PDA

View Full Version : Изправяне на косата?



Vokut
06-27-2007, 17:12
Здравейте, момче съм и имам адски гаден проблем, моята коса е като плевел направо, такава буйна и рунтава и кестенява.. сега съм си пуснал така коса, с пресата се справям но след едно къпане или спане... даже ако се изпотя (когато съм на тренировки) и пак ми нарунтавява.. Та кажете къде в София мога да намеря фризйорско студио където да ми я изправят за дълготряйно, и да ми обяснят как да си я изправям и какви шампоани, балсами да си вземам. Мерси предварително на отзовалите се! :)

Allthatshewant
06-27-2007, 17:29
за шампоани и балсами мисля че ще могат да те посъветват но за дълготрайно изправяне нз :-k ... ако ти изправят косата на фризьор предполагам че косата ти ще издържи до следващото измиване.. но в тези жеги мисля че е възможно и да се начупи по-лесно и по-бързо :roll:

Sladkata_Nansi
06-27-2007, 17:42
Ami ima izpravqne na kosata s bilki i mislia,4e e dalgotraino,no ne moga da ti pomogna s pove4e info!

emilythestrange
06-27-2007, 19:25
ами има едни препарати за изправяне...не шампоани,шампоаните не работят.
и що да не си изправят косата момчетата...няма да ги дискриминираме :wink:

loving_you_
06-27-2007, 19:47
Има 1 фризьорски салон, където изправят много добре, но не знам дали изправят дълготрайно. Но все пак: намира се на улица Гургулят 8; телефона е: 9816568, а фризьорката се казва Роси Ценкова. Надявам се да съм успяла да ти помогна ;)

07-03-2007, 08:57
мерси на всички до тук. Аз пообиколих Петъка, и поразучих нещата.. явно ще трябва да си вземам преса..

07-03-2007, 08:58
бтв: Препоръчайте ми добра преса до 100тина левчета.. че моята е на сестра ми и не ми харесва усобенно.

BunnYY_f
07-03-2007, 09:18
Чувала съм че има перманентно изправяне на коса, но доколкото съм запозната е доста скъпо, и тъй като не съм от София не бих могла да ти препоръчам фризиорски салон за тази цел!

sWeEt_SeEd
07-03-2007, 11:48
ми щом ти се дават толкова пари, вземи си керамична,качеството е гарантирано(от личен опит) . А иначе има някфи препарати, които се слагат след измиване на косата, за да е по лесно изправянето, да не се мъчиш..Косата дълга ли ти е, та се начупва от жегите при изпотяване...намали я малко,все пак зимата и през есента се начупва повече,защото е по-влажно времето, лятото не е толкова фрапантно, моята не се чупи.Мажи я с тези неща преди изправяне, след като я изправиш фиксирай крайщата с някфа вакса или нещо такова и си готов.А и щом ти е гъста и рунтава ,забравих да кажа ,да отидеш да фризиор да ти я изтъни колкото се може повече, за да ти е по-лесно да я поддържаш
:smt006

07-07-2007, 01:34
Здравейте, момче съм и имам адски гаден проблем, моята коса е като плевел направо, такава буйна и рунтава и кестенява.. сега съм си пуснал така коса, с пресата се справям но след едно къпане или спане... даже ако се изпотя (когато съм на тренировки) и пак ми нарунтавява.. Та кажете къде в София мога да намеря фризйорско студио където да ми я изправят за дълготряйно, и да ми обяснят как да си я изправям и какви шампоани, балсами да си вземам. Мерси предварително на отзовалите се! :)

Що не вземеш напрао да я обръснеш тая вълна ? Нито ше се кахъриш че е рунтавясала нито ше ти е топло на тиквата хахахаха