PDA

View Full Version : Какво да направя според вас?



06-26-2007, 23:55
Хора искам да ви попитам според вас какво да направя, при дадената ситуация. А тя е следната: Има едно момиче, което познавам от около 3 години, но истински харесвам от една. Та в последната година тя постепенно ми се превърна в приятелка и вече може да се каже, че ми е много добра приятелка. Тя по принцип е много мила с хората и аз не правя изключение. Вече може да се каже, че много я харесвам, но не знам дали да и кажа. Или пък нямам смелост... Страх ме, че ако и кажа, тя няма да ми отвърне и вече ще ме отбягва , защото си има едно на ум за мен, че я харесвам. До колкото знам си няма приятел и в момента наистина съм в доста трудно положение. А и съм доста срамежлив (не толкова притеснителен) и не знам ако реша да и кажа как да го направя, защото до сега не съм го правил никога. Кажете вашето мнение какво да правя.

SaYoNaRa
06-27-2007, 00:02
Ами цяла година каде се губи бе?Каниш я на кафе или пък вий се познавате от много време, начи каниш я на кино или разходка там и правиш комплименти, туй онуй, изпращаш я или на някоя пейка я целуваш и ше разбереш дали ще отвърне на чувствата ти.

06-27-2007, 00:07
Честно казано ходили сме заедно на доста събития, като два пъти сме били на кафе, и в двата аз бях поканен от нея и най-добрата и приятелка, с която също много добре се разбирам. Но си мисля, че е прекалено добричка и позитивно настроена и не ме взима на сериозно, а ме има просто за добър приятел...

BAYO
06-27-2007, 00:07
Еми изчакай още 3-4 години , може да се решиш накрая да я поканиш да излезете #-o

koalka
06-27-2007, 06:20
Да, и аз съм за идеята да я поканиш да излезете.Все пак рискуваш, но пък една година си е доста време.

belerofone
06-27-2007, 07:03
Virtualno ne znam do kade mojem da q razviem tazi situaciq v koqto se namira6 no straha da q zagubi6 kato priqtelka sa6testvuva vinagi pi4.....vse pak vseki \ dobre de po4ti vseki \ tragvq ot priqtelstvoto.....v momenta kogato stanete ve4e Mnogo dobri priqteli togava kauzata e zagubena.....ne te obezkurajavam....ne tarqsq tova no se zamisli na kakvo darji6 pove4e....da badete gadjeta ili da ste priqteli.....

POstavqm vaprosa taka......

Ako ste gadjeta 6te si 6tastliv kolko vreme s neq....godina , godina i polovina max...v mn brilqnten slu4ai pove4e....sled tova kasate i priqtelstvoto vi nqma da e na sa6toto nivo nikoga pove4e.....Toest kani6 q ....provejdate RAZGOVORA s glavno R i ot tam vs tragava kakto go napisah ...dano da gre6a...

Ako ste priqteli ti 6te strada6 na neq nqma da i puka do momenta v koito ne razbere za kakvo ide re4...t.e. 4e ti q haresva6 ot 1 godina.....

Malko situaciqta e GUBI6-GUBI6....no taka stoqt ne6tata osven ako nqma da se jenite.....

Aide uspeh i derzai....

sasha_90
06-27-2007, 07:21
Кажи й!Не отлагай за да не я изпуснеш.

MuJleH4eTo
06-27-2007, 09:35
Ами по-добре да и кажеш... Ама си го обмисли, защото има вариант да сЕ прецакат нещата :|

06-27-2007, 12:11
Предложи й нещо по-екстремно което да правите заедно. Примерно да идете някъде за ден-два. Планина, село, вила, нощо от тоя сорт. Гледай да не звучи много ангажиращо. Обикновенно интересните преживявания сближават много или са много изкушаващи ако има чувства. Ако ти откаже на подобни предложения 2-3 пъти, просто не си хаби времето с нея. Надявам да съвета ми да е бил в полза. Успех!

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 12:14
ehe 1 godina q haresvash i o6e ne si i kazal..kakvo 4akash vse pak trqbva da znaesh dali imash 6nas s neq ili ne ...

DeSiTo0o
06-27-2007, 13:32
Ами щом сте толкова добри приятели викни я някой ден да излезете и й кажи какво чувстваш...ако не отвърне на чувствта ти си останете добри приятели и поне ще знаеш,че си опитал.Иначе ще съжаляваш,че нищо не си направил след време.А пък и може и тя да те харесва... Успех :wink: