, 20:08
Здравейте. Прочетох почти всички теми в раздела и не намерих подобна.
Така, не мислите ли че тези, които взимат наркотици са по скоро хора, които имат всичко останало и искат да опитат нещо ново? според мен това са хора с пари, хора които могат да си го позволят.защото цените на наркотиците са си височки. не говоря за тревицата, а за наркотици от типа на бонбона амфетки лсд кока.
това го казвам заради лични наблюдения,просто заобикалящия ме свят е такъв

аз съм взимала само веднъж бонбон, преди 2 месеца, но като се замисля оттогава почти всеки ден мисля за наркотици, говоря или търся в нета нещо за тях. много объркана се чувствам, а това е от 1 път. моля само хора с опит да отговарят

NFW`
06-26-2007, 20:22
Според мен не опира толкова до това дали човек има всичко останало, а дали му се иска да опита. Почти всеки средностатистически българин има възможността да си взима амфети/хап по, примерно, два пъти седмично. Виж, за повече наистина ти трябват повечко пари. :)

slavito007
06-26-2007, 20:38
А аз смятам,че е точно обратното.Тези които употребяват наркотици просто нямат нищо на света,проблемите им са стигнали предела си, и точно нямат какво да губят и решават,че дрогата ще да е спасението.Не питайте от къде го знам!!!

06-26-2007, 20:55
не е вярно.има то4но 3 вида хора,които взимат:1.ВИД-едните са тези, за които ти говори6-мн богатите.просто средите са им такива и обикновено само4увствието им от парите ги отваря за вси4ко и искат да имат,да са опитвали/поне/,да знаят вси4ко.2.ВИД-хора в безизходица,които са опитали вси4ко да се измъкнат от проблемите си и го правят като поредната стъпка към ''спасението''.и 3.ВИД-средна класа.хора,за които вси4ко е забавление и не му мислят мн мн като става въпрос за нови неща.правят го защото им харесва,и противно на това което неразбиращите хора ни критикуват.....абе с 2 думи не е за гъзария или от тъпотия,а още по-малко пък 4е не можем да се забавляваме като нормални хора без да сме друсани.напротив-просто искаме да извле4ем максимума от възможното''супер яко парти''.тва е!

LannyBarbie
06-26-2007, 22:40
не е вярно.има то4но 3 вида хора,които взимат:1.ВИД-едните са тези, за които ти говори6-мн богатите.просто средите са им такива и обикновено само4увствието им от парите ги отваря за вси4ко и искат да имат,да са опитвали/поне/,да знаят вси4ко.2.ВИД-хора в безизходица,които са опитали вси4ко да се измъкнат от проблемите си и го правят като поредната стъпка към ''спасението''.и 3.ВИД-средна класа.хора,за които вси4ко е забавление и не му мислят мн мн като става въпрос за нови неща.правят го защото им харесва,и противно на това което неразбиращите хора ни критикуват.....абе с 2 думи не е за гъзария или от тъпотия,а още по-малко пък 4е не можем да се забавляваме като нормални хора без да сме друсани.напротив-просто искаме да извле4ем максимума от възможното''супер яко парти''.тва е!

Да:) и аз мисля така:) от 3-ти вид съм аз 8)

***_[ Kr@sinK@ ]_***
06-26-2007, 22:53
И аз съм от 3-тия вид... :::

06-27-2007, 05:09
спорд мен въпросът е некорекетно зададен, думата "наркотици" е вестникарска терминология, и не отговаря на действителността
има психоактивни вещества
има и забранени вещества
има и вещества, предизвикващи наркоза
има и вещества, предизвикващи зависимост.

Но това 4есто са разли4ни вещества.
употребявам най-разли4ни психоактивни неща, от кафе и какао до ентеогени без оглед на това дали са забранени или не, стига ефектите да ми допадаст а страни4ните ефектри и афтър-ефектите да липсват или да са в рамките на поносимото.

b0Nb0n
06-27-2007, 07:04
ot 3 tiq vid sa pove4eto pone horata koito az poznavam za tva go praim :)

KiLLeR_InSTiNkT
06-27-2007, 08:14
Хубаво е да опиташ, но понякога има хора, които много се зарибяват. Иначе и аз съм от 3-ия тип - може да прозвучи глупаво, но някои неща трябва да се опитат. :-D

Seducti0n
06-27-2007, 08:29
Според мен,социалния статус,не оказва чак толкова голямо влияние върху това как един човек ще си устрои живота.В смисъл такъв,че ако си решил да употребяваш наркотици не е нужно да си много богат.Когато искаш нещо намираш начин да си го получиш.В конкретния случая си намираш пари за да си купиш амфети,лсд и т.н.Друг е въпроса какво намира всеки един човек в наркотиците,какво му дават,какво му взимат и т.н.Всеки има различни виждания по въпроса.На мен ми е мако трудно да говоря за това тъй като съм далече от този свят.Може би е красив,може би е вълнуващ и интересен,но може би не за мен.И все пак аз нямам нищо против хората употребявищи наркотични вещества.Те са направили своя личен избор и ние нямаме право да сеем негативизъм към тях,само защото са различни от нас.По-добре би било да се опитаме да разберем и добрите страни на техния свят,а не да ги съдим за това че не са избрали нашия.

just moment
06-27-2007, 08:43
като се замислих имате право.
и аз спадам към 3тия вид, но странното е там че веднъж опитах да си направя купона с бонбон но нямах особена промяна в настроението, аз често съм весела танцувам и тн. да усещаш една превъзбуда, но тва си бяха 15 кинта... живея добре, но за мен 15 кинта за едно кирливо хапченце са си много. ето, от една страна мисля така, но от друга ми се иска да повторя.. което ме плаши, щото лесно се зарибявам.

06-27-2007, 10:21
само на бонбон сигурно и на мене няма да ми е супер.нз защото по навик преди бонбоните винаги съм друсала и с друго.предполагам 4е ако опитам само на бонбон 6е ме завърти по-гадно в на4алото,отколкото ако пр тва съм дръпнала и 2-3 линии.а тва с 3-те типа хора ползващи наркотици го писах защото сама съм го завелязала и имам наблюдения и в/у 3те вида.
а за хапа за 15лв.-има и по-евтини,ако ти е харесало може6 да си намери6 за тея пари 2.виж оба4е за ка4еството няма гаранция

06-27-2007, 11:08
mnogo qsno imam pari i um...hodq na partita za tova drusam..Ne e nujno nqkoi da mi go kazva.

Val4etoO
06-27-2007, 23:28
axaxa koito si iska! koito nqma kvo da gubi! i na koito ne mu puka!

06-28-2007, 09:16
Здравейте. Прочетох почти всички теми в раздела и не намерих подобна.
Така, не мислите ли че тези, които взимат наркотици са по скоро хора, които имат всичко останало и искат да опитат нещо ново? според мен това са хора с пари, хора които могат да си го позволят.защото цените на наркотиците са си височки. не говоря за тревицата, а за наркотици от типа на бонбона амфетки лсд кока.
това го казвам заради лични наблюдения,просто заобикалящия ме свят е такъв

аз съм взимала само веднъж бонбон, преди 2 месеца, но като се замисля оттогава почти всеки ден мисля за наркотици, говоря или търся в нета нещо за тях. много объркана се чувствам, а това е от 1 път. моля само хора с опит да отговарятНе е задължително да са с пари...особено херцозите не приличат на богаташи :lol: hahah taka e herzite sa dosta izpadnali tipove

06-29-2007, 16:38
Не е задължително да са с пари...особено херцозите не приличат на богаташи :lol:

Затова пък са благородници. :-D