PDA

View Full Version : частен ученик в англ. гимназия



~SO fIEnDiSh~
06-27-2007, 09:44
Хай пипъл :-) Имам едно въпросче. Ако има някой ,който преди да е ходил на изпитите за частен ученик в английската гимназия, дали може да ми каже нещичко за устния изпит. Понеже още се чудя как да се подготвя за него, а ни дадоха теми, върху които ще трябва да говорим ,та се чудя какво да подготвям по тях. Примерно едни от тях са : "Houses&Buildings", "Sports&Facilities", "The Physical World-Nature, Disasters, Weather, Climate, Animals&Insects".... Много ще съм ви благодарна, ако ме насочите :-D

HiM_AnGeL
06-27-2007, 20:15
до колкото знам е много лесен изпита и не ти трябват определени знания ако има6 дар слово нема да имаш проблем ;)

Seducti0n
06-27-2007, 20:47
Така като се засичам в темичката....8-ми клас ще да си.Та значи моя съвет е да си развиеш темите писмено,преди изпита.Ако те мързи,можеш да помолиш някоя по-голяма приятелка-приятел да ти услужи ако си пази от минали години материали.Дават се почти едни и същи теми.С различни заглавие,но става въпрос за едно и също.Принципно устния изпит се води за доста по-лесен и затова на него се изкарват значително по-високи оценки сравненение с писмения.Все пак не го подценявай,а се подготви с каквото можеш.Успех. :wink:

HiM_AnGeL
07-03-2007, 06:25
само да спомена че и някой тарикати дори не го правят този изпит а и от него не ти зависи нищо нали вашите плащат ;)