PDA

View Full Version : Moderated:Как да се поразкрася?



06-27-2007, 09:46
Здравейте...умолявам ви особено момичетата да ми дадат някакви съвети...винаги съм се различавала от другите...поради факта,че не съм хубава...и заради това ми се промени характера,winagi se delq,ne goworq mnogo.....не ползвам кой знай каква козметика-само молив за очи и безцветен гланц,за косата-само я връзвам на опашка и да се оправя....другите (тоест всичките ми приятелки) се някакви модерни ходят , с гримове не знам си какво,с прически...излизат по барчета с момчета,а мен не ме викат...само аз се различавам и ме отбягват...в смисъл мене не ми е за това,че ме отбягват а искам и аз да съм красива...
Знам,че като човек не е хубав със и без грим все тая,но може и да се промени нещо...ПЛС каквото се сетите казвайте ;( ;( ;(

Дори вече "приятелките" ми ми се смеят като обучам чехли като изляза на вън и казват "ооооо *** с чехлииии и се хилят едно такова гадно" Еее какво аз не съм ли човек,бе.Забранено ли ми е да нося каквото искам.Или за гримове,вчера една фр-ка ми беше подарила от Франция мазни сенки такива всякакви цветове и аз нали им казах на "приятелките ми" и те ми викат "а сигурно се е объркала нещо,че да ти ги подари" а това дето най-ме нарани беше "че аз ако приличам на тебе щях да се самоубия" тфа беше супер гадно.....
Толкова ли съм грешна и не заслужавам ли и аз да бъда като всички останали...това вече продължава твърде много време и почва да ми писва.....
Кажете примерно там с какво се "разкрасявате" не знам ...нещо,което би ми било от полза...има толкова красиви хора,защо точно на мене ;[

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

06-27-2007, 10:16
em,vajnoto e da si se haresva6 ti!i mislq 4e sama 6e osaznae6 kvo ti trea!a 6to se otnasq do teq pikli,sledva6tiq pat ima otvarti nekolko taka da posineqt,4e ne grim,mi medicinata da ne moje da gi spasi! :wink:

roni.mk
06-27-2007, 10:17
tva beh az

kukumiavka
06-27-2007, 10:21
i az taka mislq za oniq pa4i,pokaji im 4e te moje da sa po-hubavi ot teb,no izob6to ne sa ti na umstvenoto nivo! :smt019 a otnosno tova za grimovete az li4no mislq 4e s grim vseki e po-hubav.ne kazvam da se grimira6 kato za svetovno,no vse pak ako polaga6 pove4e griji za sebe si,pogrimirva6 sa malko 6te se 4uvstva6 po-dobre i 6te ti doide samo4uvstvieto :wink: stiskam palci mili4ka

emilythestrange
06-27-2007, 10:31
и аз не използвам някакви гримове и глупости :wink:
грижа се за кожата си така,че да не ми се налага да я крия с грим.
няма какво да се депресираш заради някакви свои ''приятелки''
чиито съзнание вече е промито от чалга-певиците и за тях тези,които не използват гримове са втора категотия хора.А и да те питам какво правиш с тези момичета още.аз ако бях отдавна да съм ги зарязала.
Няма да повдигам въпроса как гримовете състаряват кожата.

общо взето игнорирай ги и обърни внимание на хубавите си страни.

ninsy
06-27-2007, 10:41
въобще не им обръщай внимание на тези "приятелки " намери си хора които ще те ценят а не такива дето ти се подиграват!
и аз не слагам кой знае какъв грим когато излизам ежедневно само един молив и гланц ако има по спецялен случай или облеклото ми го изисква чак тогава..

