PDA

View Full Version : Защо го прави сам?! Ами аз....



06-27-2007, 17:01
така.. няма нужда да казвам че имам проблем то е ясно така че да започваме по същество... на 15 съм и имам връзка с момче вече 3 месеца. Често оставам сама вкъщи защото наще си ходят не село. В такива моменти естествено бързам да позвъня на приятеля ми и той прекрва нощта в къщи. Когато легнем дърдорим извесно време , след което всеки се обръща на другата страна и се предполага, че ще спим.. проблема е, че приятелят ми обърне ли се започва да мастурбира.. Много кофти ми става.. чуствам се непотребна.. след като аз сам в леглото защо го прави сам..? Не говорим много често на тема секс. Обсъждали сме само предпочитания нищо повече и все пак ми е неловко да говоря с него за това. Какво да правя?!?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

mid_get
06-27-2007, 17:36
Темата не е за тук [-X ....но иначе добра идея е да поговорите :wink: Ти казваш, че ти е неудобно...Ама все пак се замисли дали искаш това да продължава (не че има нещо лошо в действията му, всеки си има нужди, но казваш, че се чувстваш непотребна) :|

krasivoto@--:-cvetence
06-27-2007, 20:48
mi spored men govori s nego 4e toi ima teb neka da pravite sex a ne toi da se obra6ta i da masturbira govori s nego kakvo e tva da ste v legloto i toi da ti obra6ta grab :(

FelisDirus
06-27-2007, 21:58
А за къде е темата? За училище ли?! Пф..

Виж, миличка, може би просто се притеснява, че ще го отрежеш, колкото и абсурдно да звучи при положение, че спите в едно легло.
Просто след разговорите не се обръщай и не заспивай. Прегърни го, започни да го целуваш и спусни ръка надолу. Погали го, прошепни му в ухото, че адски много го желаеш и че искаш да те люби цяла нощ. Смятам, че това ще е ефективно.

Успех!

MaLkA_SlAdUrANkA^14
06-27-2007, 22:10
А за къде е темата? За училище ли?! Пф..

Виж, миличка, може би просто се притеснява, че ще го отрежеш, колкото и абсурдно да звучи при положение, че спите в едно легло.
Просто след разговорите не се обръщай и не заспивай. Прегърни го, започни да го целуваш и спусни ръка надолу. Погали го, прошепни му в ухото, че адски много го желаеш и че искаш да те люби цяла нощ. Смятам, че това ще е ефективно.

Успех!

Супер отговор :)
На същото мнение съм :)

Vladokaaa
06-27-2007, 23:27
omg kak 6te masturbira do tebe bahti pana :-D :-D :-D

alkobalko
06-28-2007, 04:26
Доста гадничка постъпка от негова страна. Предполагам, че не правите секс. Поговори с него и му кажи, че ти е неприятно да го прави пред теб.

fire_magic
06-28-2007, 07:35
Темата не е за тук [-X ....но иначе добра идея е да поговорите :wink: Ти казваш, че ти е неудобно...Ама все пак се замисли дали искаш това да продължава (не че има нещо лошо в действията му, всеки си има нужди, но казваш, че се чувстваш непотребна) :|
ae temata si e za tuka
a za problema,kaji mu da pravite sex i gotovo... #-o

DarKen
06-28-2007, 08:20
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sasha_90
06-28-2007, 08:33
Поговори с него.Кажи му това,което чувстваш.
Дано пък да се оправят нещата :lol: .

palomaaa
06-28-2007, 08:50
вземи нещата в свои ръце....другият пат като почне да го прави,просто му хвани ръката и му кажи нещо от рода на"НЕКА ТИ ПОМОГНА"

TORBALAN
06-28-2007, 09:11
това не е мн нормално .. да се обърне и да маструбира ,наи добрия вариянт е да поговорите... :wink:

