PDA

View Full Version : Доброто или лошото момиче?



чуденка
06-26-2007, 22:23
Хм въпросът ми е към момчетата. Кой тип момиче предпочитате:

1. Доброто - умна, прилежна, спазваща правилата на играта, която не е имала приятели (или това са били един или двама), срамежлива и неопорочена от теми като "да правя ли свирка на 12"

2.Лошото - тип курва, готова да предложи на всеки каквото поиска, лесна за свалки, всеки ден с различни, тъпичка и елементарна, за една нощ

3. или нещо средно - добра, но и палава, умна но не прекалено, отворена но не нахакана

Shadow_Walker
06-26-2007, 22:53
А не може ли - умна, нежна, забавна, отворена, своенравна? :)

06-26-2007, 22:58
А не може ли - умна, нежна, забавна, отворена, своенравна? :)

няма идеална...

kofti_nick
06-26-2007, 23:13
1. Доброто - умна, прилежна, спазваща правилата на играта, която не е имала приятели (или това са били един или двама), срамежлива и неопорочена от теми като "да правя ли свирка на 12"

:mrgreen: :mrgreen:

BAYO
06-26-2007, 23:16
3. или нещо средно - добра, но и палава, умна но не прекалено, отворена но не нахакана

!!!

SaYoNaRa
06-26-2007, 23:55
И аз съм за 3. :D

BAYO
06-27-2007, 00:09
И аз съм за 3. :D

Евала браточка , рулираш ;) =D>

vvs_go
06-27-2007, 03:25
ne6to mejdu 1 i 3

06-27-2007, 06:12
хмммм
аз ме кефи да ходя с 1
и на 10 -15 да със по едно 3 :mrgreen:

06-27-2007, 06:22
3. нещо средно- нито покорна, нито непокорна. просто Истинска.
една жена също е добре да може да казва "не" ако нещо не и харесва, ако не мойе и е прекалено послушна ще слуша не само мен, а и майка си, приятелките си.. а това е пове4е от недопустимо.

key_of_hell
06-27-2007, 06:36
lo6oto momi4e dale4 ne e tova koeto opisa tova e tupoto momi4e!
Lo6ata e tazi koqto e ku4ka vuv vsqko otno6enie, polu4ava vsi4ko koetoo iska sus sublazun i strast, tq moje da te podludi s edin jest, s edno dvijenie, tumninata e neiniqt dom i v neq tq govori tiho i omaino, hipnotizira s pogled!Tq e ku4ka no igrae po pravilata, tq znae koga i kolko, tq e po svobodna ot vqtura i po hi6tna ot zvqr, tq e jena!Tq e boginq na lova!
poznavam takava jena i bih kazala 4e e dostoina za uvajenie i vuzhi6tenie!

06-27-2007, 06:44
но не и за оби4ане.
красиви, умни и отракани дами има бол
ДОБРО моми4е е истинска рядкост.

Какво зна4и "добро" Не това, което описа тъпото мом4е :-D

доброто моми4е те Оби4а.

Не те пресмята , не те използва и не те мами.
не си играе с 4увстватат ти, искрена и откровена е. Казва ти , когато я нараняваш и с какво, казва ти ИСТИНАТА за самия теб, дори да знае, 4е ще те заболи... защото знае, 4е от лъжата ще те заболи пове4е.
Доброто моми4е умее да прощава. Но НЕ веднага!!
Дава ти възможност да осъзнаеш грешките си и да поискаш прошката със сърцето си
а не само с уста.
Доброто моми4е не може да ти прости само едно да превърнеш във пари ме4тите си.;)

`Death`Whore``
06-27-2007, 06:46
Обикновено интелигентните жени не са особено добри, но не са и курви. Аз харесвам интелигентни и луди.

