PDA

View Full Version : Moderated:Кажете ми някой гаден спомен.



sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 19:32
PLS KAjete mi Nqkoi mn gaden i raztrogvasht spomen :((

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

sexy_for_you
06-27-2007, 19:41
Един единствен път обичах, протягах чакащи ръце, но ги разбих в леден камък, защото го помислих за сърце!

Има удари които понасяме, има болка която търпим! Има спомени които отнасяме в нощите когато не спим. Защо има обич която намираме, но не можем да я споделим?!?

Едно момиче срещу мен стоеше, от момче бе сърцето и разбито.Тя обичaше го упорито.През сълзи ми разказа, че влюбена е до полуда!Жал ми е,че трябва тя да страда.Ръка протегнах,но се спрях.Разделяше ни стъклена преграда. Аз пред огледалото стоях.

Научи да казваш "Какво от това" за нещо,от което до сълзи ти пука!Научи се да забравяш "Незабравимото"!Научи се да казваш не,дори когато ти се крещи "да"!Научи очите да сияят,когато се пълнят със сълзи!

Любовта е приказна кучка,която се взира единствено в нещастието на хората,тя се хтани с пръснатите сърца и пие сълзите на тъгата!

...Железният човек казал: "Сега знам,че имам сьрце защото виждам,че то е разбито..."

Аз всички удари събирах,душата ми едва не изгоря,но ако трябва да избирам,ТЕБЕ пак ще избера!

nqma6e da pla4a,ako lubovta ne bole6e,nqma6e da pla4a ako do men ti be6e,nama6e da pla4a ako imeto ti ne izri4am,no znai az pla4a,za6toto te obi4am

Аз поисках и дъжд заваля.Не ме гледай с укор в очите.Аз обичам дъжда.Той единствен скрива сълзите.

Ne sym sama,samotata e s men!kato umra vsichko shte byde nared,jivota e prehod,samotata po-vqrna ot teb!!

Ako imax nai-ostrata strela s neq bix probola surceto si i s kruvta bix napisala na nebeto ObichaM te!


Надявам се да съм помогнала! :-D

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 19:43
eii mnogo ti blagodarq :) Koito znae o6e da kazva...

sexy_for_you
06-27-2007, 19:58
eii mnogo ti blagodarq :) Koito znae o6e da kazva...
No problem macka :-D

jane_
06-28-2007, 08:44
4udq se kakvo li zaslujavam??
Kakvo li zaslujava moeto surce? Deto lubovta ot tvoeto iztrugna,
deto vsi4ko svqto ti otne-priqtelstvoto, lubovta, usmivkata i pesenta....
6to za ku4ka ti obi4a6....
6to za obi4 moga da ti dam...
Moga da te gledam pravo vuv o4ite i da ti kre6tq za obi4.
No ... kakva ti obi4?Az ne moga da obi4am,
nima ne znae6 za tova..?
Lubovta mi drug podlec na vremeto iztrugna....
i sega sum kukla bez du6a....


Az pisah... ti ne otgovori... az plakah....ti ne me razbra!
Sega ti pi6e6 , pla4e6 i se moli6... no e kusno...az ne sum sama!


Dovijdane...poslednata mi duma.
Ostava kato kamuk da teji. 4ovek vednuj izstrelq li kur6uma, za jertvata ne biva da tuji...


Dve kladi gorqt i vinagi dogarqt...
no dve surca.. makar i razdeleni.... nikoga ne se zabravqt!


Iskam tazi ve4er otnovo da te zurna...
Da te zurnat za posledno moite o4i!
A posle ti spokoino da si trugne6
ot surceto i jivota mi dori....
Dali 6te moga da zabravq....
Ne znaq...!
Ami ti...?
Ostavi vuv surceto mi jestoka rana....
Rana ot koqto o6te me boli!


Moje bi te vijdam za posleden put....
Edva li nqvga 6te te sre6tna...
Ostava samo spomenut ot na6ta purva i posledna sre6ta!
Ne 6te zabravq az moreto...
s tozi pqsuk i vulni...
v momenta v koito zurnah za posledno tvoite izgarq6ti o4i.....


Razstoqnieto za lubovta e kato vqtura za ogunq....
Ako e silna 6te se razpali, a ako e slaba 6te ugasne!!!


Spomnqi si ponqkoga za men....
Spomnqi si dori da te boli.
I az 6te buda vinagi do teb....
dale4en put dori da ni deli......


Ti 6te se vurne6...znaq!
Vidqh go v tvoite o4i!
4e strada6...su6to znaq!
Lipsvam ti, nali?!
Lubovta mi znaq nqma da me predade.
Durji te tuk az znaq .....
Tuk do moeto surce!!!


Vsi4ki sa na edna i su6ta tematika no....nadqvam se da ti svur6at rabota.....
Nqkolko ot tqh sum pisala sama.

rosu
06-28-2007, 10:58
Защо ти е да се натъжаваш от гадни спомени?

fuklichka
06-28-2007, 11:01
нз дали са спомени ама са мн яки :
10 клас

В часа по английски език до мене седеше едно момиче. Наричах я най-добра приятелка, но аз исках тя да да е моя... Обаче знаех, че тя ме обича само като приятел...
След часа стана и ми поиска тетрадката, за да препише плана от миналия ден, защото тогава отсъстваше. Когато й дадох тетрадката си, тя ми благодари и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство, много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона, беше тя... Плачеше... Разказа ми как се е отчаяла от любовта. Покани ме у тях, каза че не иска да бъде сама. Разбира се, отидох. Седнах на стола до нея. Погледнах красивите й очи, пожелах да е моя.
След два часа започна филм на Дрю Баримор. Гледахме го. След филма тя реши да си легне. Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство, много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Последен клас


Ден преди да си получим дипломите тя дойде при мен и ми каза, че приятелят й е болен и няма с кого да отиде на бала. Аз не ходех с никоя, а в 7 клас си бяхме обещали, че ако и двамата си нямаме гаджета, ще отидем заедно на бала като най-добри приятели. Отидохме заедно. Всичко беше перфектно. След бала я изпратих до вратата на дома й. Пред вратата я погледнах и тя ме погледна усмихнато с красивите си очи. Исках тя да е моя, но знаех, че тя ме обича само като приятел. Каза ми, че е прекарала най-хубавата нощ през живота й и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство,много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно я наблюдавах, наблюдавах перфектното й тяло...Когато излезе на сцената, за да си получи дипломата, сякаш беше като един ангел. Исках тя да е моя... Но знаех, че тя ме обича само като приятел... Точно преди да си тръгнат всички, тя дойде при мен, плачейки ми каза: Ти си най-добрият ми приятел. Благодаря ти!" и ме целуна по бузата... Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство, много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба... Да, на нейната сватба... Вече се женеше... Наблюдавах как тя каза: "Да, приемам." Наблюдавах как се мъжеше за един друг мъж... Исках тя да е моя. Но знаех, че тя ме обича само като приятел... След сватбата тя дойде при мен и ми каза: "Дойде на сватбата ми, благодаря." и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство,много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Годините минаха толкова бързо...


В този момент съм пред гроба на най-добрата си приятелка.Докато събираха нещата, намериха дневника й от гимнацията... Веднага го грабнах... Редовете, които прочетох бяха:
"Гледайки го в очите, си пожелах да е мой. Но знаех, че той ме обича само като приятелка. Исках да знае, че искам повече от неговото приятелство, много го обичах, но не можех да му го кажа, не знам защо, но ме беше много срам... Колко хубаво щеше да е, ако поне веднъж ми беше казал, че ме обича...




***

Хей, момче, сещаш ли се за шамара, който ти ударих когато се опита да ме целунеш? Сещаш се сигурно, беше прекрасно, за да забравиш.
Хей, момче, сещаш ли се, когато ми донесе първото цвете - синьо беше и ме подсещаше за твоите очи. Но цветето падна. Аз бях много тъжна, но ти се усмихна и ми каза, че ще ми донесеш много такива цветя, но нито едно от тях нямаше такъв цвят, които да напомня за твоите очи.
Хей, момче, сещаш ли се, когато един ден се опитах да те целуна, а ти се дръпна и ми каза:
- Мъничка, не те обичам вече, обичам друга и няма смисъл да бъдем заедно.
Тогава те погледнах и казах: "Сбогом!!!"
Обърнах се и откъснах един лист от дървото до мен и започнах да го гриза. Тогава усетих горчивия вкус на листото. Мислех, че то ще намали болката, но тогава чух твоя топъл и нежен глас:
- Мъничка, може ли аз друга да обичам?
Тогава се обърнах и започнах да те целувам. Колко беше мил света в тези ми мигове.
На другата сутрин отидох при теб, но ти бе блед, тъжен. Не говореше... и когато поисках да си ходя ти каза:
- Мъничка, днес заминавам за Америка! Може би повече няма да се видим.
Аз бях потресена от твоите думи!
На първо време си писахме, но после разбрах, че не трябва да се разпалва любов без перспектива и че любовта чрез писма не е любов.
В последното си писмо му написах няколко реда от една стара японска поговорка: "Да обичаш е също като песен да пееш, но няма песен без край!"
Един ден, когато се върнах от училище видях писмо адресирано до мен и веднага познах неговия почерк. Питах се дали да го отворя или да го оставя в шкафа, както другите неотворени. Двоумях се. С треперещи ръце го отворих, в него пишеше: " Мъничка, на 12ти вечерта тръгвам от Америка. На 13ти вечерта ще бъда в София. Връщам се завинаги. Когато чуеш моя глас, ако не ме искаш затвори слушалката. Ако ме искаш, ще поговорим и ще бъде както по-рано.
И кой казва, че "няма песен без край"? "
Това писмо е намерено до момичето с прерязани вени, а до нея е намерен вестник на 13та страница на която пишеше: "...Самолет, който през нощта тръгна от САЩ за Белград, експлодира близо до Югославска граница. Живи няма.... още не е открита причина за експлозията..."
В допълнението на писмото е написано с кървави букви: " Да обичаш е също като песен да пееш, но няма песен без край...

mechtaq_za_teb
06-28-2007, 17:17
Ne moga!Tolkova proshtavah,tyi mnogo plakah i skyrbih i vinagi ryka podavah,no eto tuk se umorih!

Razdqlata nikoga ne e bolqla, bolqt ochite kazvashti "Sbogom", bolqt racete ochakvashti zavryshtane.Boli edin izguben svqt i hilqdi spomeni!!!

bolka li? -sega q vidq! Maka li? - sega q razbra! Ela me vij pred teb stoq s karvavi race! Vij s ysmivka na lice tap4a tvoeto sarce! Moli se,pla4i,karvi,v ada varvi,tam izgori,ot yjas kre6ti...

Az trygvam!Ti svivash ramene!Uveren si 4e 6te se vyrna!Naprazno!Ti vsichko mi otne!!!

Dve salzi po liceto se sti4at,dve salzi ne znaqt kak da sprat.tezi salzi znai,4e o6te te obi4at i vse za tebe 6te tekat...

Боли когато се порежеш и кръв започне да шурти,но още повече боли,когато някого обичаш,а той ти каже:"ЗАБРАВИ!"

Обичал ли си, без да бъдеш обичан и и стpадал ли си както страдам аз?Виждал ли си как сълзи се стичат, когато плачеш за любимия до късен час?Ти знаеш ли какво е сън да губиш, с липса на любов и топлина?Бъди щастлив това ти пожелавам!Обичай нея и не се сърди,щом твоята любов аз не заслужавам, дано нейната поне заслужиш ти!

Обичах До Полуда.Обичах До Смърт Дори.Но Това Било Заблуда.Лъжовни Думите Били........

В живота пътищата се пресичат, не искам да се срещнем врагове, с годините и чувствата отлитат, но спомена не ще умре!

Недей се рови в пепелта, няма да намериш огън, знаи свършено е с любовта веднъж щом чуеш: " Сбогом! ".

Какво бях аз за теб? Кажи? Едно дете! Едно дете, което винаги прощава, едно дете което винаги греши!

На небето има три звезди: " Едната съм аз, другата си ти, а третата е този, който ще ни раздели!

Иди си щом си тъй решил. Назад не се обръщай ти! Аз знам, че всичко ти е безразлично, за туй отиваш си нали?

Незнаеше колко ми е тъжно и никога не ще разбереш ти, с теб няма да сме вече заедно, но моля те за всичко забрави!

Каде остана твойта вярност? Каде отиде твоята мечта? А караше ме да ти вярвам на хубавите ти слова!

Аз знаех, че така ще бъде, че рано или късно ще се разделим, но ти невярваше в мойте думи и казваше: " За мен си само ти! ".


Dano da sam ti pomognala ;)

Cunk
07-05-2007, 12:33
mnogo hubavi spomeni slagate... ;] i az da sloja nqkoi drug....

Мислиш ли понякога за мен,
за приказката ни красива ?
Дали ще се повтори онзи ден ?
Лобов ? -без теб е просто дума...сива...



1.Обичам те!чуваш ли как тупти моето сърце?То тупти за теб и иска да ти каже:Обичам те!

2. Обичам те и ще те обичам!Любовта ми става всеки ден по-силна.Обичам те!

3. Сега и завинаги съм твой!Сега и завинаги АЗ и ТИ!Обичам те сега и завинаги!

4. Обичам те повече от вчера и по-малко от утре!

5. Искам да ти дам моята любов сега в този живот.Искам да съм с теб в добро и лошо.

6. Когато за първи път те видях се влюбих в теб.Когато за първи път те целунах -неисках да те пусна.

7. Никoй не те обича,никoй не те желае,никoй не мисли за теб както аз.Обичам те мило!

8. В главата ми има една мисъл и тя е за теб.И тази мисъл казва "Обичам те!"

9. Помирисах Роза.Прободох се на бодлите и и с кръвта си написах "Обичам те!"

10. При всеки удър на сърцето ми мисля за теб.И докато сърцето ми тупти сте мисля за теб.Обичам те!

11. Само с теб съм щастлив.Ти оцветяваш моят живот И за това искам да ти отдам живота си.

12. Любовта е по-силна от времето.Един миг с теб ме кара да забравям самотните часове!

13.Нуждая се от 3 неща за да живея.От слънце през деня.От Луната през ноща и от ТЕБ завинаги!

14. Думата "ЛЮБОВ" не може да се опише.Може я чустваш ли не.Аз чувствам Любовта...когато мисля за теб!

15.Казах ли ти днес:Обичам те?Ще ти го казвам и показвам още безброй пъти.Обичам те!

16. Обичам те, искам твоите ръце да милват моето лице.Обичам те до болка.Без теб не мога аз!

17. Познай кой мисли за теб!Познай кой те обича!Познай кой ти праща този смс!

18. Нейно ме докосни и пожелаи от мене всичко ти.

19. Искам до мен да застанеш И кръвта ми да запалиш и нека сърцата ни в 1 да се сеят.

20. ..Жадувам за твоите целувки....Жадувам за твоите очи...жадувам за твоята усмивка...Жадувам за теб!

21. Пращам ти 3 Рози.1 за щастие.2-ра за късмет А третата ти пращам за да ти каже,че те Обичам!

22. Какво мога да кажа!Сте оставя сърцето си да говори:ОБИчАМ ТЕ!

23. ВНИМАНИЕ!Този смс носи добро насторение и за това се наслаждавай защото сега някои миси за теб!

24. Мило..аз ...незнам..как..да ти го..кажа..ама май...аз..такова..аз..те...ОБИч АМ!

25. Всички мои мисли се въртят около теб.А всяка мисъл за теб ме прави щастлива!

26. Всичките съкровища на света губят своята стойност когато ти застанеш до тях!

27. Освен глупстите в главата си имам само едно нещо.....и това си ТИ!


Rozata e krasiva,no ima bodli,lubovta e krasiva,no ima sulzi!


Celuvala li te e snejinka malka muni4ka dobra???No kogato snejinkata popadnala varhu jarta, vidq li q kak prevurna se v salza!!!Taka i az bih iskal da te celuna no me e strah da ne te rastopq!!!


Vinovna li sam az, che te obicham,che sarceto pobedi.S tvoq obraz tai priviknah,che ne moga bez tvoite ochi.


Taka!Ti kaza, che ne me obichash veche.Zvuchi drugarsko otkrovenno,no molq te ne go povtarqu v tozi mig.Dovijdane, no ne i SBOGOM!


Otivash si!Dobre, varvi!Ne iskam i ne moga da te spra.Kogato vsichko izgori, ne mojesh da zapalish pepelta!


Kogato si v krevata taka i na lunata.Ot hubavata dama shte stane Mama.Ot hubaviq batko shte stane Tatko.


Zashto li te sreshtnah togava,zashto li se vlubih v teb,za da ne moga da te zabravq i vechno za teb da mechtaq!


Ti druga iskash ala razberi,sarce ne se pecheli s laji,jivotat mi bez teb shte e magla,bez tvoqta protegnata raka.


Az vsichki radosti na tebe dadoh,az vsichki pesni s tebe spodelih,az vsichki patishta po teb izstradoh,az vsichki dni na tebe posvetih,az vsichki udari sled teb sabirah,dushata mi edva ne izgorq...I ako trqbva utre da izbiram,otnovo teb shte izbera.


Da te obicham me kara krasotata ti.Da te lubq me kara dushata ti.Da me obichash ne te zadaljavam,no da me zabravish ne ti pozvolqvam.


Kolko hubavo e da obichash ,da stradash po lubim chovek,no kolko tajno e da znaesh,che toi obicha druga, a ne teb.


Lunata ogrqva ochite ti kafevi kato shokoladi nejno gali s lachite si kosite ti - buen vodopad.Az zatvarqm ochi i dvamata popadame v plen na strastta i ti si oshte po hubava ot lubovta i nejnostta ozarena.

Cunk
07-05-2007, 12:34
6.Целувката на гаджето те кара на Луната,
а шамара на бащати те връща на Земята.

7.Осем години учих,осем букви научих:
О-Б-И-Ч-А-М-Т-Е

8.Истинската любов е способността на човек да обича,
дори без да бъде обичан{!}

9.Любов без целувка,е като крак без обувка.

10.Не люби косите,защото побеляват.
Не люби очите,защото ослепява.
Не люби лицето,защото погрознява.
Люби сърцето,защото то остава.

11.Пожелават ти щастие без край,
на Анелия парите и на Преслава гърдите.

12.Обичам you eyes,щот very nice.
Веднъж look at me,после don't forget me.
Сърцето ми tic-tak for you,щот I LOVE YOU!

13.Никога не се целувай пред врътата,
защото любовта е сляпа,но съседите не са!

14.Нощ,луна,легло.В леглото......аз и тя.
Тя ме натиска първи път.....аз мълча.
Тя ме натиска втори път.......аз мълча.
Тя ме натиска трети път,аз не издържам скачам върху нея и тя умря.....
Горкаъа мъничка бълха.

15.Да обичаш не ти забранявам,но да ме забравип не ти позволявам.

16.Обичай,люби и мене винаги помни.

17.60% те желая,70% искам да си до мен,80% искам да те целуна,
90% те обичам и 100% се базикам.

18.Небето е ясно,а полет тясно,
не разбра ли копеле нещасно,че
те обичам страстно.

19.Небето е ясно,а полето тясно,
не разбра ли гълъбче прекрасно че ще те чукам страстно.

20.Едно птиченце ми каза ,че искаш да се целуваме.
Обаче не разбрах,с език или без. {}{P}{}{P}{}{P}{}

21.Аз искам нещо да ти кажа,то може страшно да звучи.
Обичам те,чесно ще ти кажа,
а ти за мен каквото искаш си мисли.

22.Roses are red,
Violets are blue.
Sugar is sweet,
And so are you!

23.Живей така че когато умреш
гарваните да грачат,
курвите кръв да храчат,
а най-яките пички за теб да плачат.

24.Ти ще дойдеш,но ще бъде късно.
Аз ще гния в гроб студен,ще целуваш букви вместо устни,ще
прегръщаш кръста вмест мен,ще тъйш в сърцето си тъга за любовта,
която тук умря.

25.Не обичам сълзите,но плача за теб.
Не обичам живота,но живея за теб.
Не обича себе си,но обичам теб.

16.Живея както искам,обичам кайто искам,
правя каквото искам........хорското мнение след мойто погребение.

17.Боли когато се порежеш,боли когато протече,но най-боли
когато обичаш някой,а той не може да те разбере.

18.Тежко е когато си пиян и няма копй да те подпира,
но още по-тежко е когато си влюбен и няма кой да те разбере.

19.Не мога да заспя,сълзи изпълват мойте очи.И не мога да разбера,
защо от думите така боли.Да беше ме ударил,да беше ме убил,но
думите който каза да беше ми спестил.

20.Защо живея-време губя.Какво намирам-смао суета.Едно сърце
не ме обикна,една душа не ме разбра.

21.Без мъка очите не плачат,без облак дъжд не вали.Само искренно,
които обичат могат да леят сълзи.

22.Шибанните кучки ме мразят,защото готините пичове в краката ми
лазят.

23.Най-голямата истина е реалността,
най-голямата измислица лоялността,
а най-голямата лъжа любовта.

24.Не е важно колко пъти ще паднеш,а дали ще станеш
и ще продължиш на пред.

25.Когато мога прощавам.Когато искам действам.Когато докосвам
възпламенявам.Когато целувам сгрявам.Когато обичам наранявам.

26.Живей така че когато умреш
и дявола да запали свеш.

27.Когато се раждаш светът се радва,а ти плачеш.Живей така че
когато умреш света да плаче,а ти да се смееш.

28.Едно момиче срещу мен стоеше.
От.......... сърцето и разбито беше,но за него то тутеше.Тя обичаше
го упорито.През сълзи ми разказа,че влюбена е до полуда.Попитаме
какво да прави,дали за него да се бори,дали да го забрави и да спре
да му говори............нищо не отговорих......въпроса бе много сложен.
Няма смисъл за него да се бори,но да го забрави тя неможе.
Жал ми е че трябва тя да страда.Ръка протегнах,но спрях.Разделяше
ни стъклена прегрда.......аз пред огледалото стоях.

29.Не ме е яд,че си глупав,а че ти личи!

30.Живея така че когато умра на гроба ми да има:
фасове,шишета и куп разплакани момчета.

31.Пуле-200,кръвно 190-190,душевно състояние-пълна скъб,
концентрация-никаква,копнеж-не измерим,резултат-нямам шанс без
теб.

32.Обичай този който те обича,
а не този който те привлича,
защото красотата е за ден,
а любовта до гроб студен.

33.Едно ти никога не забравяй,едно ти винаги помни,че някъде
далеч в безкрая едно сърце винаги за теб ТУПТИ.

34.Вкараха ме в болница.Откриха ми камъни в бъбреците,вода
в коленете.И теб в сърцето ми!

35.Любова е единствената страст,
кято не признава нито миналото,
нито бъдещето.

36.В живота вичко е възможно,дори да заиграеш без сърце,едно
единствено не е възможно от възрастен да станеш пак дете.

37.Помни и не забравяй,че има на света по-гордо от сърцет,
по-силно от смърта това е ЛЮБОВТА!

38.Тече река Амур-ти си сладур,
тече река Амур-обичам те сладур.

39.Тази нощ аз пак сънувах,
че нося трупът ти на ръце.
Убхте да бъдеш моя,
макар с истинало сърце.

40.Ти пак си плакала нали?
Не свивай устни от досада.
Усмихвай се когато те боли,
понякога и щастието страда.

41.Веднъж в този мир живееш,
веднъж ти виждаш тези небеса и
любовта веднъж живее в нашите сърца.

42.Ти си "А",ти си "Б",
ти си в моето сърце.




И едно мн яко ;)
* * * * * * *


do you ever think about me........
do you ever cry yourself to sleep.....
in the middle of the night when you're awake......
are you calling out my name.......

forget him
forget his name forget his face
forget his kiss
his warm embrace
forget the love that you once knew
remember he has someone new
forget him when they played your song
remember when you cried all night long
forget how close you to once were
remember he has chosen her
forget your memorized his walk
forget the way he used to talk
forget the things he used to say
remember he has gone away
forget his laugh forget his grin
forget the dimples on his chin
forget the way he held you tight
remember he's with her tonight
forget the time that went so fast
forget the love that moved in the past
forget he said he`d leave you never
remember he's gone forever !!!! :( </3

beautiful_angel
07-05-2007, 13:17
Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега ?
Кажи ми някога дали си почувствал какво е всъщност любовта?
Искаше ме-станах твоя ! Това ли беше твоята мечта ?
Искаше да те обичам и както винаги успя !
Кажи ми някога дали си обичал,но не на думи или на шега?
Няма нужда да ми казваш,вече знам,че аз съм спомен отживян !

Всичко свърши,знам,
но защо сърцето иска да е там?
Там,където си ти,
ти и всичките ми мечти!

Мога да ти кажа "сбогом",
и няма да те моля да се върнеш!
Макар,че те обичам толкова много,ти сълзи в очите ми няма да зърнеш!

Ти мислиш че ще те забравя, но знай сърцето ме боли, ти беше голямата ми обич и последна ще си ти. Никога няма да узнаеш тайната на моята душа, прости не мога да те мразя безумно те обичам, но мълча.За любов и обич не ще те моля, пред теб на колене не че стоя. Обичам те, за мен си всичко, но горда съм и права ще умра.Обичал ли си без да те обичат и страдал ли си както страдам аз? Навярно не защото винаги си бил обичан. Отиваш си, добре върви. Не искам и не мога да те спра, но помни, когато всичко изгори не можеш да запалиш пепелта и все пак нещо ще остане дори това да бъде пепелта, защото всичко силно и голямо оставя някаква следа. Имаш много приятелки една от които съм аз, но знай че никоя не те обича, тъй както те обичам аз!честито за новата придобивка!пожелавам ти тя да те излъже,така както ти излъга мен и да изпиташ болката,която аз чувствам в момента!!!

Те най- добри приятелки бяха.
На един чин стояха.
Едната се влюби в едно момче,
а другата и го отне.

Съжалявам,че нямам нейните Сини очи!
Съжалявам,че нямам нейната усмивка!
Съжалявам,че за мен единствен бе ти!
Съжалявам,че за теб бях просто забивка!
Съжалвам,ако без да искам съм те наранила!
Съжалявам,че ме няма,а ти дори НЕ си разбрал!
Съжалявам за изреченото :"Сбогом"!
Съжалявам! А ти НЕЯ си избрал!
Съжалявам,че те обичам,а ти НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!
Съжалявам,че те гледам Всеки ден от далече,
съжалявам,че за теб не знача нищо вече!


Обичал ли си, без да бъдеш обичан и и стадал ли си както страдам аз?Виждал ли си как сълзи се стичат, когато плачеш за любимия до късен час?Ти знаеш ли какво е сън да губиш, с липса на любов и топлина?Бъди щастлив това ти пожелавам!Обичай нея и не се сърди,щом твоята любов аз не заслужавам, дано нейната поне заслужиш ти!

sexa_na_kompleksa
07-05-2007, 13:22
Ето и няколко от мен:

Hopeless. Have no chance anymore.
I've lost. I've lost the angel who was giving me strenght,
I've lost the spirit who was guiding my aims.
I've lost the heart, that was beating with love.
I've lost the lips that were kissing me soft.
I've lost nothing but you - my love, my life.
Now I ain't live, I exist. I am idling on my knees.
I wanna stand but I can't, I wanna feel the coming will to live again.
But it's hopeless, it will never be the same.
My chances sank away, my pain has come again.

Текът безпирно сълзите ,как се чуствам - не питай! Много съжалявам! Друга вече съм сега! Заслепена съм била, искам пак да те имам!!! Дори само веднаж, но да си в моите обятия, да те чуствам, да те имам! Обичам те!!!!

Не поглеждай назад да скърбиш по миналото,което вече е свършило и не се притеснявай за бъдещето,което още не е дошло.Живей в настоящето,и го прави толкова красиво,че да си струва да го запомниш.

Ако можете да се върнете и да промените само едно нещо от живота си.Бихте ли го направили?И ако го направите...тази промяна ще подобри ли живота ви?Или напълно ще разбие сърцето ви?Или ще разбие нечие друго сърце?Бихте ли избрали коренно различен път?Или бихте променили само едно нещо?Само един момент.Един момент,който винаги сте искали да върнете.

Да опиташ да забравиш някой,който обичаш е все едно да се опиташ да забравиш някой,който никога не си виждал!!

Ридая, крещя и моля за прошка,
протягам към Господ ръце,
че влюбих се в тебе тъй силно, тъй страстно,
че влюбих се в теб от сърце!

Loneliness isn’t being alone … it’s feeling alone …

Living a hollow life ?
To live this way ?
All alone ?
Give anymore !
Death may come...

Ще дойдеш,но ще бъде късно - аз ще бъда в прегръдките на друг!Ще ме целуваш в спомените пусти!Ще прегръщаш мрака вместо мен!

Never take someone for granted. Hold every person close to your heart because you might wake up one day and realise that you have lost a diamond while you were too busy collecting stones...

I miss your laugh, I miss your smile
I miss everything about you
Every second's like a minute
Every minute's like a day
When you're far away

Не ми говори...не те слушам..
Не ми обяснявай... знам какво се опитваш да ми кажеш.
Не ми трябват съжаленията ти...
Махай се, остави ме...
Махай се, защото ме боли...
но на теб не ти пука нали?

Kissing is like drinking salted water: you drink and your thirst increases.

Какво в любовта - да прощаваш на някого повече , отколкото заслужава!

cokaina_
07-05-2007, 13:34
Kogato nqkoi si otiva ti nqma6 sili da go spre6.Kogato vijda6 4e edna lubov ymira ti iska6 s neq da ymresh...


I tazi no6t pak teb sunyvah, tryput ti noseh na ruce.Ybih te za da te spe4elq makar s izstinalo surce!!!


Iskam da te imam, no ne moga! Ne6to pre4i, ne6to ni deli! 4ui, obi4am te do iznemoga,no malko e tova za teb nali?kak trudno e da 6epne6 SBOGOM,kogato iska6 da izvika6 OSTANI! Kogato lubovta zagiva, a nqma6 sili s neq da zagine6 ti!!!


Vseki put, kogato 4ue6 vqtura da pee v no6tta, si spomnqi za moq glas! Vseki put, kogato ti e studeno, spomnqi si gore6toto mi lice i misulta za men 6te te stopli! Posle 6te zaspi6,pregurnal vuzglavnicata i 6te sunuva6 6tastieto v moite o4i! 6te budem zaedno, no tova 6te bude posle! Sega spi!!!


[b][i]Obi4al li si bez da te obi4at? I plakal li si kakto pla4a az? I vijdal li si sulzi da se
sti4at, pri spomena za lubimiq 4ovek! Zabravix te dori te mrazq ve4e! No ti ne me obikna i za mig dori, a az o4ite ti dulboko pazq, koito bez da iska6 ti mi podari!!!


Защо ли те видях? Защо ли с теб се запознах? Защо плени ти моето сърце , а после каза твърдно НЕ?!


Плача,но има ли защо,плача,но минало е то,плача,но трябва да продължа,защото ако не спра,плачейки за тебе ще умра!!!

BeBeToY
07-05-2007, 15:37
Едно момиче плачеше в нощта със сълзи по-едри от дъжда.Едно момиче се прощаваше с живота,за да намери приют при смъртта.Момичето желаеше смъртта,а бе едва петнадесет годишно,то бе изпитало разочарованието на любовта и сега се чувстваше излишно.Живота лошо с него се подигра и от всякъде то усещаше самота.Живота сам постави ножа в неините ръце като и даде надежда,че така е по-добре!


В живота ми имаше вечери много, ах вечери, вечери, но аз ще помня една от всички вечери, само една. Ще помня последната вечер, когато ти каза "прости", когато протегна ръката за сбогом, за сбогом на мойте мечти. А после разделях се често, но помня раздяла една, раздяла с първата обич, с първата моя мечта. И ти когато се влюбиш, не влюбвай се в много жени, раздялата никога радостна не е, раздялата винаги много боли. Не бягай от първата обич, в живота ни тя е една , а всичко какво идва след нея е само красива лъжа.


. Едва, когато нещо си отиде,
едва, когато с нещо се простиш,
разбираш колко много ти е нужно
и започваш да тъжиш.
И знаеш, че не ще се върне вече,
и празното местенце те боли.
Дори светът надоло да обърнеш,
пак не ще го върнеш ти.


Аз всички радости на тебе дадох,
аз всички песни с тебе споделих,
аз всички пътища по теб изстрадах,
аз всички дни на тебе посветих.
Аз всички удари след теб събирах-
душата ми едва не изгоря....
И ако трябва утре да избирам,
отново тебе аз ще избера.


Сега е моят ред да съм жестока!Сега е моят ред да казвам "НЕ".Да плача и проклинам,да мразя мъничко поне!Сега е моят ред да те ударя,сега е твоят ред да те боли,да чувстваш как любов догаря и да шепнеш "СПРИ".Сега нещата са различни не съм тъй както са били,не аз а ти ме викаш,но всичко свърши разбери!

IWannaRock
07-05-2007, 20:45
Знаеш ли какво е да жертваш всичко, в което си вярвал, да забравиш достойнството си и да нарушиш принципите си заради един единствен човек?
Знаеш ли какво е да обичаш един човек не просто да го обичаш, а да изгаряш за него и да знаеш, че никога няма да бъде истински твой?
Знаеш ли какво е да си безразличен към всичко и всички, да отричаш, че дишаш за един единствен човек, за да си запазиш капка себеуважение ?
Знаеш ли какво е да ти е отнето всичко, което имаш, a ти да продължаваш да даваш още и още, без да получаваш това, което искаш, в замяна ?
Знаеш ли какво е да си се раздал до такава степен, че да не ти е останало нищичко ?
Знаеш ли какво е да заспиваш и да се будиш с мисълта за един единствен човек, който никога не е бил истински твой ?
Знаеш ли какво е единственият човек на този свят, когото до болка искаш, да е до теб, а в същото време да е толкова далеч ?
Знаеш ли какво е да отдадеш тялото си, сърцето си, душата си, цялото си същество, целия си живот на един човек, който не ти принадлежи ?
Знаеш ли какво е да повтаряш ден след ден една и съща грешка и да нямаш сили да спреш ?
Знаеш ли какво е да гледаш в нищото и да виждаш себе си ?
Знаеш ли какво е да се погледнеш в огледалото и да осъзнаеш, че вече не познаваш човека, когото виждаш, че не познаваш себе си , защото си се изгубил в стремежа си да догониш така мечтаното щастие с този човек, но така и не успяваш ?
Знаеш ли какво е да се опитваш отново да откриеш себе си, но колкото повече се стараеш, толкова по-далече си от истината ?
Знаеш ли какво е да се усмихваш, а вътрешно да плачеш и душата ти да крещи от болка ?
Знаеш ли какво е да смяташ, че си изплакал всичките си сълзи, но в моментите на самота винаги да има още и още ?
Знаеш ли какво е да пиеш от сълзите си и да се задавиш в горчилката ?
Знаеш ли какво е да си наранен до такава степен, че да нямаш сили да плачеш с глас, а безмълвно да ридаеш, да се задушаваш, да се гърчиш и да се вкопчваш в себе си ?
Знаеш ли какво е да живееш за мига, когато той ще е до теб, а през останалото време да си разкъсван от ревност, тъга и болка ?
Знаеш ли какво е раздиращата болка в теб да губи всякакво значение при мисълта за него ?
Знаеш ли какво е да се сгушиш кротко в болката си и да намериш покой ?
Знаеш ли какво е да забиеш нокти в кожата си за да усетиш собствената си болка ?
Знаеш ли какво е да те е страх да го погледнеш, защото образът му събужда онази болка, която така старателно криеш от него и от целия свят ?
Знаеш ли какво е да те е страх да му проговориш, за да не кажеш всичко, което чувстваш ?
Знаеш ли какво е да заключиш всички чувства, които бушуват в теб, в най-съкровеното кътче на сърцето си и да не им позволяваш да излязат оттам ?
Знаеш ли какво е да докосваш и да усещаш празнината под пръстите си ?
Знаеш ли какво е да умреш заедно с една любов ?
Знаеш ли какво е да разбият сърцето ти ?

Май не знаеш, защото ако знаеше, нямаше да ми причиняваш тази безкрайна болка..


:smt010

IWannaRock
07-05-2007, 20:47
Не съм те виждала така, по-влюбен си от всякога. Дори не виждаш, че пред тебе съм сега! В очите ти е само тя, по-влюбен си от всякога. До вчера бях мечта, сега съм никоя..

marin4itu
07-06-2007, 20:44
Obi4ah te, kogato be s neq.Obi4ah te kogato bqh sama.Obi4ah te, kogato kazvah,4e te mrazq.Obi4am te i v tozi mig sega!

Една любов,която няма да забравя.Една любов, която вечно ще пламти.Една любов, която вечна ще остане. Една любов, която ще пазим аз и ти. Една любов, може би измама, игра на чувства, може би лъжи. Една любов, която свързва двама. Една любов, на която дадох своите мечти…….

Има мъка която не стихва, има сълзи, които не пресъхват, има болка, която времето не лекува, има рани, които незаздравяват, има хора, които не се забравят….

Аз всички удари след теб понасях душата ми едва не изгоря, и ако трябва утре да избирам отново теб ще избера!

Какво видях у тебе, че тъй силно те обикнах? Защо плаках като бебе, а с мъката свикнах? Колко лесно в теб се влюбих и колко лесно те изгубих…И дори да те намразя в мен образа ще пазя…твоя образ …образа, който ме влудява и на душата моя нови сили дава…

Любовта –тя започва тогава, когато заради друг ти си готов да измениш на себе си!

Сега, когато мина време и ти не си до мен, душата в тъмна бездна стене и няма щастие за мен!

Ако обичаш нещо истински пусни го на свобода.Ако се върне-твое е, ако не – никога не е било!

Защо така ме нараняваш ти? Защо отблъскваш ме и казваш, че няма бъдеще за нас ? Защо искаш да увехне розата на любовта? Защо забрави ме и чувствата ми не разбра?

Ако обичаш някого напиши името му в кръг,а не в сърце защото сърцата биват разбити,а кръговете се въртят вечно!

Ако обичаш някого напиши името му в кръг,а не в сърце защото сърцата биват разбити,а кръговете се въртят вечно!

Taka!Ti kaza, che ne me obichash veche.Zvuchi drugarsko otkrovenno,no molq te ne go povtarqu v tozi mig.Dovijdane, no ne i SBOGOM!

Тъй значи...реши и си отиваш.На добър час, аз няма да те спра.Ще потъжа ден - два, ще ми е криво, ала от скръб едва ли ще умра.Обичам те!Напразно!Ти тръгваш отново в ноща.Сама оставам с любовта си, горчиво плачейки за своята съдба.Ти никога не ще се върнеш вече, остана спомена за оня ясен ден.Сега те виждам само отдалеко, усмихвам се и казвам:"Добър ден"

Ako nqkoga re6i6 da me napusne6, napravi godokato me pregra6ta6 pod dajda za da ne vijda6 salzite v o4ite mi...

Любовта е чувство,което чувстваш,когато си почувствал ,че чувстваш чувсвото,което никога не си чувствал!

Той я обичаше - Тя него не!
Той я сънуваше - Тя него не!
Той я ревнуваше - Тя него не!
Той я забрави - Тя него не!

Az te obi4ah-ti ne go razbra.Az d1lgo plakah-ti ne go razbra.Drug moeto s1rce razbra, drug moite salzi iztri, no za6to ne be6e ti?

Pomolih Lunata da te pogledne,za6toto az ne moga.Pomolih zvezdite da te pogalqt,za6toto az ne moga.Pomolih vqtara da te dokosne,za6toto az ne moga.Pomolih snejinkite da te celunat,za6toto az ne moga.Pomolih sarceto si da te zabravi,a to mi otgovori-NE MOGA!!

Obi4am te,tova boli!Obi4am te ,vsi4ko e s1lzi!No znai 4e poslednata s1lza6te kape ot tvoite o4i,za6toto bez da znae6 obi4a6 me i ti!

Когато някой близък умре, разбираш че и част от теб умира също. Светът ти става все по-сив и по-сив. Падаш все по-надълбоко и по-надълбокоИска ти се ти да си умрелия, но ако ти бе умрял твоята половинка щеше да е в същото състояние в което си и ти

Времето бавно минава, но аз все още не мога да те забравя.Спомените се прераждат като феникс от пепелта, а това жестоко ме изгаря.Виждам още прекрасните ни дни, чувам още твоят смях, шумът на твоите сълзи.Как се забравя всичко, което отмина как се живее със спомени.Ледено сърце на едно момиче, изсъхнала душа като роза.Ето така се описвам... без теб.......Обичам те.......все още.....!

Да обичаш е също като песен да пееш, но няма песен без край...

Защо сърцето ти не чувства?!
Защо сковано е от вечен лед?!
Защо поне веднъжне не се разпука,
когато плачех аз на глас за теб?!
Ти имаш ли сърце се питам,
обичал ли си някоя жена?!
Заставал ли си като мъж пред нея,
изпитвал ли си мъка,самота?!
Защо сърцето ти не чувства,
нима е късче лед?!
И питам се.Защо те срещтнах,
защо обичам точно теб!?!?

Приятелската обич казва:
"Ако някога се нуждаеш от нещо,
аз ще съм тук"
Истинската любов казва:
"Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"

Raboti,vse edno nqma6 nujda ot pari,obi4ai vse edno nikoi nikoga ne te e naranqval,tancuvai,vse edno nikoi ne te gleda,pei,vse edno nikoi ne te 4uva,jivei ,vse edno na zemqta e rai.

Любовта е най-трагичното нещо, което съществува на този свят и в живота. Любовта е рожба на измамата, ражда разочарованието. Любовта е утеха в безсъщността, единствения лек срещу смъртта, защото тя е нейната сестра..

Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива
смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб

Човек не е ревнив, когато обича, а когато иска да бъде обичан.

lubov li?Nqma lubov.k1rvi li?k1rvi mn.az li?Az 6te te zabravq, 6te si namerq nqkoi po-dob1r ot teb..Tq li?tq 6te ti omr1zne sled 3toto ebane po prostata pri4ina 4e tq ne e ni6to!!!

KoGato EdnA VraTa Se zAtvArQ, dRugA sE OtvArQ.No 4eStO StoIm tOlkOvA d1LgO GleDaiKi zAtVorEnaTa,4e nE vIjdAmE OtvOrEnaTa !!!

Iviqna
09-01-2007, 17:33
Не мога да кажа обичам, защото това не е така!
Не мога да кажа презирам, защото това са силни слова!
Не мога да бъда безмълвна, защото душата боли!
Не мога да давам присъда, защото всеки греши!
Не мога да споря с никой, защото не съм мъдростта!
Не мога да викам от болка, защото съм горда жена!
Не мога да моля за прошка, защото аз не признавам вина!
Не мога да бъда красива, когато съм подла и зла!
Не мога да искам да литна, защото здраво стоя!
НО мога да кажа Обичам и мога да бъда добра!
И можем да бъдем щастливи и можем да спорим със света!
Стига само веднъж да извикам без слабост и страх в гласа..4е ми писна от таз грозотия от таз чародейница зла, 4е искам когато казвам Обичам, да Обичам и то от душа!

Iviqna
09-01-2007, 17:36
: ЦяЛ жИвОт тИ С МеНе сИ ИгРа и ДоЙдЕ МоМеНтА в КоЙтО оСъЗнА,Че мЕ ЗаГуБи..ОбиЧам тЕ Но нЕ щЕ Ти пРоСтЯ..и СеГа ДоЙдЕ дЕнЯ В КоЙтО аЗ щЕ ОтМъСтЯ За ЖиВоТа КоЙтО Ти мИ ПрОпИлЯ

Всеки се пише за приятел...колко сте много,но на повечето от вас до се доверя знам че не мога...Такива са добри с мен мазнят се нон стоп обещават приятелство до гроб..А приятели са ми до този момент до който имат нужда от мен....

БеШе ПрАв!По-ДоБрЕ е ТаКа...БеЗ чУвСтВа...СаМо ЖеЛаНиЯ,БеЗ лЮбОв...СаМо СтРаСт,Аз МоГа ТаКа...ПрЕдПоЛаГаМ тИ сЪщО,Но Си ЗаДаЙ вЪпРоСа кОлКо ИсТиНсКи МоМиЧеТа Ще Са ОсТаНаЛи ОкОлО ТеБ...?...КоГаТо Се ИзМоРиШ оТ вСиЧкО тОвА...- КЪСМЕТ...!!!

ПоТъРсИх НаЧиН Да СпРа СъЛзИтЕ-АкО Не Ги ИзПлАчА,щЕ Се СрИнА ДоКрАй!УсПяХ БоЛкАТа Да СкРиЯ-Ти ПоВяРвА,Че Не Ме БоЛи!0щЕ Ме 0бИчАш-МиСлИш,Че Ще Ти ПаДнА На КоЛеНе?ЗаГуБи Ме-СеГа Ме ТъРсИш,НиМа Те БоЛи?

Чувал ли си как вие вятър през сълзи, как от болка земята прощално мълчи, залинели листа прегръщат ледени рози... Kолко болка едно сбогом може да носи...

Misleh Che Sym Silna i Sveta Krai Men Se Vurti, Che Sum Gorda i Kaprizna,Tazi Koqto Shte Reshi, Praveh Se Na Vajna Ei Taka,Smqtah Che Studena Znachi Stilna,No Zardi Teb Chak Sega Razbrah, Che Ne e Taka !!!

ПогЛедНи мЕ сеГа...3а п0сЛедН0,сАм0 зА мИг кРатЬк дА бЬдЕм сЬщИтЕ пАк п0сЛе И дВамАтА щЕ и3че3нЕм бе3сЛедНо вСекИ 3агУбиЛ сЕбЕ сИ в СобсТвеНиЯ сИ мРаК...нЕкЬ тАзИ н0щ оЧиТе пАк дА г0рЯт И жАдНо УстНиТе дА сЕ тЬрсЯт бЕз уТехА...дА сВалЯме ДреХа сЛеД дрЕхА

ОбИчАх тЕ мНоГо,нО кАтО,чЕ лИ вСичкО бЕшЕ кАтО еДиН кРаТьК мИг...иСкАхА дА нИ рАзДеЛяТ,нО нИе бЯхМе тВьРдИ и СиЛнИ...хОрАтА нИ зАвИжДаХа,чЕ бЯхМе вИнАгИ зАеДнО...и НиЕ бЯхМе тОлКоВа щАсТлИвИ,нО...В еДиН дЕн вСичкО сЕ пРоМеНи,вЕчЕ нЕ тЕ оБичЬм кАкТо пРеДи...НеЗнАм,Защо вСичкО сЕ пРеОбЪрНа,вСичкО бЕ тОлКоВа пРеКрАсНо...БяХмЕ нЕрАзДеЛнИ...,нО вСичкО сЕ пРеОбЬрНа.Но зАщО?НаЛи бЯхМе ''fOrEvEr fRiEnDs''...иЛи мОжЕ бИ нАрОчНо..НаПуК нА дРуГиТе...ДаНо сАмО дА сЕ зАбЛуждАвЪм!ДаНо дА сИ оСтАнЕм зА дЬлГо нАй-дОбРи пРиЯтЕлКи,тАкА кАкТо е бИлО...НеКа дА пРоДьЛжИ!!!

Deni4ka93
09-01-2007, 17:43
Загубих вярата в живота,
загубих вяра в любовта.
Нима светът е пълен с идиоти,
желаещи единствено плътта?

Не поаволявай акъла да те напусне-
прекалено е малък за самостоятелни действия!

Майната ти обич моя,
ти не си добре.
Като мен жена ще срещнеш,
само че незнам къде.


BoLkA Li?SeGa Q vIdQ.MyKa Li?SeGa q RaZbRa.ElA mE vIj PrEd
TeB StOq s KyRvAvI rYcE!ViJ s UsMivKa TyP4a TvOeTo SyRcE.
Pla4I i V aDa VyRvI.
TaM iZgORi Ot UjAs kRe6tI, NaKrAq Za MeN sI sPoMnI i UmRiI!

Oстави ме сама. Отне ми любовта. Една мечта умря в нощта.
Превърна се в сълза.
Една любов отиде си от мен,
оставяйки света студен.
Една вълна от мен открадна толкоз топлина...
Една сълза стича се сега, край моята тъга.
Един живот умира с любовта,
за да се роди отново с пепелта

Ще мЕ ВижДаШ в СъНиЩатa Си,
Ще ПротЯгАш рЪцЕ, За Да мЕ ДокосНеш..
нО Аз Ще изЧезВам.. Ще бъДа ЕднОВремНнО,
Най-КраСиВият Ти сЪн И наЙ-ужасНият
Ти кошМар..

За МеН Бе ВсИчКо До СеГа,
Но ЛюБоВтА Ми Не РаЗбРа.
Не ЗаСлУжАвАш ОбИч тИ,
нЕ мЕ дОкОсВаЙ,ТрЪгВаЙ Си!

ShTe Te NaKaRaM dA pOiSkAsH
vSiChKo - PoSlE nIsHtO nQmA dA
tI dAm.
ShTe Te ZaTvOrQ v KlEtKa KaTo
PtIcA - tI sHtE mI pOvQrVaSh , No
Az ShTe Te PrEdAm ! ! !

ivetoOo
09-13-2007, 15:25
Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб!! Не харчи пари, които не си спечелил за неща, които не са ти нужни, за да впечатлиш хора, които не те заслужават! РаЗкАрАйТе Се ВсИчКи- ТъПи ЛиЦеМеРи... ОсТеЙтЕ Ме НаМиРа- СаМа! ФаЛшИвОтО ПрИяТеЛсТвО ПрЕдЛаГаЙтЕ На ДрУг, Не Се НаБуТвАйТе ПрИ МеНе, ЩоТу ВеЧе За НиКоЙ И НиЩо Не Ми ДрЕмЕ!!! ВсИчКи СтЕ БоКлУцИ, ДоЛнИ И ПрОтИвНи, Но ЗаПоМнЕтЕ От МеН, Че Ще ДоЙдЕ ДеН, В КоЙтО ВсИчКи ВиЕ Ще МоЛиТе На КоЛеНе ПрОшКа За ИзМиНаЛиТе ДнИ.. Но ПрОсТо ЗаБрАвИ, Че ПрОшКа Ще ПоЛуЧиШ Ти!!! ЗнАм Че ВсИчКи Ме ХаРеСвАт ДаЖе И тЕзИ кОиТо ОтКрИтО мЕ мРаЗяТ, зАщОтО зНаМ чЕ тЕ нАй-МнОгО мИ зАвИжДаТ зА тОвА, кОеТо СaМ и ВиНаГи Ще БaДа ПоВеЧе От ТяХ!!! Аз ЗнАм КаКвО е Да ИмАш,Да Ти ЗаВиЖдАт,Да МаЧкАм, Да Си СмЕл И дА нЕ мИ пУкА зА сКаПаНяЦиТе!!!!!!! писна ми от разни тапаци дето се разхождат с големите си калпаци
дето се мислят за велики бандити а ние от коза пак сме разбити
фарчат на ляво на дясно никви конуси свити във хартйка овити
а разни клошари се разхождат със души изпити със обувки пробити
разни депотати в момента празнуват на жените си нови дрехи копуват
те не разбират че в нашите очи не струват но продулжават да се надуват
от черупките си няма да изплуват а на диванчето си в хола се разплуват
нищо не правят за народа освен че тия дето свиват ги изпращат във затвора
кво да ви говоря тия как да ги оборя на земята ще ги саборя и устите им ше затворя

Bubeto_f
09-13-2007, 20:55
оле,мн хубави споменчета.мерси сладурки и сладурковци! :lol: откачам! :lol:

zmey
09-13-2007, 21:28
"целият ти живот е един отвратителен спомен, просто не го знаеш" какво повече искаш от това ?

sLadkaTa_LoRi
09-13-2007, 21:43
Искам да бъда облечена в черно,искам сълзите да бъдат от кръв. Искам ръцете ми да са ледени и да късам от устните плът. Искам да страдам и то всекидневно ... да нямам минута покой. Искам да изпитам дяволско проклятие,защото исках теб ... но ти не бе мой !!!

sLadkaTa_LoRi
09-13-2007, 21:47
Не ми пУка за вас момчета,не ми пУка за тъпата любов. Аз съм просто една кУчка без сърце,защото един нещастник ми го взе !!!

sLadkaTa_LoRi
09-13-2007, 21:54
Никога не обичам,трудно се привличам,често унижавам и рядко обужавам. Жестоко отмъщавам,винаги наранявам и никога за нищо не съжалявам !!! Това е от мен ...