PDA

View Full Version : Moderated:защо той постъпи така с мен?



sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 15:50
Mai mai mn 4esto zapo4nah da puskam temi tyk...no neznam prosto.....
Zna4i minaloto lqto se bqh otkazala ot mom4etata,a moqt bratov4ed se opitvahse dame yrejda s nqkakvi i t.n. Edna ve4er bqh izlqzla s nego i toi otide i izvika o6e nqkolko mom4eta naisitna dobre si prekarah ... no ne sum si haresala nqkoe ot tezi mom4eta...Do momenta v koito edna priqtelka koqto be6e s nas mi kaza 4e ednoto mom4e me haresalo i postoqnno govorelo za mene abe vse za mene cql den govorilo... Otna4alo ne povqrvah no izvednuj i az se vlubih v nego ii vze mn da mi haresva no az ne mu kazah ni6to 4e znam 4e toi govoril za men ili ne6ty podobno...ii bqhme samo priqteli ... V posledno vreme stanahme mn blizki vzehme d asi spodelqme adski mnogo do momenta v koito se osmelih da go pitam dali naistina toii me e haresval,a toi mi kaza 4e tova ne e vqrno i 4e sa me izlugali.. Naisitna toi moje d ame e haresval predi 6oto az go pitah gore dolu 7-8 meseca sled kato mi kazaha..
I nakraq nie prosoto se skarahme... trydno mi be6e 6oto go imah za priqtel...no vsi4ko hubavo vse nqkoga svyr6va.6To toi postypi taka s mene?Az ne sum vinovna za ni6to... a vse sum go bila obvinqvala..ili nqkfi takiva gluposti.Prosot kato se vidim ii yse6tam 4ee ne sum mu bezrazli4na gledame s nqkuf mn tyjen pogled ;((((

Moderated by [B]a[N]D[i]T[k]a
7 точка от правилника!

kofti_nick
06-27-2007, 16:07
Шанс ... Дара ду дам ...

VerryBerry
06-27-2007, 16:12
moje da se e uvlqkal,e moito mnenie,a za6to ste se skarali-taka i ne razbrah,mojebi ne e tr da go pita6 izob6to dali te haresva ili ne,ako te haresva6e 6te6e da ti predloji,nali?abe,spox,i toi mai nz ko iska

TheMaggie
06-27-2007, 16:12
``Fairytales doesn`t always have a happy ending..do they?``..както се пее в една песен (Big girls don`t cry).Може би се е уплашил от нещо..нз.Така и не разбрах за какво сте се скарали.Опитай се да говориш с него и да се изясните,но не бъди прекалено настоятелна,ако той не иска,може нещата да се усложнят още повече..Просто поговори с него.

koalka
06-27-2007, 18:12
Най-вероятно не те е излъгал, а ти е казал истината.Напълно е възможно да не те харесва след 8 месеца, това не е малко време за едно просто харесване.

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 19:16
EMii spored nego ne sme skarani...no ve4e se yse6ta 4e nqma kfo pove4e da si kajem :(