PDA

View Full Version : Как да си намеря истински приятели ?



giginkaaa
06-27-2007, 17:03
Моля ви, кажете ми как да намеря истински приятели ?

06-27-2007, 17:05
те се печелят, не се намипат просто така

VerryBerry
06-27-2007, 17:05
badi estestvena,ne prekaleno otkrovena i ne se strahuvai da se otpuska6 i da se zapoznava6 s novi hora

sasha_90
06-28-2007, 07:09
Излизай по-често и се запознавай с хора.

young_rich_famous
06-28-2007, 07:14
Ми аз ти давам същия съвет като по-горния човек .. излизай по-често запознавай се с нови личности, но не и със всеки срещнат разбира се ... не бъди прекалено отворена и откровенна с останалите ... разбери този с който си се запознала какъв човек е ... темите ще дойдат от вътре и тогава вече може да усетиш дали може да му се довериш напълно, дали да ти бъде приятел и така ... а между другото истинските приятели не се печелят, а се категоризират като такива ... нищо не може да бъде спечелено, освен разбира се в хазартните игри ... успех в начинанието ! :smt006

Presley
06-28-2007, 09:25
те се печелят, не се намипат просто така
=D> Точно и ясно.

SpOrTs_GiRl
06-28-2007, 09:28
Излизай, запознавай се с нови хора. Обърни внимание на хората, които до сега не са ти привили впечатление, може би те са твоите истински приятели. Примерно ако има хора от класа ти с които не общуваш много - поопознай ги по-добре.

Uptown_soldier
06-28-2007, 09:32
Преди време имаше абсолютно същата тема. Всъщност тя не е само една. И на колко години си? Аз като си смених училището преди 3 години си намерих приятели за нула време, въпреки, че съм бил мн "притеснителен".

beb4ety
06-28-2007, 18:48
:roll: mi sarceto 6a ti podskaje :wink:

karito_vr
06-30-2007, 14:40
ами честно да ви кажа и аз си търся приятели.в чужбина съм и вси4ки мои"приятели"ме изоставиха.незнам как да ги наре4а,но сега наистина незнам какво да правя и на кой да споделя за тях и тяхното долно предателство и това как се чувствам.не разбирам как може след като те ме изгониха от групата(тук приятелите са само групата в която си)ве4е никой дори и от класа ми не ми говори.слава богу свърших и за лятото идвам в бг.много ми е мъ4но за това,а много исках да ме опознаят такава каквато съм.

gabrielka@a
07-01-2007, 16:14
Излизай, запознавай се с нови хора. Обърни внимание на хората, които до сега не са ти привили впечатление, може би те са твоите истински приятели. Примерно ако има хора от класа ти с които не общуваш много - поопознай ги по-добре.
И аз това предлагам!В крайна сметка не е лесно да си намериш ИСТИНСКИ приятели.

COLT
08-01-2007, 11:04
В живота има 1, 2 приятели другите са просто познати.


А ти те сами ще те намерят.

Ryan_105
08-01-2007, 11:18
Истинските приятели в живота наистина са много малко. Те не се тъсят-те сами идват, сами ти се показват...

Reed
08-01-2007, 11:43
те се печелят, не се намипат просто така
Дам...
а и с к'во толко можем да ти помогнем ние?
Освен 'сички да се изредат да ти кажат"бъди естествена",както става в повечето теми

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-01-2007, 16:16
за да искаш да имаш научи се да даваш... мн добре си го е казал народа :) а и преди мен някои ти кааза че те се печелят а не се намират ;) та.. напълно съм съгласна :)

zubi
08-01-2007, 22:49
Истинските приятели идват (понякога) напълно случайно. Аз добър приятел намерих а дори и неподозирах когато с нея се случи един инцидент и после в скайп се заприказвахме и ся сме си приятели и мога да й споделям (почти всичко {все пак трябва и нещо за мен да си остане :D }) и тка ... или ги търсиш или те те намират .. късмет ;)

08-02-2007, 20:56
те се печелят, не се намират просто така
Този човек просто ме испълни от всякъде.Това е истината за ИСТИНСКОТО приятелство.Според мен истинските приятели са около теб дори и без да подозираш.Дори и човекът с който най-много се мразиш може да ти стане най-добрият приятел.Просто трябва приятелството да се докаже и точно тогава то е ИСТИНСКО приятелство

50cent
08-03-2007, 07:29
Моля ви каже те ми как да намеря истински те ми приятели ?

ot kade si moga da ti pomogna az sum nasre6ta vinagi gotov kartof