PDA

View Full Version : "Келешът и царската дъщеря"..



Васко
06-27-2007, 04:54
Вече ходим с едно момиче година и половина, и адски многооо я обичам. И наи-хубавото в цялата работа е, че тя също ме обича и продалжава въпреки препятствията, които имаме.
Тя е на 17, а аз съм на 19 и двамата сме от София, но там е работата, че тя е в Бояна, а аз съм в Подуене....Вече се досещате нали? :-k Аз съм "цървула" за неината рода и приятели. Аз съм "наи-страшното" което и се е случвало през живота. Аз съм "оня бедняк, които тича за парите И" :smt011 И куп, куп, куп такива Банални вече думи съм чувал по мои адрес...Дори имаше и заплахи от неините родители...за мен ,за семеиството ми..
Аз им го казах това, всички думи са излишни! Аз мнго я обичам и съм склонен да понеса всички обиди отправени към МОЕТО семейство, а за мен няма Ник'Фо значение. К'Фо съм виновен аз , че съм нямал неиният шанс и пари да стана и аз нещо.
Знаете ли онзи ден ка'Ф боЙ ядох от едни мутри?! червата ми изкапаха пред мерцедеса им. И това НЕ е за първи път, колко пъти съм лъгал маика си, че съм се драл в диското. Толкова пъти съм карал Нея и маика ми да плачат като ме видят..
Ох живота ми е повече от ад, и най-лошото е че не мога да направя нещо. Вчера след поредната среща с нея...леле толкова я обичам! :smt013 Тя ми каза, че иска да прекратим този "Терор" така се изрази. Не искала повече да ме вижда пребит, не иска повече да ме наранява...Плачеше през цялото време, горкото ми бебе и аз много се натажих.. :smt011 Иска да я забравя, искала да върне времето назад и да поправи грешката..
Вече съм 4 дни без нея, а сякаш е цял век. Не искам да я забравя, не искам да вращам времето назад. не ми пука за тяхните и тяхното мнение. Пука ми само за нея, за нас..Незнам, хванал съм се за главата и мисля и мисля..искам само да бъде до мен, а тя не е. :smt011 Даите ми някакви савети ли незнам и аз к'Фо, как да и го кажа, как да и го Покажа, че не ми пука за останалите , не ми пука за шибаните и пари, как?!

Vikitooo
06-27-2007, 05:01
ei ti me razplaka be chovek :roll: Neznam kakvo da kaja, izglejda kato film ot ujasite, 4esno :smt012 Mislq, che mackata ima pravo. Nai dobre e da se razdelite, drugiqt pat ne chervata moje da ti izkarat , a neshto po seriozno...Kolkoto i da ti e trudno zabravi za tova momi4e, chovek se prostira sprqmo chergata si, a Tq opredeleno NE e v tvoqta"cherga". Naistina mnogo q obichash shto si stignal 4ak do tuk, no spri da machish teb i semeistvoto ti. Zabravi q!

key_of_hell
06-27-2007, 05:07
obadi i se vijte se i izmislete ne6to zaedno!6teom i tq te obi4a zna4i 6te iska da namerite drug na4in!Sega ne6tata sa mnogo trudni za6toto vse o6te ste malki no ako ostanete zaedno do momenta v koito roditelite ve4e nqmat dumata i ako tvoeto momi4e e dostata4no silno i smelo za da zapo4ne da se griji za jivota si samo nqma da imate nikakuv problem!V ob6ti linii ako se obi4ate vinagi ima 6ans, ne se otkazvaite tolkova burzo!

koalka
06-27-2007, 06:12
Тя трябва да говори на всяка цена с родителите й да престанат да ти нанасят такъв побой.Това е жестоко и не знам как са способни да го направят.Не иска да те вижда такъв, но това не го прави, защо?Това е по-лесен начин, от колкото да се разделяте и двамата да страдате.

SunnyG
06-27-2007, 06:17
Това за мен е истинска любов.Прилича малко на някакъв филм,но знаеш,че тизи филми винаги са с щастлив край.Нека ти кажа и аз една мисъл - "Всичко завършва с щастлив край,ако заварши с тъжен,значи краят още не е дошъл".Не се отказвай,недей!Щом толкова време си търпял,ще потърпиш оше малко.Рано или късно ще се откажат техните от вас.Въпроса е да я убедиш нея да се бори и да има сили да продалжи напред с теб.Ако те обича наистина ще го направи.Не позволявай на шибаните пари,гардове и консервативни идиоти да ти попречат на щастието!Аз съм сигурна,че винаги ще има някой,който да ви подкрпеи!Успех!

06-27-2007, 06:19
izbqgajte w 4uvbina i po4nete na4isto..
ili drug wariant- emigrira6 sam ustanowqwa6 se i tqn idwa pri teb.. ezici znae6 li?

ferendzia
06-27-2007, 07:45
absurdno e da se otkaje6 za6toto nqkoi ne udobrqval...kofty e 4e tq ima podobni roditeli no 6tom iska da e s teb to4no tehnite ne mogat da vi sprat....ima 2 varianta...da se prestorite 4e kysate...i da se vijdate nqkak bez da se razbere ili da 4akate tehnite da osyznaqt 4e ni6to nqq vi razdeli...koeto 6te iziskva vreme i tyrpenie i to mnogo 6toto qvno tehnite sa adski kuhi za da re6avat problemite po toq na4in!Uspeh i dano opravite ne6tata!!!!

MuJleH4eTo
06-27-2007, 08:42
Щом има желаниЕ има и начини :) Не трябва да сЕ отказвате, опитайте пак... Само че ако нЕщата загрубеят, по-добре да спрете контакти , колкото и да ви боли и двамата... Може само да си навредите взаимно.. Дано нЕщата се оправят !

Skramizavar
06-27-2007, 09:11
ei ti me razplaka be chovek :roll: Neznam kakvo da kaja, izglejda kato film ot ujasite, 4esno :smt012 Mislq, che mackata ima pravo. Nai dobre e da se razdelite, drugiqt pat ne chervata moje da ti izkarat , a neshto po seriozno...Kolkoto i da ti e trudno zabravi za tova momi4e, chovek se prostira sprqmo chergata si, a Tq opredeleno NE e v tvoqta"cherga". Naistina mnogo q obichash shto si stignal 4ak do tuk, no spri da machish teb i semeistvoto ti. Zabravi q!
Ъъъъ, какви черги, какви 5 лева?!?!
Тази история ми звучи много невероятна на мен, но де да знам, хора всякакви... Тъпи сноби има. С някои даже доста трудно се комуникира, но така или иначе техният свят ще си остане ограничен, така че няма какво да ги мъдрим.
Честно да ти кажа не знам какво трябва да направиш. Ако продължиш да се бориш ще си докараш още проблеми, ако спреш пък ще страдаш и може цял живот да съжаляваш. Аз не разбирам как така я преследваш заради парите, защото тя е само на 17...какво, утре бихте се оженили и ти да се докопаш до паричките...много несериозно звучи цялата работа.
По принцип е най-добре да следваш сърцето си и да гониш това момиче до дупка, ако наистина толкова много я искаш. Упоритостта винаги бива възнаградена подобаващо. От друга страна пък живота е един и е доста кратък и да се бориш за безсмислени каузи е глупаво.
Еднозначен отговор няма. Просто трябва да прецениш има ли смисъл да се бориш за "момичето на тате"...

hoseto_
06-27-2007, 09:13
за съжаление света в който живеем е така. пари при пари отиват. богатите никога не биха поозволили беден да влезе в тяхното семейство. за тях това е унижение

