PDA

View Full Version : adSkaTa ku4ka bRaaT ;(;(;(



mN sAm t1pAaAa :(:(:(
06-27-2007, 20:10
neznam ot kade da zapo4na :roll: takam.... hodq s 1 mom4ence (ni6to novo) ot okolo 1-2 sedmici (do tyk ok) :-D ama naposledak stahan mn blizka s nai-dobriq my priqtel :? eto kak stana .... ....stoqhme si na 1 peika (az, pr mi i negoviq fr) i fr my me popita : abe zahar4e moje6 li da pravi6 masaji? i az : da be np. samo kaji koga (kato go prieh za bazik est , vse pak pr mi be6e tam) a toi : mi vednaga ...... az ostanah kato gramnata :| vikam si : ok 6tom pr mi ne kaza ni6to zna4i nqma protiv i ...... pravih my masaj na mom4eto (are kakto i da e ) . Na sledva6tata ve4er pak sled den-dva pak i taka zapo4nah po4ti vseki pat kato se vidim (kogato toi me pomoli est).
Nai-koftito e , 4e kato my pravq masaji mi e mn hubavo , a i na nego (koeto e o4evadno). Ama mi e mn stranno 4e pr mi ne kazva ni6to :? dori predloji na nai-dobriq si fr (vaprosnoto mom4e) da bil opital kak se celuvam (bila sam mn dobra) =P~
leleeeeee mai sam zapo4nala da hlatvam po nekogoto trqbva i hi4 ne e dobre ...... [-X
q kajete mom4eta kfo bihte napravili ako nqkoi va6 fr postapi taka :-s
... i ako imate best fr tolkova li dobri priqteli ste 4e 4ak da predlojite na fr si na opita celuvkite na gajeto vi :-k

P.S. adski se dvoumq pls daite nqkaf savet #-o mn 6e sam vi blagodarna i ako ne mi natqkvate 4e tfa e adski kurvensko :oops: i neudobstvoto koeto izpitvam pred sebe si me sasipva 8-[

MN MESRI PREDVARITELNO :-$ :-$ :-$

Skramizavar
06-27-2007, 20:13
На мене яко ми смърди на шведска... :smt005 :smt005

mN sAm t1pAaAa :(:(:(
06-27-2007, 20:22
На мене яко ми смърди на шведска... :smt005 :smt005

dali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A_JoLiE
06-27-2007, 20:32
На мене яко ми смърди на шведска... :smt005 :smt005

dali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mhm :smt005 :smt005 :smt005

MakeMeLaugh
06-27-2007, 20:33
Тоя твоя пр-ел направи се ти се е подиграл честно казано.
Или е видял, че нищо няма да излезе от теб и е решил както казват поне да се изкефи на една шведска..
Едно от двете е или и двете :lol:

FiRe_LaDy
06-27-2007, 20:40
Miii qko se podigravat s tebi i dvamata.Osven kato kurva ( bez izvinenie) .... kato nishto drugo ne si za men ... Sorry ama se zamisli i ako razberesh tova za nqko idruga kvo si bi pomislila za neq ?

Sid
06-27-2007, 20:53
ami nz no ako tova go naprai moita fr shte i istreshtu i shte go smaja nego a za neq nz a za celuvkata nz ama ili zverski se gavri s tebe ili e nqkav glupak zverski

kofti_nick
06-27-2007, 21:00
На мене яко ми смърди на шведска... :smt005 :smt005

dali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mhm :smt005 :smt005 :smt005

ДАра Ду Дам :smt005 :smt005 :smt005

kasorazbiva4
06-27-2007, 22:17
Стига сте обиждали момичето...курва е била, че си мисли нещо...
Виж сега, според мен приятелят ти е бил доста ироничен с идеята да се усетиш сама какво правиш, ама явно не си свикнала с такъв вид ирония. Принципно това масажите са много хлъзгава тема...в тях има много скрит еротичен заряд...и едва ли на приятелят ти му е приятно, пък било то и с най-добрия му авер.
Моят съвет е да се осъзнаеш и да се стоиш при гаджето и ако продължаваш да си падаш по некогото трябва...явно връзката ви няма да продължи още много...

mN sAm t1pAaAa :(:(:(
06-27-2007, 22:20
kasorazbiva4 misi mn za saveta :roll:

Flame_guardian
06-27-2007, 22:21
Ето това е! Кво има да му мислиш - решаваш кой ти харесва повече и тръгваш с него. Честно вие момичетата никога не знаете какво искате!

aP0kAlIpSiS
06-27-2007, 23:01
Ето това е! Кво има да му мислиш - решаваш кой ти харесва повече и тръгваш с него. Честно вие момичетата никога не знаете какво искате!

Това не е вярно! Доста от нас знаят точно какво искат, но не могат да го намерят...

Flame_guardian
06-27-2007, 23:10
Ето това е! Кво има да му мислиш - решаваш кой ти харесва повече и тръгваш с него. Честно вие момичетата никога не знаете какво искате!

Това не е вярно! Доста от нас знаят точно какво искат, но не могат да го намерят...
Доста от вас си мислят че знаят какво искат....говорят едно , мислят си за друго и накрая подсъзнателно избират трето. Признавам има и такива които знаят точно какво искат но те са по скоро изключение.

06-28-2007, 04:34
oleeee .. ae stiga be ... nishto protiv masaja,i az niama da imam nishto protiv niakakva takava proiava na dobra volia,ama i tzeluvka...haha,spored men sa se nagovorili da praviat troika s teb.po drug nachin mi zvuchi nelogichno,spored men sa usetili,che ne si ot nai-serioznite momicheta :-D

sasha_90
06-28-2007, 06:58
Нещо май пробват дали квото те накарат ще го направиш.

malkoto_sladur4e
06-28-2007, 07:51
Ти не си адската кучка,а адската глупачка!Твоя фр само те изпозлва,тфа е очевидно!Кой знае с неговия фр как ти се хилят с гъза си като останат само 2 мата... =;

06-28-2007, 08:19
Hi4 ne e hubavo da trugva6 s nai-dobriq mu fr - 6e mu stane mn gadno. A i tova 4e mu e kazal da probva kak se celuva6 go e napravil za6toto se drazni, 4e ti vseki den mu obru6ta6 takova vnimanie. Imal e predvid ne6to to sorta.. "mi probvai q i kak se celuva to samo tva ostava" ne6to takova..

06-28-2007, 10:17
За масажа не виждам нищо лошо и кво то да не е секс бе :lol:
Иначе това с целувката имам чувството че се е изгаврил с теб което е лошо едвали не те е нарекъл к***а което хич не е добре.
Но според мен е просто ревнивец.Като приятеля на най-добратя ми приятелка който супер много я ревнува от мен а аз му вика та тя ми е като сестра бе пич кв осе косиш ама той е такъв ревнивец иначе е пич.
Просто поговори с него и сичко ще е наред според мен.Аз лично от такова нещо не бих се шашнал а и не бих казал такова нещо което е казал приятелят ти :wink:

Fr0sTyYy
06-28-2007, 10:38
мда.. и аз мисля така като повечето тук .. подиграват ти се и двамата... ако аз бях на мястото на твоя приятел ... и този другия приятел който се пише за бест фр никога не би направил така .. защото сме бест фр и шсе познааме.. това е един вид гадно за другия но той щом нищо не казва нз .. помисли .. може да те използва за нещо не те познавам да кажа...

:smt006

johnnyknoxville
06-28-2007, 11:23
za nachalo spri da se zanimawash s glyposti

VaMpIrE_HeArT
06-28-2007, 11:42
на мен ми се струва че яко ти се подиграват...зарязвай ги и двамата...при това държание си личи приятелят ти колко държи на теб...

PLAMENKO
06-28-2007, 11:43
ще има 3ка май така ги виждам аз нещата и не губя фокус 8)

sladi4ka_qni4ka
06-28-2007, 13:05
xaxaxa edna troika..... mai mai na tam otivat ne6tata

^NaUgHtY_GiRl^
06-28-2007, 16:35
Awe ne6to taq rabota ne mi s evidi mn mn 4ista kaka taka primerno az gadjeto mi 6a mi dade da pravq masaj ili puk da celyvam negoviq nai dobar priqtel ? Hmm malko stranno no ok haide toi 6te mi dade ama ti predstavq6 li si kakvo li my e na nego otvatre ili naistina iska troika ili e bezrazli4en kam teb. Smi gadnoe da vi gleda kak se celyvate ili my pravi6 masaj i vie damata se zabalqvate i toi da vi gleda . Malko stranno ama 6tom ne ti kazva ni6to ddz, az ako bqh na negovo mesto 6tqh da skasam s teb vie dvamata da si se veselite a mom4eto .... lelel yjas to na men 6t emie neydobno tva da go napravq pred moito gadje a puk ti ... nz vie si znaete nai dobre kfo vi e polojenieto #-o #-o #-o

Krem4eto
06-28-2007, 17:16
Пффф масажираш единия целуваш другия... :smt012 :smt011 Ае стига бе к**венско си е я!И на всичкото отгоре се чуди кой да избере :smt005 Абе хора не задраствайте форума с к**венски истории!!!А ти си хващай пътя и на следващия си фр не показвай че си лека!!! :smt018 Пък като толкова се чудиш направете си една шведска!!! :smt005

iliqnfenka
06-28-2007, 17:55
Според мен го е казал иронично може да се е опитвал да ти намекне а и на него да престанете с тея масажчета ;) и ти не би тряало да го праиш вече, за да не пуснеш скоро тема "помощ вл'бих се в пр на гаджето ми" ;) :smt018 :smt019