PDA

View Full Version : Как се променихте?



06-27-2007, 20:41
Какви сте сега в сравнение с вас като малки деца?Променихте ли се, как и в положителна насока ли?

A_JoLiE
06-27-2007, 20:43
Ami mn se promenih v otricatelna posoka spored mene ....

Sid
06-27-2007, 20:44
sprqh da slusham nashte zapo4nah da si praq neshta po tqloto na koito se radvam stanah po nerven svoboden i po izdrajliv na alkoholen natisk :D

KiLLeR_InSTiNkT
06-27-2007, 20:48
Промених се в две насоки - положителна и отрицателна. Положителната е, че започнах да се изграждам като личност и не се водя по това, което мама и тате ми казват, а отрицателната е... айде ще ви го спестя.

GLeZoRanA
06-27-2007, 23:03
Същото диване съм си като малка... :lol: Май не съм се променила много много

djuki
06-28-2007, 05:01
Станах по самостоятелна това е положетелното но с него има и доста отрицателни нещица . Иначе опитвам се да слушам все още мама и тати .

belerofone
06-28-2007, 09:29
Promenih se.....lo6oto v promqnata e 4e po skoro moite roditeli ne mogat da q priemat......te imat edin tip povedenie koeto az ne odobrqvam az pak imam korenno i protivopolojen tip na darjane koeto te ne odobrqvat.....
Taka 4e da promenih se i imenno tazi promqna donese vs lo6o.....
No pak tova e 4ast ot razvitieto....

SpOrTs_GiRl
06-28-2007, 09:47
Доста се промених.. не само физически.. Почнах да мисля по съвсем различен начин. Нищо общо с предишното ми мислене..

Presley
06-28-2007, 10:04
ПРомених се много и в положителна и в отрицателна посока.Но бих каэала ,че повече в положителна...!Доста промених начинът си на мислене и попораснах умствено...эа съжаление някои доста неприятни събития ме накараха...какато и да е -това е положението и няма мърдане! :-D а иначе като малка бях по-смирена и добричка,сега съм е*ати олигофрена,нооо не ми пречи.

NaNa_SladuRana
06-29-2007, 20:06
Ми тези дни намерих еди мой стар дневник и мога да твабдя,че съм се проминела ужасно много кокото в положителена така и в отрицателена посока!

Sam90
06-29-2007, 20:17
Да, променил съм се УЖАСНО много. Мисля, че към по-добро. Сега се справям по-добре с проблемите, каквито и да са те. Мисля, че имам реален поглед на нещата и расъждавам трезво в почти всяка ситуация - нещо, което преди ми е липсвало. Научил съм много за отношенията между хората - между близките и дори непознатите.
Единственото лошо е, може би, че съм влошил отношенията си с родителите. Но за това не съм виновен аз и не съм искал така да стане...

KaTinCeTy
06-30-2007, 11:29
Da, sus sugurnost se promenih! I fizi4eski i po harakter, vupreki, 4e dosta detski navici si mi ostanaha. V polojitelna nasoka-stanah po otgovorna i ob6titelna. V otricatelna nasoka-stanah po inatliva i egoisti4na.

eXtrem3-g1rl
06-30-2007, 14:56
По много белези съм претърпяла и все още претърпявам промяна, но основно в две насоки - положителни и отрицателни. Като че ли на по-добре отиват нещата.. От положителните мога да спомена това, че вече съм по-отговорна, мога сама да решавам проблемите си, да обмислям всяка постъпка без чужда намеса и т.н. А отрицателни - винаги ми казват "като малка какво добро дете беше", явно сега не съм.. 8-[

MaRiNkA_16
06-30-2007, 15:06
ami sega sum mn po dobre otkolkoto prdi 2-3 godini.togava pieh dosta a bqh kele6.sega malko ili mnogo sum porasnala moga da razsujdavam i znam kvo iskam ot jivota.yspeha v daskalo mi e po visok,razbiram se s na6te ve4e po dobre i znam koga nqkoi me precakva v jivota .......moga da razbera koi mi e priqtel i koi ne i se suobravzqvam sus vsqka sityacia-nadqvam se da vzimam pravilni re6eniq.a edinstevnoto lo6o koeto pravq sega e 4e izpolzvam nqkoi zabraneni ot zakona ve6testva .......

