PDA

View Full Version : Ромският проблем в България



Guderian
06-28-2007, 08:22
Според вас как можем да решим проблема с циганите в нашата страна?

Sam90
06-28-2007, 08:37
:smt017 :smt017 :smt017 заболя ме главата от мислене.. ами Индия май наистина :-D

preslav4etyyy
06-28-2007, 08:37
Определено Индия за тва племе! :)

miloto_girl_4e
06-28-2007, 08:48
Трябва да се отървем от тях по някакъв начин ... Те се разрастват с нечовешки бързи темпове.. Не искам България да става родина на циганите ... :? И аз съм за Индия :-D

Националист
06-28-2007, 09:01
Според мен вече е късно да приобщаваме циганите, защото след като ги приобщим има две алтернативи или ще станат повече от българите или ще се смесят с българите(което е също толкова лошо, аз лично не искам моите внуци да са с мургав тен а вие?),така че единственото решение е приобщените вече цигани да останат в България, а по с по голямата част от другите да се разделим по взаимно съгласие като им платим и осигурим работа и жилища в някоя друга държава нуждаеща се от работна ръка.Това е решението за тях.
Така мисля аз, това го бях написал в една друга теме.

06-28-2007, 09:22
Не знам как можем да разрешим проблема,но знам,че ги мразя и че изпитвам ужасен страх от тях.Знам,че расизма не води до нищо хубаво,НО това не са хора,тва са някакви изроди.Знам,че те не са си избрали да се родят като такива,НО ги мразя.Толкова неприятни случки съм имала с цигани,че само като само сама дори и по сред бял ден и умирам от страх.Да не гворим колко е неприятно някакъв черен,грозен,брадясал,мръс н,смрадлив,гнусен,ужасен,п дхилващ се мангал на каруца да мине покрай теб и да почне да ти посвриква и да ти вика нещо.Направооо нз...един съученик на една сикусия предложи ефтаназия(малко грубо звучи...).Абе нз квот искат да ги правят обаче не ги ща повече.То е хубаво да си толерантен ама те кат живеят в тея гета и въобще не вдяват кое може и кое не...

06-28-2007, 09:26
6to ne si napravyat sobstvena durjava, kato evreite i da ni ostavyat namira? neka sami si se kradat,iznasilvat i t.n.,6toto na men naistina mi pisna ot tyah!

Totalitarianist
06-28-2007, 09:59
Според мен, по-разумния начин е да останат в България, но да ги оградим в гета в които ще нощуват, а през деня ще бъдат използвани в огромните полета да преработват земята, ще строят, ще работят в заводи (безплатен робски труд разбира се). Който не иска - куршум.

KiLLeR_InSTiNkT
06-28-2007, 10:12
Индия - тея ще станат повече от българите след време.

krasivata_luvica
06-28-2007, 11:15
Трябва да се отървем от тях по някакъв начин ... Те се разрастват с нечовешки бързи темпове.. Не искам България да става родина на циганите ... :? И аз съм за Индия :-D
да и аз съм за ИНДИЯ :wink: или пък да ги изолираме в гетото :wink: :-D с найлони отгоре ](*,) :lol: :wink: :-D да не разнасят селянията си :-D :lol: :twisted: :evil: :wink: :smt016

charovnata_
06-28-2007, 11:53
abe hora kadeto i da se otidat shte e dobre smao da se mahnat ot nashata syrjavichka pisna mi ot tiq predi nekolko godini zashtoto ot tam deto podavat tok(soory v momenta ne moga da se setq kak se kazvashe) bqha ptishli da im sprat toka che imaha smetka za nqkolko hilqdo na semeistvoii te molq ti se mangalite reshili da slojat decata si pred kamionote s koito otivat da im sprat toka E tova ne e prostashtina shte jertvat jivota na decata si za da imat tok e tova e ciganiqta te sa myrzeli i ne se zahvashatat na rabota,kradyt i ne ese interesuvat za jivota na blizkite i te sa na principa ne e vanjo dali na men mi e dobre vajnoto na teb da ti e zle e razbira se tova ne se otnasq za vsichki i ma i takiva deto sa normalni v smisal rabotat i ne karadat mislq che shte e dore da gi mahnat nz tova e moe mnenie

IlLuSi0nS`
06-28-2007, 12:08
в гета! оградени! никакъв контакт с нормалните хора! и постепенно ще измрът от самосебе си..

quench
06-28-2007, 12:44
разбира се,че М, защото той е виновен, че се е родил такъв, а Д е просто грешка на обществото, която може да се поправи за детето му

докато сина на М ще е пак М

;)

Mimka_sweet
06-28-2007, 13:44
Аз гласувах за гетата :-D

bawdy talk
06-28-2007, 14:11
Според мен за цяла Б-я ще е най добре да се изпратят в Индия!
Те в големите градове си живеят в гета ма пак си се оплакваме от тях!

malka_sladuranka
06-28-2007, 15:20
Ам.. Качваме ги на първия "влак" за Луната.... :-s
Не... Тя е много близо... #-o
:-k

Axel_f
06-28-2007, 18:30
Офф само глупости пишете...А циганите са си сериозен проблем, който трябва да се разреши по начин, приемлив за 21 век и за факта, че сме европейска и цивилизована държава. Според мен обаче засега никой от управляващите не проявява отговорност и ангажимент за намиране на изход ](*,) Ясно е, че неможем да ги изпратим на Луната, или в Индия, но поне можем да ги образоваме и третираме като всеки един гражданин - който не работи и не си плаща данъци и тн :arrow: няма пари; който краде и убива и тн - в затвора и обществено-полезен труд.....Но някой сигурно се сеща, че законът в милото ни отечество не струва и пукната пара и всеки си прави каквото си ще. Независимо дали е циганин или българин.Тъй че, и да няма цигани пак ще има такива, живеещи като тях, прсто няма да са мургави.... :?

koalka
06-28-2007, 18:42
Може би и аз първия отговор. :lol:
И все пак е хубаво да се правят образоветелни програми, за да се информират за предпазни средства и такива работи.Болести и т.н.

Mo6no3
06-28-2007, 21:13
Гласувах за "Да ги интегрираме в обществото", въпреки че не е възможно. Според мен, само 10% от тях са способни да се интегрират в нашето общество. Другите трябва да ги оградим и изолираме в гета, въпреки че това е някакво времено решаване на проблема, което ще го задълбочи в дългосрочен план, но така или иначе този проблем не може да се реши, така че това е най-доброто временно решение на проблема.

Според мен би било добре, ако можеше (но то е невъзможно) да се въведе правило според, което ако нямат средно образование да не могат да напускат гетата и да не се дават каквито и да е помощи, ако детето не посещава и учи реално училището.

Не съм расист или националист и не смятам, че циганите са генетично по-лоши хора от нас. Такива ги прави средата на родителите им. Един успешен модел за интеграция е да се отделят от смотаните си родители и да бъдат образовани и възпитани както трябва, което пак е невъзможно де.

quench
06-29-2007, 07:07
КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

ПРЕАМБЮЛ
Ние, народните представители от Седмото Велико Народно събрание, в стремежа си да изразим волята на българския народ,
като обявяваме верността си към общочовешките ценности: свобода, мир, хуманизъм, равенство, справедливост и търпимост;
като издигаме във върховен принцип правата на личността, нейното достойнство и сигурност;
като съзнаваме неотменимия си дълг да пазим националното и държавното единство на България,
прогласяваме своята решимост да създадем демократична, правова и социална държава, за което приемаме тази
КОНСТИТУЦИЯ

Чл 1 (3)
Никоя част от народа, политическа партия или друга организация, държавна институция или отделна личност не може да си присвоява осъществяването на народния суверенитет.

Чл. 4. (1) Република България е правова държава. Тя се управлява според Конституцията и законите на страната.
(2) Република България гарантира живота, достойнството и правата на личността и създава условия за свободно развитие на човека и на гражданското общество.

Чл. 6. (1) Всички хора се раждат свободни и равни по достойнство и права.
(2) Всички граждани са равни пред закона. Не се допускат никакви ограничения на правата или привилегии, основани на раса, народност, етническа принадлежност, пол, произход, религия, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично и обществено положение или имуществено състояние.

Чл. 13. (1) Вероизповеданията са свободни.
(2) Религиозните институции са отделени от държавата.
(3) Традиционна религия в Република България е източноправославното вероизповедание.
(4) Религиозните общности и институции, както и верските убеждения не могат да се използват за политически цели.

Чл. 14. Семейството, майчинството и децата са под закрила на държавата и обществото.

Чл. 25. (1) Български гражданин е всеки, на когото поне единият родител е български гражданин, или който е роден на територията на Република България, ако не придобива друго гражданство по произход. Българско гражданство може да се придобие и по натурализация.
(2) Лицата от български произход придобиват българско гражданство по облекчен ред.
(3) Български гражданин по рождение не може да бъде лишен от българско гражданство.

Чл. 28. Всеки има право на живот. Посегателството върху човешкия живот се наказва като най-тежко престъпление.

Чл. 29. (1) Никой не може да бъде подлаган на мъчение, на жестоко, безчовечно или унижаващо отношение, както и на насилствена асимилация.

Чл. 30. (1) Всеки има право на лична свобода и неприкосновеност.
(2) Никой не може да бъде задържан, подлаган на оглед, обиск или на друго посегателство върху личната му неприкосновеност освен при условията и по реда, определени със закон.

Чл. 32. (1) Личният живот на гражданите е неприкосновен. Всеки има право на защита срещу незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име.

Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.
(2) Гражданите, за които българският език не е майчин, имат право наред със задължителното изучаване на българския език да изучават и ползват своя език.
(3) Случаите, в които се използва само официалният език, се посочват в закона.

Чл. 37. (1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.

Чл. 51. (1) Гражданите имат право на обществено осигуряване и социално подпомагане.
(2) Лицата, останали временно без работа, се осигуряват социално при условия и по ред, определени със закон.

Чл. 52. (1) Гражданите имат право на здравно осигуряване, гарантиращо им достъпна медицинска помощ, и на безплатно ползване на медицинско обслужване при условия и по ред, определени със закон.

Чл. 54. (1) Всеки има право да се ползва от националните и общочовешките културни ценности, както и да развива своята култура в съответствие с етническата си принадлежност, което се признава и гарантира от закона.

Чл. 57. (1) Основните права на гражданите са неотменими.

136179
06-29-2007, 07:16
.. 4e nali ako gi integrirame ,sled vreme te 6te ni se `ka4at` na glavite i 6te stanem romskata republika na balkanite ..

quench
06-29-2007, 07:19
.. 4e nali ako gi integrirame ,sled vreme te 6te ni se `ka4at` na glavite i 6te stanem romskata republika na balkanite ..

мисля, че нормите на институциите в момента са достатъчно сегрегационни

освен това, 3/4 от съфорумниците ни са вече цигани, защото циганите завладяват с културата на етноса си, а не институционално, политически, икономически или юридически

поздрав:

Азис - Как боли

:twisted:

_donna_
06-29-2007, 08:26
културата на етноса си
мързелувай и кради!

удобна култура за всекиго.

quench
06-29-2007, 08:38
културата на етноса си
мързелувай и кради!

удобна култура за всекиго.

не, дарлинг, чалга и кючек, въртене на гъз и безразборен йебън, липса на перспектива за бъдещето

emilythestrange
06-29-2007, 08:40
ами,така,както са тръгнали да се размножават,ние ще станем малцинството. :lol:
трябва да има ограничения колко деца могат да имат.мах по 2.
не мисля че е добра идея да ги убивате,защото не можете да сложите всички хора от една раса под общ знаменател.следователно много невинни хора ще умрат,това не е хуманно.

гетата са временно решение,пък и тези гета мисля ще заемат доста място.
а за индия...не съм сигурна че там ще ги искат...

sherry
06-29-2007, 09:14
Съгласна съм с quench и exploited.
Повечето форумци май разсъждават и се държат или като малки деца или като супер ограничени хора.

НИКОЙ НЕ ИЗБИРА КАКЪВ ДА СЕ РОДИ, В КАКВО СЕМЕЙСТВО, не трябва всички да страдат заради грешките на някои от своя народ...

_donna_
06-29-2007, 09:21
ха!никой не избира къде да се роди,но всеки може да избере как да живее.много е трудно да се хване на работа и да си тури една баня..
дай сега понеже баща ми е сериен убиец да взема да стана изнасилвач.че кво съм виновен,че съм се родил в тва семейство с такива родители,никой не си избира..айде глупости.

sherry
06-29-2007, 09:27
ха!никой не избира къде да се роди,но всеки може да избере как да живее.много е трудно да се хване на работа и да си тури една баня..
дай сега понеже баща ми е сериен убиец да взема да стана изнасилвач.че кво съм виновен,че съм се родил в тва семейство с такива родители,никой не си избира..айде глупости.
Не всички стават такива...
Това са си пак предубеждения. Казвам пак - всяко стадо си има черни овци, има много цигани, които си живеят нормално, трудят се, къпят се и не крадат и мамят.

И да, има го и тоя проблем - много рядко биха взели такива хора на работа, именно заради предубежденията на хората.

_donna_
06-29-2007, 09:29
тях никой в нищо не ги обвинява.
аз мразя циганите дето крадат..
/примерно де,не че ги мразя/


Средата е изключително важна за формирането на личността... и да трудно е да си намериш работа, когато всички около теб са изпълнени с предразсъдъци...

това е омагьосан кръг от който много трудно се излиза...

искаш да работиш, не те взимат на работа...

знаех си,че ще ми възразиш за средата.
средата определя човек само донякъде.и в никакъв случай не определя всички по един и същ начин.колкото до предразсъдъците..да,има ги,но при наличието на необходимото образование или владеенето на умение,както и на достатъчно желание,повечето/не казвам всички/ биха могли да си намерят доста нормална работа.кажи ми един циганин дето си е счупил краката да тича да работи и никой не му е дал работа на горкичкия..както казва Мартин Карбовски,циганин е състояние на духа.това е съществото,което гледа телевизия докато жена му се чукa за пари.

_donna_
06-29-2007, 09:47
аз не казвам,че работещите не работят.

казвам,че повечето безработни им е през шнура,че не бачкат ..

_donna_
06-29-2007, 09:51
и ква е връзката?

_donna_
06-29-2007, 09:58
не говорехме,че са мързеливи заради цвета на кожата.
говорехме дали предразсъдъците наистина пречат толкова много.
защото има ли желание има и начин..

да,работила съм.

_donna_
06-29-2007, 10:09
не навсякъде е едно и също.
няма да стане бизнесмен ама ше чисти кенефи там..и пак ще взима някви пари.. :wink:

quench
06-29-2007, 10:10
не навсякъде е едно и също.
няма да стане бизнесмен ама ше чисти кенефи там..и пак ще взима някви пари.. :wink:

говориш глупости

_donna_
06-29-2007, 10:13
обстоятелствата ме притискат..

_donna_
06-29-2007, 10:24
добре..слушам обяснение?

както и да е,целият спор и всичките тия теории са абсурдни.

quench
06-29-2007, 10:28
добре..слушам обяснение?

както и да е,целият спор и всичките тия теории са абсурдни.

абсурдно е да смяташ, че цял един етнос, низвергнат от обществото, може да разчита на това, че една хилядна от него ще намерят работа за 5 дена в месеца -в най-добрия случай

всички твърдят, че циганите трябва да работят, но като никой не те наема на работа, как ще работиш?

"философите" по ромският върпос, които изразяват крайни мнения тук, приличат на сержанта, който е седнал върху теб със 100-те си кила и те кара да си изълниш нормата на ОФП-то...

06-29-2007, 10:41
вие защитниците ли станахте?
какъв шанс ви е подгонил?да ходят да си търсят шанса по широкия свят,тука не ми трябват.не виждам защо трябва да ги понасяме?защото не им даваме шанс?!?..

quench
06-29-2007, 10:44
вие защитниците ли станахте?
какъв шанс ви е подгонил?да ходят да си търсят шанса по широкия свят,тука не ми трябват.не виждам защо трябва да ги понасяме?защото не им даваме шанс?!?..

ти си виновен персонално за това, че циганите не раобтят

как по комунистическо време са можели да работят и СА ИСКАЛИ?

Mo6no3
06-29-2007, 10:47
Абе нещата са свързани. Защо турците не крадат като циганите? Нали и те са народ, който много българи мразят? Предразсъдъците идват от това, че масата цигани са такива. Това, че 10-15% не крадяли и не чакали на помощи не значи, че останалите не са такива. Аз съм имал някакъв контакт с над 100 цигани, а тях точно 3 бяха свестни. И причината затова не са предразсъдъците ми.


И защо, по дяволите, не образоват младите цигани? Според мен, образоват ли ги затвореният магически кръг ще започне да се отваря?

quench
06-29-2007, 10:57
Абе нещата са свързани. Защо турците не крадат като циганите? Нали и те са народ, който много българи мразят? Предразсъдъците идват от това, че масата цигани са такива. Това, че 10-15% не крадяли и не чакали на помощи не значи, че останалите не са такива. Аз съм имал някакъв контакт с над 100 цигани, а тях точно 3 бяха свестни. И причината затова не са предразсъдъците ми.


И защо, по дяволите, не образоват младите цигани? Според мен, образоват ли ги затвореният магически кръг ще започне да се отваря?

щото като погледнеш в Кърджали, там си имат здраво стъпила на кратакат си общност - примерно в Кърджали казвам - и могат да те наемат на работа

иначе турците в градове без подкрепа страдат пак от дискриминационно отношение

Люпчу, ти ако си българин в Ирландия например, дали ще си по-различен от циганите?

според мен всички изявени скинарчета трябва да бъдат изпратени на принудителен гурбет някъде, където много мразят източноевропейци и да видят дебелия край

дона
06-29-2007, 10:57
аз не съм ВИНОВНА за нищо свързано с циганите.
виновни са си те и хората,които не са им дали работа,примерно.

и все пак не ми отговорихте на въпроса-защо трябва да се грижим за един безполезен и боклучав етнос,точно ние дето и за себе си не можем да се грижим?да дойдат грийнпийс да си ги вземат..

Mo6no3
06-29-2007, 11:00
защото в училищата атмосферата за циганчетата е доста тегава... децата са жестоки създания...
Имал съм по една циганка в 2 класа и не съм забелязъл по-големи проблеми във взаймотношенията им, отколкото останалите имат. Може би именно, защото не са като останалите цигани. А може би и защото бяха единствените в класа и не могат да се изолират сами с някои друг циганин и се принуждават да се спрителят с останалите. Децата са жестоки, защото копират големите и въпреки това въпросните нямаха големи проблеми с това, че имат друг цвят на кожата.


quench - Това е една от причините да не желая да отида в чужбина, освен като студент. Бих останал само, ако има реални възможности да се издигна повече от колкото В България. Иначе предпочитам да съм голям в малко държава, от колкото малък в голям държава.

KiLLeR_InSTiNkT
06-29-2007, 11:00
От една страна имате право - в повечето случаи не им дават работа, защото са цигани. Една част от тях искат да работят, но не могат или си намират непостоянна работа и после всичко започва отначало. Въпросът е в това - другите, които не искат да работят и крадат, раждат по 9-10 деца само и само да получават някакви пари за тях и не могат да ги отгледат нормално. Тези деца стават като родителите си в повечето случаи. От малки ги учат да крадат и т.н.
Примерно защо хората от крайните квартали ги е страх от циганите намиращи се от другата страна? Тези цигани са ги ограбвали многократно, не помня май за Обеля ставаше въпрос /и не само/, някъде до околовръстното, но това няма значение. Всичко е един объркан кръговрат и най-добре би било да се намери разумно решение на проблема, да се прекъсне по някакъв начин този омагьосан кръг. Много малко хора, било цигани или българи мислят по разумен начин - какво да направя, за да престане всичко това? Може би проблемът е в първобитния начин на мислене и още дълго време няма да бъде намерено решение.

quench
06-29-2007, 11:00
аз не съм ВИНОВНА за нищо свързано с циганите.
виновни са си те и хората,които не са им дали работа,примерно.

и все пак не ми отговорихте на въпроса-защо трябва да се грижим за един безполезен и боклучав етнос,точно ние дето и за себе си не можем да се грижим?да дойдат грийнпийс да си ги вземат..

ти си виновна, защото поддържаш това отношение към тях

етноса не е безполезен, много са си добри хората, работливи са, но политиците са виновни, защото ги маргинализираха на принципа "разделяй и владей"

знаеш ли,че всички пътища, по които вървиш, са направени от цигани?

06-29-2007, 11:05
аз го поддържам..аз? АЗ?

откога значение имам аз?

и какво ми говориш за пътищата.и да нямаше пътища по-готино щеше да ми е.те правят пътища и панелки,щот не могат да правят друго.или сега ще ми кажеш,че аз съм виновна,че нямат образование,щото съм отишла да кажа на Гошко от първи клас да се ебава със съседа си по чин-циганин..айде стига човеколюбски и тип ако-беше-на-тяхно-място теории..

06-29-2007, 11:29
dneska kak shtqh da oplqskam edin takuv nacionalist kato avtora na temata:)
mai az sym tupiq... no nerazbiram s kakvo edin ciganin e po-malko ot edin bulgarin?
m/y tyk moga da kaja samo dve neshta DEMOKRACIQ i SVOBODIQ, no nadali nqkoi shte me razbere:)

Axel_f
06-29-2007, 11:51
защото в училищата атмосферата за циганчетата е доста тегава... децата са жестоки създания...

И затова не ходят на училище така ли....?Знаеш ли колко много деца им се подиграват и дори ги малтретират в училище, обаче продължават да ходят! Ама защото мама и тати ги карат да залягат над учебниците нали....А на 90% от ромите им е все едно дали отрочетата им могат да четат или дали знаят кой е Ботев например, нали за джебчийството не се изискват такива екстри....Та мисълта ми е, че всичко опира до семейството и до средата, ако искаме да интегрираме ромите, трябва да им променим начина на мислене, за да разберат колко е важно образованието. И тая работа няма да стане с безплатни закуски, както министерството се опитва..... :smt017

MuJleH4eTo
06-29-2007, 12:25
Индия! Индия! Индия ! :-D

dark_player
06-29-2007, 12:51
Индия :twisted:

`BItCH`
06-30-2007, 09:03
Аз виждам само 1 цивилизован начин. Да се направи 1 закон за раждаемостта на циганите. Повече от 1 дете на семейство да няма и след доста години ромите ще намалеят и няма да са такова малцинство , както са сега.

Communist
06-30-2007, 09:06
Аз виждам само 1 цивилизован начин. Да се направи 1 закон за раждаемостта на циганите. Повече от 1 дете на семейство да няма и след доста години ромите ще намалеят и няма да са такова малцинство , както са сега.
Не може да се направи. Европейските институции веднага ще скочат срещу това. Не можеш да забраниш на някои хората да имат определен брой деца. Гадно е, ма така си е... :?

`BItCH`
06-30-2007, 09:12
Аз виждам само 1 цивилизован начин. Да се направи 1 закон за раждаемостта на циганите. Повече от 1 дете на семейство да няма и след доста години ромите ще намалеят и няма да са такова малцинство , както са сега.
Не може да се направи. Европейските институции веднага ще скочат срещу това. Не можеш да забраниш на някои хората да имат определен брой деца. Гадно е, ма така си е... :?

Защо тогава Европейските институции или по - точно Световните организации, не скочиха срещу Китай като вкараха този закон? Числеността на един "народ" нараства дръстично и то в отрицателна полза , а и Европейският съюз да му мисли , като ни паднат границите след 10 години (примерно) къде мислиш че ще отидат тези цигани ?! Ще ни позволят да използваме този закон !

quench
06-30-2007, 09:30
защото Китай го въведе за всички...

а ние само за циганите, което се нарича дискриминация...

освен това, в тяхната Конституция има мааалка вратичка относно някои човешки права и свързаното с тях законодателство (проф. Тачев ни учеше на тея работи)

Th3WildAng3l
06-30-2007, 10:27
Ами .. quench и exploitedteen почти са изчерпали това, което исках аз да кажа. В днешно време хората за изпълнени с много предразсъдъци - един от тях е циганин ли е - не е човек. според мен това е супер глупаво. Имаше постове, в които се казваше "крадат, мамят, изнасилват, лъжат". Да погледнем в темите за "любов" - най-близката до този форум тема - на страница може да се видят поне 5 теми, в които хората лъжат един друг .. в този смисъл ако ЛЪЖА е еквивалентно на ЦИГАНИН .. оле мале колко цигани има в тази страна и даже и в този форум. За изнасилването - преживявала съм три опита за изнасилване - нито един от тях не беше от циганин - 2 от тях бяха от хора, които познавам .. единия ми беше и бивше гадже.
Мутрите, които имат много повече власт от циганите - убиват, крадат, мамят, лъжат, изнасилват .. но защото са мутри, а не цигани им е простено нали. Същото е и с депутатите - вече го казаха.
Наистина има дискриминация - децата циганчета, които искат да учат - не могат защото родителите не могат да си го позволят.. ако пък се случи да си го позволят - децата в училище ги скъсват от подигравки.
Днешната младеж (конкретно в този форум не) масово слушат Азис .. странно всички мразят цигани, мразят и хомосексуалисти - но си падат по Азис. Д-р Чирков .. също е циганин .. някой ще оспори ли че безспорно е постигнал много. Тези от тях, които успяват в живота .. просто не се броят нали?? Защото са имали злочастието да се родят в страна, в която се считат за долни, мръсни и крадливи. Ако някой ви заклейми за такъв ми е много интересно как ще имате стимул и желание за работа, за нормален живот.
И другото - ако в чужбина на българите се гледа с лошо око (а в голяма част то се гледа) и отношението към тях е същото - какво е чувството да си намериш работа в страна, в която не си желан??
Това, срещу което трябва да се борим са не циганите, а циганията - която все по-често завладява и българите.

renegade1990
07-02-2007, 05:54
Да им теглиме една майна и толкова.
А Сибир защо го няма като опция?
Фашисти гадни!!! :smt013
Шегичка бе.

Guderian
07-02-2007, 15:37
Забравих в анкетата да добавя трудовите лагери :(

tuka6na
07-02-2007, 15:51
Да ги изолираме в гета и да ги оградим....
и да ги понапръскаме с напалм ; )
на този проблем дъълго време няма да се открие решение.Току виж станат повече от нас тъмните субекти,спрели развитието си по средата на еволюцията !На Кафево !

summergir1
07-02-2007, 20:03
Да ги екстрадираме в Индия :smt035

Red Guy
07-03-2007, 10:08
Познавам много готини хора цигани :)

Liттle
07-03-2007, 14:26
Да си ходят там откъдето са дошли!Лъжливи и мързеливи хора колкото искаш,ама циганите са 90% такива.Не смятам ,че имаме някаква нужда или позла от тях,защото те...хм, ми мързи ги да учат.Как ще стане това интегриране?Няма да стане и толкова.Които не ги мързи ще се уредят добре,а другите да ходят в Индия :-D

_donna_
07-03-2007, 15:05
екс,не мога да разбера защо ги защитаваш толкова мангалите.
не казвам,че трябва да ги мразиш/и аз не ги мразя/,но чак пък да ги защитаваш?съвсем добронамерено те пирам и очаквам добронамерен отговор,просто ми е интересно защо го правиш..

_donna_
07-03-2007, 15:12
аха.добре.значи просто циганите са симпатягите,а ние гадните хейтъри дето сме виновни за ужасяващия им живот..ами да си изградят нация като искат друг живот..или?ние им пречим? ..

_donna_
07-03-2007, 15:17
виж сега,това не е мой проблем..
как се изгражда,както всички я изграждат.със завладяване на територии и войни.най-много ме учудва това..добре те са се родили мургави и не са виновни за това и добре въртят се в омагьосания кръг на нашето проклето хейтърство,ама защо точно ние българите трябва да сме отговорни по някакъв начин за тях?просто защото са дошли от някъде си?..

Disrespect
07-03-2007, 15:18
ти мислиш, че само в България има цигани?

_donna_
07-03-2007, 15:20
не,не си мисля такова нещо,но фактът,че не само в България има цигани не променя нещата,нали?

_donna_
07-03-2007, 15:27
поведението им не се обуславя от произхода,а от това,че в другите страни няма омраза към тях,защото има пари и заплати за всички.

_donna_
07-03-2007, 15:36
ами и..преговори си теорията за омразата ти.. :-D

Disrespect
07-03-2007, 15:41
просто защото са дошли от някъде си?..

ние сме дошли от Афганистан...сега да се върнем там ли?

Guderian
07-03-2007, 18:57
ти мислиш, че само в България има цигани?Не, но тук са разпространени на всякъде! На запад също има цигани, но там са оградени в гета и никой не се оплаква за правата на човка! Само тука е големия проблем щото ни манипулират :evil:

Disrespect
07-03-2007, 19:03
ти мислиш, че само в България има цигани?Не, но тук са разпространени на всякъде! На запад също има цигани, но там са оградени в гета и никой не се оплаква за правата на човка! Само тука е големия проблем щото ни манипулират :evil:

ма ти наистина си вярваш :lol:

Decu
07-03-2007, 19:16
Стига бе,хора!!!Нестига, че в Индия са почти милярд,пък сега и още преселници [-( Аз съм за гетата-но да не прииждат пак по предишните места [-X

Guderian
07-04-2007, 05:44
ти мислиш, че само в България има цигани?Не, но тук са разпространени на всякъде! На запад също има цигани, но там са оградени в гета и никой не се оплаква за правата на човка! Само тука е големия проблем щото ни манипулират :evil:

ма ти наистина си вярваш :lol:Видял съм го с очите си и затова "си вярвам" :wink:

Guderian
07-04-2007, 06:41
Примери?? Факти?? ДОказателства....

И аз съм виждал и знам, ама нещо не ти вярвам на бръщолевенето...Бил съм в Швейцария и когато пътувах веднъж от Винтертур за Цюрих на 20 км от самия Винтертур имаше едно гето оградено от всякъде! Там никой циганин не си търси правата! Само тука ги научиха! Идват западняците и ще ни говорят за интеграция! Да си оправят техните цигани и тогава да дават акъли :evil:

quench
07-04-2007, 06:47
Окей...

довечера ще проверя Винтертур в РАКСЕН към EUMC

други???

тва там не са истински данни, а манипулирани от турските ционисти-цигани-болщевики, служещи на Сатаната чрез ордена на Масоните!

LGPz
07-04-2007, 08:12
В старото си училище съм имал приятели роми и даже сега като се видим ме поздравяват,здрависваме се.Нищо,че са от село.Аз не се мисля за големия гражданин и просто се държа човешки с тях - като с хора! И резултата е изумителен.Няма циганин,с който да се държиш човешки,а той да не ти отвърне със същото.
Това е моето мнение...

_donna_
07-04-2007, 08:13
сега да се върнем там ли?

верно,я по-добре ние да отидем в Индия та да не пречим на братята цигани да живеят както искат.. :?

_donna_
07-04-2007, 08:18
какви са тез хипарщини от тебе,екс? .. :lol:

аз не казвам,че има значение какъв е цвета на кожата или колко си умен,наистина никой не си избира къде и какъв да се роди.само че на тези хора не им е мястото тук.

quench
07-04-2007, 08:18
какви са тез хипарщини от тебе,екс? .. :lol:

аз не казвам,че има значение какъв е цвета на кожата или колко си умен,наистина никой не си избира къде и какъв да се роди.само че на тези хора не им е мястото тук.

а ако някой определи, че на теб не ти е мястото тук? трябва ли да те рием по мазета и тавани? ;)

_donna_
07-04-2007, 08:23
а ако някой определи, че на теб не ти е мястото тук?
добре защо винаги намесвате едни безкрайни "ако"-та.
ами АКО бях сериен убиец и бях изнасилил и убил жестоко шест малки момиченца щях ли да искам за себе си същата присъда каквато бих АКО не бях убиец? .. :-k


и ти от каква позиция изказваш такова величествено съждение???
от позицията на българка.

quench
07-04-2007, 08:26
аха, значи да се придържаме към поточно мислене без ако"? добре, значи ти не можеш да планираш какво ще направиш е следващата секунда....

:smt011

за 1 час плануване напред - само за тоя кратък период - използваш над 1000 конюнктивни и дизюнктивни съждения

да не говорим, когато измеренията на света в мисловните ти процеси станат абстрактни...

:smt006

_donna_
07-04-2007, 08:27
пфф..куенч,много добре знаеш за кво ти говоря,гадно копеле..

екс,предполагам,че всеки мърляк с български паспорт е българин..

quench
07-04-2007, 08:29
пфф..куенч,много добре знаеш за кво ти говоря,гадно копеле..

екс,предполагам,че всеки мърляк с български паспорт е българин..

не, не обясняваш достатъчно добре

хилядите "ако" а навсякъде около теб, съжалявам - така са изградени всички велики неща в историята на човечеството

_donna_
07-04-2007, 08:36
добре,сега ще се опитам да ти обясня..

едно хипотетично "ако" води до друго такова,което няма никакъв шанс за осъществяване в реалността.или поне не в периода,който ни интересува.накрая реалностите,които ни заобикалят остават на заден план и ние започваме да се редуваме кой ще разкаже по-вълнуващата приказка наречена "ако",която най-често се развива в миналото/ако СЕ БЯХ РОДИЛА циганка../.на тези особени "ако"-та пречи и субективната ни,човешка,ненужна и неправилна преценка за добро и зло.когато търсиш морално удовлетворение за себе си/ето аз не мразя циганите,колко съм човечен/ можеш да си абстрактен колкото искаш и да измисляш хиляди варианти.но когато разговорът опира до това кое ще подобри нашето качество на живот в реалността място за "ако"-тата ти/поне такива каквито са/ няма.


Циганина работи - ти не... той е по-полезен от теб!

един циганин работи..двама,сто..двеста.
а останалите?не си дупчат билетите по градския транспорт,
стоят по затворите,за да може медицински сестри с 250 лв. заплати да ги хранят,не си плащат тока и водата с години..?

а сега си представи следната ситуация-аз работя.

mon4eto
07-04-2007, 08:43
Az predlagam da gi obrazovame ta da stanat malko po 4ove4ni 8)

_donna_
07-04-2007, 08:45
екс,има ако-та и ако-та.. :wink:

какво работя хиииич не е твоя работа.
добре,намери ти източници и ми предложи една статистика,готова съм да я приема и ако тя е различна от моето твърдение ти давам правото да ме убиеш с камъни/или с метални тръби/..

за чичковците,които не са в затвора..
не можеш да пренебрегваш един проблем,защото има друг,по-голям от него.ти си като пича с графитите.щом има убийства тия дето драскат графити са самата невинност.явно чичковците са по-трудно уязвими.тях също ги мразим,ама не помага.

Guderian
07-04-2007, 08:52
Окей...

довечера ще проверя Винтертур в РАКСЕН към EUMC

други???За други не се сещам.

_donna_
07-04-2007, 09:02
горките очарователни хулигани-цигани .. :lol:
не смятам повече да спорим,просто ми писна.

и без това тоя спор няма да докаже или промени нищо.
живи и здрави.

Guderian
07-04-2007, 09:04
значи като говориш, че навсякъде е по даден начин е хубаво да можеш да дадеш и примери, а не да разправяш, че навсякъде е така...

Това, че не се сещам за други не означава, че няма :x

quench
07-04-2007, 09:31
ето, тва е форум, имаш време да потърсиш :)

"когато спиш, врагът не спи - войнико, спи повече - изтощи врагът от безсъние!"

Guderian
07-17-2007, 17:55
Решихте ли какво ще правим с циганите :lol: :lol: :lol:

GaBiTyYy
08-07-2007, 21:43
f Indiqqqqqqqqq \:D/ \:D/ \:D/

loyal_88
08-07-2007, 21:45
Ми хубаво ще е Аушвиц да отвори гостоприемно врати....

Guderian
08-07-2007, 21:47
Ми хубаво ще е Аушвиц да отвори гостоприемно врати....Само Аушвиц ли

loyal_88
08-07-2007, 21:50
Ми хубаво ще е Аушвиц да отвори гостоприемно врати....Само Аушвиц ли Ааа това е само като за начало... А ако няма достатъчен капацитет може и по мазетата :lol:

turbotobg
08-08-2007, 11:44
Тази измет трябв да се събере и всички да отидат в Индия където си им е мястото.

loyal_88
08-08-2007, 12:17
Според мен, по-разумния начин е да останат в България, но да ги оградим в гета в които ще нощуват, а през деня ще бъдат използвани в огромните полета да преработват земята, ще строят, ще работят в заводи (безплатен робски труд разбира се). Който не иска - куршум. Именно. "Работата ще ги направи свободни" мангалите...

Guderian
08-08-2007, 12:56
Според мен, по-разумния начин е да останат в България, но да ги оградим в гета в които ще нощуват, а през деня ще бъдат използвани в огромните полета да преработват земята, ще строят, ще работят в заводи (безплатен робски труд разбира се). Който не иска - куршум. Именно. "Работата ще ги направи свободни" мангалите...Къде забравяш турците и негрите :twisted:

Guderian
08-08-2007, 13:00
Ето човека от който се започна всичко
http://img.zamunda.net/bitbucket/bat_boiko_1_.jpg

:lol: :lol: :lol:

Loshotia
08-08-2007, 17:30
Циганите ме отвръщават. Заради някакъв такъв един приятел сега е в рйонното, щото оня му налетял и приятеля ми се защитил...е*ати. Предлагам в да ги изселят- гетата пак ще струват нещо на държавата, докато изселването- еднократно!

eXtrem3-g1rl
08-08-2007, 17:49
Като гледам с какви темпове се разраства броя на ромите - бременни още от 12-13 годишна възраст и направо се плаша..Те след време ще станат повече от нас, българите, в собствената ни държава! Не трябва да се допуска подобно нещо, ако искаме да има България..Да се изнасят където очи им видят, само да се махнат оттука 8)

ExChange
08-08-2007, 23:24
Определено ИНДИЯ :!: Само Волен Сидеров да беше на власт и да ни помогне малко :wink:

deni4kata333
08-09-2007, 00:21
te se mnojat kat balhi we maina trqq im zabranim da imat poe4e ot 1 dete 4e ina4e balgaria 6 stane cigania fuuck

08-09-2007, 01:38
Според мен, по-разумния начин е да останат в България, но да ги оградим в гета в които ще нощуват, а през деня ще бъдат използвани в огромните полета да преработват земята, ще строят, ще работят в заводи (безплатен робски труд разбира се). Който не иска - куршум.
:lol: :lol: много си прав и майка ми е на същото мнение :lol:

the_o.c_girl
08-09-2007, 23:30
Смятам , че наще достаъчно са били ограбвали, че да ги интегрирам...

RAWRRR
08-10-2007, 16:19
В България има роми?!!?!?И какво изобщо е Ром..не е ли вид алкохол!?! :-s :smt005

благодаря ти,сега нямам огризения да си мисля,че всички хаусъри са тъпи до един.

колкото до ромите могат да се назначат в някакво държавно предприятие и с добра хигиена да работят в индустрията..например хранително-вкусовата..

турците са най-компетентни от целия свят в отглеждането на тютюн,а каквото ми е отношението към ромите,такова е и към турците..

по този начин,работейки в държавни предприятия,ще могат да получават честно възнаграждение,без да могат да крадат,манипулират,лъжат,з щото ще имат точно определен брой часове за работа и заплата.

Impressive
08-10-2007, 16:22
В България има роми?!!?!?И какво изобщо е Ром..не е ли вид алкохол!?! :-s :smt005

благодаря ти,сега нямам огризения да си мисля,че всички хаусъри са тъпи до един.

колкото до ромите могат да се назначат в някакво държавно предприятие и с добра хигиена да работят в индустрията..например хранително-вкусовата..

турците са най-компетентни от целия свят в отглеждането на тютюн,а каквото ми е отношението към ромите,такова е и към турците..

по този начин,работейки в държавни предприятия,ще могат да получават честно възнаграждение,без да могат да крадат,манипулират,лъжат,з щото ще имат точно определен брой часове за работа и заплата.
Разумно :)
Но проблемът е че НЕ искат :(

RAWRRR
08-10-2007, 16:26
Еми..
като им страт безплатния ток и вода и нямат какво да ядЪт ще се научат :-)
Против съм това да се "поробват",защото никои не е достатъчно привилигирован да поробва някои друг.Решението е в тихата дипломация с леки нюанси на единствена алтернатива :-)

Swinkenhoffer
08-10-2007, 17:06
най-вероятно, ако им се спре ток, вода и т.н., от ЕС ще ни обявят за гадни расисти. нищо чудно ромите да съдят държавата... каквито са нагли. :lol: а политиците не могат да си позволят такова нещо, защото е против природата им на мишки и дупедавци.

Disrespect
08-10-2007, 17:35
там където тренирам има повече цигани отколкото българи...по-точно циганчета

ебаси...днес две от тях така се млатихаа...взеха ми акъла :shock:

_siXth`sEnSe_
08-11-2007, 09:46
Прочетох само 1ва и 2ра страница и се отказах да чета нататък..направи ми впечатление как quench се аргументираше за всяко нещо,което каза..евала човек,умееш да спориш.Уважавам те.

Някой беше казал "робска работа без заплащане за циганите.така и българския народ ще е доволен" или нещо от тоя сорт.Кфи са тия глупости?Как ще се почувстваш ти,ако заради мизериите на някой друг ти тряа да бачкаш като луд на полето ден и нощ и накрая да не ти дадат нищо??И българския народ да не сме някфи извратени чудовища,че да се радваме?Вярно е,че и циганите не са света вода ненапита/даже никак/,но не мисля,че заслужават чак да ги изселват от родните им места заради грешките на другите цигани.Да изселят само виновните,а за другите все ще се намери някаква работа.Дали ще я приемат си е друг въпрос.Ако решат да мързелуват и само да си чакат наготово детските - марш.

08-11-2007, 14:49
emm az sum ot romski proizxod no naprao si e sramna raota tfa na6te si rabotqt ne kradat i dvamata sa lekari jiveq v xubavo jili6te u4a v ezikovo u4ili6te i vs si e ok....napulno razbioram xorata koito za izselvaNE na ciganite za6toto po golqma 4ast sa lujci i izmamnici i tfa ne moje pove4e taka da prodiljava....... :wink:

Disrespect
08-11-2007, 15:53
emm az sum ot romski proizxod no naprao si e sramna raota tfa na6te si rabotqt ne kradat i dvamata sa lekari jiveq v xubavo jili6te u4a v ezikovo u4ili6te i vs si e ok....napulno razbioram xorata koito za izselvaNE na ciganite za6toto po golqma 4ast sa lujci i izmamnici i tfa ne moje pove4e taka da prodiljava....... :wink:

ние тва се мъчим да им обясним...че не всички са еднакви

нооо като ги знам те сега ще почнат с:

"гаден мангал, мри в кофите!", "гаден мангал, марш в камерата!", "гаден мангал, на сапун!", etc.

Impressive
08-11-2007, 17:31
emm az sum ot romski proizxod no naprao si e sramna raota tfa na6te si rabotqt ne kradat i dvamata sa lekari jiveq v xubavo jili6te u4a v ezikovo u4ili6te i vs si e ok....napulno razbioram xorata koito za izselvaNE na ciganite za6toto po golqma 4ast sa lujci i izmamnici i tfa ne moje pove4e taka da prodiljava....... :wink:
Ти си капка в морето :lol:

RAWRRR
08-11-2007, 17:54
В България има роми?!!?!?И какво изобщо е Ром..не е ли вид алкохол!?! :-s :smt005

благодаря ти,сега нямам огризения да си мисля,че всички хаусъри са тъпи до един.

колкото до ромите могат да се назначат в някакво държавно предприятие и с добра хигиена да работят в индустрията..например хранително-вкусовата..

турците са най-компетентни от целия свят в отглеждането на тютюн,а каквото ми е отношението към ромите,такова е и към турците..

по този начин,работейки в държавни предприятия,ще могат да получават честно възнаграждение,без да могат да крадат,манипулират,лъжат,з щото ще имат точно определен брой часове за работа и заплата.Абе направо си кажи трудов лагер и толкова :) То е ясно, че само здравата ръка ще ги оправи тях :twisted: било нещо като Гулаг или Аушвиц :twisted:

Идеята ми е да работят както затворниците в Кремиковци примерно,но да не се чустват като затворници,никакво насилие не е нужно,само да им се втълпи че ако не работят няма да ядат,а това може да стане само ако усетят какво е глад,тоест ако държавата им спре помощите и ласкателствата ебаси.

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-16-2007, 23:57
emm az sum ot romski proizxod no naprao si e sramna raota tfa na6te si rabotqt ne kradat i dvamata sa lekari jiveq v xubavo jili6te u4a v ezikovo u4ili6te i vs si e ok....napulno razbioram xorata koito za izselvaNE na ciganite za6toto po golqma 4ast sa lujci i izmamnici i tfa ne moje pove4e taka da prodiljava....... :wink:

Интересно ми е мнението ти Guderian, какво да се прави с вече интегриралите се цигани. (не можах да прочета всички страници ,извинявам се, ако някаде си го казал)


По въпроса:
1. Трябва да им се забрани циганския език!В България сме..говорете на бъларски. ](*,)
2. Да им се наложи лимит от 1 дете, докато все още не са повече от нас. Ако искат второ да се плаща както е в Китай примерно. Това значи ,че ще го отгледат от желание, а не за да проси и могат да му осигурят дом, храна и образование. След време нещата ще се нормализират.
3. След 6 месеца безработица да им се спират всякакви помощи. Да им се намери работа. (Много са хората с предрасъдаци, но с желание всичко може, а и заводи колкото искаш.)

При крайно нежелание от тяхна страна за вписване в обстановката
:arrow: Индия, Либия, Турция ... Мангалия? [-o<
:arrow: Затвор или гето без да излизат много много от там. :-k
:arrow: Куршум? :twisted:

Бунтар
08-17-2007, 07:28
турците са най-компетентни от целия свят в отглеждането на тютюн
в гените им е, да

136179
08-17-2007, 08:42
malko 4eren humor:

- Kak se nari4at 600 cigani na dunoto na okeana?
- Edno dobro na4alo ...

ProstoAz
08-17-2007, 11:05
Половината от темата си замина, затова се чувствам длъжна да ви уведомя защо - бяха изтрити крайно расистките мнения, насаждащи етническа нетърпимост и подтик към насилие, както и мнения нарушаващи 2 и 9 точка от правилника!

За напред моля без такива изказвания в темата!

sinful`girl
08-17-2007, 11:15
Не съм расистка и не мразя малцинствата,но след това,което стана преди дни в Красна поляна много почвам да се замислям. Не може хора,които живея в НАШАТА държава,издържат се с парите на НАШАТА държава и които крадат от НАШАТА държава,да викат "Смърт на българите". За какво приобщаване да говорим,аз искам да живея в държава където 80% от хората са българи,а не цигани. За съжаление обаче с темповете,с които се размножават тези същества скоро българите ще им дишаме прахта. Не отричам факта,че има и роми,които са свестни,изкарват си прехраната по честен път и не се мешат в работите на българите,ноо колко на брой са те ... ? Щом вече и част от политиците са от ромски и турски произход,за какво говорим просто .... Да си ходят в Индия и да оставят нас българите да си живеем в НАШАТА си държава ....

Бунтар
08-17-2007, 14:22
1. Трябва да им се забрани циганския език!В България сме..говорете на бъларски. ](*,)
аххахх, мноо тъпизми чета днеска, егаси

секи ще си говори на къвто език иска

важното е да не стават извращения от рода на тва да не можеш да си купиш хляб или държавен служител да откаже да те обслужи, ако не говориш на турски (:

AnGeLwItHdEvILsOuL
08-17-2007, 14:31
Тъпизъм ли е вечер да седите две приятелки на някоя спирка и да се пребирате, а до вас двама мангали да седят и да ви обсъждат на цигански и да се разбират каде ще ви причакат? В тази случка аз съм едното момиче, а приятелката ми разбираше малко цигански и се обадихме да ни приберат! Да си го говорят в домовете(ако може така да се каже). Не разбирате ли, че ако не се избавим от тях ще станем ние малцинството?


Да не почваме темата и за турците но .. новини на турски, училища с основен език турски, села само с турско население, турци в правителството и каде ли още не.. Мислите ли, че тук в България им е мястото? Все още се усещат 500г. робство, тоеа трябва да се изкорени!

otherworldly
08-17-2007, 16:14
Трябва да бъдат затворени в гета, защото повечето от тях се държат гадно... на мен лично са ми мн неприятни(тва още от преди когато бях малка имах един инцидент и от тогава не ги понасям..).. :smt011 :smt011

sinful`girl
08-18-2007, 07:39
[quote="Бунтар
секи ще си говори на къвто език иска
[/quote]

Чакай малко,бе ....ти в каква държава живееш,че всеки какъвто език иска да си говори???????? В България се говори БЪЛГАРСКИ,в Англия се говори АНГЛИЙСКИ,в Италия се говори ИТАЛИАНСКИ!!!! Всяка държава си има свой език и хората в нея ще говорят този език. Цигани,турци,арменци,китай и и всички останали,които живеят в БГ са длъжни да говорят езика ни. Като не им харесва да си ходят в тяхната държава. Не съм длъжна в мойта си страна да слушам на всеки 10 метра циганско "слово" !!!

sinful`girl
08-18-2007, 07:50
хахахахахахаха...

Я отиди по морските ни курорти и накарай всичките чужденци да говорят на български, скарай им се!!! аааааааааааааааааамаха

Едно е когато си на почивка в дадена страна,друго е когато живееш за постоянно в нея. Разликата е огромна!!! Не ме карай да ти разяснявам по-обстойно въпросът,защото ме мързи да пиша :)

sinful`girl
08-18-2007, 08:14
А вие убедени ли сте, че знаете български???


за 18 години не мога да кажа,че знам перфектно български,все още има дума,за които се съмнявам за правописа им,само че въпросът не е в това. Никой не изисква от циганите,турците или който и да е,да пишат перфектно на БГ. Не можеш да живееш в една чужда страна и да си говориш единствено и само своят си измислен език(цигански). Може и да не съм права в това,което говоря,но когато чуя някой да говори на цигански и полудявам,адски много ми бърка това в мозъкът. Друго искам да те питам...нормално ли е да има в БЪЛГАРИЯ да има новини на ТУРСКИ??? Днеска ще са на турски,утре ще са на цигански.....

Disrespect
08-18-2007, 08:21
А вие убедени ли сте, че знаете български???


за 18 години не мога да кажа,че знам перфектно български,все още има дума,за които се съмнявам за правописа им,само че въпросът не е в това. Никой не изисква от циганите,турците или който и да е,да пишат перфектно на БГ. Не можеш да живееш в една чужда страна и да си говориш единствено и само своят си измислен език(цигански). Може и да не съм права в това,което говоря,но когато чуя някой да говори на цигански и полудявам,адски много ми бърка това в мозъкът. Друго искам да те питам...нормално ли е да има в БЪЛГАРИЯ да има новини на ТУРСКИ??? Днеска ще са на турски,утре ще са на цигански.....

а сега след като живееш в България някой задължава ли те да слушаш само българска музика примерно?

защо всичките опявате нон стоп 'оо всеки може да си прави каквото иска' ама после баш обратното мърморите

sinful`girl
08-18-2007, 08:26
А вие убедени ли сте, че знаете български???


за 18 години не мога да кажа,че знам перфектно български,все още има дума,за които се съмнявам за правописа им,само че въпросът не е в това. Никой не изисква от циганите,турците или който и да е,да пишат перфектно на БГ. Не можеш да живееш в една чужда страна и да си говориш единствено и само своят си измислен език(цигански). Може и да не съм права в това,което говоря,но когато чуя някой да говори на цигански и полудявам,адски много ми бърка това в мозъкът. Друго искам да те питам...нормално ли е да има в БЪЛГАРИЯ да има новини на ТУРСКИ??? Днеска ще са на турски,утре ще са на цигански.....

а сега след като живееш в България някой задължава ли те да слушаш само българска музика примерно?

защо всичките опявате нон стоп 'оо всеки може да си прави каквото иска' ама после баш обратното мърморите

Какво общо има музиката с това на какъв език БИ ТРЯБВАЛО да се говори в една страна. Нито слушам само БГ музика,нито гледам БГ филми,но говоря БГ език и държа да слушам хората около мене да говорят на БГ....Не виждам къде е връзката на това,което казваш ти и това,което твърдя аз :)

Disrespect
08-18-2007, 08:46
](*,)

искам да кажа че всеки ше си говори както иска

ако искам и на японски ще си говоря не ми е проблем...

sinful`girl
08-18-2007, 08:58
exploitedteen, не си ме разбрал какво съм искала да кажа. Нито съм някой патриот,нито демагог,просто има неща,които ме дразнят и едно от тях е като чуя цигаска реч! Пак казвам,не съм расистка и не мразя малцинствата,но факта,че живеят тук, че се размножават като хлебарки,че по улиците чувам подсвирквания и коментари на цигански,на които даже и не мога да отговоря,защото само мога да гадая каква простотия са казали,ме изнервя адски много. Когато си се приберат при в къщите,при семействата си,нека си говорят на цигански колкото искат,но нека това става само в тяхно си обкръжение

Надявам се,че успях да ти изясня какво имам предвид ;) :)

sinful`girl
08-18-2007, 09:04
А според мен всеки е свободен да говори на какъвто език иска...
поведението и подсвиркването- нямат общо с това...


Ами....въпрос на лично мнение,всеки го възприема по различен начин ;)

SuNsEt
08-18-2007, 11:32
офффф нема оправия :smt011 Плъзнали са навсякъде тия роми и цигани!Ужассс цяла Индия няма да стигне да ги побере :lol: Малко са така като...хлебарки :smt005 (знам,гадни4ка съм :-D )Тряя да е на някакъв огромен остров,дето няма измъкване,за да не могат да се разпръснат по Света :smt005

metoman 88
08-18-2007, 11:43
Депортация......

Guderian
08-18-2007, 13:13
Да ги изолираме в гета и да ги оградим,
също така ще работят free 8) Лагери :wink:

Deni4ka93
08-18-2007, 13:58
"Циганите не били виновни, че са такива" :smt005 :smt005
Тоя имидж на "черното петно" в държавата ни сами са си го изградили.
Или може би някой не им позволява да се къпят,а?Някой ги кара да изнасилват?Някой ги кара да раждат по 10 деца и да пълнят домовете за деца?Някой е виновен, че имат по 2000 лева неплатен ток?
Ето разликите м/у българите и циганите:
-българина се къпе, циганина-НЕ!
-българина го ебе, че вкъщи децата нямат какво да ядат, циганина-НЕ!
-българина не прави деца, които неможе да издържа, циганина-прави!
-някои българи няма какво да ядат, но не получават помощи, циганина-получава!

Искам да ви попитам нещо-чупенето на надгробни плочи-какво е?-Хоби?

Може би съм безсърдечна или незнам каква за вас, но според мен има 2 алтернативи-или циганина ще стане нормален човек или-НА САПУН!

music_pirate
08-18-2007, 21:14
А защо не видях вариант ... на сапун :-D
майтап

ми тряя да им покажем какво е презерватив и да си ограничат популацията на чавета

Iviqna
08-18-2007, 21:57
apfff... tes jivotni gi mrazq ama si4kite - do edin.. abe ne 4ak jivotni no karai...

abe za Indiq sam mai :D

selassie
08-18-2007, 23:01
Какво да ви кажа, и аз съм имал случки с мангали , правилното решение е да се експортират в лагери (гета).Да вземем пример от Америка със негрите.Преди белите хора в Америка не са харесвали негрите и за това са ги направили на гета , но след това нещата се оправят след като създават една собствена нация и култура.

Guderian
08-19-2007, 06:47
А защо не видях вариант ... на сапун :-D

Следващия път ще го добавя като опция :twisted:

RAWRRR
08-19-2007, 19:48
А защо не видях вариант ... на сапун :-D
майтап

ми тряя да им покажем какво е презерватив и да си ограничат популацията на чавета
Това е икономически неизгодно..
Знаеш ли че в България има само някои селца с положителен естествен прираст?
Например Руен..
Или пък Ивайловградско..
с две думи,там където населението е предимно циганско/турско..
във всички други части на България 1/4 от населението са пенсионери,а по селата 1/3 от населението.
Пенсионерите не стават за нищо.
Непотребни са от икономическа гледна точка.
За промишлеността е нужна работна ръка.
Затова нека раждат по много.
А каква по-добра ръка от млади,енергични хора..
Аз съм за интеграция на циганите,нека работят наравно в българите..
на мен не ми пречи ако имам колеги от малцинствата,въпреки че ще имам предразсъдъци..поне следващите 20 години,защото вълкът кожата си мени но нрава не-и е наивно да мисля,че ако преди са крадели и биели,ще станат честни и отзивчиви.

Val4etoO
08-20-2007, 03:18
Аз съм за Индия.Дори и да не е Индия,където и да е само да не са в Бг.Колко пъти съм ставала свидетелка на побоишта над някои българин от цигани и то без при4ина.Например в квартала седим си на една пеика и от някъде идват двама мангала и викат на един от компанията ми ти някакъв проблем ли има6 4е гледа6 теи и тои каза не не ви гледам и онея без при4ина като по4наха да го налагат до кръв. :shock: Дръг път пак на един познат доидоха няколко мангала и по4наха да му се правят и тои ни6то не им беше казал и те му разкарважиха главата и си заминаха. Е на туи кво му се вика? После ги заштитаваите...

quench
08-20-2007, 05:44
Аз съм за Индия.Дори и да не е Индия,където и да е само да не са в Бг.Колко пъти съм ставала свидетелка на побоишта над някои българин от цигани и то без при4ина.Например в квартала седим си на една пеика и от някъде идват двама мангала и викат на един от компанията ми ти някакъв проблем ли има6 4е гледа6 теи и тои каза не не ви гледам и онея без при4ина като по4наха да го налагат до кръв. :shock: Дръг път пак на един познат доидоха няколко мангала и по4наха да му се правят и тои ни6то не им беше казал и те му разкарважиха главата и си заминаха. Е на туи кво му се вика? После ги заштитаваите...

2 = all

:smt011

quench
08-20-2007, 06:03
така се почва, а се стига до пуч....

quench
08-20-2007, 06:07
дали са партия на маргаритките или АТАКА или какво там се наричат, то просто си им личи че работят заедно и за една цел :)

тва е все едно да се насереш и да не мирише в трамвая...

Disrespect
08-20-2007, 06:20
^the nazi inside is calling :twisted:

Valentin123
08-20-2007, 09:19
Сребреница за мангалите!

09-02-2007, 20:19
Сапун :wink:

sinful`girl
09-02-2007, 20:34
Сапун :wink:

А бееее как може такава гавра със знамето ????? Ти нормален ли си бе,калъф. Тва е знамето на родината ти,а слагаш този шибан знак на него ...........нямам думи просто колко глупаци има :smt011

Communist
09-02-2007, 20:35
Това е пълна гавра :smt013
Да живее България!
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ea/Flag_of_Bulgaria_1971-1990.png/180px-Flag_of_Bulgaria_1971-1990.png

09-02-2007, 20:38
Сапун :wink:

А бееее как може такава гавра със знамето ????? Ти нормален ли си бе,калъф. Тва е знамето на родината ти,а слагаш този шибан знак на него ...........нямам думи просто колко глупаци има :smt011Този знак произхожда от древните българи, ако не знаеш :wink:

09-02-2007, 20:39
с две думи- мрете в лайна, комунисти и фашисти...Умри ти, анархист гаден! :x

sinful`girl
09-02-2007, 20:40
Сапун :wink:

А бееее как може такава гавра със знамето ????? Ти нормален ли си бе,калъф. Тва е знамето на родината ти,а слагаш този шибан знак на него ...........нямам думи просто колко глупаци има :smt011Този знак произхожда от древните българи, ако не знаеш :wink:

Ми не нз.......вземи го махни това,защото наистина е гавра. Уж се дуете какви националисти сте,а се подигравате със знамето си!

Communist
09-02-2007, 20:41
Сапун :wink:

А бееее как може такава гавра със знамето ????? Ти нормален ли си бе,калъф. Тва е знамето на родината ти,а слагаш този шибан знак на него ...........нямам думи просто колко глупаци има :smt011Този знак произхожда от древните българи, ако не знаеш :wink:

Ми не нз.......вземи го махни това,защото наистина е гавра. Уж се дуете какви националисти сте,а се подигравате със знамето си!
Муахахаха
това негърче в подписа ти сигурно го изкарва извън релси :twisted:

09-02-2007, 20:47
Сапун :wink:

А бееее как може такава гавра със знамето ????? Ти нормален ли си бе,калъф. Тва е знамето на родината ти,а слагаш този шибан знак на него ...........нямам думи просто колко глупаци има :smt011Този знак произхожда от древните българи, ако не знаеш :wink:

щом си древен българин се върни във Волжка България... на кон и живей в юрта...

както и да е... личи си какви българи сте, щом осквернявате национален символ..

цигани...Ето, куче, яж :lol: :lol: :lol:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0

09-02-2007, 20:53
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???Не се прави на ударен :lol: Няма да ти мине номера :wink:

sinful`girl
09-02-2007, 21:00
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???Не се прави на ударен :lol: Няма да ти мине номера :wink:

Виж,няма какво да показваш линкове и тн....Гледай аз да не ти извадя линк от Конституцията на България,където пише кое е опетняване на знамето,защото тогава ще млъкнеш. Скрии се и с линковете и с тоя аватар и подпис ;)

loyal_88
09-02-2007, 21:14
И кво правим сега? Всички се заяждат не заради това че на знамето има нещо друго, а не герба, а заради това че има свастика. Щом не ви харесва на знамето да има други символи, ми ходете на мач и ще видите че на всяко знаме има надписи, символи и какво ли не. Даже боянчо расате съвсем законно си развява трибагреника с lYl... А и свастиката не е казано че винаги символизира НС. Момчето може просто да си е будист :lol:

09-02-2007, 21:16
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???Не се прави на ударен :lol: Няма да ти мине номера :wink:

Виж,няма какво да показваш линкове и тн....Гледай аз да не ти извадя линк от Конституцията на България,където пише кое е опетняване на знамето,защото тогава ще млъкнеш. Скрии се и с линковете и с тоя аватар и подпис ;)Давай да видим "кое е опетняване на знамето" !

Disrespect
09-02-2007, 21:18
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???Не се прави на ударен :lol: Няма да ти мине номера :wink:

Виж,няма какво да показваш линкове и тн....Гледай аз да не ти извадя линк от Конституцията на България,където пише кое е опетняване на знамето,защото тогава ще млъкнеш. Скрии се и с линковете и с тоя аватар и подпис ;)Давай да видим "кое е опетняване на знамето" !

свастиката

sinful`girl
09-02-2007, 21:19
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???Не се прави на ударен :lol: Няма да ти мине номера :wink:

Виж,няма какво да показваш линкове и тн....Гледай аз да не ти извадя линк от Конституцията на България,където пише кое е опетняване на знамето,защото тогава ще млъкнеш. Скрии се и с линковете и с тоя аватар и подпис ;)Давай да видим "кое е опетняване на знамето" !

Регни и тогава ми говори.....

Спирам с коментарите вече,защото вие явно от дума не разбирате ....Псевдо-националисти!!

Disrespect
09-02-2007, 21:21
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???

Не мисля,че да сложиш свещенния символ на Третия райх върху националния флаг на България е опетянване или оскверняване... Все пак исторически погледнато ние сме нацистка страна,съюзник на Германия и в двете големи войни.

и тва позволява да изсереш една свастика на знамето?

09-02-2007, 21:28
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???

Не мисля,че да сложиш свещенния символ на Третия райх върху националния флаг на България е опетянване или оскверняване... Все пак исторически погледнато ние сме нацистка страна,съюзник на Германия и в двете големи войни.

и тва позволява да изсереш една свастика на знамето?Както виждаш има всякакви знаци на всякакви знамена(дори и на националния трибагреник има lYl), а свастиката е древен символ произхождащ от Памир още 1000 г преди христа :wink:

Disrespect
09-02-2007, 21:30
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???

Не мисля,че да сложиш свещенния символ на Третия райх върху националния флаг на България е опетянване или оскверняване... Все пак исторически погледнато ние сме нацистка страна,съюзник на Германия и в двете големи войни.

и тва позволява да изсереш една свастика на знамето?Както виждаш има всякакви знаци на всякакви знамена(дори и на националния трибагреник има lYl), а свастиката е древен символ произхождащ от Памир още 1000 г преди христа :wink:

и също така символ на шибания национал-социализъм
и този същия символ е забранен от Българската Конституция

09-02-2007, 21:33
и какво като ми показа линк в Уикипедия??

Не схвана ли, че каквото и да има върху трибагреника освен настоящият герб е опетняване на национален символ???

Не мисля,че да сложиш свещенния символ на Третия райх върху националния флаг на България е опетянване или оскверняване... Все пак исторически погледнато ние сме нацистка страна,съюзник на Германия и в двете големи войни.

и тва позволява да изсереш една свастика на знамето?Както виждаш има всякакви знаци на всякакви знамена(дори и на националния трибагреник има lYl), а свастиката е древен символ произхождащ от Памир още 1000 г преди христа :wink:

и също така символ на шибания национал-социализъм
и този същия символ е забранен от Българската КонституцияЗабравих да кажа, че е и символ на пивоварите :)

09-02-2007, 21:35
_SL_, освен да повтаряш казаното от другите друго можеш ли или до тук ти се изчерпва мисълта :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Disrespect
09-02-2007, 21:39
_SL_, освен да повтаряш казаното от другите друго можеш ли или до тук ти се изчерпва мисълта :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

защо ли си мисля че точно ти нямаш право на такива забележки? :::

quench
09-03-2007, 05:57
Faith without deeds is worthless

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-03-2007, 06:58
Поздрав за ромчетата:
:smt065 :smt067 :smt068 :smt070 :smt097 :smt071

quench
09-03-2007, 07:00
повтарям

Faith without deeds is worthless

sinful`girl
09-03-2007, 08:24
"Лице, опетнило "по какъвто и да е начин" герба, знамето или химна на България, ще се наказва с лишаване от свобода до 2 години"

"С глоба до 5 хил. лв. ще се наказва този, който проповядва фашистка или друга антидемократична идеология или насилствено изменяне на установения от конституцията обществен и държавен строй."

Нямам какво повече да добавя...до тука всички вие,псевдо-националистите сте с 2 годиншна присъда и сте вътре с 5 хил.лв :)

quench
09-03-2007, 08:28
2 г в затвора дава бонус и разширен анус ;) :twisted:

loyal_88
09-03-2007, 10:02
"Лице, опетнило "по какъвто и да е начин" герба, знамето или химна на България, ще се наказва с лишаване от свобода до 2 години"

"С глоба до 5 хил. лв. ще се наказва този, който проповядва фашистка или друга антидемократична идеология или насилствено изменяне на установения от конституцията обществен и държавен строй."

Нямам какво повече да добавя...до тука всички вие,псевдо-националистите сте с 2 годиншна присъда и сте вътре с 5 хил.лв :) "Опетняване" е бая широко понятие, а колкото до демокрацията - майната й ;) Кво ни е дала до тука че да я почитаме?

quench
09-03-2007, 10:08
хм, това е все едно да кажаш "майанта му на въздуха, той е мръсен, няма да го дишам" - защото в момента нямаш избор, освен да го дишаш ;)

"опетняване" е съвсем тясно понятие, тъй като съдебната практика отдава е намерила тълкуванието му ;)

и да, Расате може да бъде съден, но няма да е политически удобно - аз ти казах, че идиотите се убиват като ги оставиш без враг ^^

DeSiTo0o
09-03-2007, 12:17
Индия?! :lol:

09-03-2007, 12:19
Индия?! :lol:Ква Индия ве :lol: Автора е забравил да сложи опцията САПУН! :smt013

Poulet
09-03-2007, 17:56
Според мен, по-разумния начин е да останат в България, но да ги оградим в гета в които ще нощуват, а през деня ще бъдат използвани в огромните полета да преработват земята, ще строят, ще работят в заводи (безплатен робски труд разбира се). Който не иска - куршум.
Или сапун. :twisted:

Disrespect
09-03-2007, 18:38
циганите тва е една мръсна сган !
държавата се грижи за тях повече от колкото за собствения си народ !
БЪЛГАРИТЕ !
докато българи умират в мизерия, тия пак показват толеранстост и хранят циганите...къщи,пари,образо ание и т.н.
докога ще търпим българи?!

18 април 2004 – бивш военен е пребит с камъни и метални пръти
23 май 2005 – на абитуриентско тържество в кв. „Захарна фабрика" е убит проф. Калоянов
31 май 2005 – цигани пребиват екип на Бърза помощ в гр. Кюстендил
28 юли 2005 – 120 цигани нападат кравеферма край Козлодуй
31 юли 2005 – въоръжени цигани вилнеят в плевенският кв. „Сторгозия"
1 август 2005 – 73 годишен мъж в гр. Елин Пелин е убит с колове и лопати
8 септември 2005 – двама полицаи са тежко ранени в циганският кв. „Кошарник" в Монтана
12 юли 2006 – масов бой между цигани и Българи в гр. Павликени
3 август 2006 – цигани създават безредици в гр. Димитровград
19 август 2006 – полицаи е тежко ранен при изпълнение на служебните му задължения в гр. Казанлък
21 август 2006 – служители на МВР са нападнати и пребити в кв. „Хр. Ботев" в София
1 ноември 2006 – горски стражар е с черепно-мозъчни травми след нападение на цигани бракониери
19 ноември 2006 – полицай е ранен в гр. Сливен
13 януари 2007 – цигани изнасилват 16-годишно момиче в с. Бяла
27 март 2007 – циганин изнасилва 11-годишно момиче в Ломско.
и още десетки такива случаи...
до кога ?

тва добре...само махнете свастиките и Зип файла и сте долу-горе добре

Skullbreaker
09-03-2007, 18:41
Ми време е ние да се организираме и да избием тая паплач...
Всички тея престъпления са достатъчно оправдание...
Няма милост , няма толерантност , няма Европа брато..
Тука има страдащи Българи , заради цигани , чието място не е тук.
Ако ние не направим нещо , няма кой...

Disrespect
09-03-2007, 19:33
обединение обаче без свастики

Skullbreaker
09-03-2007, 19:41
Заедно ще победим циганите , обаче не под нацисткия , а под БЪЛГАРСКИЯ флаг!


http://img.search.com/thumb/c/c4/President-Bulgaria-Flag.png/200px-President-Bulgaria-Flag.png

Disrespect
09-03-2007, 19:47
обединение обаче без свастики
важна е целта !
прочистване от сганта !

как ще прочистим сганта?

и моля без простотиите от сорта "на сапун!" или "в лагерите!"

Disrespect
09-03-2007, 19:56
обединение обаче без свастики
важна е целта !
прочистване от сганта !

как ще прочистим сганта?

и моля без простотиите от сорта "на сапун!" или "в лагерите!"
еми , ок-чакай мангалите да избият оше 10-20 българина, та да се сетиш...свастики или друго , моята/нашата(на истинските българи) е чиста България на 3 морета !
а начини много...

дайте ги тея начини...кажете

на мен ми липсват идеи :|

Skullbreaker
09-03-2007, 20:00
Примерно може в малашевци да пуснем цианид в кофите... Или отровен газ.. Ше кажем ,че са умрели при инцидент...
Можем в Съюз с братята Сърби да освободим Европа от Турция и в замяна те да ни дадат покрайнините обратно а ние да им отстъпим територия долу..мани мани

09-03-2007, 20:04
Примерно може в малашевци да пуснем цианид в кофите... Или отровен газ.. Ше кажем ,че са умрели при инцидент...
Можем в Съюз с братята Сърби да освободим Европа от Турция и в замяна те да ни дадат покрайнините обратно а ние да им отстъпим територия долу..мани мани
Леко си зле
Тоя цианид отде ше го вземеш?
Знаеш ли каква армия има Сърбия? А Турция? :lol:
Тука леко като вица ;
Македония обявява война на Китай.
Китай учудени, преди нападенията ги питат "Добре ли сте? Ние сме 1 милиярд, вие и 20 милиона нямате :lol: "
В този момент македонците малко се смутили и се замислили и се запитали "епа , дека ше копаме гробове за 1 милиярд?". :lol: :lol:

Skullbreaker
09-03-2007, 20:08
И през първата световна , коя армия мислиш с 10 хиляди побеждава 300 хиляди?






пс: Нашта...

09-03-2007, 20:17
И през първата световна , коя армия мислиш с 10 хиляди побеждава 300 хиляди?






пс: Нашта...
Еха, че си мощен.
Я върви утре изнеси такава реч, на прилежния български войник, който е един (избери си рандом екшън герой) и спи със своето оръжие и мисли само за родината!!!
Ако искаш мога да застана на един камак (ака, лорд оф дъ гейс, фарскейп) и да викна "ЧАРЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ ЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖЖ'

Skullbreaker
09-03-2007, 20:19
пак по-добре отколкото да седиш пред компа и да умуваш..

09-03-2007, 20:23
пак по-добре отколкото да седиш пред компа и да умуваш..
така е бате, така е
Сори , че нямам таланти като тебе, не мога да свиря, не мога да тъпи планове, цяла издънка съм ;-(

09-04-2007, 06:58
да ги избият

ProstoAz
09-04-2007, 07:00
Предупредих веднъж. Сега вече темата ще бъде заключена!