PDA

View Full Version : Za6to se "Vliubvame" v momi4etata



Nqma zna4enie
06-26-2007, 23:11
Ima6e 1 hubava nazad vav foruma . Mislq 4e be6e kato imeto na tazi . No az imam drugo vijdane

1 Na4ina po koito se opitvat da ni lajat hladnokravno
2 Na4ina po koito se ma4at da ni ubedqt 4e lajata e istina :smt005
3 Priemat da tragnat s tebe , a na sledva6tiq den ti zaqvqvat 4e te imat za priqtel
4 Na4ina po koito ti kazvat 4e te obi4at , a na sledva6tiq slu4aino i gleda6 gsm-a , luboven sms ot drug
5 Licemerie proqvqvat dori v legloto
6 Precakvat te dori sled dalgogodi6no priqtelstvo
7 Fizionomiqta im , sled kato si gi hvanala laja ( omg tolkova ste elementarni :D )
8 V na4aloto ti kazvat 4e iskat lubov i vnimanie , no savsem slu4aino v posledstviq ti izlizat s tova 4e gi "zadu6ava6"
9 No vse pak ako gi li6i6 za mig ot Fnimanie , nadigat rev do nebesata
10 Na4ina po koito ti postavqt ultimatum "tq" ili priqtelite

I vse pak... momi4etata sa "angelski" sazdaniq
P.S. Ne priqteli ne me e otrqzalo nqkoe momi4e ili mi e razbilo sarceto . Gornite izvodi sa bazirani na jiteiski opit gledaiki kakvo e stavalo s moi priqteli , kakvo pravqt moi uj dobri priqtelki , koito v skype i mirc pi6at 4e obi4at gajeto si , a v sa6tiq moment si pi6at s drug .
Da i nie mom4etata gi pravim tezi nomera , no v mnogo mnogo po malko slu4ai stava taka . :smt018 .
E samo ne mi kazvaite 4e ne ste taka , 6toto to vi e v prirodata da badete lajkini i licemerki !
Leka i dohodna

BAYO
06-26-2007, 23:17
Мерси, подобно . И си прав, почти, ся вече легнал предполагам ма тфа е друг филм :lol: 8)

koalka
06-27-2007, 06:15
Хора всякакви.

Nadelina
06-27-2007, 06:27
Nesymneno e vqrno che e v prirodata na jenite da sa lyjkini i licemerki.. Imenno za tova ne moje da ima iskreno priatelstvo mejdu jeni :smt018 .. Ima nqkoi popadenia v tova det e napisal "Nqma zna4enie" :-D .. no ima i neshta det ne sym syglasna s tqh.. Pyk i vinagi sym kazvala che e typo da se slagat vsichki jeni pod obsht znamenatel..

06-27-2007, 06:32
глупак. с това недоверие към прекрасните дъщери на Богинята никога няма да си намериш някоя, която да ти роди дете и да те спаси от изгубване на гените ти.
Влюбваме се в тях, защото така е устроен мозъкът ни- САМО когато сме влюбени можем да сме щастливи, само в обятията на жена светът не е едно студено и враждебно място, само когато сме В сърцето, в акъла и в корема на една жена се 4увстваме сигурни в смисъла на съществуването ни..
само жена може да даде оправдание м на мъжката ни гордост,
само жена може да ни накара да забравим грешките си и да си простим...
затова се влюбваме , драги, а заради изброените от теб неща РАЗЛЮБВАМЕ.

Nadelina
06-27-2007, 06:35
Влюбваме се в тях, защото така е устроен мозъкът ни- САМО когато сме влюбени можем да сме щастливи, само в обятията на жена светът не е едно студено и враждебно място, само когато сме В сърцето, в акъла и в корема на една жена се 4увстваме сигурни в смисъла на съществуването ни..
само жена може да даде оправдание м на мъжката ни гордост,
само жена може да ни накара да забравим грешките си и да си простим...


E osven ako ne si gei :-D

Stefityyy
06-27-2007, 06:44
баФти, ти изкара жените чудовища!
А вие мъжете да не сте перфектни случайно ? (chuckle) :smt019

belerofone
06-27-2007, 06:53
ne ne sme .....no ne sme 4ak takiva furnadjiiski lopati kato POVE4ETO momicheta....na vas s koito vi uidisva v daden moment s nego....kakto na vas vi e udobno....kadeto vie iskate.....mi to si naemeto rob ne si tarsete gadjeta......
NO vsqko pravilo si ima izklu4eniq....kakto za momicheta taka i za momcheta....

Badete iskrenni i vs 6te bade nared......

Aide vs nai.....

somebody
06-27-2007, 06:53
Защо непременно всички трябва да лъжат,а?И трябва да са лицемери?
Влюбвате се под въздействието на хормони :Р

mravu4kata
06-27-2007, 07:03
Е па няма хора,дето да не са правили грешки и да не са лъгали.И аз съм го правила.Ама не виждам смисъл в тва,ако го обичам да си пиша с друг.Ако сме един за друг няма да имам нужда от това.Ако сме заедно,просто щото ни е писнало да сме сами и търсим някого,че да не ни е скучно-разбирам.Но аз предпочитам сериозните гаджета,някого,когото наистина харесвам и обичам,а не лигавенето. :) 8) :mrgreen:

`Death`Whore``
06-27-2007, 07:05
Отначало бях настроена да критикувам това, което си написал, но за голяма част от жените е вярно. За себе си мога да твърдя, че не е така, аз съм искрен човек, но почти всички да се превърнали в курви.

Бтв, аз си пиша с много хора и даже се виждам /представи си/ с други мъже, но това не означава, че предавам по някакъв начин мъжа си.

ferendzia
06-27-2007, 07:52
i dvata pola imato ogromni kusuri...za jenite ne mi bqha qsni i mi be6e mn interesna taq tema...i uspokoqva6ta...6toto vijdam okolo sebe si 6epa idioti koito ne znaqt kak da se otnasqt s 1 momi4e i me nalqga misylta 4e nie jenite sme gi napravili takiva...oba4e kato pro4etoh tova si davam smetka 6to se tormozq...6toto vsy6tnost ne syvpadam s opisanieto za tipi4nata jena..6otto bqgam ot prirodata si ..da sym ku4ka i da ma4kam myjete....no kato se zamislq ni6to 4ove6ko ne sym vidqla ot tqh eto za6to tova opisanie koeto si dal moga da go polzvam samo za nary4nik...mersi!temata si struva!

MuJleH4eTo
06-27-2007, 08:52
Е кучки смЕ , и кво :-D Във всяка жена има по малко от това... Заложено е :) Ама така или иначе и вие ни прецаквате много здраво, тъй че танто за танто :smt019

shivacheva
06-27-2007, 09:49
Eееееми кат ти е проблем-не се влюбвай...щот един ден,когато тва се случи /ако вече не се е случило/,ще запееш друга песен...не казвам,че няма и вярни работи в изброените,но не всяко момиче се държи по този начин,и не всяко е с такъв характер,който да съдържа всичките упреци,който си написал...но все пак- Разни хора,разни идеали... :::

PaSsioN_GiRL
06-27-2007, 10:38
Имаш само 1 изход - Като не искаш да се влюбваш в момичета,влюбвай се в момчета :lol: :smt005

TheMaggie
06-27-2007, 12:36
С някои неща съм съгласна,с други не.Ти едва ли не ни изкара чудовища. :D
п.с.Един изказ на момче относно мен (бивше гадже) беше,че се влюбил в мен,защото съм била малка,а малките деца били мнооого сладки.При това паднах от смях..та той е само година по-голям и да не говорим,че не съм някакъв дечко по акъл..но както и да е.. :lol:

DeSiTo0o
06-27-2007, 13:08
айде,айде и вие момчетата не сте цвете за мирисане :lol: Колкото гадно правим ние,толкова и вие така че сме квит :lol:

Nqma zna4enie
06-27-2007, 22:19
Tazi tema ne e za da propagandira da ne se vlibuvame . Prosto sam napisal vidqnoto v kratkiq si 18 godi6en jivot .

