PDA

View Full Version : lele ko stana....



06-28-2007, 08:58
Еми драсти аз съм на 15 и сигурно съм най-задръстеното пишлеме в целия свят ,но такъв е живота все пак -гаден. Нямам приятели,нямам почти нищо ... :( ,много се изнервям за всяко нещо ,държа се гадно спрямо хората около мен колкото и малко да са те загубих почти всичко с гадното си поведение и ми остана само едно нещо ...почерпиха ме цигара само една единствена даже нея изпуших като хората и сега се чудя дали да продължа дали ще намеря някаква утеха в пушенето или не .... :(

06-28-2007, 09:06
abe za6to ne hodi6 da se probode6 we?!?!?!?!?ute6enie q se mahai we uteha

preslav4etyyy
06-28-2007, 09:17
според мен не трябва да търсиш утеха в цигарите!!!

06-28-2007, 10:02
Ходи си удари 1 помпа и да си жив и здрав

06-28-2007, 11:49
Хората са го казали. Цигарите са за нерви, за утеха е алкохола.

IlLuSi0nS`
06-28-2007, 11:55
хахах абе ей, проблемите не се решават с цигари, алкохол, трева и други психоактивни вещества.. те просто ти помагат да се забавляваш и да се откъснеш за миг ако нещо те тревожи.. но всеки проблем трябва да се реши от теб самия/самата.. дали ще пушиш или не няма никакво значение.. ако имаш проблеми си ги имаш.. просто не се задълбочавай в тях, остави се на течението, живей си живота и да не те ебе за нищо и никой.. забавлявай се както ти сметнеш за добре и с каквото те кара да се чувстваш щастлив/а..

06-28-2007, 12:42
Еми драсти аз съм на 15 и сигурно съм най-задръстеното пишлеме в целия свят ,но такъв е живота все пак -гаден. Нямам приятели,нямам почти нищо ... :( ,много се изнервям за всяко нещо ,държа се гадно спрямо хората около мен колкото и малко да са те загубих почти всичко с гадното си поведение и ми остана само едно нещо ...почерпиха ме цигара само една единствена даже нея изпуших като хората и сега се чудя дали да продължа дали ще намеря някаква утеха в пушенето или не .... :(


Споко моето момче/момиче разбирам те напълно защото и аз бях същия.И след години размисли и мъки реших да търся положителните ползи от цялата работа и лека полека започнах да ги намирам.ЗНам сега ще речеш че няма положителни работи но повярвай ми не е така.Просто на тази възраст си по склонен лесно да се подаваш на лоши емоции от колкото на добри.А за цигарата какво да ти кажа ако ти е харесало пуши ако не не пуши.И все пак ако от една цигара си се почуствал по добре не ми се и представя какво ще стане ако ти дадат няква дрога.

06-28-2007, 15:22
Хората са го казали. Цигарите са за нерви, за утеха е алкохола.
Да нали ако паднеш духом напий се за да паднеш и тялом ....

beb4ety
06-28-2007, 18:34
:D ako si misli6 4e cigarite 6te pomognat mn se lajej :!: Odari edna vodka i gotovo :!: :!:

rosu
06-29-2007, 10:28
Цигарите няма да те утешат... #-o

Amigo0o
06-29-2007, 10:43
Хората са го казали. Цигарите са за нерви, за утеха е алкохола.
Мте хората хубаво са казали ама няма нищо вярно в това че цигарите са за нерви така си мислите че като запалите ще ви мине ако сте учели по биологиа ще ви стане ясно за цигарите!

Seducti0n
06-29-2007, 11:50
Твърдо-Не :!: Пушенето ти донася едно илюзорно спокойствие и може би те кара да бъдеш непукист,но запомни,че всичко това е само моментно чувство.Една цигара би ти помогнала,малко да релаксираш,но тя няма да ти реши проблемите.По-добре се вземи в ръце промени поведението си към хората около теб.Няма как тне да не забележат това и ако са свестни да оценят усилията ти,да станеш по-добър човек. :wink: Айде късмет.

mon4eto
06-29-2007, 12:42
Ako smqta6 4e kato propu6i6 6te si nameri6 frendove mnogo se laje6 ](*,)

SlAdKoTo-_-MoMi4eNcE
06-29-2007, 12:57
eeeeeiiiiiiiiiiiiiiii ne se natajavai promeni povedenieto si i vsi4ko 6te se opravi prosto badi mila s priqtelite si i taka 6te stane nqdavam se da se opravi6!!!! :|

dark_player
06-29-2007, 13:04
hahhaha ti si mlad kvo si se ot4aql be :P ne 4e az sam mn star ama ... vse pak nidei taka q stavai ot krevata vadi si rycete ot gashtite farlqi cigarite nasam 4e tebe she te trovqt i otivai pri horata!

KiLLeR_InSTiNkT
07-03-2007, 12:47
Това е депресия - ще ти мине - не се захващай с глупавите цигари. 2 пъти съм ги спирала и вече мисля, че няма смисъл. Вземи се в ръце, ей! Все ще намериш приятели или познати - живей си живота! Като бях на 15 си мислех какви ли не глупости ама още съм жива, нали :lol: - животът е пред теб!

*b0gInQtA`na`SeXa*
07-03-2007, 21:05
az ti kaam ot lichen opit! che cigarite uteshavat! no sled vreme she si u groba! tai che sam si reshavai! :)

07-04-2007, 08:39
И аз нз какво да правя :roll: Ще опитам да се променя ...Благодаря за съветите ,поне осъзнах че нито цигарите ,нито алкохола ще ми помогнат просто трябва да се държа по мило с хората около мен и някой ден може и да си намеря приятели ....

Peyton
07-09-2007, 13:52
В цигарите няма да намериш утеха със сигурност !! Не е такъв проблема ти по-скоро си намери приятели прецени защо мислиш, че си задръстен или нещо подобно и се постарай да поправиш това. А и ако искаш помощ от нас изясни и на нас самите защо си задръстен... ? Но не започвай да пушиш цигарите не са ти приятел от който да получиш утеха и няма да постигнеш нищо освен да вредиш на здравето си и да си пилееш парите.

sladko_f
07-09-2007, 21:32
6tom o6te ne si izpu6il 1-2 kutii i ti puka kakvo 6te ti kajat horata ot foruma zna4i vaob6te nqma6 nujda i jelanie. :-D

Sasuke
07-10-2007, 15:34
Стани силен в World of WarCraft и ше внасяш респект ;)

08-02-2007, 22:16
Е аз сам на 16 и ве4е 3 години сам така..... :(

pathetic
08-02-2007, 22:49
Цигарите са вреднии..
:twisted:

Всъщност биха те утешили.
Биха,наистина.
би се почувствал малко по-спокоен дори.

Възможно е :)

Пробвай.
Ако не..здраве да е.

theEXPLOITED
08-03-2007, 11:01
ВЕРНО СИ МНООО ЗЛЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!