br0ken
06-27-2007, 10:41
Ami da, opredeleno ne sa pravi tvoite "priqtelki" i ne trqbva da im pozvolqvash da se dyrjat taka s teb. Tova e moje bi i nai-vajnoto. Povedenieto ti syshto ima ogromno znachenie.
Ne trqbva da se sduhvash i da mislish takiva neshta. Usmihvai se, pridobii nqkakvo samochuvstvie ,che kato gldam takova syvsem ti lipsva.
Za grimovete , mi osven cherniq moliv si slagai i spirala,moje da dobavish i senki. V zavisimost ot tena si mojesh da slojish nqkoe podhodqshto chervilo ili
glanc s lek brokat.
Otidi na frizior i kaji da ti napravqt nqkoq hubava pricheska,koqto shte ti otiva na liceto i t.n. ili ako dyrjish da si s vyrzana kosa ,to izpolzvai po-interesni lastici i fibichki. Za kosata ako ne iskash da si q uvrejdash s presi i mashi izpolzvai pqna i mojesh da si q achupish (izglejda dobre ,pone spored men).
Taka, drugo neshto .. Ami kupi si aksesoari. Hubavki grizni,obeci ,prysteni sychetani s hubavi drehi izglejda super. Dobyr parfium syshto dopylva fiziqta :) Mislq ,che za drugo ne se seshtam , no vse pak si ti , bydi sebe si i ne pozvolqvai da te manipulirat s podobni izkazvaniq i da ti nabivat v glavata,che ne si krasiva. Vseki chovek e krasiv po svoi si nachin .

sexa_na_kompleksa
06-27-2007, 10:45
и аз не използвам някакви гримове и глупости :wink:
грижа се за кожата си така,че да не ми се налага да я крия с грим.
няма какво да се депресираш заради някакви свои ''приятелки''
чиито съзнание вече е промито от чалга-певиците и за тях тези,които не използват гримове са втора категотия хора.А и да те питам какво правиш с тези момичета още.аз ако бях отдавна да съм ги зарязала.
Няма да повдигам въпроса как гримовете състаряват кожата.

общо взето игнорирай ги и обърни внимание на хубавите си страни.

Мхм.Сългасна съм.Аз също не използвам грим - нямам нужда ! Грима е за хора,които имат какво да крият.И много се дразня на някви 12-13 годишни,тръгнали със сто тона грим и се мислят за нещо повече от останалите.Тия момиченце (ако изобщо можеме да им направим този комплимент,че са хора) изобщо не са ти приятелки и ти препоръчвам да не се занимаваш с тях.Намери си друга компания,в която ще си желана и в която няма да ти се подиграват,само защото не носиш грим.Бахти простотията...

06-27-2007, 10:58
ама и ти си мн глупава!
човек изглежда така, както се чувства. Ако всички бяхме Анджелина Джоли, нямаше да и интересно...
зарязвай ги тия, намери си нова компания, кояо а не те възприема като "задръстената грозна патка", не прекалявай с грима, ама и недей da hodish samo s moliv. to moliv bez senki e smeshno. i vuobshte kat se omotavash v nyakakvi neshta, horata si mislyat, che se kriesh i ne uspyavash, a kato hodish s poli nad kolyano, si kazvat "ia kakvo da se jelae, no pukl e sladka...

mechtaq_za_teb
06-27-2007, 12:10
Hm...taka zna4i tezi tvoi "priqtelki" sa ti ponijili adski mnogo samo4uvstvieto.Tova mi napomnq na edin drug slu4ai.Edna fr predi izlizashe s nqkakvi momi4eta,koito i se pi6eha za golemi priqtelki no neprekysnato q obijdaha i i se podigravaha.Kak li ne q nari4aha...i gorkoto momi4e beshe se zatvorilo v sebe si i im vqrvashe na glupostite.A celiq problem beshe,4e tq e mn hubavi4ka i te i zavijdaha. :-k Zamisli se.Te ne sa ti priqtelki...ne se zanimavai pove4e s tqh.Obli4ai tova,koeto ti haresva i ne gledai 4ujdoto mnenie.Kogato ti zapo4nesh da se haresvash shte vidish,4e i drugite 6te po4nat. ;) Uspeh

