PDA

View Full Version : off bqsna sam i mi pisna ot toq...



ladYtyYy
06-27-2007, 08:11
Nakratko shte vi razkaja kakav problem imam.
Ima edin glupak,koito veche ot 2 meseca ne me ostavq namira.Da otbeleja 4e predi godina pak beshe sa6tata rabota.
Ta neprekysnatome tormozeshe da izlqza s nego,povtarqshe mi kolko me obi4a i tova po 4ata. :smt005 I az nali ne sam takova momi4e...ne iskam da go reja,za da ne mu stane gadno i vse ovyrtah.Oba4e vze da stava netyrpimo :smt013 I sega kvo razbiram?Toq muhlio razpravql 4e sam iskala da hodq s nego,4e ako mu pusna 6tql da trygne s men :smt013 :smt013 :smt013 4akai malko!Koi mu e kazal,4e iskam da hodq s nego,kvi sa tiq filmi? :smt013
Ina4e e mn mili4yk :-D Kato me vidi na ulicata mi se usmihva...Zdr ala bala :smt005 Oba4e egati mom4enceto se okaza...btw predi 1 godina stana sa6toto.Az ovyrtah ovyrtah i nakraq toi se usrti 4e nqma da mu stane rabotata i pak taka po4na da razpravq 4e sam iskala AZ da hodq s nego :smt005
I sq kato razbrah kvi gi e govoril go blokirah nasqkyde.I imam namereniq kato go vidq da se napraq 4e ne go poznavam :smt013 Toi ne znae zashto...ama egati glupaka smotan!Za kakvo gi govori teq nalqvo i nadqsno :smt013 :smt013 :smt013 Az kakvato sam...kato go vidq nqkyde i shte go :smt068 Kaf mu e problema ne moga da razbera? :smt013

SunnyG
06-27-2007, 08:16
Комплексиран е...

malkoto_sladur4e
06-27-2007, 08:17
Хахахах на мене ми се случи преди няколко месеца горе-долу същото нещо.Един ме сваляше и постоянно ми досаждаше (макар че аз директно го режех!),и накрая той беше казал,че аз го харесвам :arrow: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :smt005 :smt005 :smt005 :smt011 :smt012 :smt013 :smt013 :smt018 :smt019 :smt017 Ми нз на мене не ми пукаше,че дрънка тей ппонеже всички които ме познават,знаят,че не е така....да не ти пука бе :wink:

cherinka
06-27-2007, 08:18
като го видиш, започни да се заяждаш с него. Но не някакво злобно, ами такова лицемерно.
Кажи нещо от сорта на "Охоп, какво става, мойто момченце, тази блузка е много сладка и ти седи добре, но не мога да кажа същото за прическата ти".

"Аааааааау, какви дънчици, приличаш на слон"

ахх. абе, некви тапизми, колкото да го сдухаш.
Оф, не знам и аз кво приказвам.

ladytyYy
06-27-2007, 08:22
като го видиш, започни да се заяждаш с него. Но не някакво злобно, ами такова лицемерно.
Кажи нещо от сорта на "Охоп, какво става, мойто момченце, тази блузка е много сладка и ти седи добре, но не мога да кажа същото за прическата ти".

"Аааааааау, какви дънчици, приличаш на слон"

ахх. абе, некви тапизми, колкото да го сдухаш.
Оф, не знам и аз кво приказвам.Tova ne e losha ideq,no prosto ne sym takyv 4ovek.Nqkak si ne mi se zanimava da hodq da go sduhvam :smt013 Tyi kat gledam toi e dostaty4no sduhan i samo mi se oplakva kak nikoq ne go haresva...e sorry pi4 tfa ne e moi problem :smt013 xAXxa ama ako go vidq nqkyde i ne mi e na kef shte go ubiq vqrvaite mi :-D

06-27-2007, 13:46
Ако имаш по голям брат му кажи че се е опитал да те насили :lol:
Това ни деиства безотказно просто ще иде без да каже нищо и ще му откине главата :lol:
Мойта сестричка така направи :lol: после ест ми обясни ама тоя дебила пак си заслужаваше боя щото се вреше много кадето не му е работа :lol:

Th3MaN
06-27-2007, 13:51
Ако имаш по голям брат му кажи че се е опитал да те насили :lol:
Това ни деиства безотказно просто ще иде без да каже нищо и ще му откине главата :lol:
Мойта сестричка така направи :lol: после ест ми обясни ама тоя дебила пак си заслужаваше боя щото се вреше много кадето не му е работа :lol:


Аз съм съгласен с тва мнение. Кажи на някой голям :D :D Не че много ще помогне ама поне ще ти стане кеф :D :smt005

SpOrTs_GiRl
06-27-2007, 13:54
Абсолютно същото ми се случи и на мен :-D И преди 1 година и сега :-D
Ми и аз така гледах да не го режа, че ми е жал.. обаче накрая не издържах и го срязах.. ама гледах да е миличко.. :roll:

TORBALAN
06-27-2007, 14:17
е замисли се ако го беше отрезала още от на4ало ,щеше ли да имаш за тоа проблем :?: :roll:

fuklichka
06-27-2007, 14:31
Ам..ко ти пука е..нали хората който обичаш,познааш и държиш на тях знаят историята..другите кво значение има кво мислят..а пак той го е казал просто щото го е страх да си признае истината...поичето момчета са такиа...не мисля че има нужда да се нервиш толкова ;)
а пък за това..:
TORBALAN Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 5:17 pm Заглавие:
е замисли се ако го беше отрезала още от на4ало ,щеше ли да имаш за тоа проблем
еми те поичето момичета са така аз например също не мога да режа момчетата...знам че понякоа тва ги нараняа ама като си помисля че ще им стане тъпо ако пак и ги отрежа....

sasha_90
06-27-2007, 14:42
Не му обръщай внимание.
Научи се да казваш "не" за да не попадаш в такива и подобни ситуации!

BeBsItO
06-27-2007, 15:49
:smt005 bahti divaneto :D spoko macko i na mene mi se e slu4valo ama ne mi dreme......momeata mogat da sa mn nahalni i nagli ponqkoga.zemi go ovikai ama mn qko ,i ako naistina te haresva 6e mu stane mn gadno, 4e si go ovikala. a dano

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 15:56
emii ne mu obru6tai izb6to vnimanie....rano ili kusno 6te mu umrazne :)

kofti_nick
06-27-2007, 15:58
Дара ду дам ...