PDA

View Full Version : Moderared: Харесва ме, а ми разрешава да се виждам с други..



aliciaa
06-27-2007, 22:28
ako nqkoi vi kaje 4e vi haresva i 4e iska da e s vas, a v su6toto vreme vi kaje 4e vi razreshava da se vijdate s drugi,kfo si bihte pomislili,i kak biihte postupili,6tqhte li da ste s toq 4ovek?!

Moderated by Barbie
7т.

jane_
06-27-2007, 22:36
ako mi kaje6 i 4e e vodolei.... :)
Nz... az.. 6tqh da si pomislq 4e e re6il da mi dade pove4ko svoboda, koeto dosta 6te6e da me zaradva.... no ot druga strana... moje bi ne iska da gubi svoqta i prepo4ita ne6to ne 4ak tolkova obvurzva6to. Estestveno... ti ne si razkazala cqlata situaciq i za tova ne moga da komentiram mn qsno.. no ti kazvam mnenieto si. Uspeh... probvai se s mom4eto... puk toi moje i da re6i 4e tr da si si samo negova v posledstvie :) tova zavisi ot teb!!!
p.s. Kaji mi molq te koq zodiq e :D

cherinka
06-27-2007, 22:37
Първо - или е прекалено нискосамочувтсвен и се опитва да ми даде да разбера, че не желае да ме задушава и иска да си водя стария начин на живот, но да съм с него
и второ - или иска така както аз да си излизам с други, и той иска да излиза с други

И в двата вариянта не бих тръгнала с някой, който не е сигурен в себе си и не знае как да подходи с мацката.

aliciaaa
06-27-2007, 22:42
vijdame se,4ukame se..haresva me,priqtno mu e s men(pone taka kazva),kazah mu 4e az ako iskam da sum s nqkoi nqma da mi e priqtno da se vijda s dr,a toi otvurna 4e horata sa razli4ni.. :-k

coldspagetti
06-27-2007, 22:47
6te re6a 4e e mnogo toleranten ili vluben i iska da ne te strqska...
ako mi kaje6 i 4e e vodolei.... :)

p.s. Kaji mi molq te koq zodiq e :D

I kvo ako e vodolei? Az su6to sum kaji i na men , az ne razdavam propuski za bezrazboren sex :smt005

aliciaa
06-27-2007, 22:53
ne ne e vodolei,vezni e..

fuklichka
06-27-2007, 22:58
ми да ти кажа мила мисля че е мн тъп и не се занимавай,защото той ще очаква и ти да му дадеш пълната свобода,а не ти ли се струва тъпо това?се едно да ходиш с 2момчета едновременно

Flame_guardian
06-27-2007, 23:01
Според мен е с теб само заради секса. Казал ти е харесвам те защото не върви да ти каже искам да те чукам и Явно той просто не иска да има сериозна връзка

06-27-2007, 23:01
6te re6a 4e e mnogo toleranten ili vluben i iska da ne te strqska...
ako mi kaje6 i 4e e vodolei.... :)

p.s. Kaji mi molq te koq zodiq e :D

I kvo ako e vodolei? Az su6to sum kaji i na men , az ne razdavam propuski za bezrazboren sex :smt005

ne be.... az nqmam ni6to protiv zodiqta... (Az su6to sum vodolei) Prosto znaq 4e sa po-svobodolubivi.... za tva taka.. puk i... do sega sum haresvala glavno vodolei i tqhnata jajda za svoboda to4no me e privli4ala.
ne se 4uvstvai obiden pls gre6no si me razbral

jane_
06-27-2007, 23:03
6te re6a 4e e mnogo toleranten ili vluben i iska da ne te strqska...
ako mi kaje6 i 4e e vodolei.... :)

p.s. Kaji mi molq te koq zodiq e :D

I kvo ako e vodolei? Az su6to sum kaji i na men , az ne razdavam propuski za bezrazboren sex :smt005

ne be.... az nqmam ni6to protiv zodiqta... (Az su6to sum vodolei) Prosto znaq 4e sa po-svobodolubivi.... za tva taka.. puk i... do sega sum haresvala glavno vodolei i tqhnata jajda za svoboda to4no me e privli4ala.
ne se 4uvstvai obiden pls gre6no si me razbral

Vladokaaa
06-27-2007, 23:16
Много късно и ми ссе спи и нема да мога ти извадя добър отговор :oops:

rosu
06-28-2007, 07:20
Просто ти дава свобода, това не значи, че ще изневеряваш на този човек.По-добре ли е да не те пуска да излизаш и да те държи затворен. :?:

malkoto_sladur4e
06-28-2007, 07:40
Ми аз като тръгнах с моя приятел му бях казала,че може да спи с други момичета,защото аз още не съм готова,и не можех да му дам секс тогава.Той ми каза,че не съм добре,и че после няма как да ме погледне в очите и да ми каже "обичам те" ако спи с други,и така и не го направи.Ест,сега аз разбирам каква глупачка съм била за да му го кажа.. :-k

sasha_90
06-28-2007, 08:15
Бих си помислила,че само ме зарибява и нищо повече.
Не бих тръгнала с такъв човек.

SpOrTs_GiRl
06-28-2007, 08:24
Според мен щом той ти позволява да се виждаш с други, значи и той ще го прави.

Leksi23
06-28-2007, 08:37
100% иска свободна връзка, аз лично не бих приела да се вижда с други , а и аз да излизам с др, щото ще откача от ревност. Има си хора за всичко, аз лично не съм "за" такъв тип връзки, но има хора които са си заедно и същевремненно си излизат с други и им е добре.

06-28-2007, 09:06
moje bi naistina iska da ti pozvoli da se vijdash s drugi,za da se vijda i toi s drugi,no ima i drug variant - prosto iska da se chuvstvash svobodna i chestno kazano tova ne e "niskosamochuvstven" (ili kakvato tam izmislena duma beshe kazal nqkoi).kak pyk ako dyrjish na nqkoi i iskash toi da se chuvstva svoboden tva shte znachi che nqmash samochuvstvie?! logikata e prosto velika...az vikam da si vodite myjete na kaishka - taka shte sa vse s vas i nqma da myrdat na nikyde,vse do gyza vi,nqma da spqt s drugi kuchki,samo shte gi oglejdat poneje ste im zabranili.
kogato dadesh svobodata na nqkoi da izbira,e mnogo veroqtno toi da poiska da q nqma veche i tova e hitro,zashtoto taka sam/a se otkazvash ot drugite momicheta/momcheta i ot vyzmojnostta za iznevqra i tn.

mi6lenceto9
06-28-2007, 09:11
Sestra mi taka kaza na gadjeto i ,kogato i be6e pisnalo ot nego i ve4e ne go obi4a6e.i sa6to mu be6e izneverila s edin i si misle6e 4e toi nqma kvo samo s neq da bade 6tom tq e bila s drug!Nz dali i pri tvoita e taka.dano da ne e

06-28-2007, 09:55
Ми аз като тръгнах с моя приятел му бях казала,че може да спи с други момичета,защото аз още не съм готова,и не можех да му дам секс тогава.Той ми каза,че не съм добре,и че после няма как да ме погледне в очите и да ми каже "обичам те" ако спи с други,и така и не го направи.Ест,сега аз разбирам каква глупачка съм била за да му го кажа.. :-k pak menti6 piklo

koalka
06-28-2007, 13:09
Нещата не са сериозни и има мъже, които нямат нищо против...
Вие просто се харесвате, не сте влюбени, така че би било възможно.И въпреки това няма да би бъде приятно, ако ми разрешава това. :wink:

sladi4ka_qni4ka
06-28-2007, 13:28
emii 6tom mi dava pove4e svoboda tova e dobre zna4i mi im avqra

BeBsItO
06-28-2007, 13:48
izprobva te