06-27-2007, 13:02
Kakto ti kazaha vsi4ki kato na4alo otarvi se ot tiq "priqtelki" nedei po-ve4e da izliza6 s tqh,i da ti kajat ne6to izob6to ne im obra6tai vnimanie,pokaji 4e ne ti puka!Kogato demonstrira6 4e ima6 samo4uvstvie i izglejda6 uverena v sebe si,nikoi nqma da posmee da ti se podigrava, a i ti 6te znae6 kak da go sloji6 na mqsto ako tova se slu4i.Zatova sega tova e na parvo mqsto da pridobie6 samo4uvstvie i da zapo4ne6 da se haresva6,ina4e i sto tona grim da sloji6 i s nai-modernite i skapi drehi da se oble4e6,kogato samata ti ne se haresva6,to se use6ta!I nqkoi po-dobrojelatelni "priqtelki" kato tvoite vednaga se vazpolzvat ot tova,dokato im pozvolqva6 6te te ma4kat,gore glavata i da ne ti puka,ne im se vrazvai po-ve4e!Ae uspeh! :wink:

IdiOtKa
06-27-2007, 13:56
гримът не прави човека , сигурна съм че твойте приятелки нито знаят как да гримират нито пък са големи красавици ..просто трябва да имаш по голямо самочувствие и себеуважение ...те ти говорят така, защото ти си им позволила ..и най-вече ! намери си други приятелки щото тея яко съкс !

06-27-2007, 14:17
абе ти на колко си!?! :roll:

06-27-2007, 14:29
ami nau4i se da sa4etava6 pravilno grima s cveta na kojata,s formata na liceto si,cveta na kosata i drehite i saotvetno mqstoto kadeto otiva6,nali se se6ta6 4e e sme6no da otide6 na u4ili6te ili na nqkakvo vajno meropriqtie naprimer grimirana kato kloun =;
ili da se omaje6 taka 4e 4ovek kato te pipne i prasta mu da potava v tonove grim :smt078 tova e otvratitelno osobeno za mlado momi4e!
Izpolzvai po-svetli tonove,po podhodq6ti sa za vazrastta ti i za lqtoto kato cqlo,v nikakav slu4ai ne prekalqvai s koli4estvoto grim,koeto slaga6,i izpolzvai ka4estvena kozmetika za da ne si sasipe6 kojata,i ve4er predi da si legne6 zadaljitelno po4istvai grima.
Za po-specialni slu4ai moje6 da hodi6 na grimior ako ne si sigurna 4e 6te se spravi6 za da ne riskuva6 da izglejda6 sme6no :wink:
Nqma da e zle i da podnovi6 garderoba si,ne 4e znam v kvo sastoqnie e :)
ama nqkoq nova dre6ka vinagi opravq nastroenieto i malko ili mnogo povdiga samo4uvstvieto pone na men de :-D .Moje6 da 4ete6 po-ve4e modni spisaniq,da gleda6 modni predavaniq,obikalqi i 4esto magazinite za da si v krak s modata,ne ti kazvam da rubuva6 na modnite tendencii,no e dobre da znae6 kakvo se nosi :wink:
ne e nujno da har4i6 sumati pari za drehi,za da izgljda6 dobre prosto gi podberi takiva,koito da sa podhodq6ti za tvoqta figura i da skrivat nekvi nedostataci po tqloto,ako ima6 (vseki ima :| )
i gledai da sa aktulani i nai-vajnoto da sa ti udobni!
Moje6 sa6to da si vzeme6 i nqkakvi aksesoari,ne nqkakvi skapi,naprimer sega sa moderni edni dalgi gerdani,mnogo qko stoqt spored men,sa6to grivni4ki,obeci,aksesoari za kosa,a i sega za lqtoto sa6to i slan4evi o4ila,ako umee6 da gi podbere6 pravilno,mogat da ti pridadat mnogo seksi izla4vane i vaob6te ponqkoga smenqt korenno viziqta :P
Neznam kakva ti e kosata i dali q haresva6,no ako smqta6 4e ima nujda ot korekcii i tam zadaljitelno varvi na frizior,dori i da ne pravi6 korenni promeni,vse pak trqbva da se girji6 za kosata,poddarjanata kosa vinagi izglejda dobre!
A i edna nova pri4eska nqma da se otrazi zle na samo4uvstveto ti! :-)
Ti ne se haresva6,ne haresva6 jivota,obkrajenieto si i tn.a za da stane6 takava kakvato iska6 malko ili mnogo trqbva da promeni6 na4ina si na jivota,i otno6enieto kum sebe si!
Zareji gi tiq "priqtelki" izob6to ne im se vrazvai,ne im obra6tai nikakavo vnimanie,prosto pokaji 4e ne ti puka!
I NAI-VAJNOTO STANI PO-UVERENA!
Uspeh :smt006