AFT
06-30-2007, 21:24
Промених се,разбира се => станах teenager. :-$

DeviL_AsS
06-30-2007, 21:36
Мда,много ясно.Промених коренно мисленето си и погледа към живота,смених музикалните предпочитания.Иначе пак съм си същия дебил като малка :-D

miss_survivor
07-01-2007, 08:34
mn se promenih.......sprqh da prikazvam mn 6toto kat malka ustata mi ne se zatvarq6e sega po4ti ne govorq nz za6to moje bi iskam na men da mi prikazvat......ina4e sym mn po-otgovorna i vse sy6tata 6matka :smt005

tuka6na
07-01-2007, 09:00
разбира се че се промених.Като за начало спрях да се карам с наще-заживях самостовятелно; ) .И не ,не съжелявах- беше ден който исках да дойде по-скоро и няистина бях щастлива. :lol: не че не съм правила всичко което и преди,но за един млад ентусиаст е важно да знае ,че когато е сам е по-свободен ; D....По-късно се хванах на работа,която ужасно мн ми допада,колкото и тегава да изглежда на моменти.Това ,че бях едва на 17 ,работех, и в същото време имах добър успех в училище ме кара да мисля ,че промяната е била по-скоро в положителна насока.; ) мн харесвам живота си,такъв какъвто е.Не съжелявам за нищо,защото ако не бях направила онова което съм си наумила навремето може би нямаше да съм същата :smt016

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-02-2007, 16:33
ve4e ne sum tolkova naivna.. iii opredeleno ne vqrvam 4e nqkoi den shte namerq "princa na bql kon" ina4e po akul sum si sushtata.. vse prostotii pravq... :smt005

naia
07-03-2007, 08:01
davam vsi4ko da ne biah porasnala

BunnYY_f
07-03-2007, 09:06
Ми....променила съм се...Станах по-самостоятелна, поемаща повече задължения, винаги готова за купон! Устата ми и сега не се затваря , и като малко постоянно дърдорех и сега пак :-D Започнах да ценя повече някои неща! И още много промени претърпях :)

meaning
07-03-2007, 09:35
започнах да пуша коз и да друсам амфети и MDMA понякога кокаин...и ходих на японски курсове :smt005 :smt005

<black soul>
07-03-2007, 09:47
от една страна съм станала по-умна и съм израснала по мислене... само дето все още не обмислям действията си и правя огромни трудно-поправими грешки. вече имам собствени интереси и цели, не слушам мама и тате... на моите години това вече си е напълно нормално.. и даже прекрасно... но заедно с поумняването и порастването .. пуша и пия! а това е лошооо....

...emO_g1RL...
07-09-2007, 11:12
ми доста съм се променила като се замисля :-k
промених музикалните си предпочитания,започнах да гледам на живота по доста по-различен начин...станала съм по-отговорна (май 8-[ ) и самостоятелна...
но не мога да кажа дали промяната е в положителна или отрицателна насока...просто има ги и добрите и лошите страни,така чеее :::

alkobalko
07-09-2007, 12:01
Да, променила съм се. И не само физически, но и психически.

find_m3
07-09-2007, 13:15
Да, променил съм се УЖАСНО много. Мисля, че към по-добро. Сега се справям по-добре с проблемите, каквито и да са те. Мисля, че имам реален поглед на нещата и расъждавам трезво в почти всяка ситуация - нещо, което преди ми е липсвало. Научил съм много за отношенията между хората - между близките и дори непознатите.
Единственото лошо е, може би, че съм влошил отношенията си с родителите. Но за това не съм виновен аз и не съм искал така да стане...

Точно така.И аз съм същата.Положителното е че мога да разсъждавам свободно и имам собствена преценка и мислене.Отрицателното е че почнах да си отварям устата и това не се нрави на наще но съм права поне според мен едно 16 годишно момиче има правото поне малко да разполага с живота си и да има свобода на избор! :!:

Sam90
07-09-2007, 13:20
Да, променил съм се УЖАСНО много. Мисля, че към по-добро. Сега се справям по-добре с проблемите, каквито и да са те. Мисля, че имам реален поглед на нещата и расъждавам трезво в почти всяка ситуация - нещо, което преди ми е липсвало. Научил съм много за отношенията между хората - между близките и дори непознатите.
Единственото лошо е, може би, че съм влошил отношенията си с родителите. Но за това не съм виновен аз и не съм искал така да стане...

Точно така.И аз съм същата.Положителното е че мога да разсъждавам свободно и имам собствена преценка и мислене.Отрицателното е че почнах да си отварям устата и това не се нрави на наще но съм права поне според мен едно 16 годишно момиче има правото поне малко да разполага с живота си и да има свобода на избор! :!:
И аз мисля, че е така - в тази възраст вече сме достатъчно развити, за да започнем малко или много САМИ да посрещаме живота - хубав или лош ...

07-09-2007, 14:06
Много се промених - започнах да разсъждавам твърде много и за най-малкото нещо, а преди не мислих и просто живеех. И ми беше по-добре! Сега съм в началото на желана промяна - започнал съм да си ставам същия - ще живея сега и тук, няма много да разсъждавам, защото с нищо не ми помага, а само ме сдухва и ми вреди.

Soy_tu_mujer
07-10-2007, 18:32
Emi kato viziq sum se promenila mnogo. Stanah po-kontaktna, po-takti4na.Promenih na4ina si na mislene, razsujdavaneto mi e razli4no - po-zrqlo i premisleno. Na4ina mi na govorene sushto..
mi tova se seshtam sega

Rocko_perka
07-29-2007, 12:50
Преди бях много по склонна към депресивни състояния.Сега не.Много съм се променила.Понякога мисля ,че съм станала прекалено сериозна .Не знам .В момента съм наясно какво трябва да дам ,за да успея.А така ми се иска просто да си живея без да се замислям много много ,но не става...порастнах...искам да съм на 15 -може би щях да изживея по-лудо тия години. Проблема е ,че в момента имам всичко ,което би ми се искало да имам след 10 години .Сега си искам свободата.Мисля ,че ми дойде времето да живея самостоятелно.

sexa_na_kompleksa
07-29-2007, 13:20
Много съм се променила и повече май в отрицателна посока :smt017

Slave4You
07-29-2007, 14:29
Оф станах голям темерут :-D Баща ми често вика че като съм била малка с него сме се разбирали мн добре щото съм правила квото ми каже ... сега само муча и недоволствам :lol: Относно самостоятелността не мога да кажа щото наще все още ми звънят през 5 мин да видят дали съм жива :lol:

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
07-29-2007, 16:22
Аз страшно много съм се променила!И в положителна и в отрицателна посока.. :|

theEXPLOITED
07-29-2007, 16:57
mnoo se promenih,napravih mnoo gluposti i o6te prodaljavam da pravq....ama t'va e normalno/e ponqkoga/ ....izpravih se sre6tu golemi prepqdstviq-preodolqh gi-sled tova se promenih o6te pove4e abe, s dve dumi DRUG 4OVEK SAM

Стоян
07-30-2007, 04:28
Какви сте сега в сравнение с вас като малки деца?Променихте ли се, как и в положителна насока ли?
Ми като малък бях по затворен. Седях си вкъщи по цял ден и трудно общувах с хората , но лека по лека се промених. А в отрицателна посока станах доста нервен (нз дали е заради цигарите) и започнах доста пия , но в последните месеци много намалих алкохола

IKisseDAGirL
07-30-2007, 07:03
Променила съм се доста, и то в положителна насока според мен. Много по-самоуверена и твърда съм, не съм наивна, по-реално и трезво гледам на нещата, трудно можеш да ме прекършиш. Вече не изпадам в депресии и не си въобразявам разни глупости, вземам повечето неща на шега, изобщо не се задълбочавам, не ми пука особено.. но и не съм такава мечтателка, каквато бях преди време :?

Eitelkeit
07-30-2007, 09:24
Доста се промених,за щастие в положителна посока.Вече се замислям повече за нещата,които се случват около мен,научих се да не бъда толкова наивна.Хубавото е ,че съм все същата завеяна мечтателка( за голямо разочарование на майка ми).Всички ми казват,че винаги съм оптимист по детски,най-ценното което запазих (с изключение на развинтената фантазия,която обаче само на мен си ми върши работа :P :P Обаче е хубаво да си детенце,понякога ми липсва..... :-({|=

ТраЛаЛа`f
07-30-2007, 11:11
Ем...осъзнах, че реалността няма нищо общо с приказките и филмите...Спрях да вярвам във всичко, което ми се казва...Станах по-нервна и агресивна...

zubi
07-30-2007, 11:42
да започнем с това че вече разбирам аджеба кво е света :-D ... После преборих се за свобода , която неползвам и за затвор, който сам издигнах .. с две думи ... Искам да съм малъкккк :P

loool
08-01-2007, 23:53
Преди мастурбирах по-малко, сега - повече.

FTW!!

Sweetest_Sin
08-02-2007, 09:50
Ми всякак се промених...И на външен вид,и на мислене,всичко.Не мога да преценя дали е положително или отрицателно,смятам че съм добър човек :-D

08-03-2007, 17:03
Доста се промених.. не само физически.. Почнах да мисля по съвсем различен начин. Нищо общо с предишното ми мислене..

50cent
08-04-2007, 06:03
stanah prekaleno smostoqtelen izkarvam mnogo lo6i ocenki i stanah golqm kuponjiq na koito ne mu se spira da jivee

MimityYy
08-07-2007, 09:09
da ..naistina izklu4itelno mnogo se promenih,tova go zabelqzvat kakto horata okolo men taka i samata az ...i tav se slu4i min godina kato vlqzoh v gimnaziqta ...stanah po-ob6titelna,po-"otvorena" i po-samostoqtelna...a i po-konfliktna li4nost,promenih si napalno van6niq vid.no nai-vajnoto-osaznah se kade se namiram i ve4e ne ostavam dlajna na horata koito mi pravqt gadno ;] i tva e ...Palna promqna ! :D

'IrReSiStIblE'
09-09-2007, 10:24
Станах по-отговорна,разбрах че животът е голяма идиотщина,имам нови вкусове към всичко,станах по-силна,самостоятелна и т.н.

NightSky
09-09-2007, 10:30
Станах силен и самостоятелен човек.

i am not okay
09-09-2007, 11:18
определено съм се променила. за някои неща към по - хубаво, за друго към по - лощо, но определено промяната е коренна. преди бях по - свита и ми пукаше за всичко, а сега е тъкмо обратното. също тка стила ми на обличане се е променил ама мноого, както и музиката която слушам. Но общо взето от 2 години си седя една и съща :)

Qnchety
09-09-2007, 11:56
Ami mn se promenih v otricatelna posoka spored mene ....
И аз така!

bqsna_teenagerka
09-09-2007, 12:55
:? ами мисля 4е съм или поне се опитвам да бъда по отговрна,самостоятелна,доб ра! опитвам се да съм възможно най добрата дъщеря която мога да бъда 8-[
имам добри родители така 4е мисля 4е и те заслужават добра дъщеря

bobo_kaulitz
12-18-2008, 14:36
определено се промених и то прекалено много..

Jumbie483
12-18-2008, 15:06
Промених се и в положителна и в отрицателна посока.. :-o
Не мога да кажа какви са промените, но ако ме погледнете сега и преди две/три години да кажем..едва ли ще повярвате, че това е един и същи човек :?

it_ends_tonight_
12-18-2008, 15:39
Промених се... преди не милсех, че съм дебела и грозна, а сега мисля само за това :D

st1ka
12-18-2008, 21:09
..

Rofl4e
12-18-2008, 21:13
по лигава съм и по разумна! 8-)

psychopath
12-18-2008, 22:13
ами..и като мялък бях келеш..и сега съм :-o

Jaffs
12-19-2008, 08:04
Е, променила съм се разбира се. Станах по-отговорна, по-целенасочена и по-сигурна в себе си. Не съм пораснала много на размери и на външен вид (освен в бюста) не съм се изменила много, почти същата съм. Като характер обаче доста се промених и вероятно още се променям.

safetyMode
12-19-2008, 10:46
ами не слушам наще, правя квото си искам.. и ми е се 1 ... бях добро дете ама сега нещата се обърнаха :razz: :razz: :razz: :razz:

GotTheLife
12-19-2008, 14:26
Ми тези дни намерих еди мой стар дневник и мога да твабдя,че съм се проминела ужасно много кокото в положителена така и в отрицателена посока!

също като при мен...докато четях разбрах че съм била доста озлобено детенце :D :D сега не мисля...

GetNasty
12-19-2008, 15:47
Ami mn se promenih v otricatelna posoka spored mene ....

Silvеto
12-19-2008, 15:54
Промених се и в положителна и в отрицателна посока.. :-o
Не мога да кажа какви са промените, но ако ме погледнете сега и преди две/три години да кажем..едва ли ще повярвате, че това е един и същи човек :?

Biskfitka
12-19-2008, 17:48
Промених се и в положителна и в отрицателна посока.. :-o
Не мога да кажа какви са промените, но ако ме погледнете сега и преди две/три години да кажем..едва ли ще повярвате, че това е един и същи човек :? ии аз така....

sladka__droga
12-19-2008, 17:48
О,да и то много ... в отрицателна посока ...

LadyDy
12-20-2008, 07:02
След нещата, които преживях преди време, определено не съм същия човек и мисля по различен начин за всичко... като възрастен човек... и много се дразня понякога на хора на моята възраст, които се държат като деца, не знам защо... :?

Sasha2k8
12-20-2008, 12:56
Аз откакто бях 8 клас до сега (10 клас) се изключително много. Тогава бях някак си много повече дете отколкото сега..
Първо промених поведението си, прическата си, после стила на обичане (преди беше по спортно, сега- по-елегантно), промених тялото си.. Като си гледам снимките от тогава просто.. :х.. някак странно ми е.. но пък ми харесва това което съм сега :)

taNcheto93
12-20-2008, 16:31
Да промених се много. Начин на обличане, гримирам се и изобщо на външен вид, а също така и характер, начина на мислене. Според мен съм се променила в положителна посока с много малки изключения 8-)

zvezdichkaaa
12-20-2008, 17:10
Да промених се много. Начин на обличане, гримирам се и изобщо на външен вид, а също така и характер, начина на мислене. Според мен съм се променила в положителна посока с много малки изключения 8-)

Да и аз така.По характер не чак толкова,на външен вид повече сякаш....Преди бях по-небрежна,относно начина си на обличане,външния вид и т.н.По характер не съм се променила чак толкова,но има и1-2 промени,който нехаресвам в себеси....

In4iTu_
12-20-2008, 20:19
Променена съм естествено. Нормално е...най-големият прогрес при мен е, че започнах да изразявам мнението си без да се страхувам, че това на другите е различно. Започнах да отстоявам правата си. След година и малко излизам от пубертета, надявам се избухливостта ми и ината да изчезнат, тъй като ги придобих, когато влязох :D

hot_girlll
12-20-2008, 20:24
...

ThePowerOfLove
12-20-2008, 21:04
Да, промених се :) И към добро и към не толкова добро ;P

gree_girl
12-20-2008, 21:34
За последните 1-2 години (от 8 сега съм 10)се промених много. Като се започне от стила музика, който слушам вече, намерх си ново хоби-баскета, намерих нови познати, промених начина си на обличане-вече нося спортни дрехи и предимно широки, гримирам се по различен начин-само с моливи. Начина ми на мислене също, принципите, ценностите, вече разсъждавам по различен начин, като по-голяма, станах реалист, започнах да осъзнавм някой много важни неща за живота. Тези промени ги харесвам, но това, че станах и по-нервна, а също така и малко по-несериозна относно училище също не одобрявам, но се старая да ги пооправя.

ANTIHUMAN
12-20-2008, 23:00
Разбира се, че се промених, всеки се променя. Моята промяна не знам още дали е положителна или отрицателна, сега като се замисля и от двете. Промяната ми започна още в 7-ми клас една много крехка възраст, а и като добавим това, че съм момче си е много раничко! :-D
Какво оставих непроменено ли?

1. Положителна! - Хората, да същите. Това явление не мога да ви го обесня. Не, че мразя хората, но ги не навиждам изключително елементарни и глупави! Не е заради ника ми (ANTIHUMAN) просто не ги харесвам. Чудовища, обаче мили на пръв поглед. Не мога да обесня това, че не харесвам хората, противни ми са, не всички, но повечето. Мога да го обесня на себе си защо всичко е така, но не и на вас, просто няма да ме разберете! (Това не мога да го обесня просто!) Ако искате вярвайте, но за мен това е положителна промяна!!!

2. Отрицателна - Същия доверчив човек съм и много ме е яд. Опитвам се да не бъда толкова доверчив, ама, направо ме е яд на себе си, но и на хората. Ето пак ги замесих, еми не знам защо така! Отношенията ми с нашите, не са отношения, че те не ме познават. Мислят си, че ме познават, а са в грешка отново. Но и аз съм виновен, отдръпнах се от тях твърде рано, може би защото бързах да порастна, а сега . . . Исках да бъда едва ли не независим. Както и да е, продължавам напред . . .

gabi_94
12-21-2008, 10:49
еми съвсем различна съм ако става въпрос, бях малко лигаво, нахално, културно, но въпреки всичко надменно хлапе, сега съм умна, сериозна (понякога), справедлива, културна и малко инатеста :D . В положителна насока съм се променила, само дето почнах много да отговарям на наще, даже твърде много.

Kostadin_682
01-16-2009, 18:38
мда.. много бързо пораснах :?

elsy
01-16-2009, 19:18
Доста се промених особено последните 1-2 години... и положително, и отрицателно 8-)

Complicated
01-16-2009, 19:26
davam vsi4ko da ne biah porasnala
И аз така...
Осъзнах много истини, за които като малка не съм си и помисляла.
Промених се УЖАСНО много и в положителна, и в отрицателна посока. Станах по агресивна, но обстоятелствата те карат да се променяш. Мисленето напълно се промени - тук вече положително. Вкуса ми като цяло е напълно различен и т.н.

alwaysnforever
01-16-2009, 20:07
хм..ами доста съм се променила..в положителна и отрицателна насока :? :? ,но пък не съжелявам за нищо отрицателното винаги може да се поправи, ако имаш желание :)

PreciousDiamond
01-17-2009, 06:31
Е пък за мен това , че съм осъзнала много истини в живота си е точно положителна промяна . Предпочитам да познавам и лошата, и хубавата страна на живота, отколкото да живея в заблуждението , че света е хубаво място , без лоши хора, без лицемерие , лъжи и какво ли още не . Не е хубаво да живееш в свой собствен свят . Аз още като малка се сблъсках с трудностите на живота. Прекалено бързо станах самостоятелна и това се отрази донякъде на виждането ми за живота . Нашите бяха с години в други страни , а аз трябваше да се грижа за брат ми . Още тогава се научух да бъда силна , независимо какво става .
Като малки сме толкова наивни . Всички са мили и добрички , но само докато махнат маските .. :?

Kostadin_682
01-17-2009, 08:12
Ami Jivota me promeni korenno :-o ... ne s1m s16tiq, kato predi... problemite me nalegnaha v ranna v1zrast... detstvoto mi premina v rabota i qdove... :? no ne s1jalqvam... tova me potgotvi za mnogo ne6ta... az predpo4itam da znam kavo me 4aka, otkolkoto iznenadite na s1tbata...

Daniella_
01-17-2009, 08:17
Да промених се.. вече харесвам различни неща,интересувам се от други.Като бях малка бях доста по-лигава и чувствителна.Сега също съм чувствителна,но не толкова ,промених и нагласата си към хората.Научих се на доста неща!

jambo_bs
01-17-2009, 18:29
Ем липсва ми детството ама .... ми липсва и бъдещето :-D Променил съм се доста и имам и лоши подобрения имам и добри.

thelostone
01-17-2009, 20:51
Ами има 3 периода:
1.хлапе
2.откриваш алкохола, секса, наркотиците и злоупотребяваш с тях, мислиш си, че си голям и всичко знаеш
3.осъзнаваш, колко тъпо се държиш и започваш да изграждаш личноста си (не всички стигат до този период, някои не на време)
Не съм се променила, просто съм пораснала.

nefchi_bs
01-18-2009, 18:19
в отрицателна поcока..пропуших,пропих и тръгнах по мъже...ама такава съм си аз...смених си приятелите,навиците и от там поведението,но не мисля,че съм станала лош човек.. :)

Trevoman4eto94
01-18-2009, 18:43
Промених се разбирасе :) но определено в отрицателна посока :? и с всеки ден става все по зле :(

BrainlessROCKBABY
01-18-2009, 19:05
Винаги ми казват "като малка какво добро дете беше", явно сега не съм.. 8-[