06-27-2007, 13:42
За да се оспокоиш мога да ти кажа че го е направила защото те обича супер много :lol:
Мога да ти дам идея но ако не си достатъчно луд по добре не я пробваи
Аз лично бих го направил.Просто отиди до тях с една бухалка и тия мутраци дето са те били ги смажи от бой а после и колата им може
Като приключиш с тях просто отиди до техните БЕЗ да ги биеш и им обясни
как стоят нещата.
И честно да ти кажа и кво като те смятат за такъв.
Аз лично съм в по лошо положение
живея с майката и в момента едва ли не съм беден като църкован мисшка а бащами е подобен на тия за които говориш. Та последният път като жена му се изгаври с мен аз направих подобно нещо
Но не ти го предлагам ако не си достатъчно ненормален :wink:

krem4et0
06-27-2007, 13:42
и с моя беше так в началото. той просто не е на моето материално ниво. Обаче има хиляди други неща-амбициозен, умен и упорит. баща ми, а и други роднини бяха много против. Трябвало да се простирам според чергата си, но като го опознаха забравиха тъпите предрасъдаци. по-важното какъв човек си, а не какво имаш. И не, че моя приятел е беден-просто моето семейство има малко повечко доходи. Обаче никога не съм го карала да се чувства зле. като иска да плаща-си плаща, като иска да ме черпи-ме черпи. стан ми мило, че си е дал половината заплата за моя подарък за РД. Не ми пука, че струва еди колко си, а че той е можело да даде тези пари за по-важни и смислени неща, от които има нужда, но е купил моя прищявка. как да не го обича човек :smt007

SpOrTs_GiRl
06-27-2007, 13:49
Много тъжна история.. :( Виж.. за да ти каже такова нещо значи тя найстина много те обича и найстина МНОГО държи на теб! Тя няма сила да те вижда повече пребит и страда от това.. чувства се виновна.. не иска ти да стадаш повече.. толкова много те обича, че мисли първо за теб, а после за целия свят.. за да прекрати такава връзка, човек трябва да може да обича.. малко са тези хора, които могат да се разделят така с човек, само за да не страда той..

Th3MaN
06-27-2007, 14:02
Ами според мен единствения начин е да накараш техните да те харесат. Трябва да им докажеш че въпреки че си беден ти си нещо. Тва че си беден нищо не значи щото ти още си малак и не си почнал тва сега е ваще но за напредак можеш да станеш много богат. Трябва да имаш някакви качества който да покажеш. Аз ако съм ще говоря с тяхните и да им покажа че може да съм беден но съм много умен например и мога да направа сичко. Така да им докажа че трябва да ме уважават и че съм добър за тяхната дъщеря

06-28-2007, 16:38
Това за мен е истинска любов.Прилича малко на някакъв филм,но знаеш,че тизи филми винаги са с щастлив край.Нека ти кажа и аз една мисъл - "Всичко завършва с щастлив край,ако заварши с тъжен,значи краят още не е дошъл".Не се отказвай,недей!Щом толкова време си търпял,ще потърпиш оше малко.Рано или късно ще се откажат техните от вас.Въпроса е да я убедиш нея да се бори и да има сили да продалжи напред с теб.Ако те обича наистина ще го направи.Не позволявай на шибаните пари,гардове и консервативни идиоти да ти попречат на щастието!Аз съм сигурна,че винаги ще има някой,който да ви подкрпеи!Успех!

vuzhi6tavam se na tova koeto si napisala!!!!!!!!!!!!!!!

pussy_cat
06-28-2007, 17:03
lele mn se natujih i proplakah...mn dobre e napisano...mi zna4i govori pak s neq kaji i:ti obi4a6 li me?ili puk ako me obi4a6e nqma6e da napravi6 taka...dano se opravite...6ot tova spored men ne pre4ka (parite) no roditelite i zna4i ne sa hora... nz uspeh ;( :P

m0rb1d
06-28-2007, 17:10
Любовта е по силна от ядрена бомба колкото и метафорично да звучи...