malkoto_sladur4e
06-27-2007, 15:22
Хм нз нз нямам го тоя проблем!Днеска побърках майка щото цял ден и опявах колко съм красива,как ставам за фото модел и колко съм перфектна, и я питай ако отида в църквата и питам дали може да се оженя за себе си кво ще ми кажат :-D :-D Накрая тя ми каза,че страдам от нарцисизъМ! :roll: :roll:

Jamalska
06-27-2007, 15:34
Ибахти приятелките дето имаш... [-X
обади ми се и ще си играем на американски тийн филм...ше те прайм мацка...Вече ми се е случвало да спомагам за "разцъфването на едно цвете";)
дай снимка да ти помогнем:)

06-27-2007, 15:36
Хм нз нз нямам го тоя проблем!Днеска побърках майка щото цял ден и опявах колко съм красива,как ставам за фото модел и колко съм перфектна, и я питай ако отида в църквата и питам дали може да се оженя за себе си кво ще ми кажат :-D :-D Накрая тя ми каза,че страдам от нарцисизъМ! :roll: :roll:

Писля,че никъде не прочетох да се пита ти колко си хубава.Тва,че си се харесваш е ок,обаче можеше поне да пишеш по темата и да дадеш някакъв съвет на момичето вместо да се обожествяваш...
Иначе по темата...имаше един период от време ,в който една приятелка си мислеше,4е е най-грозната на света( а тя е супер яка) и единственото,което и помогна беше,че тя самата си каза: Такава ме е създал Бог,с тва разполагам,значи трябва да го използвам на МАКС.Т.е. трябва да си повярваш,че си достатъчно хубава и не трябва да се влияеш от чуждото мнение..Представи си пък,че ти завийдат за хубавите черти на лицето,които не ти се налага да замацва; с грим,което те правят защото ги е страх да се погледнат в огледалото иначе... :)
Айде успех и повече самоувереност и самочувствие.Ако тва не помогне,викни ме да ги набия,хахаха,така ще станат по-грозни ;)

06-27-2007, 15:46
Най-важно е самочувствието - ако го имаш никой нищо мне може да ти каже! Не се интересувай дали другите те харсват, не се старай да им угодиш или да им се харесаш:) А и щом те нагрубяват така, кажи им и ти нещо - съмнявам се да са перфектни. А и м/у другото просто не са свиканали да те гледат с грим и такива неща, за това промяната трябва да е по-полека

06-27-2007, 15:52
Хехе мерси на всички които писаха в темата ми.
Ами някой питаше на колко съм -след 2,5 месеца правя 15.
А @Jamalska по-добре да не праша хората тука. :-D

Благодаря пак на всички които писаха...
ами...
най-най което не си харесвам е косата-защото е тънка или изтощена не знам кое точно,не разбирам много от коси,и няма никакав обем,даже като се изкъпя,суша се с дифузера(май така се казваше :-s ) и стой малко и после обема пак изчезва,за това я нося винаги вързана.Все питам момичета как си правят обема-пяна,лак или изправят със сешоар или преса,е всичко пробвах и не става.Може би съм някакъв рядък случай.
Също и профила ми на лицето е ужасен.
В анфас устните ми(особено долната) изглежда голяма,а в профил-тънка. :?
И носа ми е гаден...напълнях с 9 кг. от колкото трябва да бъда по-принцип.