SuN4o_F
06-28-2007, 09:38
heh taka i ne razbrah sex pravite li? moje toi da ima nqkakvi problemi v sexa... vmesto da pi6e6 po forumi govori s nego... ili sledva6tiq pat kogato napravi taka mu kaji `milo ne iska6 li az da svarsha tazi rabota` ili ne6to takova... btw kato se samozadovolqva svarshva li? {ako da na 4ar6afite li :d blqqq }

06-28-2007, 10:08
heh taka i ne razbrah sex pravite li? moje toi da ima nqkakvi problemi v sexa... vmesto da pi6e6 po forumi govori s nego... ili sledva6tiq pat kogato napravi taka mu kaji `milo ne iska6 li az da svarsha tazi rabota` ili ne6to takova... btw kato se samozadovolqva svarshva li? {ako da na 4ar6afite li :d blqqq }

таман туй щех да питам

killer_machine
06-28-2007, 10:19
Според мене е някъв доста тъп, при положение че има момиче до него и бие чекии, и то до теб,мен ще ме е срам дори! Може би не знае че ти го искаш, кажи му че искаш да не лъска а да се чукате може да се промени...

FelisDirus
06-28-2007, 10:25
Доста гадничка постъпка от негова страна. Предполагам, че не правите секс. Поговори с него и му кажи, че ти е неприятно да го прави пред теб.


Няма смисъл да говори. Направо да действа.

06-28-2007, 10:30
А за къде е темата? За училище ли?! Пф..

Виж, миличка, може би просто се притеснява, че ще го отрежеш, колкото и абсурдно да звучи при положение, че спите в едно легло.
Просто след разговорите не се обръщай и не заспивай. Прегърни го, започни да го целуваш и спусни ръка надолу. Погали го, прошепни му в ухото, че адски много го желаеш и че искаш да те люби цяла нощ. Смятам, че това ще е ефективно.

Успех!

Добре казано!

Все пак - уточни правите ли секс по принцип, правили ли сте въобще, ти не си девствена, нали? Отговорите на всички тези въпроси са необходими за още по-адекватен съвет. Защото това, което предлага _Cuddly_ е почти универсално, но почти. Може да има още доста причини, една от които да се крие именно в отговорите на един от зададените по-горе въпроси. Чакам твое следващо мнение по темата. Не обръщай внимание на обичайния и безсмислен спам и не взимай твърде насериозно никого и никое от мненията тук. То е ясно, но аз все пак да го отбележа, заради възрастта ти и евентуалното ти емоционално състояние в момента.

Ziggy Stardust
06-28-2007, 10:31
А за къде е темата? За училище ли?! Пф..

Виж, миличка, може би просто се притеснява, че ще го отрежеш, колкото и абсурдно да звучи при положение, че спите в едно легло.
Просто след разговорите не се обръщай и не заспивай. Прегърни го, започни да го целуваш и спусни ръка надолу. Погали го, прошепни му в ухото, че адски много го желаеш и че искаш да те люби цяла нощ. Смятам, че това ще е ефективно.

Успех!

Добре казано!

Все пак - уточни правите ли секс по принцип, правили ли сте въобще, ти не си девствена, нали? Отговорите на всички тези въпроси са необходими за още по-адекватен съвет. Защото това, което предлага _Cuddly_ е почти универсално, но почти. Може да има още доста причини, една от които да се крие именно в отговорите на един от зададените по-горе въпроси. Чакам твое следващо мнение по темата. Не обръщай внимание на обичайния и безсмислен спам и не взимай твърде насериозно никого и никое от мненията тук. То е ясно, но аз все пак да го отбележа, заради възрастта ти и евентуалното ти емоционално състояние в момента.

miloto_girl_4e
06-28-2007, 10:32
Само не разбрах до сега правили ли сте секс ?
Наистина е тъпо това, което да го прави, но помисли - може да го прави и заради теб !
Ако още не сте спали заедно, може да си мисли, че не си готова и не иска да те насилва, затова и се самозадоволява ...
Ако не ти е удобно да повдигнеш темата, просто следващият път като е у вас му се нахвърли :-D Страстни целувки, пипане тук-там и .. момчето надали ще предпочете ръката си пред теб :wink: