PDA

View Full Version : Наистина нз кво да прая.. :(



fuklichka
06-27-2007, 14:45
Абе хора нз кво да прая...Ся ще ви разкажа набързо..начи в момента ходя с едно момче,на което супер много държа и май го обичам...непрекъснато сме заедно..почти не пропускаме ден в който да не се видим..яко ми е с него,ама от време на време имам чувството,че на него мн мн не му пука за мен макар че често ми казва колко мн ме обича..нз той май си е и такъв..но проблема не е само това...един от най-дорбите му приятели ме харесва и аз също не съм напълно безразлична към това..не мога да се разбера дори сама..като го видя/приятеля на моя приятел/и изпитвам някви мн странни чувства...той ми е един от най-добрите приятели бих казала дори най-добрия обаче понякога имам чуството,че искам да ми е нещо повече от приятел,ама като се замисля не искам да оставям и приятеля ми защото и него обичам..нз какво да правя..мн странно се чуствам..а и знам че не обичам и 2та..просто не мога да разбера кои от тях да избера... :( :? :(

06-27-2007, 14:50
Купи си бронежилетка и кажи това на приятеля си.

Мразя такива като теб.

BebeTooOoo
06-27-2007, 14:56
И аз бях в подобна ситуация , но послушах някой хора от форума.И аз като тебе харесвах негов приятел , но се замислих.Знаех , че ако му го кажа , ще го нараня , също и ако се разделим.Затова първо се изясних с себе си и това какво чувствам и тогава реших какво да правя - а именно да остана с приятелят ми.Ако толкова го обичаш - остани с него.Можи би това с неговия приятел е нещо временно , което обаче те води към мисълта да скъсате.Недей , рано или късно ще го забравиш (приятелят МУ) Ако го искаш , ще успееш.Това е моат съвет.Успех :wink:

fuklichka
06-27-2007, 14:57
еми сж че не ти харесват такиа като мен,ама ги има бая а и не моа да да се променя..и както и да е..може би наистина трябва да му кажа обаче ще се скарат мн сериозно с неговия приятел..и не само че ще се скарат ми и до по сериозно неща може да се стигне,а аз не искам да си има проблеми зарди мен..!

fuklichka
06-27-2007, 14:59
Мс мн BebeTooOoo май това ще е най-добрия вариянт

SunnyG
06-27-2007, 15:03
Прави впечатление това,че много често използваш "май" ,което лично на мен ми говори,че ти не че си объркана,а просто незнаеш какво искаш.Замисли се и нещата ще придобият по ясен вид за теб :wink:

06-27-2007, 15:24
:smt015

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 15:27
mm tfa e gadno..... i ujasno i na mene mi se e slu4valo...No nakraq stana taka 4e i moqt se vlubi v priqtelkata mi ii az mu kazah 4e haresvam negoviq priqtel ii skusahme i toi trygna s nai dobrata mi priqtelka a az s negoviq nai dobur priqtel...xaxa oburkana istoriq

koalka
06-27-2007, 18:10
По-добре остани с приятеля ти.Към него изпитваш по-силни чувства, а това може би е просто моментно увлечение.Не си струва да си разваляш връзката.

radito
06-27-2007, 19:17
Оо не прави грешката да тръгваш с най-добрия си приятел! Правила съм я тая грешка не само с 1! После нищо няма да е както преди... Я си стой при гаджето, нали каза, че го обичаш :wink:

AFT
06-27-2007, 19:23
Виж ся,говори с гаджето си и зарежи приятелят му - просто те радва,че те харесва.Спокойно.

fuklichka
06-27-2007, 23:23
мерси на всички супер мн за съветите...те сега и двамата са на море и така хем ще имам време да си почина от всичко и да си помисля,но като прочетах тия коментари и се замислих и реших,че както казахте не трябва да си разваляме приятелството, а и сега съм сигурна,че обичам приятеля си.. : )

Flame_guardian
06-27-2007, 23:31
...поредното доказателство че момичетата не знаят какво искат...

mon4eto
06-28-2007, 06:45
Parvo razberi kakvo iska6 i si izqsni ne6tata v glavata :-)

sasha_90
06-28-2007, 06:50
Незнаеш какво искаш-това ми направи впечатление.Помисли какво искаш и тогава "избирай".

rosu
06-28-2007, 07:14
И аз бях в подобна ситуация , но послушах някой хора от форума.И аз като тебе харесвах негов приятел , но се замислих.Знаех , че ако му го кажа , ще го нараня , също и ако се разделим.Затова първо се изясних с себе си и това какво чувствам и тогава реших какво да правя - а именно да остана с приятелят ми.Ако толкова го обичаш - остани с него.Можи би това с неговия приятел е нещо временно , което обаче те води към мисълта да скъсате.Недей , рано или късно ще го забравиш (приятелят МУ) Ако го искаш , ще успееш.Това е моат съвет.Успех :wink:



Напълно съгласна :wink:

ANGELUS
06-28-2007, 07:16
...поредното доказателство че момичетата не знаят какво искат...

Абсолютно да! Ако си мислиш, че на теб ти е трудно мога да ти кажа, че не можеш да си представиш какво ще му е на авера ти като разбере... :?

rosu
06-28-2007, 11:02
Ами ако наистина си "фукличка" едва ли някое момче ще те хареса :-D :-D :-D Това беше шегичка :wink:

Presley
06-28-2007, 11:04
Хаха мога да ти дам само един съвет-эарежи ги всички и остани сама.Просто не энаеш какво искаш,тогава к`ъв е смисъла другите да страдат эаради тъпотията ти (с иэвинение)? :-D
#-o

VaMpIrE_HeArT
06-28-2007, 11:54
абе стой си с гаджето и тва е...

aP0kAlIpSiS
06-28-2007, 15:24
...поредното доказателство че момичетата не знаят какво искат...

Не е вярно! Някои от нас знаят какво искат,но не го намират лесно..

По темата:
ПОставам се на твое място и моята реакция щеше да ги отрежа и двамата. Трябва ти време за размисъл.Постави се на мястото на единия,после на другия и накрая на своето.

PS:Добре ли ще ти е,ако се скарат заради теб?

BWald0rf
06-28-2007, 16:03
По-добре остани с приятеля ти.Към него изпитваш по-силни чувства, а това може би е просто моментно увлечение.Не си струва да си разваляш връзката.
съглсна съм ;)