глупак. с това недоверие към прекрасните дъщери на Богинята никога няма да си намериш някоя, която да ти роди дете и да те спаси от изгубване на гените ти.
Влюбваме се в тях, защото така е устроен мозъкът ни- САМО когато сме влюбени можем да сме щастливи, само в обятията на жена светът не е едно студено и враждебно място, само когато сме В сърцето, в акъла и в корема на една жена се 4увстваме сигурни в смисъла на съществуването ни..
само жена може да даде оправдание м на мъжката ни гордост,
само жена може да ни накара да забравим грешките си и да си простим...
затова се влюбваме , драги, а заради изброените от теб неща РАЗЛЮБВАМЕ.
Ti de4ko takav kade si tragnal da mi razpravq6 za deca , jeni i tem podobni ?
Doverieto se pe4eli i zaslujava . Hubavo vij dumi4kata vliubvame , v kavi4ki e . No qvno ti si tolkova tap 4e ne moje6 da razbere6 . E ti qvno si feminist . Okey . Razbrahme se . Tezi ne6ta koito si gi izbroil sa mi predelno qsni . Za 6tastie ne sam popadal na kofti momi4e i s biv6ite sam v mn dobri vzaimootno6eniq . Zatova ne mi se pravi na ostroumen . Az tvardo stoq zad dumite si ot 1-voto mnenie !
"

white_chik
06-28-2007, 18:42
Защо обичаме момчетата,като те:
1.Ни избират само по големината на бюста,дупето,очите и косата(виншния вид)
2.Ни казват,че не обичат,самозащото имаме нужда да го чуем
3.Са с нас най-вече заради секса,за тях любовта не е нещо необходимо.
4.предпочитат приятелите си винаги пред нас,но ние трябва да се съобразяваме с тях
5.Ни приемат за даденост,за тяхното "нещо",с което могат да правят квото си искат
6.Ни казват,че никога не са изпитвали подобни чувства и в същия момент чукат най-добрата ни приятелка.
Извод: и мет;н никой не ме е зарязал,напротив имах късмета да съм 8 месеца с момче,което не е правило нито едно от посочените горе неща,но каквото и да си говорим има момичета кучки,но има и момчета гадняри.Не трябва да слагаме всички под общ знаменател и до края на света двата пола,колкото и да са ужасни,ще се привличат и ще имат нужда един от друг.

BeBsItO
06-28-2007, 18:47
:mrgreen: ami seki lud s nomera ssi ot 1 do 10 :mrgreen: samo 4e ima ne6to dr,priznavam si pravila sam takiva ne6ta ,no! kato sre6nah 4veka s koito sam sega izob76to ne sma si i pomislqla za takova ne6to. izvoda e 4e zavisi ot samoto mom4e i kolko e specqlno to. lo6oto e 4e dokato nameri6 ''specqlniq'' razbiva6 koi zn kolko mn sarca

Nqma zna4enie
06-29-2007, 21:35
white_chik
1 ) Ni izbirat po dalbo4inata i pari4kite v djoba
2 ) Ni kazvat 4e gi obi4ame za da gi povozim v kolata ( ako modela i e sled 2000 godina , o6te po - dobre )
3 ) Sa s nas , za da im kupim hubavi dre6ki i parcalki , vse pak da gi vozim v kolata , da im pla6tame smetkite .
4 ) Kak nqma da predpo4etem priqtelite si . Te ne ni lajat i precakvat osobeno ako sa dalgogodi6ni .
5 ) "Uau q vijte moq ma4o kakvo bmw ima , toi vozi samo mene " :smt005
6 ) Za 6-toto ne e vinovno samo mom4eto , a i priqtelkata :-$ :smt018

Vladokaaa
06-29-2007, 22:26
\:D/ =D>

Armeika
06-29-2007, 22:55
и вие момчетата така :-)