Въх много трябва да бачкам май... :smt005

Бтв за дрехите като стана въпрос...ами аз нямам кой знай какъв стил,обличам тфа дето ми е удобно и ся най-често нося:
черна блуза,светло сини дънки(от тия дето по магазините от "последна" мода :-D ) колан със шипове и кецки или маратонки.
Ама не е кой знай колко впечатляващо,ако трябва да съм абосютно честна много ми харесва как се облича Whisskas (може би защото все на нейни снимки случвам).Има много цветове по себе си ,а в същото време не стой претрувано и е спортно,а не някакво кичозно.
:-)

Мм..не знам какво още д адобавя...;)

BeBsItO
06-27-2007, 16:11
:smt017 abe tiq ne sa ti nikvi fr ! i drugoto koeto6ti kaja e 4e za da izglejda dobre edin 4ovek trqbva da se poloji mn trud. da ne misl6 4e si4ko stava ei taka? zabelqzala sam 4e na pove4eto hora s tvoq problem ,si4ko moje da se re6i samo s edin dobre izpolzvan grim, no ne MODEREN! A takav koito da popravi nedostatacite ti.edna 4etka za zabi...ili prosto edna dietka. vsi4ko e vapros na volq.i az mislq 4e ako si napane6 zadnika naistina i poloji6 mn trud po sebe si, moje6 dori da gi zadnime6 tiq macki. nikoi 4ovek ne se e rodil idealen!!!!

06-27-2007, 16:21
Хм нз нз нямам го тоя проблем!Днеска побърках майка щото цял ден и опявах колко съм красива,как ставам за фото модел и колко съм перфектна, и я питай ако отида в църквата и питам дали може да се оженя за себе си кво ще ми кажат :-D :-D Накрая тя ми каза,че страдам от нарцисизъМ! :roll: :roll: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ma kompleksarko selska urodliva sas 152sm kak 6a stani6 fotomodel ma xaxax psven da reklamira6 nqkoe lekarstvo za rastej :smt005 ili neskquik :smt005

krasivata_luvica
06-27-2007, 16:51
Здравейте...умолявам ви особено момичетата да ми дадат някакви съвети...винаги съм се различавала от другите...поради факта,че не съм хубава...и заради това ми се промени характера,winagi se delq,ne goworq mnogo.....не ползвам кой знай каква козметика-само молив за очи и безцветен гланц,за косата-само я връзвам на опашка и да се оправя....другите (тоест всичките ми приятелки) се някакви модерни ходят , с гримове не знам си какво,с прически...излизат по барчета с момчета,а мен не ме викат...само аз се различавам и ме отбягват...в смисъл мене не ми е за това,че ме отбягват а искам и аз да съм красива...
Знам,че като човек не е хубав със и без грим все тая,но може и да се промени нещо...ПЛС каквото се сетите казвайте ;( ;( ;(

Дори вече "приятелките" ми ми се смеят като обучам чехли като изляза на вън и казват "ооооо *** с чехлииии и се хилят едно такова гадно" Еее какво аз не съм ли човек,бе.Забранено ли ми е да нося каквото искам.Или за гримове,вчера една фр-ка ми беше подарила от Франция мазни сенки такива всякакви цветове и аз нали им казах на "приятелките ми" и те ми викат "а сигурно се е объркала нещо,че да ти ги подари" а това дето най-ме нарани беше "че аз ако приличам на тебе щях да се самоубия" тфа беше супер гадно.....
Толкова ли съм грешна и не заслужавам ли и аз да бъда като всички останали...това вече продължава твърде много време и почва да ми писва.....
Кажете примерно там с какво се "разкрасявате" не знам ...нещо,което би ми било от полза...има толкова красиви хора,защо точно на мене ;[

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!


2 шамара 1 шут в корема 2 боксови крушета :lol: :smt096 :smt075
и ще ги пораскрасиш малко...... :lol: :wink:

07-01-2007, 17:09
Ами то момичето ви питаше съвзем други неща-не как да се справи с приятелките си,ако могат така да се кажат,а как да се поразкраси.
Аз лично не си слагам почти нищо на лицето-само безцветен гланц,черен молив и черна спирала.Дори никакви ексфолиранти и т.н. Имам недостатъци,но мен не ме вълнуват.Хората трябва да ме харесват каквато съм,а не каквато искат да съм.Не съм особено обичана нито в даскало,нито от момчетата,но пак съм си щастлива,защото имам найстина кой да ме обича.
Мисля,че и ти можеш така да постъпиш,не да се превърнеш в кукла Барби,можеш да си си себе си,но тук-таме с някое по-шик или нестандартно нещо по себе си-колан,гривна...
А за лицето-може някой който разбира от форума да ти каже за кремове,масла,ексофилирант и,за не разбирам от това,съжалявам.Но лицето не е най-важното,мила.
Ако искаш да си си с вързана коса(аз го намирам много сладко)примерно си купи огромна дебела ластичка и 2 фибички(ластика и фибичките да са в един цвят,пимерно оранжев) и примерно оражева блузка,бели маратонки и светло сини дънки с черно коланче и ще си супер.На мен това ми е едно от най-яките облекла.Изглежда свежо и не много мъжко.Аз залагам на по-спортното облекло,не се виждам с гердани,токчета и т.н.(както и др не ме виждат)