06-29-2007, 09:18
Vasko li tam kak si ... Spokoino Az imam mn da vra6tam na teq boqnci kaji skaip da se razbreme.. teq dni 6te hodim da gi derem nikvi mercedesi nemogat da ni sprat!!! Dai si skaip da si pi6em tam da ti obesnq polojenieto ;)

BrokenInnocence
06-29-2007, 09:32
Разбирам, че мноо се обичате с момичето, цялата история е трогателна, но понякога се налага да бъдем реалисти- родителите й не техаресват и щом даже са патили хора да те бият, едва ли и ще те харесат. А и мисля, че тя е взела правилно решение в случая. Любовта, колкото и да е силна побеждава всичко само в приказките... помисли си за живота й досега и какво можеш да й предложиш ти...

06-29-2007, 21:38
Ми едно мога да кажа - "Ромео и Жулиета" :D Я фанете се самоубийте накрая :P

БАЗИК ! ;)
Тряя да говориш със техните ;)

M&M
06-29-2007, 21:40
Ми едно мога да кажа - "Ромео и Жулиета" :D Я фанете се самоубийте накрая :P

БАЗИК ! ;)
Тряя да говориш със техните ;)

Dead`Paladin
06-30-2007, 01:01
bratle ne se otkazvai nie sme muje!!! ne go zabravqi !!! az na tvoe mqsto ako znam 4e i tq me obicha nishto ne mi me sprqlo ako shte da me vkarat v bolnica ili dori pod zemqta jiv da me pogrebat nikoga i nikoi ne moje da me otkaje ot momi4eto koeto obicham!!!!!! tova e ot men ti reshavash zanapred .... bratle UspeH ti pojelavam i nai iskrenite jelaniq za po dobyr jivot~

alkobalko
06-30-2007, 06:32
Стига с тези глупости за материални нива и класи. Какво като тя има пари, това не я прави непременно добър човек и не и гарантира щастие.
Ако толкова много се обичате, тя трябва да говори с родителите си и да им обясни, че вие наистина се обичате и ти не си с нея, заради парите на семейството и.

HopeLesss
06-30-2007, 07:50
Мисля, че сте прекалено наивни всички. Не живеем в приказка, не живеем в някакъв измислен свят. Живота е жесток и винаги е бил спрямо тези неща.

Може би в началото това няма да пречи. Той я обича страстно, тя него също. Излизат, виждат се в парка, у тях, ходят на разходки, прегръщат се, целуват се, радват се на любовта си. Но какво става след време?

Да кажем тя завършва, има възможност и отива да учи в чужбина, той си остава тук и работи в страната си, защото няма възможност да замине с нея.
Да кажем, че тя си остане тук. Заедно са, борят се за любовта си. Но след време тази борба става безсмислена, тягостна и пречи и на двамата. Един мъж НИКОГА няма да се примири, че гаджето му има 50 лв в джоба, а той 1лв. Един мъж (ако е истински), НИКОГА няма да позволи да бъде заврян зет, да получава всичко наготово.

Всички тези неща в един момент ще попречат на връзката. Не си мислете, че е важна само любовта.

Казвам ги всички тези неща, защото бях в подобна, да не кажа почти същата ситуация. Ходех почти две години с момче, което нямаше финансовите възможности на моите родители. Не отричам, обичах го, парите му не ми трябваха, не ми пукаше, че той няма. След време обаче, той почна да ми се доказва. След време почнаха и тъпите коментари: "Ти живееш в една приказка, не знаеш какво е истинския живот. Ти си свикнала да бъдеш като принцеса, да ти огаждат винаги." А той знаеше, че не винаги сме имали възможност. Рано или късно, можех да го очаквам, но го обичах... обичах го и не ми пречеше. Обичах го, но дали заради това, или заради ред други причини, след време се разделихме. Ето след онази вечер, в която му казах, че повече не искам да сме заедно, той показа истинската си страна... "Не ме занимавай повече с твоите глупости."; "Върви карай джипа на баща си, щом не искаш аз да те повозя" и т.н...

Към автора - ако я ОБИЧАШ, бори се... Ако тя те ОБИЧА... не знам, но аз лично, каквито и да са родителите ми, няма да ги оставя, заради момче. Пък и каквото и да е казала майка ми, винаги е излизало вярно. Все пак ти желая късмет и дано твоята приказка е с щастлив край :roll: