PDA

View Full Version : kakvo tolkova i napravih



kukumicina-izteri4kova
06-27-2007, 09:26
tazi tema ne e kato ostanalite za gadjeta i t.n i t.n sorry ako ne e za tuk q premestrete . S tava vapros za nai dobrata mi fr s koqto se zapoznahme i sme v edin klas tq e vlueba v edno mom4e ot sasedniq klas i mu prizna no na nego ne mu puka az re6ih 4e trqbva da gi sabera za6toto i toi mani4ko q haresva a tq postoqnno strada i go namerih v skype i mu pisah no tq mi se razsadri tolkova mn se nakarahme togava i tolkova gadni dumi si kazahme 4e ne iskam da se se6tam no ... kajete pls sega kak da i se izvinq i znam 4e tq pose6tava tozi forum i ako slu4aino popadne na tazi tema iskam da i kaja black_princess sorry naistina togava me bqha hvanali ludite i se bqh nervirala izkarah si go na teb sry no moql vi kajete sq ko da praq :-k ](*,)

MuJleH4eTo
06-27-2007, 09:28
Опитай се да и обясниш, че е било само за нейно добро :) Дано се оправите, че е неприятно да сЕ караш с приятелка :)

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 12:20
emii tq puk moje bi nqma pravoto 4ak puk da ti se surdi..ti q obi4ash i si i prosoto si iskala da i pomogne6.Ei tfa s ekazva istinska priqtelka :)

mechtaq_za_teb
06-27-2007, 13:19
Spored men pyk momi4eto ima pylnoto pravo da ti se syrdi...sorry 4e go kazvam.Prosto ne e bilo nujno da i se mesish v otnosheniqta s vyprosnoto mom4e.Probvai da pogovorish s neq i da i obqsnish,4e e bilo za neino dobro.

kukumicina-izteri4kova
06-27-2007, 15:19
mersi mn no tq me pomoli da go napravq i znae6e za tova no ne me sprq tq znae6e na kakvo sam sposobna no ... vsi4ko pri pri nas e vapros na vreme i mn dalgi pregovori obe6taniq i razgovori no se pak mesi za otgovrite [-o< [-o< [-o<

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 15:58
emm 6tom e taak togava tq nqma nikakvo pravo da ti se surdi 6tom ti e razre6ila...

Jeuelle
06-27-2007, 16:05
Вълшебните думи "Прости ми"..........

black_princess
07-02-2007, 16:54
taka li mislite 4e nqmam pravo da i se surdq e az ne sum na tva mnenie prosto slu4aq be6e takuv:bqh mn ot4aqna i taka stana 4e tq mu nameri skypa(za koeto sum i stra6no blagodarna)sled tva az mu pisah i toi na men i t.n dokuto nqkude sled nqkolko dena s neq ne6to se sdurpahme i tq me zapla6i 4e 6te mu pi6e i mu e pisala ne6ta koito vuob6te na sa vqrni i koito ne i vlizat v rabotata no taka ili ina4e mom4eto izlezna svesno i q pomisli za luda ili pone taka mi kaza no sega s neq sme v dobri otno6enoq i tq 6te si ostane moqta the best fr nqma smisul da si provalqme priqtelstvoto za 1 mom4e

djuki
07-02-2007, 18:41
наистина няма смисъл да се проваля едно приятелство заради момче . все пак тя се е опитала да ти помогне по някакъв начин приеми го така и продължавайте да сте си фр и да не ви пука кво е станало !