Аз щях да пиша отдавна в тази тема,видях,че сте я позарязали малко и за това викам да се включа.
Успех момиче! :-)

07-01-2007, 19:27
ami naistina nai-dobre dai nqkakva snimka za da vidim kakvo to4no ne ti e nared,i s kakvo mojem da ti pomognem kvo ti puka kogo 6te opl6i6 i koi ne,koito ne te haresva neka ne vliza po-ve4e v taq tema i tolkova :!:
Kato se pokaje6 pred horata tuk,tova 6te e kra4ka napred i 6te preodolee6 4ast iot pritesneniqta si :wink:
sigurna sum,4e ne6tata savsem ne sa tolkova zle kolkoto gi izkrava6,prosto si si vnu6ila,4e e taka,naistina ako iska6 dokaji 4e ne ti puka dai da te vidim,i moje i da mojem da ti pomognem :)
a malkoto_sladur4e,ti si ebahti tapata kompleksarka 4esno! S toq selskiq mantalitet nz do de 6e stigne6,mai samo ti si vqrva6 kolko si krasiva :-D
i zabludena :wink:

h{}ney
07-01-2007, 20:00
OMG kvi priqtelki sa teq we??? ](*,) Mur6i nai vajnoto e ti da se 4uvstva6 dobre a s tqx 6e e trudno... Trqbva ti da se xaresva6 za tva si nameri dr fr koito da te priemt kakvato si :wink:

07-02-2007, 12:48
ami naistina nai-dobre dai nqkakva snimka za da vidim kakvo to4no ne ti e nared,i s kakvo mojem da ti pomognem kvo ti puka kogo 6te opl6i6 i koi ne,koito ne te haresva neka ne vliza po-ve4e v taq tema i tolkova :!:
Kato se pokaje6 pred horata tuk,tova 6te e kra4ka napred i 6te preodolee6 4ast iot pritesneniqta si :wink:
sigurna sum,4e ne6tata savsem ne sa tolkova zle kolkoto gi izkrava6,prosto si si vnu6ila,4e e taka,naistina ako iska6 dokaji 4e ne ti puka dai da te vidim,i moje i da mojem da ti pomognem :)
a malkoto_sladur4e,ti si ebahti tapata kompleksarka 4esno! S toq selskiq mantalitet nz do de 6e stigne6,mai samo ti si vqrva6 kolko si krasiva :-D
i zabludena :wink:
=D> =D> =D>

charovnata_
07-02-2007, 13:39
Здравейте...умолявам ви особено момичетата да ми дадат някакви съвети...винаги съм се различавала от другите...поради факта,че не съм хубава...и заради това ми се промени характера,winagi se delq,ne goworq mnogo.....не ползвам кой знай каква козметика-само молив за очи и безцветен гланц,за косата-само я връзвам на опашка и да се оправя....другите (тоест всичките ми приятелки) се някакви модерни ходят , с гримове не знам си какво,с прически...излизат по барчета с момчета,а мен не ме викат...само аз се различавам и ме отбягват...в смисъл мене не ми е за това,че ме отбягват а искам и аз да съм красива...
Знам,че като човек не е хубав със и без грим все тая,но може и да се промени нещо...ПЛС каквото се сетите казвайте ;( ;( ;(

Дори вече "приятелките" ми ми се смеят като обучам чехли като изляза на вън и казват "ооооо *** с чехлииии и се хилят едно такова гадно" Еее какво аз не съм ли човек,бе.Забранено ли ми е да нося каквото искам.Или за гримове,вчера една фр-ка ми беше подарила от Франция мазни сенки такива всякакви цветове и аз нали им казах на "приятелките ми" и те ми викат "а сигурно се е объркала нещо,че да ти ги подари" а това дето най-ме нарани беше "че аз ако приличам на тебе щях да се самоубия" тфа беше супер гадно.....
Толкова ли съм грешна и не заслужавам ли и аз да бъда като всички останали...това вече продължава твърде много време и почва да ми писва.....
Кажете примерно там с какво се "разкрасявате" не знам ...нещо,което би ми било от полза...има толкова красиви хора,защо точно на мене ;[

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума! aami moeto mnenie dori i da n e e pravilno e NAMERI SI DR. FR. mislq che ne mojesh da obshtuvash sys hora koito ne te cenqt kakavto si a ako iskash da se razkrasish vzemi edna pudra glanc i spirala tva e osnovata moj ei malko cherem moliv ako ti otiva i za kosata pusni q kupi edna pqna i ako ti otiva si namachkai kosata ako li ne izpravi si q no po dobre dai nqkoq snimka da ti kajem nai dobre no ako puk ne iskahs da se promenqsh zashtot naistina ne e osobeno priqtno da vidish nqkoi si izsipal kofa s fon dio ten na liceto prosto nameri si r fr koito shte te cenqt za tova koeto si bez grim i razni gluposti koito si slagat mn hora po liceto i uj stavat krasivi no nz che na 25 godini shte izglejdat kato maimunski gyz

07-02-2007, 19:59
grima ne moje da napravi edin 4ovek po krasiv.Vsmisal ako e ne6to po semplo i da ne e mnogo natrufeno e dobre,no ne da se namaji6 sas 1 kg kit i da sloji6 4 tona 4ervilo i t.n. Mnogo po vajni sa samite 4erti na liceto nau4i se da gi pod4ertava6.Az do predi 1 sedmica bqh redovno s grim ot 4 godini nasam,no sega razbrah 4e nqmal smisal kat se nacapam kat maimuna nqma da stana po-krasiva q.Mnogo hora mi bqha kazvali 4e sam po dobre bez grim i naistina e taka.Za tova ne se vyrzvai na ykyla na nqkvi typi patki koito ti se vodqt priqtelki.Ako iska6 si vzemi malko ruj ili pudri4ka za da pod4ertae6 skulite sloji si nqkvo po svetlo 4ervilce ili glanc i gotovo

sb
07-03-2007, 12:13
Ооо хич да не ти пука ;)
Аз съм абсолютен непукист относно това :)
И аз съм донякъде като теб-не се гримирам кой знае колко,характера ми се промени щото си мислех ,че съм черна овца...
Все ми повтарят ,че съм била хубава,но аз хич не се чувствам така :? Имам някакво самочувствие което хич не се основава на външния вид.А относно него съм отново непукист.Честно казано отдавна не ме интерасува мнението на хората кой знае колко.И те съветвам и ти да не им обръщаш внимание ако те обиждат!Те нямат никакво право да го правят!

N0_feAR
07-03-2007, 14:38
първо на колко години си?
второ ако си от по-малките пубери за к'во ти е да се мацаш с толкова много грим?!? И естествената красота е хубава. Ся верно в днешно време всичко е пари и визия,но все пак и безцветния гланц и черният молив вършат достатъчно работа. Човек като си има естествена красота и чар, няма смисъл да се маца с фон дю тени, сенки и т.н. Но ако искаш за начало си пусни косата, смени тая старомодна опашка...разбира се ако много ти отива я остави 8) :wink:

07-03-2007, 15:20
първо на колко години си?
второ ако си от по-малките пубери за к'во ти е да се мацаш с толкова много грим?!? И естествената красота е хубава. Ся верно в днешно време всичко е пари и визия,но все пак и безцветния гланц и черният молив вършат достатъчно работа. Човек като си има естествена красота и чар, няма смисъл да се маца с фон дю тени, сенки и т.н. Но ако искаш за начало си пусни косата, смени тая старомодна опашка...разбира се ако много ти отива я остави 8) :wink: :smt023