PDA

View Full Version : Сегашният vs Предишния



06-27-2007, 15:56
Привет на всички.
Значи имам един проблем - не знам дали е проблем,ама ...уф,не знам ко да прая.Значи..излизам с един от скоро..то може и да не е скоро,но предишната ми връзка продължи доста и сега не знам как да се държа с тоз човек,не знам дали не правя някои неща някак си много обвързващо да изглежда.страх ме е да не го отблъсна,а пък имам чувството някак си едва ли не че си продължавам връзката със стария.не ми говорете да забравя за стария,просто повече от това не мога да го изтрия от съзнанието ми,той винаги ще си остане там,но аз искам да си продължа по моя си път.
та не знам дали се държа правилно,дали тоя сегашния не си играе с мен.просто не мога да преценя понеже съм свикнала някак си с един тип поведение и сега не мога да се наглася към новия..знам,че звучи тъпо,но наистина това много ме депресира.не знам как да се държа с него,а принципно ме кефи.страх ме е,че може малко по малко да се влюбвам,много ме е страх.не искам да го притеснявам с моите неща и питанки.на моменти съм толкова несигурна в цялата работа,че почвам да се чудя дали не излиза с някоя друга,дали пък не си въобразявам,че държи на нашата връзка.не искам да говоря с него за това,защото все пак сме в началото на връзката ни,ще го подплаша.
не знам и аз кво искам,ама ако можете да ми кажете нещу...тенк ю.

споделете нещо за вашите отношения с момчетата/момичетата след такива дълги връзки.

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 16:00
Emii i pri mene se e slu4valo taka no sus vremeto se svikva s noviq a stariq okon4atelno ostava na zaden plan

VerryBerry
06-27-2007, 16:03
mi draj se kakto se darji6 po princip(ne kakto si se darjala sas stariq)imam predvid-spokoina,mila abe draj se normalno..nedei se vprqga i 6te svikne6

Iv4eTy
06-27-2007, 16:12
Това като го чета имам чувството, че аз съм го писала... Просто ко да ти кажа опитай се да вятваш на момчето с което си сега. Знам, че неможеш да забравиш предишния. Но опитай се да го оставиш назад. Дай шанс на новия.

VerryBerry
06-27-2007, 16:22
piini 1 bira za otskok,ako tva ne pomogne(gornoto mi mnenie)

06-27-2007, 16:24
Намери си трети.

Аз нямам име,
А ти имаш ли пари?
Защото аз отбягвам
Хора без пари.

Уж бедните са по-добри,
Но не е така, вярвай ми,
Беден ли си - ти използваш
Звяр си - не обичаш.

06-27-2007, 16:27
еми не мисля,че лесно ще свикна с него,той понякога се държи зле и аз все го оправдавам, защото пък се чувствам виновна, че не знам как да се държа...
оф,ще пия бира,то се е видяло.