PDA

View Full Version : Как да отслабна за 1 седмица в баджаците ?



h3Lp_m3
06-27-2007, 17:35
Спешно трябва за 1 седмица да отслабна в баджаците (краката) Мн ми е спешно и низнам какво да правя ..Моля ви помогнете ми ..Благодаря предварително ..![/b]

Sladkata_Nansi
06-27-2007, 17:51
Mn mn mn trudno 6te stane za edna sedmica i to to4no v badjacite :lol: probvai s gimnastika i uprajnenie ,ama za edna sedmica trudno!

koalka
06-27-2007, 18:26
Еми НВД и кардио, обаче за една седмица няма да има толкова видим резултат.Не става толкова бързо!Трябва постоянноство. :wink:

06-27-2007, 18:47
оффф сички сега се сещате... да си мислила през годината. За да има резултати трябва постоянство

06-27-2007, 20:41
Ха-ха...за 1 седмица ти пожелавам успех да отслабнеш в "баджаците"
Първо там не се отслабва лесно...ще трябва да си скъсаш г*за от тичане и да започнеш да се храниш правилно и след около месец - два може да има резултат...спортът иска постоянство.Не може за една седмица сички да станеме със супер фигура и после цял живот забравяш...сещайте се навреме, а не преди лятото :-D

young_rich_famous
06-28-2007, 10:23
Краката не отслабват, те или стават по-здрави или западат, т.е. появяват се мазнини ... а за една седмица посмъртно не можеш да отслабнеш там, т.е. да стопиш определените мазнини ... трябва минимум два месеца ... след това обаче не е препоръчително да спираш, защото се появява същият ефект ! Ето няколко упражнения които можеш да правиш, дори ив къщи ... : http://www.tialoto.bg/article.php?cat=23&id=3914 цъкаш там долу на сайта където пише цъкни за да вдите упражненията и ги прочети внимателно ... пожелавам ти успех, ако искаш да започнеш сериозно пиши да ти наглася програмата :smt006

Sls
06-28-2007, 11:26
Еми една седмица без да ядеш,караш само на вода - демек на лунна диета, дори да няма вода :> само фотосинтеза и ще отслабнеш навсякъде хахаахах ако оцелееш де....а иначе е хубаво докато отслабваш и да тренираш,не само аеробика за да не увисне кожата... :wink: :P

BiBeRoN
06-29-2007, 19:31
Много трудно...Да не кажа невъзможно!Любимите упражнения за наказание на учителката ми по физическо? Клякания!С отскок!Тва значи да подскачаш докато ти се завие свят!Ако пробваш с тях може и да има някакъв ефект...но ти гарантирам че на 30тото клякане на първата серия няма да си жива....Но пробвай!Успех!!

rosu
06-30-2007, 06:56
Много късно си се сетила [-(