Lapi
06-30-2007, 07:15
a be nqma kvo da se zablujdavame!vseki pol si i ma svoite kusuri! :smt019 tva 4e mn rqdko si go priznavame e vqrno ama q pomislite koi 6te iska da si priznae 4e e :twisted: vseki iska sa bade O:) a tva za vlubvaneto nevamojno e da ne se vlubi6 slu4va se na vseki a i tam e trapkata da se vlubi6 i da ti razbiqt sarceto da se nau4i6 da strada6 doka ne nameri6 podhodq6tiq 4ovek

Black_JAG_Bundy
06-30-2007, 09:55
дам, все едно чета моите мисли.
Евала =D>
мръсни жени :x :x

ledenakrasota
06-30-2007, 10:51
Ima6e 1 hubava nazad vav foruma . Mislq 4e be6e kato imeto na tazi . No az imam drugo vijdane

1 Na4ina po koito se opitvat da ni lajat hladnokravno
2 Na4ina po koito se ma4at da ni ubedqt 4e lajata e istina :smt005
3 Priemat da tragnat s tebe , a na sledva6tiq den ti zaqvqvat 4e te imat za priqtel
4 Na4ina po koito ti kazvat 4e te obi4at , a na sledva6tiq slu4aino i gleda6 gsm-a , luboven sms ot drug
5 Licemerie proqvqvat dori v legloto
6 Precakvat te dori sled dalgogodi6no priqtelstvo
7 Fizionomiqta im , sled kato si gi hvanala laja ( omg tolkova ste elementarni :D )
8 V na4aloto ti kazvat 4e iskat lubov i vnimanie , no savsem slu4aino v posledstviq ti izlizat s tova 4e gi "zadu6ava6"
9 No vse pak ako gi li6i6 za mig ot Fnimanie , nadigat rev do nebesata
10 Na4ina po koito ti postavqt ultimatum "tq" ili priqtelite

I vse pak... momi4etata sa "angelski" sazdaniq
P.S. Ne priqteli ne me e otrqzalo nqkoe momi4e ili mi e razbilo sarceto . Gornite izvodi sa bazirani na jiteiski opit gledaiki kakvo e stavalo s moi priqteli , kakvo pravqt moi uj dobri priqtelki , koito v skype i mirc pi6at 4e obi4at gajeto si , a v sa6tiq moment si pi6at s drug .
Da i nie mom4etata gi pravim tezi nomera , no v mnogo mnogo po malko slu4ai stava taka . :smt018 .
E samo ne mi kazvaite 4e ne ste taka , 6toto to vi e v prirodata da badete lajkini i licemerki !
Leka i dohodna