Nadelina
06-27-2007, 06:50
Tia razdelenia hich ama hich ne mi haresvat.. I spored men sa super typi.. Az moje da sym kurva i moga da sym inteligentna kolkoto si poiskam.. Moje da sym skromna i da nqmam mozyk.. I interesno koi bi si priznal che shte haresa "Loshoto" ??! Az lichno ne sym nito edin ot tia 3 tipa det si izbroil...

key_of_hell
06-27-2007, 06:50
но не и за оби4ане.
красиви, умни и отракани дами има бол
ДОБРО моми4е е истинска рядкост.

Какво зна4и "добро" Не това, което описа тъпото мом4е :-D

доброто моми4е те Оби4а.

Не те пресмята , не те използва и не те мами.
не си играе с 4увстватат ти, искрена и откровена е. Казва ти , когато я нараняваш и с какво, казва ти ИСТИНАТА за самия теб, дори да знае, 4е ще те заболи... защото знае, 4е от лъжата ще те заболи пове4е.
Доброто моми4е умее да прощава. Но НЕ веднага!!
Дава ти възможност да осъзнаеш грешките си и да поискаш прошката със сърцето си
а не само с уста.
Доброто моми4е не може да ти прости само едно да превърнеш във пари ме4тите си.;)

prekrasno q opisa blazq i na devoikata koqto 6te e s teb!

`Death`Whore``
06-27-2007, 06:54
красиви, умни и отракани дами има бол

Грешиш дълбоко. Красиви жени има бол. Отракани жени има бол. Но интелигентните са рядкост. Един леко застаряващ /явно и загорял доста/ мъж разправяше перди време на една патка, която е тъпа до немай къде и курва пак до немай къде колко била хубава и че хубавите жени се срещали рядко. Но това правя чикиите - размътват мозъка. Всъщност хубавите жени са много, умните се срещат рядко. :)

06-27-2007, 07:07
подценяваш интелекта на пола си, драга
или се мислиш за много по-умна от приятелките си, или наистина си видяла много глупави женски постъпки в живота си.

Жените имат по-добра преценка от мъжете. Факт. Ние имаме по- щури идеи, авие ги сортирате и избирате тези, които си струва да бъдат приложени.

За съжаление много хора, както жени, така и мъже не осъзнават нъждата от взаимодействие между половете и се опитват да използват другите вместо да си помагат взаимно. В тва отношение ние мъжете сме малко по добри, наистина, може би защото не сме "красиви" или поне не раз4итаме на красотата си в отношенияата с хората. Мъжете по- рядко се прецакваме взаимно. пове4е се уважаваме един друг, но пък сме по- склонни да прецакаме партньор(ката), а по- тъпо поведение от това здраве му кажи.

но идеята беше, 4е умни жени има много. Да има, поне аз познавам доста. просто умните жени контактуват пове4е с мъже, отколкото със жени. Затова и пове4ето мъже познават доста умни жени, които са много добри приятели и колеги, докато умните жени познават съвсем малко себеподобни, заради женската анти-солидарност.(конкуренция, завист)
да , жените завиждат пове4е.

`Death`Whore``
06-27-2007, 07:12
Не говоря за постъпки или за разумност в дадени ситуации. Познавам доволно количество глупави жени и интелигентните, които познавам, са много по-малко. И аз предпочитам да общувам с мъже, но това не означава, че не съм общувала с жени. И това мое предпочитание не е заради завист, просто ми е по-приятно в мъжка компания, една от причините за което е освободеността.

И не се смятам за по-умна от приятелите си поради простата причина, че имам много малко такива точно защото ги подбирам.

MuJleH4eTo
06-27-2007, 09:39
Ами...имаше нещо за златната среда... :) Трябва да има черти и на добро и на лошо момиче... Макар че тука май не са изтъкнати основните критерий :)

beb4ety
06-27-2007, 12:41
:roll: mn qsno 4e dobroty momi4e e i malko ot lo6oto !!! :D

Violenza
06-27-2007, 12:59
Каква връзка има между "палава" и "умна" ?!? Може да бъде и двете.

Може да е имала 2 гаджета и пак да е умна, палава, забавна и да НЕ играе "по правилата" ...

VerryBerry
06-27-2007, 13:36
az sam ne6to kato n.3 :roll: