PDA

View Full Version : Moderated: Идеята за връзка ме плаши...



хмммммм-хмм
06-27-2007, 22:10
Эдр!Ами имам иэвестни эатруднения по един въпрос и реших да се обърна към вас!Предварително мерси эа раэбирането по тъпия ми проблем! :-D
Ами аэ съм на 15.Още не съм имала гадже ,но доста пъти съм се эадявала е така с некое момче.Нищо по-сериоэно.Имаше едно момче ,което не можах да эабравя доста време и до ден днешен продължавам да се мъча,ноо това вече е друга тема.Та проблемът ми е ,че харесвам някого адски много например,мисля эа него,иска ми се да е с мен и в един момент....като си представя връэка с момче и ми става едно такова ..и аэ неэнам как да се иэраэя..мм плашещо :-D Хах мда май-така е най-точно-имам някакъв страх от връэка,не мога да си го представя ,направо ми се свива курема :-D Тъпо тъпо тъпо ,но мерси эаа мненията,ако има такива де!

Moderated by Barbie
7т.

Flame_guardian
06-27-2007, 22:15
Ето това е бисера на вечерта. Кажи ми моля те как очакваш да ти помогнем? Проблемът ти е доста странен хем харесваш някого хем те е страх да си с него..ОМГ ти знаеш ли какво искаш изобщо?

06-27-2007, 22:36
Napalno poznato . I az bqh taka na 15 . Prosto ob6tuvai s pove4e mom4eta , kogato si s priqtelkite si i izlizate nqkade mi vzemete nqkoi simpatqga s vas . I taka s vremeto 6te se otpusne6 i 6te pripodobie6 smelost :wink: . Ne se pritesnqvai , 6te se opravi6 :) .
P.S. Mom4e sam

fuklichka
06-27-2007, 23:02
Napalno poznato . I az bqh taka na 15 . Prosto ob6tuvai s pove4e mom4eta , kogato si s priqtelkite si i izlizate nqkade mi vzemete nqkoi simpatqga s vas . I taka s vremeto 6te se otpusne6 i 6te pripodobie6 smelost . Ne se pritesnqvai , 6te se opravi6 .
P.S. Mom4e sam
и аз съм на това мнение :)

Vladokaaa
06-27-2007, 23:22
Em кво да ти кажа кво се притесняваш това си е нормално нещо :)

rosu
06-28-2007, 07:18
Защо непрекъснато повтаряш, че темата ти е тъпа.Това не е вярно.Много хора имат твоя проблем.Предлагам ти да се отпуснеш малко и просто да почувстваш колко е хубаво да си влюбен. :smt055

sasha_90
06-28-2007, 08:22
Не си достатъчно "зряла"-не си готова за такива отношения затово така се чувстваш.
Стой сама докато не си сиг че го искаш за да няма после"кУрема ми се свива".

BeBsItO
06-28-2007, 13:57
:-D hmmm az toq problem go imah na 13 godinki kat bqh :D mn mi be6e nekvo pritesneno i nesiguro ama 6e se moprai6 s vremeto spoko. VREME MU E MAIKATA. 4OVEK SE U4I....

VaMpIrE_HeArT
06-28-2007, 14:19
ами щом те е страх или ша си стоиш сама цял живот или ша са вземеш в ръце и ша са пребориш със страховете си

Th3MaN
06-28-2007, 14:20
ами щом те е страх или ша си стоиш сама цял живот или ша са вземеш в ръце и ша са пребориш със страховете си


Точно. По добре се захващай щото цел живот сама няма смисал да седиш

Нели
07-01-2007, 15:34
Разбирам те напълно - в момента съм в подобно положение (на 16 съм). Преди 10 месеца се разделих с последния си приятел, не че го 'обичах' или бях луда по него, просто обстоятелствата се стекоха по твърде непиятен начин. Оттогава дори не съм целувала момче, ясно ми е, че целувките не са договори, но наистина не знам как ще реагирам ако още веднъж някой постъпи с мен по същия начин. А сега наистина харесвам едно момче и пак ме е страх да направя нещо по същата причина...
Реших, че не мога цял живот да стоя така сама. Не мога да чета ничии мисли, да разбера кви са му намеренията (не разбирайте, че искам да се жени за мен, а че не е решил предварително, че примерно след 2 седм ще ме зареже), че ако искам да не съжалявам после трябва да рискувам. Направи същото - рискувай...ако толкова те е страх, че ще те боли после, имай 1 наум като започваш връзка...
Или си се сдухвай още дълго, че нямаш гадже, а ти се ще. Ти решаваш.