:smt011 :smt017 :smt012 по прочетеното излиза,че жените сме най-дяволските изчадия :smt017 дам...между нас жените неможе да има приятество,защото сме злобни и т.н.,но в никакъв случай не сме толкова черни :smt019 :smt019 автора на темата показва най-отрицателните ни качества :-k явно само тях е гледал във връзките на свойте приятели :-k не виждам какво му е лошото да си пишеш и с други мъже(разбира се,ако темата не е "ЛЮБОВ МОЯ"). Нима нарушаваме някакъв закон :smt005 Ако ние нетрябва да пишем с други представители на противоположния пол,освен ЛЮБИМИЯ,то и НАШЕТО МИЛО не трябва да контактува с представителки на нежния пол :smt019 :smt075 По темата МЪЖЕ-ЖЕНИ се спори много [-X Но Вие МЪЖЕТЕ нима сте по-невинни от нас :smt005 Като чета скина на автора усещам някаква горчивина в думите му и преспокойно мога да го нарека ЖЕНОМРАЗЕЦ :smt019 ако имаш любовно разочарование ДРАГИ ГОСТЕ(тъй,като нямаш име освен това на скина си :-k май се криеш) не намирай утеха в това да сложиш всички жени под общ знаменател на мъката си [-X Жената по думите ти е едно врескало,не може да се справя сама в живота,няма лично мнение,тя е "Лъжкиня и лицемерка" и т.н. [-X По тази логика вие мъжете сте святи ангели :smt005 В този форум има много оплакваня на тормозени момичета,насилствани,измам ени,подмамени и какво ми още не...и то заради мили ангелчета,като ТЕБ :smt021 Голям е психолог автора на темата :smt005 Толкова ли е бил навътре с отношенията на свойте приятели с техните половинки :-k За да извадиш някакъв....цитирам "житейски опит от наблюдения..какво е ставало с мой приятели" трябва да си изслушал и двете страни за проблема им,да си безпристрастен към него(да не взимаш страна,а да гледаш проблема субективно). [-X Да,ние жените сме лицемерки и лъжкини,както вие МЪЖЕТЕ сте лицемери и лъжкини...Ние ЖЕНИТЕ сме толкова черни,колкото и вие МЪЖЕТЕ....И колкото сте НЕВИННИ вие МЪЖЕТЕ,толкова сме невинни и ние ЖЕНИТЕ.И колкото да не ти се иска скъпи ГОСТЕ(автора) ВИЕ МЪЖЕТЕ сте нищо без нас :smt019 :smt057 Както без нашите ласки не можете,така и без нашите недостатъци :wink:
Всеки е различен :smt019 Както от ЖЕНА до ЖЕНА има разлика,така и от МЪЖ до МЪЖ :smt064

Valar
06-30-2007, 10:59
Авторе ако почнеш да се влюбваш в момчета става гадно...

06-30-2007, 21:25
@ledenakrasota-
Uhuhuh kato gledam nqkoi se razstroil ot dumite mi ili go e priel dosta na vatre 4e 4ak roman mi e napisal . E otdelih ot vremeto si za go pro4eta . V nikakav slu4ai ne sam kazal 4e nie sme po nevinni ot vas . Napisah kakvi sa jenite v deistvitelnost . Kakvo se krie za zad hubavoto i usmihnatoto momi4e ( :---) :---) ) . Ne ste nai - ujasnite sa6testva , no sas sigurnost ne ste svetici i cvetq za mirisane . Na vsi4koto otgore nqkoi momi4eta ( aide da ne kazvam vsi4ki ) obi4at dosta da zloupotrebqvat s dobrinata na mom4etata ( viziram sebe si da ) ili kakto mu se vika : "ti mu podava6 prast to ti othapva rakata" . Taka li e ? Taka e.... . Az lubovno razo4arovanie nqmam ( qvno na tebe taka ti se 6te ) :-({|=

приятели Think не виждам какво му е лошото да си пишеш и с други мъже(разбира се,ако темата не е "ЛЮБОВ МОЯ"). Нима нарушаваме някакъв закон Ако ние нетрябва да пишем с други представители на противоположния пол,освен ЛЮБИМИЯ,то и НАШЕТО МИЛО не трябва да контактува с представителки на нежни
Vijdam kolko si pro4ela vnimatelno 1-vot mi mnenie . No ni6to , az 6te te svetna . A to ne pledira zabrana da si pi6em s drug ot sre6tupolojniq pol . Govorim za po seriozno , za ne6to pove4e ot pisane...lubovni sms-i etc... kak ti zvu4i ? Kapi6 ?
Ako iska6 da znae6 az sam izslu6val i 2-te strani (polza nikakva) vseki izkarva sebe si nevinen . Kakto i da e , tova sa si moi vazgledi , tova e moe mnenie . Za kakva subektivnost mi govori6 ne moga da razbera ?

МЪЖЕТЕ сте нищо без нас Както без нашите ласки не можете,така и без нашите недостатъци Wink
Govori6 taka sqka6 , vie mojete bez nas , bez na6ite laski , bez na6ite pari4ki i koli4ki , bez na6ite miluvki i t.n. i t.n. i t.n. . Aide stiga pove4e . Tova e detinsko , ne se otmqtai ot temata a govori po sa6testvo , no te savetvam da se varne6 na 1-vata stranica i da pro4ete6 vnimatelno 1-vo mi mnenie .

