PDA

View Full Version : Нормално ли е?



06-27-2007, 19:18
Висока съм 1,65 и тежа 60 кг.Гръдната ми обиколка е 78/86.Аз бих искала да сваля някое друго килце,но нямам никакво време за бягане или каране на колело,а не обичам да стоя гладна :lol: !Трудно е.Имам и средно коремче. Искам да махна най-вече него,но във темата "Секси тренировки за жени" пишеше че от коремните преси корема става мусколест и става още по зле,а иначе по едно време за около 1 месец сяка вечер правих по 70-80 коремни преси,но нямаше кой знае какъв ефект :? .

Sladkata_Nansi
06-27-2007, 19:46
Samo da ti kaja,4e koremnite presi nai-dobre da se praviat sutrin i to zadaljitelno na gladno!

.:iLLusion:.
06-27-2007, 20:04
Ако имаш голям мерак,ще намериш поне 30 мин. сутрин,за да по6ягаш! То вс са заети ест..ама така с вайкане нищо не става ;)
Из6ери си един-два дни,в които да ходиш на фитнес и поне час и половина след него не тря6ва да хапваш,иначе вс си връъъщааа :D :)

krasivata_luvica
06-28-2007, 03:49
Samo da ti kaja,4e koremnite presi nai-dobre da se praviat sutrin i to zadaljitelno na gladno!
подкрепям =D>

Ollas
06-28-2007, 07:45
Хем те боли, хем те сърби. Няма да стане така. За мен по-добрият вариант е да тренираш, а не да седиш гладна. Кофти е в началото, ама свикваш и те гризе, ако пропуснеш тренировката някой ден. Пък и така поддържаш тялото си здраво, което, повярвай ми, е много важно!

ElinoR
06-28-2007, 16:41
Е...вече няма училище и все ще намериш време за малко тичане и някакви упражнения--а и лятото е най-подходящия сезон за диети :wink:

06-29-2007, 12:27
Аз съм на същото дередже :) Карай че от тъпата бирена мая станах на свиня-майка :x Т.е. и аз на 165 тежа 60... Ама тренирай, наистина не стой гладна, тренировките те стягат и с времето така се зарибяваш, че няма да си помислиш да пропуснеш, повярвай ми! Иначе аз ходя на фитнес и докато не пиех това скверно нещо за зверовете-пъпки за 1 месец свалих 2,5 кг (мале, още го помня с носталгия, ех) без да спазвам зверски диети и да стоя гладна. Малко, но от сърце ;-)

BiBeRoN
06-29-2007, 19:17
И аз съм на мнение че коремните преси са пълна боза...Защо не се запишеш на някакъв спорт или танци, звучи ми 100 пъти по - прятно отколкото да тичаш из парковете...Може да научиш и нещо ново и да се запознаеш с нови хора - помисли си

06-29-2007, 19:23
Аз съм на същото дередже :) Карай че от тъпата бирена мая станах на свиня-майка :x Т.е. и аз на 165 тежа 60... Ама тренирай, наистина не стой гладна, тренировките те стягат и с времето така се зарибяваш, че няма да си помислиш да пропуснеш, повярвай ми! Иначе аз ходя на фитнес и докато не пиех това скверно нещо за зверовете-пъпки за 1 месец свалих 2,5 кг (мале, още го помня с носталгия, ех) без да спазвам зверски диети и да стоя гладна. Малко, но от сърце ;-)
Това, ч от бирената мая се пълнее е пълна глупост. Бирената мая не е нищо повече от източник на витамин B комплекс. ПО принцип преди време са я изписвали при тежки форми на цирей, понеже има противовъзпалително действие. НЕ е сигурно да поматга срещу акне, понеже то е на хормонална основа най-вече.

rosu
06-30-2007, 07:07
Samo da ti kaja,4e koremnite presi nai-dobre da se praviat sutrin i to zadaljitelno na gladno!


Точно така