PDA

View Full Version : Вашето мнение



ЛилИнЦетОоО
06-27-2007, 16:08
Здравейте на всички. =;
Пиша ви защото искам да разбера вашето мнение по въпроса,който ме тревожи :smt100
Имам си приятел с когото много се обичаме.Той е правил толкова много неща за мен и толкова много пъти ми е доказвал,че ме обича,че въобще не се притеснявам от това 8-[ Проблема ми е следният,той прекалено често говори за секс пред приятелите си.И излиза така,че той е с мен заради единият секс /а аз съм сигурна че не е така [-X / Говорих с него за това,че ме смущава по този начин.И той обеща,че ще се промени,но ето днес сестра му ми каза,че той вечерта и е казъл,че 'ще дойдем в къщи ще се на е*ем и след това ще излизаме,така че да си готова след тва' :smt107 (защото и тя щеше да идва с нас като излизахме.... много ми е мъчно така че излиза.... :smt090 а явно той го прави несъзнателно.... :smt120 а съм сигурна че го повтаря и пред останалите си приятели но вече се съобразява малко повече с мен...
Какво бихте ме посъветвали... :smt100

VerryBerry
06-27-2007, 16:18
nz kakva e va6ta obi4,no si mislq 4e toi ISKA sex s teb..moje i da te obi4a ama..
ako mn se drazni6 na tva mu dai ultimatum-ili spira da govori za tva pred dr hora ili ti go zarqzva6
tva mai e re6enie

cherinka
06-27-2007, 17:11
ili spira da govori za tva pred dr hora ili ti go zarqzva6
tva mai e re6enie
Поста ти ли е малоумен, ти ли си малоумна.. не знам.

Как това ще е решение, бе.
Просто потърпи още малко, и един ден като спомене нещо за секс, стани от масата (или там където сте) развикай му се "Абе, ти мене за единия секс ли ме имаш, писна ми от теб и от твоите приказки, неиздържам повече така.. бла бла.." и чакай да те потърси след това :mrgreen:

06-27-2007, 17:13
ili spira da govori za tva pred dr hora ili ti go zarqzva6
tva mai e re6enie
Поста ти ли е малоумен, ти ли си малоумна.. не знам.

Как това ще е решение, бе.
Просто потърпи още малко, и един ден като спомене нещо за секс, стани от масата (или там където сте) развикай му се "Абе, ти мене за единия секс ли ме имаш, писна ми от теб и от твоите приказки, неиздържам повече така.. бла бла.." и чакай да те потърси след това :mrgreen:
По-добре и по-умно е тихо да започне да го игнорира и ще се разделят. Защо трябва да е луда да прави шоу пред хората. Това са лични неща, не публични.

VerryBerry
06-27-2007, 17:20
az bih go zarqzala... :::

cherinka
06-27-2007, 17:22
az bih go zarqzala... :::Ае, не говори глупости.
Нека да си на нейно място, да те видим от де смелост да го зарежеш!

VerryBerry
06-27-2007, 17:23
i da sam na neino mqsto-pak bih go zarqzala,vednaj ve4e se oparih,vtora takava gre6ka nqma da napravq,4esna sam

06-27-2007, 17:25
az bih go zarqzala... :::Ае, не говори глупости.
Нека да си на нейно място, да те видим от де смелост да го зарежеш!
Защо само се заяждаш с нея и искаш конфликт? Аман от скандалджии!

cherinka
06-27-2007, 17:27
az bih go zarqzala... :::Ае, не говори глупости.
Нека да си на нейно място, да те видим от де смелост да го зарежеш!
Защо само се заяждаш с нея и искаш конфликт? Аман от скандалджии!
Не, но не мисли и преди, и като пише.
Ето за това.
И ето такива хора никога не бих уважавала.

koalka
06-27-2007, 18:04
Не бих се притеснявала, ако съм сигурна в чувствата ми и той многократно ги е показвал. :wink: Такива са момчетата-между притятели обичат да говорят за секс, да обменят опит и т.н.

VerryBerry
06-27-2007, 18:05
moje i da ne me uvajava6,az kazvam tova,koeto mislq,tova 4e ne e po tvoemy ne zna4i 4e az sam maloumna ili ne6to podobno,momi4eto samo 6te re6i kak da postapi :wink:

SpOrTs_GiRl
06-27-2007, 19:03
Щом ти е доказвал, че те обича и т.н. значи е така, но просто много държи на секса ;)

radito
06-27-2007, 19:10
На мене нямаше да ми пука. Недораслите лапешняри са си такива, нали трябва да се направят на много оборотни! :D

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 19:26
Amii toii na kakva vyzrast e?Za mom4etat e normalno da govorqt samo za tova taka 4ee pak govori s nego ili nakraq skusaite..

06-27-2007, 19:28
Amii toii na kakva vyzrast e?Za mom4etat e normalno da govorqt samo za tova taka 4ee pak govori s nego ili nakraq skusaite..
Леле, кво значение има възрастта. Не е важно на колко си, а колко си умен. Аман от простотии.