P.S. Kakto kazah v po - gore . Ne celq propagandirane pod deviz " Ne se vliubvaite " . Ne sam gei i vsqkakav .

Aide sas zdrave... :::

Red Guy
06-30-2007, 21:29
да бе..
вече съм се убедил че жените са тъпи пу*ки
затва и вече не се занимавам с жени :-D

Dead`Paladin
06-30-2007, 21:31
''zashto se vlubvame s momi4etata li '' ........mii ko da ti kaja moje bi pri4inata e v tova 4e te sa tupi .... a nie oshte po tupi....umnite hora vnimavat v kogo se vlubvat :smt005 :smt005 :smt005

AFT
06-30-2007, 21:32
#-o Все едно сте в детската градина ... ](*,)

ledenakrasota
07-01-2007, 10:13
да бе..
вече съм се убедил че жените са тъпи пу*ки
затва и вече не се занимавам с жени :-D



:smt005 :smt005 :smt005 Значи си станал ЕДНА от НАС :smt005

ledenakrasota
07-01-2007, 10:16
@ledenakrasota-
Uhuhuh kato gledam nqkoi se razstroil ot dumite mi ili go e priel dosta na vatre 4e 4ak roman mi e napisal . E otdelih ot vremeto si za go pro4eta . V nikakav slu4ai ne sam kazal 4e nie sme po nevinni ot vas . Napisah kakvi sa jenite v deistvitelnost . Kakvo se krie za zad hubavoto i usmihnatoto momi4e ( :---) :---) ) . Ne ste nai - ujasnite sa6testva , no sas sigurnost ne ste svetici i cvetq za mirisane . Na vsi4koto otgore nqkoi momi4eta ( aide da ne kazvam vsi4ki ) obi4at dosta da zloupotrebqvat s dobrinata na mom4etata ( viziram sebe si da ) ili kakto mu se vika : "ti mu podava6 prast to ti othapva rakata" . Taka li e ? Taka e.... . Az lubovno razo4arovanie nqmam ( qvno na tebe taka ti se 6te ) :-({|=

приятели Think не виждам какво му е лошото да си пишеш и с други мъже(разбира се,ако темата не е "ЛЮБОВ МОЯ"). Нима нарушаваме някакъв закон Ако ние нетрябва да пишем с други представители на противоположния пол,освен ЛЮБИМИЯ,то и НАШЕТО МИЛО не трябва да контактува с представителки на нежни
Vijdam kolko si pro4ela vnimatelno 1-vot mi mnenie . No ni6to , az 6te te svetna . A to ne pledira zabrana da si pi6em s drug ot sre6tupolojniq pol . Govorim za po seriozno , za ne6to pove4e ot pisane...lubovni sms-i etc... kak ti zvu4i ? Kapi6 ?
Ako iska6 da znae6 az sam izslu6val i 2-te strani (polza nikakva) vseki izkarva sebe si nevinen . Kakto i da e , tova sa si moi vazgledi , tova e moe mnenie . Za kakva subektivnost mi govori6 ne moga da razbera ?

МЪЖЕТЕ сте нищо без нас Както без нашите ласки не можете,така и без нашите недостатъци Wink
Govori6 taka sqka6 , vie mojete bez nas , bez na6ite laski , bez na6ite pari4ki i koli4ki , bez na6ite miluvki i t.n. i t.n. i t.n. . Aide stiga pove4e . Tova e detinsko , ne se otmqtai ot temata a govori po sa6testvo , no te savetvam da se varne6 na 1-vata stranica i da pro4ete6 vnimatelno 1-vo mi mnenie .

P.S. Kakto kazah v po - gore . Ne celq propagandirane pod deviz " Ne se vliubvaite " . Ne sam gei i vsqkakav .

Aide sas zdrave... :::




:smt017 :smt017 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Като си намериш майстора ще те питам :smt019 :smt005 :smt021 Късмет :wink: