PDA

View Full Version : Molq imam nujda ot vashata pomosh!!!Obarkana sam!



plshalpme
06-27-2007, 21:05
Zdraveite mili xora.Az sam edno 17 godishno momi4e koeto e ujasno obarkano i moli za pomosht!

Imam problem ot koito vse imam chuvstvoto che nemoga da se izmakna.V momenta xodq s edno mom4e ot 2 meseca no inache se poznavame ot 3 goini.I tolokova pati sme se sdobrqvali i kasali che ve4e ne im znam broq a nai interesnoto v slucheq e che vseki pat kogato sme kasali vinagi e bilo po edin i sashti nachin:toi spira da me tarsi az sashto i dvamata se pravim na golemi inati,ostavame si uj priqteli i ne sled dalgo toi otnovo prashta za men zapochva da iska neshto pove4e ot priqteli i az slepeshkata tragvam sled nego,tova zashtoto toi e edinstveniq chovek kam koito sam ispitvala chuvstva.I vseki pat taka.i sega sme zaedno no tozi pat neiskam da go iuzgubq.Naistina darja na nego i mno me e strax.I naistina do predi 3 dni vsichko be6e perfektno kakto nikoga do sega chuvstvax se obichana ,jelana ,zashtitena kakto nito edin pat do sega.Vse pak sled 3 godini komunikaciq i sreshti nai posle dori mi kaza che me obicha.Koeto mno znachi za men.A i pri polojenie che oshte nesam spala s nego oshte po golqmo znachenie pridava za men tazi duma.i nali vi kazvam vsichko be6e idealno do predi 3 dni kogato se poqvi negovata bivsha koqto e atski naxalna i dosadna i my se natiska postoqno s pred tekst che sa si samo priqteli.No az znaq 4e tq iska da mi go otmakne i se chudq kvo da pravq da go zareja li zavinagi ,dori ve4e i priqteli da ne badem zashtoto znam che vsichko shte se povtori ili da pogovorq s nego za neq i da vzemem zaedno reshenie.postavena sam pred mno gadna dilema. :roll: Ta misalta mi e .
Molq kajete mi kak bix mogla da go darja na strana ot neq?Kak da go zadarja tozi pat?ne iskam da go zagubq.




Kakvo da napravq za da razbera dali toi e sposoben da se varne pri neq I otnovo da me narani?





I kak da bada sigorna che toi darji na men ?




Izobshto kak da izlqza ot sqnkata na bivshata.??????????????????




//molq za savetite vi!!!! naistina mnogo sam obarkana?????????pomognete mi pls. :roll: :?: :!:

kofti_nick
06-27-2007, 21:09
Ти хубаво си объркана , ама и мен обърка [-X не така [-X

06-27-2007, 21:13
ei izv.neiskax da te obarkam !No prosto tochno taka stoqt neshtata :smt009

Sid
06-27-2007, 21:14
ami stranno mi e 4e za 2a meseca tolko mn prejivqvaniq ste imali.. no nvm zna4i spored men trq mu kajesh da q raskara taq drisla kaji si mu siko koeto si 4uvstvash i mislish za neq i .... i ako naistina te obi4a shte q raskara ili pone da ne i obrushta vnimanie li nz prosto spored men tova da go ustavish za vinagi e glupavo zashtoto ti se predavash i go ostavqsh na nqkva mursha pazi si interesite ! no susto moje bi prosto na teb ti se struva taka 4e tq mu se svalq i ... stoto go obi4ash i ne iskash da go izgubish i go revnuvash ot sqka ako sa ti tolkova silni 4uvstvata i mu nqmash pulno doverie a ako mn se natrapva taq prosto i digni 1 skandal naprai q na 2e stotinki i da se maha ...